Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość bebegim
Dorcia i Safiii weźcie stąd idźcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"I szara myszka wcale nie jestem (do postu wyzej)" Tak kazda pisze, bo ktora napisze prawde? :D Jednak jak jest to kazdy widzi, dane mi bylo zobaczyc mnostwo mieszanych par, oczywiscie on muzulmanin ona europejka - nigdy na odwrot. I coz mozna powiedziec? Wszystkie one byly zapuszczone, brzydkie i nijakie, wiekszosc juz z gromadka dzieciakow, i wbrew pozorom nie wygladaly na jakies wielce szczesliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
Dorcia i Safiii na co czekacie? Na oklaski? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, z polowa ludzi tych co sie wypowiedzieli ostaynio to nie ma sensu w ogole rozmawiac. Nie moge jakos zalogowac sie z haslem wiec jacys inni debile podszywaja sie pode mnie. Napisalam, ze nie jest szara myszka to kolejnybspecjalista sie wypowiada wyzej, ze napewno jestem . Ja pierd... Cokolwiek nie powiem to kazdy ma na to odpowiedz I wszyscy wiedza najlepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Tezzobcokrajowcem A ja ci powtarzam, ze na pewno nie napiszesz, ze jestes zahukana kobitą, bo to przeciez ujawnisz, że jednak twoj związek nie jest taki idealny ;) poza tym, już rodziłaś, więc o figurze możesz zapomniec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu tak jest,a najlepsze jest to,ze wypowiadaja sie osoby,ktore wiedza cos tylko z prasy i opieraja sie na info przekazywanych tzw.poczta pantoflowa..... co jeszcze smiesniejsze mieli stycznosc tylko z osobami z konca lancucha pokarmowego,ktorzy tylko wykorzystuja panstwo i jakies naiwne kobiety.... Tylko ja mam jedno ALE.... glupich nie sieja moi drodzy,i jesli ktos nabiera sie na obietnice z d..y wziete i wierzy,ze po dwoch dniach wyznanie milosci jest prawdziwe,to ja rowniez gratuluje naiwniakom rozumu..... Jednak nikomu nie pozwole obrazac mnie,czy chociazby kolezanek z forum! Co jest?! Wkurza was kazda jedna osoba,ktora jest szczesliwa? Szczescie to szczescie bez patrzenia na wyznanie czy kolor skory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Tezzobcokrajowcem A jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
Dziewczynki, nie rejestrujcie swoich nicków! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze rodzilam nie znaczy ze teraz jestem gruba :-) Ty kimkolwiek jestes k czy m nie ma pojecia., ze po ciazy mozna zgubic kg :-) nie wszyscy ale ci ktorzy chca. Nie bede sie sprzeczac o to cY jestem szara myszka czy nie. Dla Ciebie I innych moge byx I mam to gdzies. Wazne , ze dla mojego meza jestem najpiekniejsza I najlepsza I o to chodzi ! Slysze to codziennie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trepie ja naprawde Ci radze lecz sie! ja akurat nie rodzilam,ale mnostwo moich znajomych tak i wiekszosc z nich ma lepsza figure niz przed ciaza!!! co za debil z Ciebie?! wszystko zalezy od tego,jak kto o siebie dba! dawno tak zalosnej osoby nie widzialam,serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona :)
a g... prawda, że po dziecku może zapomnieć o figurze! widać ewidentnie, że jesteś zwolennikiem pakowania wszystkich do jednego wora. Gro kobiet po porodzie wraca do dawnej sylwetki a czasem nawet do lepszej. Jest szczęśliwa w swoim związku i super dlaczego mielibyśmy jej nie wierzyć. Znam trochę par mieszanych i jakoś nie zaobserwowałam u nich patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"Wazne , ze dla mojego meza jestem najpiekniejsza I najlepsza I o to chodzi ! Slysze to codziennie " O tak, ci to potrafią wciskać czułe słowka, wstyd, ze niektóre dziewczyny leca tylko na komplementy i urodę swojego ciapka, trochę to żałosne, ale ok. a co do ciązy, to nie mam na myśli tylko tego, ze możesz być "gruba", ale rozstepy, cellulit, obwisle piersi, wiadro zamiast pochwy, itp. to wszystko sprawia, że figura po ciąży raczej nie dorówna tej sprzed ciąży, no chyba, ze jesteś modelką Victoria's Secret, ale coś mi się wydaje, że trochę ci do niej daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona :)
Ja marze o całym stadku śniadych dzieci ;) Oczywiście wszyscy będą wyznawać islam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Ona:) widze,ze jednak logicznie myslacych przybywa :)... ale trep z tym rodzeniem i strata figury przesadzil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona :)
Cześć Safiii, a kiedy zamierzasz powiększyć rodzinę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam sobie ubliza kretyn! idz do swojej mamy i powiedz,co o niej myslisz,na pewneo sie ucieszy.... szczerze wspolczuje Twoim rodzicom,ze maja takiego polglowka w domu. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@Safiii Może cie to zszokuje, ale nie jestem wertypem, chociaż równiez jestem osobą seksowną. I wbijcie sobie do pustych makówek, że jest wiecej osob którzy nie tolerują muzułmanów w europie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona :)
widze, że komuś sie nudzi skoro sie podszywa teraz podemnie :D jak zablokować nick tylko dla siebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
Ona : ) a co cię to obchodzi? :O Paszła w sraku! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie wiem czy mi się udało, zaraz sie przekonam. Co do debila wypisującego, że po ciąży zawsze się ma rozstępy, celulit, obwisłe cycki itp to sie grubo myli!!!!! widać ewidentnie, że to wypisuje jakiś małolat co to mu Turek laske odbiła albo jakś okrutnie skrzywdzoa przez Turka na wakacjach małolata. Turek też człowiek i ma uczucia, też może kochać a jak kochać to szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
@ona Mylisz sie, pustaczku, żaden turas, ani inni muslim mnie nie skrzywdził, ja się trzymam z daleka od takiego brudu. Nastu lat też nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, moj maz nadal po 5ciu latach bycia razem szepta mi czule slowka. Ciekawe czy.czegos chce ,.ze taki mily jest? :-) hmmm powinnam byc bardziej podejzliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie polki wiążą się z
ciapatymi i murzynami a pozniej płacza w poduszki 🖐️ )))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"głupie polki wiążą się z ciapatymi i murzynami " murzyni maja kolo 80 IQ zazwyczaj, czyli niedaleko od osób upośledzonych umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×