Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość kaczyński...
nie kombinuj przeproś kaczusię pokonaj bariery tolerancji również w stosunku do takich jak ja no już szybciutko :))) to forum jest niestety ani dla mnie ani dla ciebie tylko dla rzeszy sfrutrowanych dojrzewajacych i przejrzałych girls no i le mam czekać gdzie są przeprosinki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz zgadzam sie z Toba, to forum nie jest dla nas. Zreszta co ja sobie myslalam wchodzac tu ??? Glupia bylam nie??? Ale to nie zmiena faktu ze jakby nie bylo jest mi dobrze w obecnym zwiazku. Ale nie wiem co bedzie jutro, moze wstanie i zacznie mnie bic bo krzywo sie spojrzalam??? Zycie jest dziwne a my nigdy nie poznamy drugiego czlowieka do samego konca, zreszta kazdy ma dwa oblicza.Znam wiele szczesliwie zakochanych pseudo par ktorzy na koniec zwiazku obrzucali sie blotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko strasznie denerwuje mnie ze z gory jestem osadzona!!! Z gory wyrabiacie sobie o mnie opinie. Kaczynski opowiedz mi swoja historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczyński...
musisz najpierw przeprosić kaczusię :)) potem założyć nowy topic pt lato leśnych ludzi / bo tu jeśteśmy umoczeni :)) bo nawet nie zauważyłaś że w tytule tego topicu jest dla ciebie diabelska przepowiednia on turek, ja polaka .... szukam (w domysle) nawet nie zwróciłaś uwagi co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeoczylam wielokropek. Czyli rzeczywiscie to nie jest forum dla mnie bo ja nie szukam Polaka, narodowosc ma dla mnie najmniejsze znaczenie. Pozy tym mialam ich wystarczajaco aby sie przekonac ze dokonalam dobrego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczyński...
no niech ci tam tam będzie kto chce jesteśmy bądź co bądź kosmopolitami w kraju nad wisłą :))) założyłaś lato leśnych ludzi ??? niech ci będzie że te sorrki uznam warunkowo za przeprosiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczyński...
a gdzież kobieca intuicja mój boże :))) rasowy facet rasy aryjskiej szczepiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamia 76
SENI SEVIYORUM :)TURECCY MĘŻCZYZNI SĄ NAJLEPSI !!!JA TEŻ KOCHAM ....ASKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczynski i tym razem intuicja mnie nie zawiodla :-)). mam pytanko na jakiej podstawie wydajesz swoje opinie?? Tzn. znasz turkow czy moze dziewczyny ktore byly z nimi zwiazane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczynski intrygujesz mnie, ale jezeli myslisz ze swoimi uwagami spowodujesz ze zrezygnuje to troszeczke sie mylisz. Nie poddaje sie tak latwo a napewno nie poddam sie walczac z samcem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawde to nie masz nic konkretnego do powiedzenia kaczynski, jestes malostkowy a zapewne twoje wyobrazenie o innych arodowosciach oparte jest na stereotypach. Nie potrafisz przedstawic swoich argumentow tylko grasz jak gowniarz. Czas zaczac dojrzewac chlopczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany kundel
Ja tam IlonkeASK popieram! Sam mam dziewczyne z Turcji i musze powiedziec ze jestem niesamowicie zadowolony. Przede wszystkim turczynki bija uroda polki na glowe. Cud kobiety o czarnych wlosach i pieknych oczach. Dodatkowo maja wspaniale charaktery - cieple i rodzinne, calkowite przeciwienstwo zimnych i nudnych jak flaki z olejem Polek. Po paru zwiazkach z polkami wreszcie czuje ze zyje! I ten poludniowy temperament - lepszego sexu nie mialem w calym zyciu. Pozdrowienia dla Ilony i innych Turczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochany Kundel. masz racjie trczynki wychowane wedlug tradycyjnych wzorow sa bardzo cieple i rodzinne a przede wszystkim wierne. Moga byc dobrymi przyjaciolkami. Gratuluje i zycze szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem Was, dla mnie ktos taki jak Kaczynski czy Tygrys to po prostu prostacy, zaloze sie ze cale gowno wiedza a sie wypowiadaja. ciekawa jestem co Tygrys mysli o Polkach sprzedajacych sie w burdelach, gdzie kazdy moze je miec. Dla mnie Ilona jest porzadna kobieta bedac z Turkiem nikomu nie robi krzywdy, nigdzie tez nie jest powiedziane ze sie sprzedaje ciekawe na jakiej podstawie to wywnioskowaliscie. Ale coz to sie dziwic Polscy prostacy nic dodac nic ujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale turecka mafia ma chody jakaś p..... modertaroka skasowała mój topic :))) ty kundel no szacun bo wiesz jak my turczynki to ok :))) ale jak oni nasze to.... znam zbyt wiele takich mądral które świata nie widziały poza kolorusami a potem tak samo jak z białymi \"on kiedyś był inny\" itd reasumując wybór wyborem może nawet przy tych różnichach kulturowych zjawi się rodzynek który będzie przeczył rasowym komentarzom z naszej strony natomiast nie rozumiem ślepego zachwytu nad bardziej opalonymi bo tak samo jak my biali odpowiadają zasadzie że \"żadne g...... włożone w pazłotko nigdy czekoladką się nie stanie\" :))) więc niech się p..... z im chcą wtedy spełni się propagowane niegdyś hasło \"united colours of benneton\" salam... salami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh .. widze,ze forum sie odnawia hehe ;-)) Cieszy mnie to pozdrawiam nowe panie;) Kobiety nie przejmujcie sie tym, co Ci ludzie pisza.. tutaj zawsze tak bylo i bedzie. Ja mam dla tych ktorzy nie lubia turkow .. niech zaloza sobie topic Anty Turk .. i bedzie dobrze.. tam mozecie sobie, ich przeklinac ile wlezie.. ja sie odezwe potem Elo xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaczynski. Widze ze w swietnym humorze dzis :-)). Masz troche racji pelno glupich dup leci na latynoskich pzystojniakow, ciemna skora ciemne oczy, cos w tym jest. Ale predzej czy pozniej zamiast przystojniaka zaczynaja widziec dupka. lecz wy mezczyzni rowniez lubicie orientalne klimaty. Uwazam ze do kazdego zwiazku trzeba dojrzec. Bez wzgledu na nacjie czy wyglad liczy sie charakter, kultura osobista. Kazdy jest inny i nikt nie jest idealem. No i nikt nie powiedzial ze latwo jest kochac, a tym bardziej w zwiazkach mieszanych. nie wszyskim sie udaje a Ci ktorzy mysla ze sie udalo szybko wracaja na ziemie. Ale tak jest w kazdym zwiazku i jezeli 2 osoby sa zdolne do poswiecen to mozna liczyc na wspole szczescie. Mimo waszych zgryzliwych uwag, obrazliwych opini nie zrezygnuje mimo wszystko. A jak mi sie nie uda to bedziecie o tym wiedziec i wtedy was serdecznie przeprosze za swoja postawe. i jeszcze jedna mala rade wiecej tolerancji i nie oceniajcie osob tak pochopnie. Pozdrawiam a wszczegolnosci Kaczynskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Turk Kizi milo Cie widziec odezwij sie jak bedziesz pozniej:-)) laski szkoda zdrowia na rasistow olwajcie ich przeciez wlasnie o to chodzi zeby zwrocic na siebie uwage.......... do oriental ja na Twoim miejscu bym nie zrezygnowala jezeli naprawde sie kochacie wyjasnicie sobie wszystko i przebaczy Ci te ostre slowa nie poddawaj sie zrob wszystko co teraz mozesz zebys pozniej nie zalowala ze nie sprobowalas wierze ze sie uda urazilas jego dume ale to nie jest koniec swiata wszytko mozna jeszcze naprawic zycze powodzenia i uszy so gory :-) pozdrawiam wszyskie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam to co lubią najbardziej zgryżliwe tygryski i wiadro pomyj na głowę :)) i pozdrowienia :))) już sobie wcześniej poużywałem na tym topicu więc duchowo jestem spełniony na tyle że już mogę również od czasu do czasu jakimś madrym słowem \"trącić\" zatem - przynajmniej ja osobiście - raczej uogólniam niż personalinie mam coś przeciw komuś i chodzi mi bardziej o krytykę pewnego sposobu patrzenia na świat przez niektóre mądrale żeby sobie wcześniej poużywać zajrzałem parę kroków wstecz i spotkałem przypadek niejakiej sibelle któa byłą tu niemalże duchowym przywódcą a potem dokonał się u niej zwrot przyznała się do tego - szacun niektóre turfanki życzyły jej powodzenia - szacun ale spora była grupka atakujących w stylu - s. jesteś kłamliwą bestią bo przeszłaś na drugą stone i piszesz już nie po naszej myśli koleżanka sibelle jest typowym przykładem że każdy ma prawo popełnić jakiś błąd mimo że wcześniej uważała inaczej to również powinien być lek na ślepotę niektórych wyznawczyń turfanizmu a dla ciebie llonea również pozdrowienia i od mojego wujaka (prezydenta) również :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem back ;) co tam u Was? cieszy mnie to ,ze wkoncu forum ruszylo bo mi go brakowalo hehe .. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestudiowalam forum od pierwszej litery do ostatniej, i juz wiem ze ja nie mam nic do gadania wszystko zostalo powiedziane. Po opiniach od razu mozna zorienowac sie o kulturze i wiedzy autorow. Swietnie sie bawilam naprawde, troche szoku, troche zimnej wody, troche wiecej tolerancji i akceptacji. troche placzu, smiechu i zadowolenia. Jestem z Turkiem kocham go i nigdy tego nie ukrywalam ale szczerze to innaczej do sprawy podchodze, tzn. Toleruje tych co kochaja Turkow ale i tych ktorzy ich nienawidza kazdy ma swoje powody. Tylko szkoda mi ludzi ktorzy swoje opinie wystawiaja na podstawie durnowatych stereotypow i wszystkich wrzucaja do jednego worka oceniajac wedlug okreslonego wzoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochany kundel
podnoszę, bo chce ten topik dać do ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey :) Ja tez witam ponownie ^^ Pz dla nowych osobek ;p Ania jestes z H jeszcze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×