Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość MoherBabka
a ja mam to wszystko gdzieś, te całe śluby, chodzenie ze sobą, małżeństwa,dzieci jestem sama i tak do końca życia zostanę! żaden Polak, Turek , Chińczyk Niemiec czy Arab nie będą mi rządzić mam to gdzieś ! To ja kieruje moim życiem i nie chce żadnego partnera haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będzieok
Czytanie podobnych topiców to nonsens, tak samo jak doradzanie innym bez znajomości sytuacji.Dziewczyny, piszecie "ajjj poznałam faceta przez internet, jest super, ale nie wiem czy mam mu wierzyc i z nim byc!" I co, jeśli reszta przegłosuje na tak albo na nie, to ta pierwsza posłucha? Z tego topicu o kulturze innego narodu tez chyba nie można sie wiele dowiedzieć, wypowiadają sie tu czasem osoby, które tej kultury nie znają, za to z radością przystępuja do (najczęsciej surowej) oceny. A za gruntowną bazę podajecie fakt, że spędziłyście wakacje w Turcji, albo znacie turków a niemiec czy Anglii.. To jednak torchę mało. Jeżeli to była np Antalya, to faktycznie, może i było tam mnóstwo chłopców rozdających komplementy i uściski każdej dziewczynie, jednak na podstawie takich doświadczeń nonsensem jest dokonywać charakterystyki zbiorowej całego narodu. Zresztą dla mnie każda charakterystyka zbiorowa jest nonsensem, tak samo jak ocenianie cudzych sytuacji bez ich znajomości, i co gorsza, słychanie tych ocen przez same zainteresowane. Jeżeli mamy sie kierować czyimś zdaniem, to po co nam własne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ymmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z wakacji w turcji i tez sie zakochalam w turku, nie wiem co robic on w smsach zapewnia ze teskni i kocha i w kropce jestem..............ehhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Jak mawia mój kolega: jeśli nie uważałaś co robisz to rób jak uważasz :) A tak poważnie przychylam się do postu wyżej - nie ma recepty na udany związek, nie ma uogólnień i każdy powinien sam decydować o swoim życiu. Każdy człowiek jest inny, każdy ma swoje zalety i wady i nikt nie podejmie decyzji za nas - tak to już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzieok
Nocka, przeczytałam ten temat i wynika że masz udany związek z Turkiem =) Cieszę sie bo jesteś dowodem na to, że może i w każdym stereotypie tkwi troche prawdy, ale że nie powinniśmy traktować ich jak wyroczni w podejmowaniu decyzji =) Ja przynajmniej tak sie starałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzieok
Do Ymmm Nie wierzę, że zasugerujesz się w swojej decyzji tym, co napiszą forumowiczki (cze). Bo jeśli jesteś zakochana, to głos obcych ludzi, kórych faktycznie guzik powinno obchodzi Twoje życie, chyba nie sprawi że zrezygnujesz? Niczyj głos nie powinien sprawić. A jeśli nie jesteś, to przecież nikt Cie nie przekona żebyś próbowała. Wiem, że rozsądek nakazywałby sie zastanowić, bo to duża odległość, inna religa, patriarchat etc, ale to jest wyrachowanie w miłości! I ja tego nie dzierżę :P Ale pewnie temu że młodam i głupia. Powodzenia =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda ze Turczynek
Nie widać:P.One mają większe doświadczenie z takimi:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2811
wiecie co a ja zdecydowanie wolę Polaków ,nie wyszłabym za niemca,szweda a na turka nawet bym nie spojrzała.poprostu nie podobają mi się czarni faceci ,lubię szatynów i blądasków.czarni są przeważnie owłosieni jak malpy blee.dziewczyny ,które leca na turka a pózniej płacza są same sobie winne,wiadomo ,że taki związek to porażka ,inna kultura itd.POZDRAWIAM NASZYCH KOCHANYCH CHŁOPACZKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CaRRmel
Czytalam wiekszosc Waszych opini na temat zwiazku Turka z Polka.. Polowa z nich to niestety stereotypy.. ze Turek nie szanuje zony, ze jest taki i owaki.. ja powiem tak mialam chlopaka Turka, Kurda.. i obecnie jestem z Turkiem (juz prawie 2 miesiace), chlopak urodzil sie i wychowal w Wielkiej Brytani.. ma calkiem inny poglad na swiat.. nie zachowuje sie jak typowy Turek... mam porownania z moimi ex... i mam mnostwo znajomych Turkow.. powiem to taak.. wszystko zalezy czy jest mocno wierzacym .. czy niee.. jezeli TAK .. to niestety bedzie wielki problem.. bo facet bedzie patrzyl .. na swoich rodzicow i na innych .. (przepraszam,ze to taak nieskladnie pisze) i bedzie staral sie, aby jego zwiazek wygladal jak rowniesnikow.. ale nie mozemy powiedziec ze kazdy Turek jest taki sam bo to jest nieprawda! tak jak sie mowi .. o Polakach,ze kazdy to alkoholic.. nie kazdy! bo ja nie jestem... czyli to juz kolejny stereotyp... poznaj go dobrze.. i zastanow sie czy tego napewno chcesz.. bo nieukrywam ze napewna znajda sie male problemy! ale zycze Ci powodzenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzieok
"dziewczyny ,które leca na turka a pózniej płacza są same sobie winne,wiadomo ,że taki związek to porażka" A z 'szatynem' lub 'blądasekiem' porażka z góry wykluczona? Owłosiony Turek bije żonę i jest terrosytą obwieszonym dynamitem, a Niemiec - blądasek to pedant i faszystowska świnia. I życie zaraz wydaje sie piękniejsze. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turk Kizi
do Bedzie ok ... Ja Ci powiem taak, moze i masz racje.. ale czy kazdy musi byc taki sam? nie wiem czy ogladasz telewizje czesto.. ale bylo wiele przypadkow w wiadomosciach .. gdzie Polak katowal swoja zone aa na dodatek dziecko!!! aa w Turcji to moze zona i oberwie ale dziecko napewno nie ... powola to tylko mity i stereotypy.. ale czy widzialas jak kazda rodzina turecka zyje? nie wszystkie taak zyja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzieok
Ooh, Turk Kizi, mysle że mnie nie zrozumiałas.. Napisałam o faszyście i terroryście, ale to był SARKAZM, żeby podkreślić, że naprawdę nie znoszę uogulnień i tego, jakie są niesprawiedliwe, choć ułatwiają z pewnościa zycie, zwłaszcza jeśli nie jest sie w coś zaangażowanym. Oczywiście, nie myśle tak. Też jestem Turk kizin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turk Kizi
czyzbys tez miala kogos z Turcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzieok
yhm =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turk Kizi
moze masz ochote porozmawiac o nim :) jak cus to pisz na moja poczte ania_501@wp.pl bo zaraz bd zlosliwe komentarze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati131313131313
nic się dziewczyny nie szanujecie ,same się na kutasa pchacie a pózniej jak coś nie tak to płaczecie i zakładacie zaraz topik .życze wam ,żeby te wasze brudasy tak was obiły ,żebyście na gały nie widziały-może wtedy cos do was dotrze.wszyscy widzą tylko nie wy.wiazać się z turkiem ech ,niezle trzeba mieć we łbie nasrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N....
Każdy człowiek ma prawo do własnej opinii na dany temat. Ja mam taki,że Turek nie musi być taki jakim go piszą,że bije i jest najważniejszy. Prawdą jest,że i Polski mężczyzna może okazać się brutalem. Nie wążne czy to Polak, czy Turek... na początku może być pięknie a po ślubie koszmar. Może być również tak,że piękna znajomość z Turkiem, może pozostać piękna do końca. Tak naprawdę nikt nie wie jaka może czekać go przyszłość, bo przyszłość jest nieodgadniona......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzieok
Eh, życie... Ale zaczęłam tu pisać, więc nie będę sie uchylać od odpowiedzi na komentarze osób o niżej kulturze osobistej :) Czas dla Was, uważajcie, bo być może, że już was więcej nikt nie potraktuje tak poważnie jak ja teraz :P Najpierw porozamwiajmy z Nati, która w jakimś nieodgadnionym ataku uzupełniła swój nixk rzędem trójek i jedynek. Enigmatycznie, Nati, brawo. Ale przeanalizmujmy Twoją wypowieź, pomijając fakt że na to nie zasługuje. "nic się dziewczyny nie szanujecie ,same się na k***** pchacie " 1) Dziewczyna która uzywa - nawet anonimowo słowa k**** nie dowodzi tym samym, że darzy szacunkiem samą siebie. 2) Czy ktoś zwiarzał sie tu z jakichs erotycznych podbojów? Nie. Dziewczyny piszą, że poznały Turków głownie przez internet. Ta sutuacja utrudnia bardzo, ujmując to Twoimi słowy, pchanie sie... "pózniej jak coś nie tak to płaczecie i zakładacie zaraz topik " 1) Coś nie tak? Dziewczyny które sie tu wypowiadają, chyba nie narzekają, bynajmniej nie ja ;) Wszytsko rewelacyjnie, a jedyne co możne sprawia trudność to spora odległość między zakochanymi. I choć osobiście za tym nie przepadam, tutaj dzieczyny z podobnymi problemami raczej dodają sobie otuchy, przytaczanymi historiami obalając niejeden stereotyp. Więc, czy naprawdę coś nie tak? "życze wam ,żeby te wasze brudasy tak was obiły ,żebyście na gały nie widziały-może wtedy cos do was dotrze" 1) Dziękuję bardzo za te serdeczne życzenia, jestem przekonana że plyną prosto z Twojego dobrodusznego serca. 2) Generalnie spływa po mnie jak po kaczce, gdy ktoś krytukuje Turków, ale jedyne czego nienawidze to nazywanie ich brudasami... RĘCZĘ że muzułmanie to ludzie niesamowicie dbali o czystość i porządek, mają to we krwi, jak rónież tak nakazuje Islam. Oczywiście zapewne i wśród nich znajdą sie czyści, i Ci mniej, jak i u nas. Ale jako nacja, są narodem, można powiedzieć, pedantycznym na punkcie czystości i higieny osobistej. Wypowiedź Nati świadczy, że nie miała najmniejszej styczności z Turkami, co z kolei pociąga za sobą konsekwencje -> pisanie bzdur na publicznym forum, kształtowanie skrzywionego światopoglądu w umysłach ludzi którzy na swoje nieszczęscie czytaja przypadkowo podobne wypowiedzi. "wszyscy widzą tylko nie wy" Wszyscy, czyli na przykład Ty? Ty widzisz, ale my (ja) nie, mimo że nie masz pojęcia o moim życiu i sytuacji, a ja siłą rzeczy znam je całkiem nieźle? :p "wiazać się z turkiem ech ,niezle trzeba mieć we łbie nasrane" Ole! I odpowiedź do krótkiej, ale jakże zwięzłej wypowiedzi ososby która podpisałą sie ( jakże trafnie!!) 'O fu o fu o fu o fu o fu' Dopasowałaś / eś swoj nick znacznie bardziej perfekcyjnie od Nati, droga/i O fu. "wchodze , patrze a tu same dzi**i,dziewczyny ogarnijcie sie" Prostytucja to zbliżenia płciowe uprawiane w celach zarobkowych. ZnAjomość tej definicji powinna Cię uchronić w przyszłości od popełniania błędów rzeczowych w swoich wypowiedziach. Poza tym, nie masz pojęcia zarówno o moim prowadzeniu się, jak i innych dziewczyn. Mój chłopak (Turek) to pierwszy mężczyzna w moim życiu, zanim spotkaliśmy się w realu, prowadziliśmy znajomość przez rok, tak więc wykluczone były WSZELKIE stosunki fizyczne, nawet trzymanie się za rękę. Myśle więc, że jasne jest, że związał się ze mną - dla mnie, nie dla czerpania chwilowej przyjemności. Nie byliśmy, i nie jesteśmy razem razem dla zaspokajania popędu, bo nie wiem czy Nati i O fe zdają sobie z tego sprawę, ale żródłem związku jest miłość.. ;))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turk Kizi
Polowa osob ktora sie wypowiada na tym forum zle o Turkach ... to nigdy nie znaly turka, napewno nic nie wiedza o nich i ich kulturze.. tylko wiedza cos z plotek (gdzie kazdy lubi sobie koloryzowac) albo z stereotypow.. wiekszosc wypowiedz dziewczyn ktore sa z Turkami badz Kurdami sa pozytywne.. jak napisala 'bedzieok' kazdej dziewczynie moze sie przydazyc krzywka.. czy to bedzie Turek, Polak czy Niemiec.. nie ma gwaracji na piekne zycie nawet ze swoim rodakiem... !! nie wazny jest kolor skory, jezyk, narodowosc.. wazna jest wartosc czlowieka.. i jaki jest!! I duzo zalezy od tego jakim Turek jest muzumaninem.. bo nie zapominajmy,ze nie ktorzy sa mniej praktykujacy tak jak i Katolicy!! Ja tez jestem szczesliwa z moim.. nie mowie ze Polacy be be .. bo Turek mnie omotal to nie jest taak.. ten chlopak ma cos w sobie co mnie zaimponowalo i to napewno nie jest wyglad!!! pozdrowienia dla wszystkich szczesliwych :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turk Kizi
Aha, nie rozumiem pewnych Waszych wypowiedzi.. ze to ze jestem z Turkiem.. to dziwka ...Sorry, ale to ze z Nim jestem nie czuje sie dziwka! tak samo mozna powiedziec.. ze jestem dziwka bo jestem z Polakiem nie mozna taak powiedziec?? wiec sie ogarnij co piszesz... bo chyba piszesz bo to zeby cos bezsensownego napisac.. ZAL!! albo ze lecimy na kutasa aa potem placzemy i zakladamy topic.. czy ktora z Nas tutaj cos oplakuje? kazda opowiada swoje historie zwiazane z nimi.. niektore sa pozytywne inne negatywne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Masz racje Turk Kizi...z tym że polowa osób która sie tu zle o Turkach wypowiada poprostu ich nie zna :)...Oni wszystcy tacy nie są. To zależy od człowieka...o przecież nie jeden z Polakow to świna :P Mam pytanie do Was laski...Czy wy macie chlopaków Turków? I jak ich poznałyscie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
a tak wogole to WITAM wszystkich ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turk Kizi
O jak super:) widze, ze znow temat sie odnawia:):) Ja poznalam mojego.. w autobusie.. bylam troszke no pod % ze znajomymi jechalismy z imprezki.. on siedzial z tylu autobusu .. od razu wpadl mi w oko ;) nie wiedzialam jak zagadac :D i kolezanka zagadala :D hehe .. i zaczela sie rozmowa:D zapytal sie nas wszystkich czy nie mamy ochoty na impreze do clubu.. niestety bylo pozno i wiec nie poszlam ale moj kumpel poszedl.. on wzial moj numer.. gdzie calkowicie zapomnialam o tym.. pisal czasami co u mnie .. i czy nie mialabym ochoty sie z nim spotkac.. spotkalismy sie .. pewnego dnia kiedy poszlam na impreze do kolezanki.. bylo bardzo nudno i postanowilam sie z nim umowic.. pojechalismy do centrum londynu noca.. bylo poprostu magicznie.. od tego czasu sie spotykamy i jestesmy juz para.. chlopak byl urodzony w Londynie , w Turcji byl jak byl malutki.. ma calkiem inne podejscie.. nie slodzi mi .. i nie sledzi kazdego mojego kroku.. mam kontakt z jego znajomymi aa on sie bardzo dobrze dogaduje z moimi ;) nie jestesmy zbyt dlugo ale jak narazie jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turk Kizi
do Edunia.. a Ty masz jakiegos turka badz kurda??:D:D I taak samo witam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edunia
Do Turk Kizi Sorka ja wczoraj zeszłam z neta:D OO to u Ciebie nawet dobra sytuacja bo ja mojego w necie poznalam i co najgorsze zabujalam sie w nim na zabuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×