Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość meldisa
Witajcie tu duzo tozmawialiscie o obrzezaniu na forum podobno mezczyzna oobrzezany jest mniej podatny na choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Na jakie choroby? Justynko weszłam tam, ale jak dla mnie to raczej żałosne... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meldisa
weneryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derin
hmm ja tez jestem od kilku miesiecy w zwiazku z turkiem. Kocham go bardzo i on zrobil by dla mnie wszystko. Religia nie ma dla niego znaczenia byl juz nawet ze mna na polskiej mszy;) Ale ja sie boje hmm moze watpie....tyle sie o tym mowi....tyle sie slyszy...i to mnie przeraza...sama nie wiem dlaczego ale mam jakies obawy. I o to odczul i bardzo go to zabolalo. Powiedzial ze nie chce zebym przez niego byla nieszczesliwa. Jak bylo u was???? sama nie wiem co myslec;( moja rodzina jeszcze nie wie hehe a jego mnie uwielbia ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Jeśli chodzi o choroby to tu się nie wypowiem bo po prostu nie znam się na tym... Derin ja też na początku miałam wątpliwości, ale mój Hasan sprawdził się już w wielu sytuacjach i uważam że jest wart wszystkich uczuć, jakie w sobie noszę... A powiedz mi czego się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meldisa
Nocka a jaki jest seks z obrzezanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Wg mnie taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meldisa
Ale chyba musi byc jakas różnica dlatego ciebie pytam czym sie różni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derin
Hmmmm nie wiem. Boje sie rozczarowania. Chociaz bylam z polakiem ktory mnie bil i to nie zalezy od pochodzenia. Hmm moze tego ze wiem ze moja rodzina go nie zaakceptuje. A jak widzi to twoja rodzina???? (przepraszam za pisownie ale nie wychowalam sie w polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meldisa
Derin a byli obrzezani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Ja nie mam jakiejś wielkiej rodziny - mam tylko tatę, który chyba do końca nie akceptuje mojego wyboru, ale to już jest niestety Jego problem... Jak pierwszy raz leciałam do Turcji to błagał mnie, żebym zmieniła zdanie, ale nie osiągnął celu - poleciała i wróciłam i nic się złego nie stało. Potem Hasan przylaciał do mnie, tata Go poznał i chyba troszkę zmienił zdanie, ale za dużo na ten temat nie rozmawiamy - tata wie, że ja i tak zrobię po swojemu... Powiem Ci tylko jedno - zdecydowanie bardziej rozczarowali mnie w życiu Polacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derin
fajnie tak porozmawiac z kims kto juz to przezyl ;) Ja mam bardzo duza rodzine i wie ze nigdy by tego nie zaakceptowali. Boze taki mam metlik w glowie. Bo on tak wiele dla mnie zrobil. Jak sie poznalismy to on byl w stalym zwiazku z 2 letnim stazem. Mieszkali juz razem ale on sie we mnie zakochal i odeszedl od niej. i do tej pory na mnie czeka. Widzimy sie codziennie a ja nie moge sie zdecydowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derin
meldisa co ty z tym obrzezaniem nie mam pojecia czy to sie rozni kazdy mowi cos innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meldisa
Derin a jesst obrzezany jakie sa stosunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Derin - jest takie mądre powiedzenie: Ty za mnie nie umrzesz, więc mi nie mów jak mam żyć... Pamiętaj, że jest to Twoje życie i nie możesz układać go sobie pod melodię Twojej rodziny... Postępuj tak, żebyś Ty była szczęśliwa bo inaczej będziesz płakać w poduszkę a i tak nikt Cię nie zrozumie... Życie mamy tylko jedno - nikt nam nie da kolejnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Hrabia (meldisa) daj już spokój - wszyscy mają dość tego tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meldisa
Jaki hrabia nie wiem o co chodzi? jakies nie porozumienie Nocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derin
nocka73 wiem wiem...swiete slowa :P:P a jakie macie plany???? gdzie chcecie mieszkac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Chcemy mieszkać w Polsce - Turcja tylko na wakacje :) Piszę "hrabia" bo to ta sama osoba, która mnie tu męczy od kilku dni - radziłabym nie zwracać uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
Naprawdę za stara jestem na takie numery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derin
hahahaha ludzie nie maja nic lepszego do roboty. Czy to ich nie nudzi. Hmmm ojjj to musi sie polskiego uczyc. My mieszkamy oboje na stale w Niemczech. Powiem ci ze przyjaciolka odemnie jest zonata z turkiem i mowi ze bardzo szybko nauczyla sie po turecku tylko na poczatku nikomu nie mowila. W szoku troche bylam A ty rozumiesz cos po turecku. Jak myslisz nie bedzie wam w przyszlosci przeszkadzac ze mowicie w innych jezykach. ja tak caly czas nad tym mylse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
My rozmawiamy po angielsku, ale oboje uczymy się wzajemnie swoich języków :) Oczywiście, że troszkę to przeszkadza, bo nie o wszystkim możesz opowiedzieć tak, jakbyś tego chciała, ale naprawdę nie jest to bariera nie do pokonania :) Turcy mają niesamowite zdolności językowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derin
jak sie cos chce to mozna wszystko przezwyciezyc;) ciesze sie ze wam sie ulozylo....ile juz jestescie razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
To już ponad 2 lata... :) Jeśli kogoś pokochasz to pokonasz wszelkie trudności i nie będziesz się zastanawiać, co myślą inni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derin
Dokladnie jak pokocham..... tylko ja nie jestem pewna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
No to w tym to ja już Ci nie pomogę... Ale wiesz - to chyba jednak do końca nie jest wielka miłość, bo jeśli takową nosisz w sercu to się nad tym nie zastanawiasz - po prostu to czujesz, oddychasz tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja. dlaczego go nocka wyzucialas?? moglo by byc smiesznie:) on dzisiaj wlazl na topik w ogole nie zwiazany z obrzezaniem i zadal pytanie czy ktos uprawial seks z obrzezanym i czy jest roznica. jak to hrabia to ja walne. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derin
ja to czuje i o niczym innym nie mysle. ale mam glowe pelna tych watpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocka73
To był na 1000% hrabia !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do derin: moim zdaniem musisz byc pewna . i nie patrz na innych. nie bedziesz zyla z rodzina ze znajomymi tylko z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×