Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Latte, jesli chodzi o zamieszkanie w Holandii to wystarczy, ze jak juz przyjedziesz na miejsce bedziesz zameldowana i bedziesz miala prace, to otrzymasz dozywotnio wize wbijana do paszportu, a twoj J.to ma paszport turecki? Bo z tym troszke trudniej. W holandii zyje sie o wiele latwiej- zwlaszcza nam- Polkom z Turkami, nikt nas nie ocenia, dla nikogo to nie jest dziwne... Jesli chodzi o dzieci to ustalilismy, ze np syn napewno bedzie obrzezany/to nie zawadza w byciu katolikiem/, beda wychowywywane w religii islamskiej dlatego, ze w naszej jest wiele obrzadkow/np chrzest, komunia, bierzmowanie/ ale bedzie uczestniczylo we wszystkich swietach katolickich, bedzie wiedzialo, ze mama jest katoliczka, a jak bedzie juz starsze, to samo zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakraa . widze ze znowu musisz wyladowac wlasne zale to smutne ze tylko tyle Ci pozostalo :( hmm ja nie bede wchodzic w tego typu dyskusje bo to nie ma sensu.. ukladaj sobie zycie z zajeb*** polakiem zycze powodzenia :) tylko nie wrzucaj wiecej ludzi do jednego gara bo to jak z pieczarkami ktore nie pasuja do pomidorowki.. :) heh latte_ dzieki za wsparcie mi juz czasami slow brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a macie kurwy za swoje
sie nauczycie moze ,ze brudasy to nic nie warte smiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzezanie ok masz racje moppy to bardzo dobry pomysl wlasnie ostatnio z dinunia gadalysmy ze zaden facet tak czysty nie bedzie.. hmm ja chyba tez szczerze mowiac wolalabym islam moze dlatego ze ta religia nie jest tak bardzo zaklamana jak nasi ksieza.. my zyjemy w Niemczech przeprowadzajac sie tutaj udowodnilam wszystkim znajomym ze nie maja racji.. i jaka jestem SZCZESLIWA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latte_
tak moppy, ma turecki paszport i z tym większy problem.. No ale nicc, będizemy walczyc i kombinowac, żeby w końcu znalezc jakies własne miejsce na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dinunia!!! Dziękuje Ci bardzo za odzew na moje pytania. Rozumiem zatem, że nie trzeba się wcześniej starać o wizę tylko wystarczy ta zapłacona na lotnisku na 30 dni. Czy mogłabym wiedzieć do jakiego miasta ty lecisz? czy to jest Twój pierwszy lot czy któryś z kolei (jak sądze). Jak cenowo wygląda zakupienie biletu w dwie strony? Za każdym razem jak uświadamiam sobie jako odległość na dzieli to dołuję się coraz bardziej. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
Assica84 Ty nie musisz się starać o wizę. Na lotnisku kupujesz vizę ona jest ważna 30dni. Ja lecę do Istanbułu. Nie nie pierwszy hehehe drugi. kochana wklep w google bilety lotnicze i wszystko znajdziesz. Teraz zimą będzie taniej. ja leciałam z synem to płaciłam podwójnie. teraz bilet w obie strony do istanbułu to mniejwięcej koszt 900- 1000zł. Z warszawy oczywiście. Ja może polecę z Berlina albo Pragi bo i tu i tu mam bliżej niż do Warszawy. Ale jeszcze zobaczę. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magilla
no to wszystko jasne;( okazało się że zapewniania mojego kochanego o miłości do mnie i poważnych zasadach moralnych jakie ma wpojone z Turcji są wyssane z palca... jeszcze wczoraj słyszałam jacy to Polacy są okropni zdradzając swoje kobiety i myśląc tylko o seksie podczas gdy oni-Turcy nie znoszą czegoś takiego,a dzisiaj juz wiem że on mnie zdradza z dziewczyną rok młodszą co mieszka pod nim... i co teraz? zaraz ide do pracy i musze z nim pogadac powiedziec ze wiem i odchodze z roboty bo nie bede pracowac w takiej atmosferze gdzie on jest moim kierownikiem... a ja juz oznajmilam o nas mojej rodzinie,oni jakos to przełkneli on powiedzial swojej planował przyszłośc powiedzial szefowi,na wakacje chcial żebysmy jechali do Turcji do jego rodziny i co??? kituś bajduś,nie wiem jak on to sobie wyobrażał ale ja mam lekcję na przyszłość-słuchaj rad innych a było ich dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie zycie; wszyscy zdradzaja, a mowia, ze kochaja, to nie ma nic wspolnego z tym, ze on jest turkiem; wystarczy zerknac na dopik rozwodnikow i przeczytac pare postow; zawsze trzeba miec oczy dookola otwarte i nie odrazu we wszystko wierzyc. Nie wiem ile byliscie ze soba, skad sie dowiedzialas o tej dziewczynie, ale wiedz, ze to moze sie przydarzyc kazdemu, nie koniecznie przydarzylo ci sie to bo bylas z turkiem:( Moniska nie ma to jak pokazac tym wszystkim, co tak szczekaja, ze mozna byc szczesliwym:) Latte a czy wy jestescie malzenstwem? On ma pobyt staly w Polsce albo wize? Bo wiesz to wszystko zawsze ulatwia; z Pl do Holandii obecnie bez zadnych problemow mozna przyjechac autem, a jak juz sie jest na miejscu, to sprawy zawsze sie jakos ukladaja; napewno bedzie musial uczeszczac obowiazkowo na kurs holenderskiego, oplacanego przez gmine, a nastepnie zdac egzaminy. Jak bedziecie miec juz zamiar wyjezdzac lub jak bedziesz juz w Holandii, a bedziesz potrzebowala pomocy lub po prostu czegos nie bedziesz wiedziala, to zawsze pisz na maila. A on ma/albo ty/ jakas rodzine w Holandii? Czy tak po prostu sie zdecydowaliscie na Holandie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj KBC Jak sie pojawiła była na horyzoncie, to miej oczy otwarte. Najpierw dowiedz sie czy rzeczywiście ona jest byłą. Moze polecial do Turcji wlasnie dla niej? Ja tez mialam przeboje z ex mojego już męża:). Ona jeszcze miesiac przed slubem pisala, ze bedzie z nim nawet jesli on jest ze mna,ze ona to zaakceptuje. Szok normalnie. Poza tym badz ostrozna. pozanalam pewnego Turka, fajny, mily, przyjechal do pracy. Mial tu dziewczyne, jezdzil z nia na wakacje, teraz wrócił do Turcji. doipero wtedy ona wyznala mi, ze on ma tam zonę i dziecko. Co za świnia z niego!!!Naobiecywal jej ze sie z nią ożeni itd. BZDURY!!! Jego rodzina zabilaby go predzej. Poza tym, wielu z nich ma dziewczyny Turczynki, ktore odwiedzaja raz na tydz raz na dwa tyg, w ich domach. Bo nie wypada, zeby przed slubem Turczynka przesiadywala u chlopaka. a z drugiej strony maja dzieczyny, z którymi nawet mieszkają i obie czesto pojęcia nie maja o sobie. Miej sie na bacznosci KBC. Żeby tylko źle nie o Turkach... Wczoraj dzwonila rozdygotana, zaplakana moja przyjaciółka z Polski. Zostawil ją mąż dla koleżanki z pracy. Moja przyjaciółka ma z nim 2 malutkich dzieci. Podobno romans miał juz 2 lata...... Faceci ogólnie to kolejna plaga po szczurach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magilla takie drobne pytanie dlugo byliscie razem? i czy masz 100% pewnosc ze Cie zdradza? moze lepiej najpierw pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak moppy niech wszyscy wiedza ze jestesmy szczesliwe i to co nas dzieli to nas wzmacnia :) hmm tak sobie mysle moze swiat poprostu dzieli sie na tych zlych i normalnych i nie ma znaczenia religia w jakiej zostalismy wychowani popatrzmy Polak ktory nie raz potrafi podniesc reke, turek ktory klamie hmm Polka ktora jak wyjedzie za granice staje sie ze tak powiem latwa, i turczynka ktora godzi sie na kochanke wlasnego meza bo ten dostarcza jej wystarczajaca sume pieniedzy.. takie sa realia.. zostaje tylko jedno ludzie sa poprostu ludzmi i kazdy ma prawo do wlasnego szczescia bo to szczescie tez dla kazdego ma inne znaczenie pozdrawiam kobitki i chyba juz starczy moich wywodow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
6 lat zdradzał mnie mój były i wcale nie był Turkiem. Zdradzał od początku do końca naszego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latte_
moppy, dziękuję Ci pięknie za ciepłe słowa. Kiedy będę miała jakieś pytania bądź wątpliwości na pewno napiszę. Dobrze wywnioskowałam, że mieszkacie w Holandii? Nie jesteśmy małżeństwem, aczkolwiek już teraz snujemy plany, żeby w przyszłości byc gotowym do działania :) czekamy do skończenia studiów. Jestem strasznie powściągliwa w uczuciach i decyzji o małżeństwie też nie chcę podejmowac pochopnie.. Wolałabym żebyśmy mieli okazję po prostu byc, życ, mieszkac razem przez rok lub dwa.. zanim podejmiemy tę najważniejszą decyzję. Ale to tak strasznie trudne... Szczególnie po skończeniu studiów przez J. Dlaczego Holandia? J. co roku przyjeżdzał tam na wakacyjne praktyki, więc ma już potencjalne miejsce pracy u zaprzyjaźnionego szefa i rodzinę, która rzeczywiście mogłaby w jakiś sposób pomóc.. Ehh.. Mimo, że jeszcze rok czy dwa nie powinno mi to wszytsko zaprzątac głowy, to jednak myśląc poważnie o przyszłości nie jestem w stanie odpędzic tych myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dinunia!! Poszperałam trochę po tych stronach z biletami i ...teraz napisze coś głupiego hehe a mianowicie większość lotów do Antalyi jest z przesiadką w Istambule-a jak nie trafie na właściwy samolot??? Czy może ktoś leci w tym samym kierunku na święta?? Zgłaszajcie się :o)) Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
Assica84 a niema lotów bezpośrednich? zaznacz tą opcję i sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre7
jednatakaaa mozesz sie od mnie odezwac na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dinunia... No kurcze właśnie zaznaczałam opcje lotów bezpośrednich i wyskakiwało mi że nie ma.:o(( Może teraz w weekend przysiądę na dłużej przed komputerem i posprawdzam bo na tygodniu trochę czasu brakuje. Ale jakby ktoś coś wiedział i przy okazji znalazł taką opcje to będę wdzięczna! Buziaki :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
Jak będę miała chwile to też poszukam. Tylko mi napisz z jakiego miasta do jakiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraa .
mooniśka Ja pierdo** ;dddd :D teraz to mnie rozbawilas . ;d haha ! zalosna jestes, nie bede dyskutowac z osoba na nizszym poziomie, bo to nie ma sensu . ;) jeszcze raz ci powtarzam - czytaj uważnie. ;) a tak na marginesie - nie mam zadnego zalu . ;] to raczej ten burak zaluje ;) i mi on zwisa i powiewa ;] MOC Z TOBA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraa .
latte_ nie chce mi sie rozpisywac, wiec napisze tylko tyle .. to samo co do kolezanki u gory ;) czytaj ze ZROZUMIENIEM . :) zreszta nie interesuje mnie z kim wy jestescie co robicie i jakie macie zdanie, bo wiem ze ja mam racje ;) Żegnam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki!! Złota kobieta jesteś! Najprawdopodobniej leciałabym z Warszawy do Antalyi. Mam zamiar pochodzić tez po biurach podróży może tam się też czegoś dowiem. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakraa . skoro twierdzisz jak piszesz ze nie masz zalu to po holere się tutaj odzywasz? to ze twoje szczescie okazalo sie jednym wielkim klamstwem nie znaczy ze nasze takie jest! tym bardziej ze nie znasz ani mojej ani sytuacji innych kobiet ktore przy turkach sa kochane i kochaja.. wiec to bylo by na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonıska daj sobıe lepıej z ta kobıeta spokoj ona cala jest zalem za wszystko do wszystkıch ı chyba sama najwyraznıej nıe potrafı czytac ze zrozumıenıem popıeram twoje zdanıe ale jak wıdzısz ona sama wszystko wıe najlepıej bo jak pısze MA RACJE ı pewnıe tylko to jej pozostalo wıec co poradzısz...... pozdrawıam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonıska daj sobıe lepıej z ta kobıeta spokoj ona cala jest zalem za wszystko do wszystkıch ı chyba sama najwyraznıej nıe potrafı czytac ze zrozumıenıem popıeram twoje zdanıe ale jak wıdzısz ona sama wszystko wıe najlepıej bo jak pısze MA RACJE ı pewnıe tylko to jej pozostalo wıec co poradzısz...... pozdrawıam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraa .
;/ szkoda słow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wıdzısz sama przyznalas.... naprawde szkoda....a co myslalas ze zaraz pod twoja wypowıedzıa ktos napısze bıedactwo ojojoj....wez daj spokoj...no coz nıe wyszlo ale to nıe znaczy ze kazdy jeden jest takı sam ı nıe chrzan ze masz racje bo nıe masz ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wıdzısz czasamı jak sıe czyta wypowıedzı na tym forum to rece opadaja....ı nıe chce cı sıe nawet komentowac ıch pozıomu....ı jezelı ktos wsadza wszystkıch do jednego wora ı wypowıada sıe o turkach jako o wszystkıch to nıestety rusza tez mojego meza a to juz przegıecıe bo co nıby kazdy takı sam tak....o nıe nıe nıe....a potem ludzıe z gory zakladaja ze turcja najgorszy kraj ı najgorsza nacja dzıekı pında ktore najwyraznıej lubıa bajkı pısac albo daja upust swoım emocja bo cos nıe po ıch myslı poszlo....jaka szkoda co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×