Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Nie Elif, ja wymagam, aby bylo po rowno, bo nie lubie radykalizacji ani w jedna, ani w druga strone. Od mezczyzny wymagam charakteru, ale od kobiety, niestety, rowniez ;) Nieszanowanie Polek, czy Ukrainek z powodow stereotypow, to problem ow panow, nie moj. Podobnie jak problem tych, ktorzy nie lubia Turkow, bo sa brudni. Obydwie grupy wrzucam do jednego wora. Sluszna decyzja jest nieupodabnianie sie do Turczynek, mam nadzieje, ze jej nie zmienisz ;) Pamietaj przy okazji, ze zakrywasz sie po to, by nie przyciagac wzroku mezczyzn, wiec zakrywanie sie w Polsce bedzie wrecz grzechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elif48
No widzisz i tutaj Cię zaskoczę. W Polsce malo kto się kapnął, ze jestem muzułmanką, poza muzulmanami i muzułmankami. Wystarczy nie ubierać obcislych rzeczy a w zamian za to ubrac bluzeczkę, na to tunike i do tego długie jeansy, chusta czy hijab na głowe i nieraz osoby pytały mnie czy taka moda teraz, więc mówiłam, że tak. Trudno żebym burkę włożyła, bo to napewno by ściągało wzrok. Ja również jestem za rownouprawnieniem i mój też, stad raczej nie ma problemow na tym tle. Zreszta Turcy sa masakrycznie zeuropenizowani. No, ale na kompromisy warto nieraz chodzić, nieraz mała jest tego cena a duzy zysk. O proszę w niedzielę idę do Meczetu na EID a póxniej idziemy wszyscy do restauracji, z powodu malej religijności mojego, on zostaje i zajmuje się szczeniaczkami :D I gdzie tu masz zniewolenie??????????????? Przykładów moglabym mnozyc i mnożyć. Ps, jak widzisz neta tez mi nie zabrano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko chcialbym zaznaczyc ze turczynki muslimki dziewice sa lane po mordach rowno. a te z inny wiar czy bez to nie maja oporow zdradzac w burdelach. choc w sumie musze powiedziec ze ogolnie kobiet nie szanuja. po prostu gorszy gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto mowi o zniewoleniu? Ja mowie raczej o zaslepieniu. Kompromis to podstawa kazdego zwiazku, szczegolnie mieszanego, tyle tylko ze kompromis nie polega na ustepowaniu i dostosowywaniu sie wciaz do jednej strony. Np. bedac na polskim weselu z tureckim chlopakiem lub mezem dziwne byloby bym miala przestrzegac regul kultury tureckiej. Na tureckim weselu owszem, ale nie na polskim. Co do europeizacji Turkow - jest ona mocno przereklamowana ;) Bardziej wierza w nia dziewczyny z Europy niz sami Turcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie dziwki
niech te brudasy was leja po tych glupich mordach,jeszcze nic nigdy dobrego nie wyniklo z takiego zwiazku,wszedzie polki znane z tego ze sie z turasami puszczaja,w twarz napluc nawet szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirian
czy słyszał ktoś z was o posiadaniu dwóch nazwisk, mój znajomy, którego poznałam w Izmirze gdzie pracował w kuchni przedstawił mi się jako R. Diyadim a teraz wyjechał do Argi jest Kurdem i przysłał mi swój adres i nazwisko Beyazit. Pytam go jak się naprawdęnazywa a on mi mówi że jak jest w Izmirze to ma na nazwisko Diydin a w Kurdystanie Beyazit. Czy to kmożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutki_28
w każdej miejscowości ma inne nazwisko, żeby jego zony tak łatwo się nie złapały kontaktu między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetha48
Mogłaś go poprosic o pokazanie dowodu osobistego :)) Ja tak zrobiłam z moim jak się poznalismy pod pretekstem tego, że chciałabym zobaczyć jak wyglądają turecki paszport, dowód osobisty a i karty pobytu nigdy nie widziałam poprosilam o pokazanie mi jego dokumentów. Potem z miłym usmiechem zapytałam czy mogę na pamiątke zrobić zdjęcia tychże dokumentów, na co on się zgodził, więc mam wszystkie dane a nawet z paszportu zdjęcia każdej strony gdzie było cokolwiek, czy dane czy wbita wiza. No praca i nauka nie idzie w las. Ps. mój ma we wszystkich dokumentach, tzn. paszport, dowód osobisty turecki, karta pobytu w Polsce ma te same dane, tylko w Polsce jak wiadomo ma inny adres zameldowania. Dziewczyny uczulam Was na to abyście dobrze sprawdzaly wszystkich, bo tu nie tylko o Turkow chodzi, nieraz malutkim podstępem można wiele się dowiedzieć i nie wpaść w jakieś bagno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Od jakiegos czasu czytam to forum i wreszcie przyszedl czas na mnie aby napisac ze Turcy to sa prawdziwi dranie.Nie znam wszystkich chodzi mi o jednego ale bylam go pewna a okazalo sie jak w licznych przypadkach.Moja chistoria:Zobaczylam go 3 lata temu.Od pierwszego spojrzenia zakochalam sie to byl ideal mojego faceta.Wtedy nawet nie wiedzialam ze on jest Turek.Poprostu chcialam go miec.Przez caly rok myslalam tylko o nim.Po roku czasu spotkalismy sie na ulicy i zaczelismy rozmawiac.On sie chcial spotkac a ja oczywiscie chetna.W ten sam dzien przyszedl do mnie nie spodziewanie troche gadalismy.Dodam ze mialam wtedy meza i dziecko ale nie bylismy szczesliwi.Potem zaczelam sie z nim spotykac i uprawialismy sex bo mialam zawsze malo czasu bo maz i dziecko i spotykalismy sie tylko na sex.Ale ja juz wtedy go bardzo kochalam.Nigdy nie czulam tego do nikogo.Poprostu tylko on sie liczyl nawet nie zwracalam uwagi na innych mezczyzn.On oczywiscie mowil mi ze kocha mnie ale nigdy mi nie slodzil nigdy nie bylo prezentow nigdy mi w niczym nie pomogl wogole inny niz tutaj opisywani Turcy nawet nie byl zazdrosny.No i przez dwa lata tak spotykalismy sie na sex.Wreszcie powiedzialam ze odchodze od meza on nawet mnie nie namawiam zebym odeszla mowil ze to jest moj wybor.Ja bylam w stanie zrobic wszystko dla niego.Gdy zamieszkalam sama zaczelismy sie spotykac u mnie zaczelam go poznawac i jeszce bardziej pokochalam i do tej pory wogole nic nie wiedzialam jacy sa turcy.Pewnego razu trafilam na to forum i zaczelam wszystko czytac.Najpierw wydawalo mi sie ze on jest inny bo nie byl taki jak na poczatku jest Turek ze slodzi i mowi piekne rzeczy ale zaczelam miec dystans do niego.On mi teraz mowi ze kocha pisze codziennie dzwoni ja mu ufalam.Wlasnie wczoraj byl u mnie i w jego telefonie zobaczylam zdjecia kobiet.On mowi ze to tylko zdjecie i ze musze mu ufac.On nie ma z nimi kontaktu ale dla mnie milosc to znaczy tylko ta jedna osoba to po co robi zdjecia jesli ta osoba jest mu obojetna.Zaczelam sie z nim kucic powiedzialam ze to koniec.On prosil ale ja nie uleglam.Powiedzialam ze nie chce miec z nim juz kontaktu i on poszedl.Ja wiem ze to tylko zdjecia ale ja go kocham naprawde i nawet nie mam ochoty robic innym faceta zdjec a on na to wychodzi nawet nie wiem co to jest milosc. Gdybym nie czytala wczesniej tego forum to bym sie tak tym nie przejela ale po tym co tu czytalam jestem pewna ze to pierwszy krok do tego jaki on jest naprawde.Dziewczyny co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirian
proszę o poważniejsze odpowiedzi, czy możliwe jest posiadanie dwóch paszportów o innych nazwiskach, które są wydane przez urząd. Czy jest to możliwe w przypadku Kurdów, żeby mieć inne nazwisko w Kurdystanie a inne w Turcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirian
proszę o poważniejsze odpowiedzi, na pewno nie jest żonaty, i nie chodzi tu o miłość lecz o pomoc w przesłaniu lekarstw dla bardzo chorej osoby. Ciekawi mnire tylko, czy to możliwe żeby mieć dwa urzędowo wydane paszporty z różnymi nazwiskami, i jeden paszport używać w Kurdystanie a drugiego w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili007
mirian to podejrzane ja bylam 3 lata z kurdem ale smierc nas rozlaczyla zginal w wypadku ale powiem tak moj nie mial 2 innych nazwisk poslugiwal sie jednym dowodem i paszportem z tymi samymi danymi ten twoj cos kreci na Twoim miejscu bym go dobrze sprawdzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetha48
Nie jest możliwe aby miec 2 rózne paszporty w 1 państwie, w Turcji. Więc cos kręci. Owszem nieraz jest problem (jaki ma moja kolezanka i jej mąż) co do nazwiska, ale to prblem krajów arabskich typu Irak, ze tam nie ma nazwiska tylko np. Abdul syn Muhameda i póxniej są schody z dokumentami. Natomiast w Turcji jest uregulowane wszystko i nie ma mozliwości miec 2 różnych paszportow legalnych z roznymi nazwiskami. Co do dziewczyny, która umawiała sie na seks z Turkiem. Co ja mam Ci napisać? Jak się dalaś traktowac tak jesteś traktowana. Niestety niezależne jest to od tego z jakiego państwa jest druga osoba, jeśli kobieta sama się nie szanuje to dlaczego wymaga szacunku od innych? Przykro mi, ze napisalam Ci te niemiłe slowa, ale taka jest prawda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Fetha : dziekuje ci za te slowa ja wiem o tym bardzo dobrze ja podalam mu sie na tacy ale ja z nikim nigdy tak nie mialam tylko z nim bo naprawde go kocham.Ale wiesz on zle mnie nie traktuje nigdy nie krzyczal nie bil to ja zawsze sie unosilam.Po pracy zawsze sie chce spotkac ze mna od samego rana pisze mowi ze kocha i chce mnie.Tylko te zdjecia.On mowi ze one nic nie znacza dla niego ale ja po tym co tutaj sie naczytalam boje sie ze on moze mnie kiedys zdradzic.Dlatego mimo ze kocham go wole odejsc nie wiem czy robie dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetha48
matimati, ja Ci tez nie powiem czy robisz dobrze czy źle. Nie wiem co to za zdjęcia, po co jemu one. Ja swojemu kiedyś zrobiłam karczemną awanturę, na początku znajomości, po 2-3 miesiacach, bo ogladałam zdjęcia na jego komórce a tam Turczynki takie, ze jednej to biust było widac. oczywiście też "byłam madrzejsza" i nie dalam dojść mu do słowa. Okzalo się potem, ze to jego rodzina, siostra i kuzynki. Teraz mu wierzę, bo czesto z nimi rozmawiamy prze internet z kamerkami włączonymi :)) Zreszta jak ja sobie pomyślę, ja wtedy i teraz to dwie rozne osoby. Zmieniłam sie nie przez, czy dla niego. Poznałam Islam, jestem od dawna konwertystką, przyjęłam Islam, wiele rzeczy nie do zaakceptowania jest dla mnie normą, wyciszyłam się, wtedy kiedy się poznaliśmy ja już byłam muzułmanka, ale wiele jeszcze musialam sie nauczyc i wiele zrozumieć. Amdulilah, w naszym Meczecie (tu w Polsce) co cotygodniowe nauki o Islamie dla kobiet. W Ramadan w piątki, soboty i niedziele organiozawnae sa Iftar w Eid była modlitwa, poczestunek a poźniej kto chciał (ok. 200 muzułmanów) pojechaliśmy do restauracji na świąteczny obiad, Polska Liga Muzułmańska z naszym Imamem zorganiozawała nam obadek z 4 rożnych dań, napoje, kawa, herbata za 25 zł od osoby w restauracji gdzie obiadek kosztuje i 200 zl. Nie dziwi mnie fakt, ze męzczyźni siedzą osobno a kobiety osobno, a szczerze, to nawet fajnie, bo jak się idzie to się chce z siostrami porozmawiać a nie każda przy mężu, ech, mi sie to podoba wrecz :)) No to popisałam nie na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirian, nie ma takiego panstwa jak *Kurdystan*, wiec tym bardziej chlopak nie mogl miec paszportu wydanego przez urzad widmo. Paszport moze miec tylko jeden, na jedno nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetha48
Co już się podszywasz pod nowy nick. Żałosny jesteś, poprostu żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matimati - masz meza i dziecko i umawiasz sie na seks z turasem? pewnie jest brzydka niedowortosciawona polka. jak wy mozecie robic takie cos? to jest odrazajace. oni leca na kazda! kazda! powtarzam. gustu to oni nie maja zadnego. tylko zeby zruchac, bo turczynki nie sa glupie. trzymaja sie zasad. zeby nie miec wstydu i zachowac honor. wy jak widac honoru nie macie. na miejscu tego meza wyjebalbym cie glupio otylo szmata a dziecko zatrzymal przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Prezes Wertyp-ja mialam meza ale my rostalismy sie on mnie wczesniej zdradzal i nie kochalismy sie juz.Umawialam sie na sex z osoba ktora kocham a nie z pierwszym lepszym.Nie wiesz jak wygladam to nie wypowiadaj sie na moj temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fetha48
matimati, odpuść sobie polemikę z prezesikiem, bo on zawsze wszystko wie najlepiej a wiesz, od takich ludzi lepiej z daleka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia banias
ooo widze ze nadal sie wertyp tu udziela, wiec go jednak znacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Prawdziwa1
byla taka historia niedawno, ale pokasowali posty tych awanturnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj masz dziecko, i ten dzieciak bedzie wyszydzany ze zadawalas sie z turkiem. nie masz za grosz godnosci. a jak maz cie zdradzil? moze wczesniej mialas romans z bezowym? zdrada nie usprawidliwia zadawania sie z nimi. onie... a jeszcze napisz ile wazysz, i dlaczego tak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11/11/11 aaaaa
Wertyp, a ty napisz czemu wypierasz sie swojej histori milosnej i dlaczego pozujesz na zdjeciach przy jakims zlomie w dodatku w srodku lasu. Straszysz male dziewczynki pedo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Prezes Wertyp- Ty masz takie problemy ktore wogole nie sa istotne.Przez kogo moje dziecko bedzie wyszydzane jesli ja mieszkam w miescie gdzie jest duzo Turkow i nawet w szkole on ma kolegow Turkow.Moj maz pierwszy zdradzal mnie widzisz jacy sa Polacy!Ja waze 52 przy wzroscie 165 wiem ze troszke malo ale to dlatego ze duzo cwicze.Jesli chodzi o moje cialo to naprawde mam fajne czasami mysle ze ten Turek wlasnie dlatego tylko sie ze mna spotyka.Wiem ze robilam beznadziejnie umawiajac sie z nim tylko na sex ale gdybys ty kogos kochal i pragnal nie robilbys tego? Przez caly ten czas spotykalam sie tylko z nim nigdy go nie zdradzilam dlatego nie czuje sie kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11/11/11 aaaaa - a co chcesz sie przejechac? matimati - nie wiem, cos malo warzyszjak na kobiete z eu, ktora posuwa turek. moze to sciema ?:) no ale zolozmy ze tak jest. o toz w srodowiski jego polskich czy niemieckich kolegow masz juz opinie. uwierz mi. przynioslas mu okropny wstyd. to przykre. ogolnie turcy zazwyczaj sa z polkami dla papierow, czy seksu za free. z tym, ze oni nie maja gusty. leca na wszystko co biale. czy 50 lat cz y 20 - nie wazne. zadem muslim nie bedzie sznowal europejki. jak sciera do ruchania tylko. maz widocznie wiedzial z kim sie zadaje, i cie puscil kantem. oddaj mu dziecko, a nie przynosisz wstyd. niemcow nie ma? czy tylko turek? myslisz ze sie z toba ozeni i bedzie utrzymywal he nedzna polka na przygode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Prezes Wertyp- Moj maz zdradzil mnie potem blagal o wybaczenie ze zaluje i takie tam. Ja odeszlam ale do tej pory dzwoni ze chce ze mna dalej byc.Ja go juz nie kocham.Wiesz ja sie z tym Turkiem spotykam ale naprawde nie wiem czy moge mu ufac chociaz on pokazuje mi ze naprawde mnie kocha.Powiec mi skad wiesz jacy sa Turcy i czy to co mowisz jest prawda czy tylko tak piszesz bo to dla mnie wazne.Mimo ze ja spotykam sie z nim ja nie widze ze on jest taki jak piszesz moze tylko udaje.Jestes pewny ze kazdy jest taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmhhhhhhh!
a ja małgośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno zaden polak nie tknie po turku. nawet byly tu takie co na to narzekaly. to zawsze wstyd. co taki turek moze chciec od ciebie? do burdelu ma isc? ma ciebie za darmo. ale sciemy walisz. w ta waga to nie wierze. i blagania, wiedzac ze to robisz z turkiem. czyzby prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×