Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość nika123
b ncccccc Wiesz, obrzezanie jest podobo teraz niezwykle modne, czytałam ostatnio kilka artykułów na ten temat. W ogóle, w Europie zachodniej obrzeza sie wielu Brytyjczyków, Duńczyków, Szwedów. Robią to ze względów higienicznych przede wszystkim. I wcale to nie przeszkadza w kontaktach intymnych ani im ani partnerkom. Ale może powinienieś zostawić wybór synowi, aż dorosnie. Taki zabieg nie jest kosztowny i ryzykowny, wiec jesli zdecyduje, ze tego chce, to bedzie jego wybór. Chodzi o to, zeby nie miał do Ciebie pretensji za to, jesli nie stoja za tym wzgledy religijne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b ncccccccccc
Wpierw powiedziałaś że obrzezany by został jakby był mały a póżniej mówisz ,że bys zapytała czy chciałby być obrzezany jak podrośnie nie rozumiem cię twojej wcześniejszej wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b ncccccccccc
nika123 a ty masz syna obrzezanego lub bys go obrzezała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam że ALBO tak ALBO tak o co Ci chodzi wogóle? przyszłaś tu pytać o obrzezanie czy martwić sie losem napletka mojego syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość publiczność
uważajcie dziewczyny, rozmawiacie z kolesiem ktorego fetyszem są obrzezane członki. Bedzie stale o tym nawijał, do znudzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123
b ncccccccccccccccc Nie mam dzieci jeszcze.Co do obrzezania, to szczerze mówiąc nie wiem. zastanowię się wtedy, kiedy stanę przed takim wyborem. Bo na dziś dzień nie widzę ani totalnie przekonujących argumentów ZA, ani PRZECIw. Wolałabym jednak, aby to mój syn zdecydował czy maja przy nim coś "majstrowac" czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b ncccccccccc
nika123 to ty jedna prawidłowo do tego podchodzisz i cię popieram moj mąż uparł się że trzeba syna obrzezać pomimo że mieszkamy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pomyślałaś że to dobre dla higieny?? czemu jesteś przeciwna obrzezaniu? nie możecie poczekać aż dziecko podrośnie? czemu Twój mąż chce to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość publiczność
Koleś byłes tutaj kilkanaście stron wstecz i stale ekscytowałeś sie obrzezanymi członkami. jak masz ochotę to sie obrzezaj, wielu moim kolezankom takie penisy sie podobają, chociaz mieszkamy w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość publiczność
masz odpowieź na swoje dylematy a teraz przestań robić wodę z mozgu tym sympatycznym kobietkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b ncccccccccc
Bo nakazuje religia tak mi mówi mój mąż a ja nie chce się na to zgodzić bo to będzie go bolało a po za tym niech sam zdecyduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dal zuchwalych
a ja wysalam tego smsa z neta-na 100 %doszedl bo wyslalam,rowniez do innych i dostalam odp a ten A milczy heh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dal zuchwalych
w ogole sie z nim nie kloce :] jak ostatni ozrobilam ten krok i po dluzszej przerwie zadzownilam to sie ucieszyl i pamieatsz jak pisalam,ze powiedzial,jak o ni mzapomne to on tez...a ja zaprzeczyalm....potem naspiaalm smsa czy jest zly jeszczeto i tak oschle odpowiedzial ....a teraz poszedl ten sms puscialam mu gonga z dom ui nic ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dal zuchwalych
zadzwonil :] gadamy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Amanta i jemu podobnych
Turcja jest panstwem laickim, co prawda dominujaca religia jest islam, ale na takich samych zasadach jak w Polsce dominuje kosciol rzymsko-katolicki. Dzisiejsi Turkowie sa muzulmanami bo ich rodzice i dziadkowie nimi byli, tak samo jak my jestesmy w wiekszosci katolikami, choc wielu Polakow nawet nie wie dokladnie co to oznacza. Turcja to nowoczesny i liberalny kraj i tacy tez sa jego obywatele. Zadnych czarnych zaslon ni tym podobnych. Roznice kulturowe miedzy Turcja a Polska niewiele sie roznia od tych miedzy Polska a Niemcami. Luuuuuudzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
hehehe no gadalismy 15 min bo on z koma swojego na mojego dzownil....cos nie tak u niego jest ...tylko nie chcial mi powiedziec o co chodzi...wczoraj do rodzin yw odwiedziny pojechal bo w londynie musi jakies biznesy zalatwiac i tam maja net wiec mi napisze mejla....powiedzial,ze jesli tak dalej pojdzie to do polski przyjedzie bo chyba mu jakos tam zle...i tak jak myslalam,okreslil mnie najlepsza przyjaciolka :] hehehechyab kogos ma ,ale nie wiem do konca ...niewazne :]hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1234
a ja mam juz dosyc umieram z tesknoty. Dzis 14.10 moj kochany mial byc w Polsce od 2h mialam byc w jego ramionach. Coz komplikacje... Powiedzcie mi czy procedura uzyskania wizy w przypadku gdy moj Turek mieszka w Anglii przebiega podobnie? ktoras z Pań przechodzila przez cos podobnego?? czy konieczne było zaproszenie o ktorym wczesniej byla mowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to głupio wyszło...z tego co zrozumiałam z Twojej historii, po tych dwóch miesiącach zaiskrzyło obustronnie. a po czym wnioskujesz że ma kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasalsa
dziewczyny a jak jest z wojskiem w turcji?? słyszałam że każdy turek bez względu na wiek musi odbyć służbe 15 miesięcy. oddalić służbe można tylko: 1. studiami 2. 3letnim pobytem za granicą, ale wtedy po powrocie do kraju może w nim przybwać jednorazowo nie dłużej niż 6 miesięcy powiedzcie prosze, czy ten drugi punkt to prawda?? to dla mnie bardzo ważne, a nie mam absolutnie kogo zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
Do sibellllle ---- nie wiem,tak cos czuje...strasznie podkreslal,ze just friend ,very close friend i w ogole nie wiem...cos jest nie tak u niego ...dzis ma jeszcze dac znaka ,ale wczoraj nie chcial powiedziec o co chodzi ...nie wiem.... dlatego tak sobie mysle....ze ma kogos i z emna just frind a tam kogos mzoe miec,zreszta bym sie nie zdziwila,bo to dobry czlowiek i tyle ....zobaczymy jeszcze jak t osie rozegra:] wiem,ze chce mnie zoabczyc ...powiedizal,ze zawsze moge wrocci do szkocji on mnie odbierze i w ogole ... a do do wizy ,to A nie ma zadnych problemow ..ostatni byl weuropie i nie pameiatm aby nazekal ,ze ma jakies trudnosci ....poza tym on ma papiery na wszytsko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do salsasalsa tak moja droga to prawda co napisalam, kazdy turek musi isc do wojska (wiek poborowy chyba 20-40lat-chyab ze to geje to nie musza, ale to ciezko udowodnic podobno hehe) ida na 15mc :(( wiec co nieco na temat wojska bo moje kochanie ma teraz ten problem :( jest wlasnie pos studiach i chca mi go zabrac co do tego drugiego punktu to tez prawda, jak sie \"osiedli\" za granica to nie musi isc na 15mc chyba tylko na kilka tygodni kiedys takich delikwentow biora i wypuszczaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasalsa
ale to prawda że po 3 latach za granicą może wrócić do turcji? i wtedy tylko na pare tygodni biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz pojdzie na te kilka tygodni to potem nie wezma go drugi raz przeciez, wiec spokojnie bedzie mogl wrocic do turcji. tylko niestety nie wiem czy oni sami musza sie gdzies zglosic ze chcieli by odbyc taki przyspieszony pobor i po ilu lata za granica tak sie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papiery na wszysko hehe fajnie to brzmi ;) to ja sie gubie strasznie w tym wszystkim- to On nie mieszka w szkocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
mieszka w anglii,pracuje w szkocji ogolnie ma wspolny interes z bratem i sie wymieniaja ....no nie umiem sie tka ladnie wyrazic,powiedzmy tak,ze nie ma on problemow aby wpasc z wizyta doa jakiegokolwiek kraju na jakimkolwiek kontynencie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×