Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość IlonkaASK
Wiecie fajnie ze umiecie sie pod kogos podszywac, bo pewnie boli ze ktos ma racjie. Nie obchodzi mnie to kazdy ma prawo do takiego zycia na jakie sam sie decyduje a mi napewno nie beda dyktowac jak zyc ludzie ktorzy wedlug jednego wzoru oceniaja wszystkich. Zagladajac na to forum ´mialam nadzieje na normalna dyskusje niestety poraz kolejny sie przekonalam ze z durniami nie ma co rozmawiac. jezeli jestescie tacy odwazni dlaczego nie podajecie swoich pseudonimow i podszywacie sie podemnie ????? Boli ze kolejna polka kocha Turasa a nie szuka wspanialego polaka. Ciekawa jestem czy znacie opinie o polakach za granica. przedstawilam swoja obiektywna opinie i nikomu nie mam zamiaru jej narzcac. Zastanowcie sie troche nad soba. Zawiodlam sie na polakach (nie poraz pierwszy zreszta) a jestem tu byc moze od tygodnia, na szczescie nie zawiodlam sie na moim mezu-Turku i reszty naszych przyjaciol. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123
Sibelle To przykre co Cię spotkało. Mam nadzieję, ze uda Ci sie jak najszybciej zacząć nowe zycie. Ja mojemu narzeczonemu sprzeciwiam się czasem dla samego sprzeciwu. On mnie zna , wie jaka jestem. Śmieje się z tego tylko. Z nas dwojga to on jest bardziej opanowany i dojrzały, czasem tak mi się wydaje. Nigdy nie uderzyłby kobiety, wiem to. Bo go kocham, znam, ufam, obserwuję. Ale jeśli kiedykolweik zachowa się wobec mnie bez szacunku, a nie daj Boże spróbuje mnie tknąc, zostawię go bez wahania. Jestem niezalezna, znam swoją wartośc, mam cudowna rodzinę, nie zostanę sama. Mam nadziję, jednak, że to nie nastapi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaASK
Do Amanta... No nie wiele wiem o przypadkach z Turcji to fakt, wiecej moglabym sie wypowiedziec na temat Palestyni gdzie rowniez jest Islam, ale juz wspomnialam ze Turcy mieszkajacy w Europie inaczej traktuja zwiazki mieszane niz ci z Turcji. pozatym ja nie neguje faktu bicia kobiet przeciez nie mam zamiaru samej siebie oszukiwac, chcialam tylko powiedziec ze wsrod Polakow takze znajduja sie damscy bokserzy i ja osobiscie spotkalam sie z wieloma takimi przypadkami. Wydaje mi sie ze duzo zalezy od samej kobiety. Ale to oczywiscie tylko moja opinia, ktorej nawet nie mam prawa wyrazic bo zaraz ktos pod moim pseudonimem ja zaneguje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IlonkaASK
Niesety a moze raczej stety nie bede udzielas sie w takich konwersacjach dlatego ze podszywacie sie podemnie. Przykro mi ze mialam do czynienia z tchorzliwymi idiotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriental
Poznałam 3 miesiace temu Turka urodzonego i wychowanego w Niemczech.Przystojny,elegancki,meżczyzna z klasą.Nasza znajomość todługie rozmowy w jezyku angielskim,kiepskim w moim wykonaniu,ale tonie przeszkodziło by czuc temperature rozmów.Przylatywał co 2 tygodnie do Polski, wynajmował samochód i 3 dni spedzaliśmy razem .przede wszystkim czas spedzalismy na koncertachmuz.powaznej,bojestesmyoboje miłośnikami,wystawy imoiznajomi iprzyjaciele,spotkania w knajpkach.wszyscy go polubili.Jest ode mnie o 10lat młodszy,ale tej róznicym nie widać.Bylam tez u niego w Niemczech.Zaprosiła nas jego siostra , jej maz bardzo opiekunczy , właściwie, to wszystko robił z nia razem,podawał do stołu, zajmował sie dziecmi.Mój Turek, tulił mnie przy rodzinie, całował, w Niemczech bardzo mna sie opiekowal,wszędzie za ręce, wszędzie czule.Jest dobrze sytuowanym, ale chce zamieszkac ze mna w Polsce,mmielismy nawet takie małe szaleństwo i zaczelismy załatwiac po 3 miesiącach slub, jednak rozsadek wygrał i wycofalismy doznalezienia tutajpracy,pozałatwianiawszystkich spraw Ninemczech.Przyzwyczaiłmnie docodziennych rozmów 40minutowych po 20 naskype Ostatnijednak ciągle je odwoływał.Nie zdał egzaminu i mapoprawke w styczniu,to wazny egzamin,bokonczący jego studia.Powiedział mi, ze z tegopowodu (poprawka 3 stycznia), nie przyjedzie do polski na swieta ani na sylwestra, popłakałam sie , bo to znaczyłoby ze spedze je sama, powiedziałam , ze mnie nie kocha,że kłamie iże pewnie znalazł sobie inna...wykrzyczałam,tez ,ze nie bede sam,a siedziec w domui ze skorzystamz zaproszeń i zabawie sie zinnymi mezczyznami z włoch , czy z ameryki....nastepnego dna napisał sms, kochałem cie bardzo i to była prawda, nazwałas mnie klamca i szukasz innych mezczyzn...przepraszałam w mailach, smsach, prbowałam dzwonic , nie obiera...to dla mnie trudne i nie zrozumiłe , ze to wypowiedziane w emocji zdanie z minuty na minute skresliło nasze marzenia uczucia jego miłośc. Nie jest praktykujacym muzułmaninem,je szefem biura dużejniemieckiejfirmy,powazny,czuły,kulturalny 42 letni mezczyzna...nie wiemco robic od tygodnia cisza z mojej strony tez,cierpie,brakuje mijegotroski rozmów kontaktu,jabłuszkowego....nie wiemco robic,okazuje sie ,ze nie znammentalnosci ,mimowszystkoturka,bowychowanego przez rodziców muzułmanów,w niemczechtez skonczyłszkołe podstawową tureckazna jezyk,ale w tircjibył ostatni raz w 1989....czyktos mi pomoze...iodpowie na pytanie dlaczego uznał to wypowiedziane zdanie za koniec,dlaczego nie pozwalana rozmowe,czy az takuraziłam dumę ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak mozna pomoc w takiej sytuacji, pewnie wybaczyl by Pani ze powiedziala Pani ze go nie kocha ale o nazwanie klamca chyba trudno bedzie mu to wybaczyc, nie wiem dlaczego ale tacy sa. Mialam podobny problem nazwalam swojego dupkiem i klamca ciezko bylo nawet jak wybaczyl mi to czesto mial te slowa w sercu. Jedyne co moge Pani doradzic to proby wyjasnienia sytuacji, skoro nie zna Pani dobrze angielskiego i jak sie domyslam niemieckiego proponuje wejsc na strone http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=49991. Moglaby Pani napisac wszystko po polsku dokladnie tak jak Pani czuje a na tej stronie zyczliwi ludzie przetlumacza wszystko na jezyk turecki. Moze pomoze. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriental
kaczyński, to że mam problem z komputerem i ścina mi litery, to nie znaczy ,że jestem "debilką"," wieśmniarą" itd....żałosny jest ten Twój komentarz.Wyczuwa się niestety Twój rasizm i banalność. To . ,że Turcy maja inną mentalnośc i inną kulturę, to nie znaczy ,że nie mają wartości.Zdziwiłbyś się jaką ma on wiedzę, jakim jest specjalistą i jak ciągle sie dokształca, bo robi dugi już kierunek studiów. Z pewnoscią przewyższa Twój poziom kultury!!! Po co zabierasz głos nie mając nic do powiedzenia. Potrzebowałam rady jak zrozumieć jego milczenie i jakie znaczenie mogły mieć moje słowa. Nie wątpie, że mnie kochał, i nie wątpię w niego...Na szczęście koleżanka o nicku "Ilonka...", nie odebrała mnie jako analfabetkę , bo wrodzona jej intekligencja natychmiast dobrze odczytała mój problem z komputerem. Zyczę aby nikt z zagranicy nie miał tak rasistowskiego stosunku do Ciebie...nigdy nie wiadomo czy za chlebem nie pojedziesz do Europy zachodniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczor.... Bez wiekszego komentarza!!! Moze mnie bic, gwalcic, szmacic a Ci CH*J DO TEGO!!! Nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie bo kiedys sie przejedziesz!!! Nie znasz mnie i mam nadzieje ze nigdy sie nie poznamy bo ja nie chce znac ludzi o takim poziomie kultury jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te forum zaczyna znizac sie do poziomy swin. Myslalam ze na takiej stronie ludzie wyrazaja swoje opinie a nie oceniaja innych. Nikt nie bedzie mi mowil jak mam zyc i z kim ma zyc. Moj Turek jest najwspanialszym czlowiekiem jakiego poznalam, zawsze moge na niego liczyc, kultura przewyzsza nie jednego dzentelmena z Polski a juz napewno ,,kaczynski'' nie dosiega mu do piet. Kocham go i zawsze bede kochac, nikt go nie zna wiec nie pownnien oceniac z gory jego charakteru. To jest poprostu zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja chcialabym tylko wiedziec jak mozna byc tak tempym, debilnym, aroganckim Ch*jem ??? Zero kultury, zero szacunku juz wspolczuje twojemu parnerowi. Diewczyny Ilona i Oriental jestem zwami mimo iz nie mam faceta turka uwazam ze oni sa tacy sami jak reszta facetow bezwzgledu na religie czy narodowosc, znam wielu Turkow i wielu Polakow, niestety droszy w kazdej grupie znajdzie sie jakis baran ale ja osobiscie preferuje jednak TURKOW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriental
"kaczynski", przegrywasz z inteligentną kobietą, niestety brakuje Tobie argumentów i wpadłeś na naiwny pomysł by podszywać sie pod mój nick....współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriental
" Ilonko.."dziękuję Tobie za Twój komentarz, jesteś niesamowitą kobietą , życzę Tobie z całego serca , byś była szczęśliwą kobietą . Bardzo mnie drażnią te pisane , rasistowskie komentarze, to boli, jak przynależność do narodu, staje się wyrocznią dla wszystkich taką samą . Mój Turek milczy i choć pewnie to koniec , bo nie odpowiada na moje wyjaśnienia, maile, telefony, to nigdy nie powiem nic obraźliwego na niego i jego ojczyznę, to kawał przeciez tragicznej i pięknej histirii, a on sam był dla mnie pięknym człowiekiem z charakteru, osobowości i kultury , tej o której wielu pisze na forum ale , no właśnie jak..., jak pan "kaczynski"prostacko, zawzięcie, smutne to, prawda....pozdrawiam dziękuję za radę Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriental
" Ilonko..." dziękuję Tobie za Twój komentarz, jesteś niesamowitą kobietą , życzę Tobie z całego serca , byś była szczęśliwą kobietą . Bardzo mnie drażnią te pisane , rasistowskie komentarze, to boli, jak przynależność do narodu, staje się wyrocznią dla wszystkich taką samą . Mój Turek milczy i choć pewnie to koniec , bo nie odpowiada na moje wyjaśnienia, maile, telefony, to nigdy nie powiem nic obraźliwego na niego i jego ojczyznę, to kawał przeciez tragicznej i pięknej histori, a on sam był dla mnie pięknym człowiekiem z charakteru, osobowości i kultury , tej o której wielu pisze na forum ale , no właśnie jak..., jak pan "kaczynski"prostacko, zawzięcie, smutne to, prawda....pozdrawiam dziękuję za radę Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie nazywa KOMPLEKS MALEGO FIUTA: Nie potrafi dorownac w lozku Turkom wiec nadraia malointeligentnymi komentarzami. Zal mi Ciebie kaczynski- wez idz spojrz w lustro i pmysl troche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriental
Dziękuję Tobie "Ilonko..." za Twój komentarz, jesteś niesamowitą kobietą , życzę Tobie z całego serca , byś była szczęśliwą kobietą . Bardzo mnie drażnią te pisane , rasistowskie komentarze, to boli, jak przynależność do narodu, staje się wyrocznią ,dla wszystkich taką samą . Mój Turek milczy i choć pewnie to koniec , bo nie odpowiada na moje wyjaśnienia, maile, telefony, to nigdy nie powiem nic obraźliwego na niego i jego ojczyznę, to kawał przeciez tragicznej i pięknej historii, a on sam był dla mnie pięknym człowiekiem z charakteru, osobowości i kultury , tej o której wielu pisze na forum ale , no właśnie jak..., jak pan "kaczynski"prostacko, zawzięcie, smutne to, prawda....pozdrawiam dziękuję za radę Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Barbarol'' przykro mi ze akurat tak konczy sie Twoja historia, przykro mi rowniez ze wchodzac na forum zamias pomocy uzyskalas prostakie komentarza czlowieka ktory nie wydaje sie obytym. Nie rezygnuj jezeli naprawde kochasz. Ja tez juz wiecej tu nie zajrze dla mnie ktos taki jest zalosny i zakompleksiony. Basia wiem ze z nimi Turkami nie jest latwo trzeba szukac kompromisow, a czasami nawet zrezygnowac ze swoich racji, ale mimo ich mentalnosci ja nie zrezygnuje, mimo wileu problemow z jakimi sie borykamy ja go kocham i zawsze bede nigdy nie powiem nic zlego na jego osobe. I chociaz zdaje sobie sprawe ze nie wszyscy sa tacy to jednak warto sie poswiecic w imie milosci. Po wizycie na tym forum juz wiem ze nie wroce do Polski nie do tych ludzi. Pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbaro przykro mi ze akurat tak sie skonczyla Twoja hostoria, przykro mi rowniez ze na formum spotkalas nie z komentarzami ludzi nieobytych i zakompleksionych. Ja juz wiem ze nie wroce do Polski nie do tych polakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriental
Biedny niespełniony, chory "kaczyński", piszac dalej pod moim nickiem , robisz bład, i tak widać różnice w toku myślenia Twój jest po prostu prymitywny i prostacki, ale jesli doprowadza cię ta kreacja do rozkoszy małego niespełnionego samca, to pisz sobie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczyński...
ilonka twoja inteligencja przeszywa na wskroś mnie po prostu rzucił kiedyś turek :(((( i chciałem was uchronić od tego kuscheltier nie brzydź się mną - taki śliczny jestem no i ten mój mały mankament :)) ja wam zazdroszczę bo mam uraz do zwierząt a wy tak oficjalnie sie przyznajecie do skrywanych zboczeń :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz dziwny sposob wyrazania swoich pogldaow kaczynski, nie wiem czy tym sposobem chcialas /es nas uchronic przed Turkami ale jezeli taki byl Twoj zamiar to niestety nie udalo Ci sie a wrecz przeciwnie wywolalo to u mnie skutek odwrotny. Nie tedy droga wyzywajac mnie od kretynkek napewno nic nie zdzialasz. A tak na marginesie to wydaje mi sie ze teraz dopiero pomyslales/as o swoich komentarzach Przykro mi ze ta rozmowa tak sie potoczyla, ja od samego poczatku nikomu nie narzucalam swojej opini, ani rowniez nie oszukuje samej siebie , jakbys czytala moje komentarze to bys troszeczke wiecej o mnie wiedziala. nie uwazam ze Polacy sa do bani a Turcy tacy wspaniali. Wspanialy trafia sie raz na sto. A ze trefil sie mi.... Jestem w szczesliwym zwiazku a jezeli cos sie popsuje to ja za to oberwe nie Ty. ja bede cierpiec ale to ja bede temu winna nie Ty. A Twoje opinie sa bardzo malostkowe, wiec uwazam ze Ty tez taka/taki jestes. Nie znasz mnie i nie znasz mojego partnera wiec jakiem prawem oceniasz mnie? Bo jestem z Turkiem??? Z Polakami tez bywalam i niestety nie udawalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka123456789
23kjdhd Generalnie ne przeszkadza mi żadna nacja , ale turcy ,narody islamskie w mojej opinii to gówno nie ludzie. ogrodzić płotem żeby się robactwo do Europy nie pchało. hahaha zjabana szmato Ty!!! takim jak TY to bym tak ryja opierdoliła że kurwa najlepszy chirurg by ci nie pomógł. nie mów głośno takich rzeczy bo znajdzie sie ktoś taki jak ja i cie za to zapierdoli. ale na forum jak jest się anonimowym to pierdoli jedna suka z drugą kocopoły i myślą że są fajne. zakładam się że w życiu żadnego turka ani araba nie poznałaś, wiedziałabyś wtedy że są normalnymi ludźmi kurwo Ty, lepszymi od niejednego białasa. Sama byłam związana z Arabem bardzo długo i był najcudownijeszym i najwrażliwszm chłopakiem na świecie, znałam tez jego rodzinę i przyjaciół i byli przeotwarci i cywilizowani, nie jak się wam kurwa wszystkim wydaje. teraz jestem z chłopakiem z Bułgarii, pochodzenia tureckiego, i nie pozwalam złego słowa na niego rzec, bo jest normalnym człowiekiem kurwa a Wy z zaściankowej pipidówy uważacie się za lepszych od nich żal jesteście kurwa powybijałam bym takich. dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoninaxxxxxxxxxx
Kwiatuszek a tata nie nauczyl Cie kultury i tolerancji???? A moze juz Ci wybral meza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczyński...
patrz ilonka asieńka ta dopiero dała ognia.... po takich doświadczeniach to i jurności nabyła :)))) a gdzież moja oriental.na faworytka odezwij się o mistrzyni mowy polskiej (a fuj przepraszam tureckiej) widzisz ilonko takich jak ja prowokatorów jest tu mnóstwo i tylko ich nakręcacie peanami nt. kolegów od kebabów itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwiatuszekxD
Antonina kultury bo bym cię mogła uczyć bo sztuka tęga to już pewnie jesteś he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczynski przeciez ja to wiem, wiem ze w kazdym srodowisku spotkam sie z nietolerancja, taka juz ludzka mentalnosc oceniac kogos z gory, ale ja nie przyszlam na forum po pomoc, wsparcie czy akceptacjie, nawet nie przyszlam sie chwalic jaka ja jestem wspaniala chcialam po prostu wyrazic swoja opinie i wcale nie oczekuje braw na stojaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczyński...
to musiałaś się "wyrażać" akurat tutaj nie mogłaś w dziale zdrowie i uroda ???? a tak sprowokowałaś biedną kaczuszkę :)) no dobra przeproś teraz kaczusię no już nie opieraj się choć raz zachowaj się jak dama i daj dobry przykład przecież jesteś grzeczną dziewczynką :)) no i gdzie jest moja orientka - lubię gdy dojrzałe kobiety buszują w necie - są tak rozkosznie naiwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to forum jest tylko dla wybrancow??? Zyje w olnym kraju o ile mi wiadomo i o ile mi wiadomo konstytucja gwarantuje mi wolnosc slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×