Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość hrabia
Nie chwaląc sie skonczyłem studia w Nowym Jofku i mam dr hab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Hrabia nie masz żadnej wiedzy - taka jest prawda. Widać to od razu śledząc od początku to, co wypisujesz na temat obrzezania. (Yastina poczytaj to sobie od początku - przyznasz mi rację)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Mam i nie musiałem wszystkiego mówic z detalami ale niech ci będzie bo to tak uwazasz i znowu się utwierdzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
03.07.2008] 22:42 hrabia powiem tak to jest tylko kawałek skóry nie potrzebnej bez skóry ładniej wygląda a bierzesz go do buzi? gorzej sie masturbowac 2008] 18:34 hrabia Duzo innych religiach czy kulturach jest mezczyzn oberzezanych to nie jest barbarzynstwo jak ktos powiedzial taka jest kultura tych narodowosci nawet w nie ktorych krajach dziewczeta sa obrzezywane po to zeby dziewczyna nie miala ciagat do innego partnera stosuje sie w afryce taka kobieta jest wierna mezczyznie. Twoje słowa - czyli po to jest obrzezanie tak????????? Niesamowite.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Tak się wypowiada dr habilitowany - Boże chroń nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
ale zrozum w Afryce kobiety sie obrzeza a dokładnie somalia czemu ty tego nie mozsz zrozumiec widziałem to w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
03.07.2008] 22:42 hrabia powiem tak to jest tylko kawałek skóry nie potrzebnej bez skóry ładniej wygląda a bierzesz go do buzi? gorzej sie masturbowac Głównie o ten kawałek mi chodzi.... Ile Ty masz tak naprawdę lat ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 22 lata skonczylam tylko technikum zywienia i gospodarstwa domowego z obluga konsumenta . egzaminu pisemnego nie zdalam i matury tez nie z jezyka angielskiego tez pisemna. zyje w Anglii od dwoch lat i twierdze ze wiecej wie niz ty bynajmniej na tematy o ktorych mowimy. bo ja np wiem ze wigila jest dlatego ze jezus sie narodzil i cieszymy sie z tego powodu , oczekujemy na gwiazdke i to jest trzdycja , wtedy kiedy robisz cos i przekazujesz to z pokolenia na pokolenie bo masz pojecie dlaczego tak jest a nie inaczej. wyobraz sobie ze siadam w wigilie i jem te dania robie to wszytsko w ten piekny dzien , a nie wiem dlaczego to robie. wogole nie miesci mi zie to w glowie. i nie musze konczyc zadnych innych szkol, bo jestem na tyle madra ze mnie to wystarczy,aby przejsc przez zycie nie popelniajac zadnych wiekszych bledow, ale przede wszytskim wiedzac po co to wszytsko robie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
odpowiedz mi na pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
To jestes młoda żeby to wszystko jeszcze nadrobic zrobic mature i isc na studia? Będziesz miała wieksza wiedze merytoryczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Jakie pytanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
To że kobiety biora do buzi to jest prawada i to nie jwst nic złego nie ma nic wspolnego z kultutra nie poadajcie w skrajnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dont need nothing more, bcs now i speek english and a dont need stupid paper!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ale co ma piernik do wiatraka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
To było do Hrabiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona jest głupia jak but z lewe
j nogi. Trust me. Ostatnio założyła temat pochwalający zdradę, w którym swoim pięknym polskim stwierdziła, że każdy zdradza, ale jej już partner nie zdradzi mimo iż ona puściła go w trąbę. Powód jej zdrady? Bo czuła się zaniedbana. Żar i pasja, jeśli w ogóle wie, co te słowa znaczną były dla niej wystarczającym usprawiedliwieniem, które niemal krzykiem chciała wcisnąć innym. Bo jej wyszła ona na dobre. To biedne dziecko to chodząca patologią. Szkoda, że nie mam linku do tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec krotko mowiac ja wiem ze wiem wiecej i mam w dupie na ile mnie ktos oceni. nie potrzebne mi to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
Bo tak mi napisałas Nocka to że zapytałem czy bierzesz go do buzi to chyba nie jest nic zlego mezczyzni lubia jak kobieta birze go do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze tamten temat nie ma nic wspolnego z tym tematem. i co ma piernik do wiatraka. to jest raczej moja sprawa jak mysle jezeli chodzi o zdrade bo wiem na czym ona polega. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
I uważasz hrabia, że ja będę się tu uzewnętrzniać na tematy mojego życia sexualnego???? Dowiem się ile masz lat ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
A Nocka powiesz mi zaraz ze to jest zle ze kobiety to lubią to że ty tego nie robisz to nie znaczy zeinne kobiety tego nie robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja nie pochwalalam zdrady !! napisalam kilka razy ze nie twierdze ze to jest dobre i ze macie tak robic bo zrozumiecie wszystko dzieki niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ty jesteś chory Hrabia... Ja nie napisałam że tego nie robię lub to robię - ja napisałam tylko, że moje życie intymne jest tylko i wyłącznie dla mojego mężczyzny i dla mnie !!! To nie jest temat do omówienia na publicznym forum !!!! Dziecko jesteś jeszcze - dziecko, które nie ma pojęcia o niczym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia
ja narzykład lubie miec orgazm tam własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Yastinka według mnie to jest człowiek, który ma jakieś niespełnione pragnienia i chore kompleksy, skoro szuka wrażeń seksualnych na forum a nie w sypialni z własną kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Baklava - taki rodzaj tureckiego, warstwowego ciasta - bardzo słodkie, na bazie miodu chyba lub karmelu - pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×