Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość dinunia
Co to za debilne pytanie? A ty jesteś? Bo nie wydaje mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce tylko wiedzieć jak uważacie, przecież rozmawiacie z nimi i to można stwierdzić, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce tylko wiedzieć jak uważacie, przecież rozmawiacie z nimi i to można stwierdzić, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona_teolożka
przeciez w tych czasach mozna być żydo-katoliko-ateisto-hinduisto-herekrysznowco-jehowym-beduinem . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
Jedynym debilem na tym forum jesteś Ty z tymi swoimi pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zabolało jaśnie paniusie, pozatym zadałam jedno pytanie głupolu, i jak możesz stwierdzić po jednym pytaniu że ktoś jest inteligentny czy nie? żałosne to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dinunia z tego wnioskuje że ty wolisz obracać się w towarzystwie głupców byle by turki byli przystojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donno
Ja też czytam od dłuższego czasu.. Malaruda, pozdrawiam Cię gorąco.. Czuję się bardzo podobnie jak ty.. Zresztą moja historia jest bardzo podobna. j. przyjechał na Erazmusa tu do Polski.. 5 miesięcy razem.. Nierozłącznie. Moja pierwsza milosc.. Próbowałam zakończyc ta znajomosc, DLA WŁASNEGO DOBRA jak radzą mi wszyscy, ale nie dałam rady życ bez niego.. psycho-fizyczny ból mnie zabijał. Kiedy go nie widziałam.. Nie słyszalam jego głosu.. Nawet jeśli dzis mamy tylko całonocne rozmowy przez skypa, tylko on daje mi radosc. Boże, jak to żałośnie brzmi, nigdy wczesniej nie bylam romantyczką ;p Mam wiele kryzysów, nawet bardzo wiele.. Ze względu na mój trudny charakter i strach przed tym co będzie sama rozpętuje burze w szklace wody.. a on potrafi wsiasc w samolot i przyleciec zeby powidziec, ze kocha.. za damy sobie radę. Obiecywałam sobie, że się nie zaangażuje, a teraz bez niego czuję że nie jestem sobą.. że nie jestem spełniona. Czeka nas bardzo trudny czas, mimo że j. stara się o wymianę na jeszcze jeden rok to wiem że przyszłosc nie będzie lekka. i wylewam morze łez kiedy myślę o tym wszytskim. Kiedy zadaję pytanie dlaczego?!!!?!!! dlaczego nie mogę byc zwyczajnie szczęśliwa, miec koło siebie zwykłego polskiego chłopca, rozmawiac z nim po polsku i życ w tej samej kulturze. będzie bardzo ciężko, ale jeśli mam to przetrwac w imię prawdziwej miłosci, to zrobię to.. i życzę nam wszytskim wytrwałości i.. szczescia dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
A cóż mnie miało zaboleć? Nie mogą sprawić nmi bólu wyzwiska. Rozśmieszyło mnie pytanie ....czy oni są inteligentni? Co to ma być? To chyba logiczne , jak wszędzie ,że jedni ludzie są a inni nie. Gdyby mój facet nie ważne z jakiego kraju , był tylko przystojny to raczej nie zainteresowałby mnie swoją osobą.... He he nie oceniłam Twojej inteligencji poprostu stwierdziłam ,że to debilne pytanie. Nie masz pojęcia w jakim towarzystwie się obracam więc nie obrażaj ludzi , których nie znasz bo pewnie wiele mogliby Cię nauczyć.I nie mówię o Turkach bo znam tylko jednego. Więc nie mów mi w jakim towarzystwie się obracam bo g... o mnie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętka pupa
panina i co? poleciałaś jednak czy odpuściłaś sobie? Moje życiowe doświadczenie mówi mi, że trzeba zawsze słuchać intuicji... Jeśli ona podpowiada, że coś jest nie teges, że coś nam nie pasuje do całości, że mamy jakieś niedobre, choćby i nie poparte dowodami przeczucia, to one niestety zwykle sa prawdziwe... Mój znajomy właśnie uraczył mnie rodzinną historią jak to jego ojciec od lat zdradza matkę.. Chodzi na dziewczynki do burdelu. Skoro syn wie to matka pewnie też...Ale co ma zrobić, nigdy nie pracowała, nie ma pieniędzy, nie może odejść... Raz go widziałam, miły starszy Pan, wcielenie dobroduszności...Jego zdrady są traktowane chyba jako coś oczywistego. Znajomy kolegi ma zonę, podobno jej nie zdradza, za to zaraził ją wirusem HPV bo przed małżeństwem przelatywal co sie dało...Teraz ona od dłuższego czasu sie leczy...Cały czas mowa o tureckiej "klasie średniej", nie jakiejś wiosce... Jego kolejny znajomy z wojska czasem do niego dzwoni jak jest w mieście i zaprasza do burdelu na jego koszt, w ramach rozrywki..Mówi, że nie korzysta, ale kto tam go wie... Itd. itp.....uszy więdną.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,hahahehe " i w tym momencie nie wytrzymal jak powiedziałam ze jade dfo polski wtedy wlasnie udezył mnie" cos nie poszlo po jego mysli i ci przypie**olil a ty jeszcze mowisz, ze jest wspanialy, sama potwierdzasz stereotypy ze turkom trzeba byc podporzadkowana'' nie jest prawda że turkowi trzeba sie podporzadkować, w moim przypadku uderzył mnie w momencie kiedy chciałam jechac do polski - bo niemoge miec dzieci... niewytrzymał bo mnie naprawde kocha, bardzo sie bał ze mnie straci. ja nie zaluje tego policzka bo mnie on otrzasnał. podporzadkowanie sie to zaktrywanie włosów, nie wychodzenie samemu z domu i tp. ja takich zasad nie mam . dla mojego bezpieczenstwa gdy jest ciemno juz, nie wychodze sama z domu to normalne prawda, w turcji sa czeste porwania kobiet, a tym bardziej blondynek z niebieskimi oczami . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodziewałam się takiej odpowiedzi po dziewczynie turasa, wszyscy którzy cokolwiek powiedzą coś nie tak na turasów są uważani za wrogów . Pytanie nie było debilne dziewczyno, oczywiście te które w jakikolwiek sposób mają styczność z nimi będą twierdzić że to inteligentni ludzie, bo co innego ma naprzykład powiedzieć dziewczyna turasa albo ''przyjaciele'' turasa? Wy nie mówicie obiektywnie . Te ''przyjaciele'' dałam w cudzysłów bo dla nich przyjaciel, to nawet ten kogo dobrze nie znają, szczególnie lubią upatrywać sobie przyjaciół w dziewczynach o...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
Bez comentarza bo widzę ,że cokolwiek nie napiszę to i tak pezecież Ty wiesz lepiej. Więc ok żyj sobie z przekonaniem ,że tylko Ty na całym świecie jesteś inteligentna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się wysilać bo i tak co by nie napisać to do tych zaślepionyh miłością nic nie dociera, to tak jakby mówić do ściany, nic tu ciekawego się nie dowiem bo już to znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętka pupa
Tak Oliviavip, zabranianie wychodzenia z domu i zmiana garderoby to masakra, ale lanie po mordzie to już luz...Tylko się nie zdziw jak sie powtórzy! Bo na pewno się powtórzy, przecież jest tyle sytuacji, które mogą go wyprowadzić z równowagi...Zupa będzie za słona albo co... Mężczyźni po prostu dzielą się na tych co leją kobiety i takich, którzy nigdy by nie uderzyli bo umieją rozładować napięcie inaczej niż dając ukochanej po pysku... Lepiej weź się otrząśnij dziewczyno już teraz zanim będziesz chodzić non stop poobijana... W Turcji mówią nawet (i to Turczynki niektóre też...) "jak kocha to ma prawo i kochać i bić". Pozostawiam do przemyślenia. ...jeden Turek miał dziewczynę Turczynkę. Kupił jej na urodziny zegarek za 1200 zl i pojechał w miejsce gdzie była na wakacjach uczcić z nią urodziny. Dal jej zegarek, ale ona stwierdziła, że już Turka nie chce. No to cóż, smutek i żal. Ale na drugi dzień zobaczył ją za rękę z innym na plaży. Podszedł więc do niej, jemu w mordę, jej w pysk i sprawa załatwiona. Pytam sie opowiadającego czy jej ojciec, który bijącego dobrze zna nie miał mu za złe i jak on tak w ogóle mógł???!! Nie, ojcu jest głupio, że córka poszła z innym, tylko tyle. jej się przecież należało.... Zegarek zwróciła dopiero po tym jak się jego kolega upomniał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
jedenkot słuchaj jak ja poznałam mojego chłopaka nawet nie wiedziałam jak wygląda, ale polubiłam go za to co i jak mówił, za poglądy i poczucie humoru. Gadaliśmy dniami i nocami i to pierwszy facet z którym tematy się nie kończą he he i pierwszy ,który potrafi słuchać, a ja lubię sobie pogadać. Ostatnio jego mądre rady pomogły mi wyjść z kłopotów. Dopiero po kilku dniach zobaczyłam jak wygląda. I nie uważam żebym była zaślepiona czy coś w tym stylu, poniewaz zbyt wiele w życiu przeżyłam rozczarowań z powodu zaślepienia w tym bicie przez wspaniałego POLAKA. Kocham go ale nie jestem zaślepiona bo gdyby tak było nie wróciłabym do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
I nie bronię wszystkich Turków tylko ciągle zaznaczam,że nie tylko oni potrafią być okrutni i źli. Wszędzie na świecie sa faceci ,któży kobiety mają za nic. Wszędzie są ludzie gardzący innymi." Widzimy wady sąsiada a nie widzimy co się dzieje we własnym domu."Najpierw zajmijmy się sprzątaniem własnego podwórka a potem mówmy jaki syf mają sąsiedzi ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dinunia ale ja niemam czego sprzątać na swoim podwórku, pozatym niejedna już tu mówiła to samo co Ty, że jej turek jest inny od reszty turasów i tak dalej i tak dalej..ja wam radzę jednak uważać bo oni mogą odwalić wam numer nawet gdybyście się po nich tego nie spodziewali, a tacy niby kochani, to że was kochają nie znaczy że poza wami nie widzą innych babeczek w zasięgu swoich oczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam nie życzę żle, sama lubię turecką muzyke i ich język, tureccy ludzie to już inna sprawa, poprostu radzę wam uważać i nie bądżcie naiwne..z tych kochanych Mustafów, Ertanów mogą okazać się niezłe huje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
jedenkot ... czas wyjawi wszelkie nierówności...a jeśli o babki chodzi to no cóż ma oczy to patrzy jak każdy facet.A ty jak widzisz przystojnego faceta na ulicy to zamykasz oczy? Bo ja nie ;) Ale to wcale nie znaczy ,że zaraz go porwę do wyra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden kot czemu myslisz ze jestesmy zaslepione miloscia?? uwazasz,ze kochajac nie mozna realnie patrzec na to co dzieje sie wokol nas? mi sie wydaje, ze po troche piszesz o wlasnych przezyciach albo o czyms co uslyszalas, widzialas itd ja popieram zdanie diduni nie ma co dyskutowac kto jakiej narodowosci bo tak naprawde ludzie sa tylko ludzmi.. a polacy tez potrafia klamac zdradzac i nie szanowac juz ja o tym cos wiem.. pozdrawiam didunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aster7
Pewnie wszystko w wiekszosci zalezy od charakteru czlowieka.Ale nalezy zapominac ze wychowanie i to co sie wyniesie z domu tez bardzo rzutuje w przyszlosci w doroslym zyciu.No a wiara tez na troche wplywu do tego...dziela nas duze roznice kulturowe,religijne,wychowawcze.Kto nie byl tam i nie widzial na wlasne oczy jak oni podchodza do kobiet nie moze nic powiedzic.Dobrze ze rosnie nowa generacja pokoleniowa to moze troche zmieni sie swiat na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
pozdrawiam również moniśka. Aster7 masz rację ale to , że w papierach jest napisane muslim to nie znaczy ,że nim jest (szczególnie kiedy jest się Kurdem). W Turcji każdy ma tak napisane. Kurd nie może miec wpisane inaczej. Z domu wynosi sie wiele ale jeśli nie ogląda sie w domu złego to złego wychowania się nie wyniesie z niego(choć by dlatego ,że jeden z rodziców umarł kiedy było się dzieckiem). I tu masz też rację teraz rośnie nowe pokolenie ludzi dążących do przyłączenia się do unii europejskiej więc wiele musi się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
jedenkot" nie ma co się wysilać bo i tak co by nie napisać to do tych zaślepionyh miłością nic nie dociera, to tak jakby mówić do ściany, nic tu ciekawego się nie dowiem bo już to znam..." a tak w ogóle to po co się wysilasz ? bawisz się w mamę i próbujesz zmienić nasze zdanie? Chyba jesteśmy dorosłe i nie trzeba nam mówić co jest dobre a co złe. A skoro nic tu ciekawego się nie dowiesz to leć pograć w pokera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelly_Yilmaz
popieram Was dziewczyny.. odnośnie krytyki tureckich mężczyzn- każdy facet może okazać się niezłym, że tak brzydko zacytuję "ch**em", nie tylko Turek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
No i właśnie o to cały czas mi chodzi. Niemiec,Włoch,Rosjanin,Polak każdy facet może Cię załatwić jak mój były mnie...gdyby nie policja to może bym z Wami teraz nie pisała .... cudowny, przystojny , szanowany ,dżentelmen stający zawsze w obronie słabszych i inteligentny jak mało który....POLAK oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×