Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość ululelele
jak widac z wiekszosci wypowiedzi mlode kobiety przed 30 i po sa Turkami zafascynowane i bardzo szczesliwe w zwiazkach z nimi, kobiety po 40,z duzym doswiadczeniem zyciowym,maja raczej zle przejscia i przerywaja takie zwiazki.Czyzby miłosc byla ślepa i wszystko wybaczala?NIech kazdy odpowie na to sobie sam.Mi najbardziej przeszkadza w ich kulturze zamilowanie do adoracji kobiet,czesto kilku na raz,często potajemnie,lub jawnie za zgoda zony;-)Nie znam wiernych muzulmanów(moze sa jakies wyjatki),każdy z moich znajomych ma kogos na boku,i bardzo mi przykro gdy podrywa mnie mąż koleżanki,i inne panie na przyjeciu,ale taka kultura,skoro koran dopuszcza wielożeństwo,a w Turcji przeciez ostatni harem przestal isniec w zeszlym wieku;-)))To juz Polacy o zimniejszej krwi i brzydsi od Turków sa wierniejsi i przyzwoitsi jak zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"Misiek poszedl do meczetu" Ostatni piąty raz jak na dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
Która ma dziś nocną zmianę? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwne zjawisko
Zauważyłam niedawno pewne zjawisko. Kiedyś Polki wychodziły za mąż za obcokrajowców aby się wyrwać z kraju. Dzisiaj obcokrajowcy (nie z UE) wychodzą za Polki po to by być obywatelami UE. Córka mojej znajomej wyjechała do UK i tam wyszła za mąż za Araba, który miał angielska wizę studencką. Nie studiował, wiza mu się kończyła, więc zbajerował polską dziewczynę i pobrali się. Dziewczyna niedawno odwiedziła kraj, wyglądała jak prosię, bo mąż pozwala jej jeść tylko to co sam uzna za stosowne. Psychicznie też była w kiepskim stanie, bo wybranek uważa, że ona jako niemuzułmanka cyt. "nie jest godna mieć z nim dzieci". Ps. 1. Arabia Saudyjska - w listopadzie 2009 r. 19 latka została zgwałcona przez 6 facetów. Sąd skazał ją na karę 200 batów oraz więzienie. Gwałciciele zostali skazani na karę wiezienia od 1 roku do 5 lat. 2. Niemcy: Ojciec zabił córkę - 68 pchnięć nożem za nieprzestrzeganie zasad islamu. 3. Mieszkaniec Libii zabił trzy córki po tym, jak zostały zgwałcone przez żołnierzy Muammara Kaddafiego. Mężczyzna twierdzi, że dzieci okryłyby go hańbą i przyniosły wstyd jego rodzinie informuje serwis dailymail.co.uk. 4. Zginęła za zbyt "zachodni" tryb życia. W USA ruszył proces irackiego imigranta, który zabił swoją córkę za to, że nie chciała zgodzić się na zawarcie tradycyjnego małżeństwa, a także ubierała się na wzór kobiet Zachodu. /gazeta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia jak but od lewej nogi
Śmiać mi się chce z tekstów "Miłość wszystko zwycięży" A co zwycięży codzienność? Jestem żoną muzułmanina. Przynajmniej tak wynika z dokumentów. Powiem jedno: Uciekajcie dziewczyny przed nimi gdzie pieprz rośnie. Nie wierzcie w ani jedno słowo!!! To najwięksi kłamcy świata. Przed ślubem czujesz się tak szczęśliwa i kochana jak nigdy na świecie. Nikt nigdy przecież nie dał Ci tak WIELKIEGO poczucia bezpieczeństwa, dowartościował Cię, kochał prawdziwie, akceptował z całym dobrodziejstwem inwentarza tj z Twoimi wadami itp. Szczęście, którego doświadczasz przez kilka miesięcy narzeczeństwa, to bądź pewna najpiękniejszy czas w Twoim życiu, który po ślubie się szybciutko skończy. Zapłaci za Ciebie tradycyjnego funta arabskiego i w tym momencie zobaczysz jego prawdziwe oblicze. Mój wcale nie był z wioski, ale z ogromnego miasta i wykształcony. Nie był też zacofany. Nawet, pomimo, że cała jego rodzina jadł rękami on jadł widelcem - chyba dla mojego lepszego samopoczucia :) Leń i nierób. Ale czy zakochana kobieta uwierzyłaby konsulowi, który delikatnie, sugerował, żeby uważała. Za delikatnie niestety!!! Praca, oczywiście-najlepiej za duże pieniądze i w garniturze przy zerowym wysiłku. Nie ma takiej pracy? Och, inna to nie dla niego! Odpowiedzialność także finansowa za rodzinę? To nie dla niego. Lata leżenia przed komputerem w dzień i w nocy. A żona? Ona jest do pracy. On do strojenia się i oczywiście decydowania co zrobimy z pieniędzmi, których nie on zarobił. Najlepiej częste wyjazdy do domu, bo potrzebuje wakacji, spotkania z rodziną. Oczywiście, ale może sam zapracowałby na swój bilet? Nie dasz kochana żono, a więc jesteś złą żoną. Zresztą i tak bez względu co byś zrobiła, to będziesz zła. Nawet jak dasz mu na bilet i 500 dolarów na rozpustę, to też będziesz zła, bo tylko 500 dolarów a on do rodziny jedzie z europy, to powinien mieć kasę. Tylko czyją??? Przez kogo zarobioną??? Chrzest dzieci po ślubie? Zapytajcie jakąś żonę araba czy ma ochrzczone dzieci? Zapytajcie... Oni lubią gotować. I będą to robić dla Ciebie przed ślubem. Po ślubie to Ty będziesz gotować, sprzątać i wynosić kosz na śmieci. On nie zrobi nic. NIC!!! No może w przypływie dobrego humoru i popisów przez wspólnymi znajomymi ugotuje raz na miesiąc. Na nic więcej nie licz. Pan władca. I jak już dostanie polski dowód osobisty na który Ty latami pracowałaś i płaciłaś za dokumenty powie ci, że może pojedzie za granicę zarobić na waszą wspólną przyszłość. Zgodzisz się, przecież znów będzie grał. Zapewniał o miłości i jak przed ślubem powie Ci tak wiele ważnych słów. Jednym ogarnięciem jego ramienia poczujesz jak bardzo jesteś dla niego ważna. I pojedzie za Twoje pieniądze na zachód. Potem zadzwoni kilka razy. Potem już nie. Rozwód też Ty będziesz musiała załatwić i też za swoje pieniądze. A potem jak ja będziesz myślała. Jak dobrze wykształcona kobieta mogła być tak głupia. I uwierz mi, nikt nigdy Cię nie zrani tak mocno jak on. Polscy chłopacy są świetni. A jak zrobią coś złego, to poskarżysz się jego mamie, tacie, całej rodzinie. A z jego rodziną w jakim języku porozmawiasz? Wybierajcie polskich chłopaków. Nie są idealni, ale mają podobne wychowanie i wartości. Polscy chłopacy są najlepsi. I jeszcze dodam jedno. Kiedy brałam ślub zaraz po mnie brał ślub pewien arab z kolejną żoną. Widziałam to na własne oczy. Rozmawiałam z tą kobietą. Była z Irlandii. Pamiętajcie dziewczyny TYLKO POLSCY CHŁOPACY. TYLKO POLSCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... z tego co sie orientuje "tezzobcokrajowcem" jest już po ślubie i ma nieco inne doświadczenia niż Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotki, dobrze wam tak
:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@ Dziwne zjawisko @ głupia jak but od lewej nogi moje kochane, naiwne rodaczki, zaraz jakaś pusta makówka odpisze wam, że wasze związki dotyczyły arabów, a nie turków, a to zupełnie co innego, haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nteeee
A ja mam męża Turka, jest muzułmaninem, ale on i cała rodzina nie praktykujący (nie ma ramadanu, piją alkohol, nie chodzą do meczetu, nie modlą się, nikt nie zakłąda chust..), są z izmiru, dosyć nowoczesne miasto i zaskoczę was - moje pierwsze (jak na razie :)) dziecko jest katolikiem. Wzieliśmy ślub w kościele, bo jest taka możliwość, jeśli podpisze się oświadczenie o wychowywaniu dzieci w wierze chrześcijańskiej. Na razie mąż jeszcze nie chce zmieniać wiary, bo za mało czasu upłynęło, nie zmuszam go do tego, ale jako muzułmanin nie kazał mi wychować dzieci w jego wierze. Powiedział, że mieszkając w Polsce dla nich samych lepiej będzie, jeśli będą wiary katolickiej, a jeśli kiedyś będą chciały zmienić, to same o tym zadecydują :) To wszystko naprawdę zależy od człowieka. Rodzina jego także zaakceptowała nasz wybór, ochrzciliśmy nasze dziecko i ja jestem bardzo szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@nteeee Nice try :D Cześć Simit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmanie zawsze zmuszają
kobiety do wychowywania dzieci w wierze islamskiej, zwłaszcza synów, bo córki są mniej wartościowe dla rodziny :O:O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmanie zawsze zmuszają
a te glupie cipy przystają na ich warunki :O:O🖐️ to nie dziwota, że benedykt xvi wydal oswiadczenie, ze chrzescijanie nie sa juz 1 religia, a druga bo na pierwszej pozycji uplasowali sie muzulmanie, otworzcie oczy, oni chca nas zalac islamam !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Safii :) i Tobie miłego dzionka :) Simit u Ciebie pewnie ciepełko co :D a w "gębe" już dostałaś czy jeszcze Ci sie upiekło :D pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@ ona A ciebie dzisiaj twój turas już wziął siłą czy czeka do wieczora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej,jak tu milutko dzisiaj,a ile sympatii haha przestancie sobie juz tak slodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim
głupia jak but od lewej nogi - Twój nick mówi sam za siebie. Z tego co piszesz, Twój związek z nim trwał latami, nie żadne tam kilka miesięcy. Każdy może popełnić błąd i być naiwny, ale nie kilka lat. Dawałaś mu się doić z kasy, a teraz masz pretensje że taki on zły? Byłaś zbyt głupia i naiwna, to że on muzułmanin, nie ma w tej historii większego znaczenia, a raczej to że teraz go oczerniasz, a sama dawałas mu się tak traktować. I zobacz kto na tym skorzystał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim
I wkurzają mnie taki wpisy tego typu, opowiadacie jakieś bajki. Po co to pisać? Że koleś nie pracował, a Tobie kazał? Przecież same sobie wystawiacie na pośmiewisko. Trzeba było się spakować i wrócić do rodziny, gdziekolwiek, nikt sznurami Cię tam nie trzymał. Ale tak oczywiście, bo on muzułmanin. A co to ma do rzeczy? Ty katoliczka, a głupsza niż stado owiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"to że on muzułmanin, nie ma w tej historii większego znaczenia" Jak to nie ma! ma i to wielkie, gdyby on nie był taki egzotyczny i nie potrafił opowiadać bajek, to ona by na niego nie poleciała, poza tym wszystkie musliny są takie same, tylko niektóre nie pokazują swojego podłego charakteru od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim
No to skoro wiedzą że muslimy to takie cwaniaki, to tak łatwo dała mu się podejść i to przez KILKA lat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim
Większość problemów wynika z tego że kobiety dają się tak traktować, a nie że muzułmanie są sracy czy owacy. Jeśli od początku tańczysz, jak on zagra, to się nie dziw że potem Ci się czkawką odbija. ;) I nie miej głupich pretensji i żałosnych wpisach na forum, bo to świadczy albo o niedorozwoju albo o głupocie albo i niedojrzałości psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@ cicegim No właśnie nie wszystkie widzą, że to takie cwaniaki, ponieważ na początku macie różowe okulary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim
no to już głupota naiwnych Polek, a nie że "wszyscy muzułmanie są źli" Sam/a sobie odpowiadasz na pytanie :D Mądra kobieta, wie jak być szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"Większość problemów wynika z tego że kobiety dają się tak traktować" i to mnie martwi :( ale kobiety które są w związku z muslinem mają niewolniczą naturę i to im się podoba, że taki samiec alfa nimi kieruje. taka jest jedna z moich teorii :) ja to nie rozumiem czemu europejki koniecznie chcą się cofać w rozwoju z jakimiś arabusami i turasami, jakoś zaskakująco często czytam wypowiedzi kobiet o tym, że ich ciapaci jedzą łapami i nie używają sztućców, albo nie myją zębów :O jeszcze ten ich koran, nie wiem czemu te naiwne kobiety przechodzą na islam i swoje stado dzieci wychowuje w tej wierze, jakby ich ochrzcić nie mogły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"że ich ciapaci jedzą łapami i nie używają sztućców, albo nie myją zębów" a i nie chcą używać kondomów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 stopni będzie :-) Nie zadawaj głupich pytań -:) Lana po gębie jestem codziennie, jak nie zasłużę to dla zasady. Poznałam juz 3 żony, gziliśmy się grupowo, było cacy. Dzisiaj jeszcze nie byłam w salonie ponieważ łańcuch mi nie sięga -:) moje miejsce jest pod stołem w kuchni Pozdro-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co na sile ktos probuje udowodnic swoje racje?... kazdy zwiazek to sztuka kompromisu,jesli komus tak dobrze,to po co przekonywac,ze jest inaczej... Simit wrocilas juz z zakupow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simit sprawdz maila, mi do Ciebie dzisiaj mms nie doszedl,nie wiem o co come on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×