Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

no to Ty coś czujesz On też ale nie jesteście razem. teraz przypuszczasz że sobie kogoś znalazł, nazywa Cie 'friend' i na dodatek olewa. nie wygląda to najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no wiec wlasnie....ale nic mi nie obiecywal to samo ja .....wiec jest dobrze..tylko nie chce z nim kontaktu tracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazze..
..co oznacza słowo askim.......kochanie ..moje kochanie????? dpstałam 3 sms z treścia optum askim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazze..
no na takie sms .mogę dostawać..aż sie cała usmiecham..dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazze..
..a wogóle co to oznaczać może...początkowo tweirdził ze turecki dla mnie za trudny i tylko po angielsku gadalismy....od paru dni wysyła do mnie sms.. gdzie wtrąca tureckie słowa...tak samo teraz w czasir kiedy rozmawiamy..nagle cos mówi po turecku i czeka az go poprosze zeby przetłumaczyć.....zmiana decyzji co do mojej nauki tureckiego...jak dla mnie zaczyna moze ciut powazniej mnie traktować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty wtrącaj polskie słówka typu: Kochanie, Skarbie, Aniołku :) Zawsze to miłe, jak się nauczy i powie coś do Ciebie w Twoim języku i pewnie po to właśnie używa tureckiego, abyś i Ty czasami czymś Go doprowadziła do uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też kiedyś rozmawialiśmy tylko po angielsku, a teraz jak mówi czy pisze, to zawsze wstawia: oczywiście Kochanie, dokładnie Skarbie, nie wiem Serce - i takie tam... To jest miłe - zawsze jak to słyszę lub czytam to się uśmiecham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
oooo ja tez uwielbiam jak on mowi cos do mnie po polsku..... ostanio nawet nie wiem skad on to wytrzasna ale mowi do mnie moja bieroneczko:))) abo moja zono:))) bo kochanie to juz standard. i ja tez uwielbiam patrzec i slyszec jak on sie cieszy gdy ja cos po turecku, lub po kurdyjsku mu powiem:))) super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazze..
narazie używa tylko słowa buziaki ,pupa, cześć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zawsze śmieję, bo mój jak był ostatnio w Polsce to wchodząc wieczorem do mojego zaprzyjaźnionego sklepiku mówił: dobranoc a jak wychodził to było: dobry wieczór :P Do tej pory to myli, ale just to urocze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
moj myli smacznego i dlaczego nie wiedziec czemu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak mój nie raz cos poprzekreca : D Ja zreszta tez przekrecam nieraz po turecku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh to jest smieszne jak ktos przekreca.. moj nie ma co, bo nie chce sie uczyc polskiego .. nawet dla mnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazze...
hm mi mustafa tez narazie nie wykazuje wielkiej chęci do nauki polskiego ale to akurat jest najmniejszy problem.....wiekszy mam z rodzicami..szczegolnie z ojcem...moja mama jak była w londynie poznała mustafe i widziała ze cos miedzy nami jest mimo ze jescze wtwedy bylismy z przyjaciółmi.. tato uparcie twierdzi ze z turcji to on chałwę tylko lubi...nie wiem czy zartuje czy co...po nowym roku mam jechac pierwszy raz z nim do kraju..okropnie się boje co to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
moj ma wielka ochote:) nawet nabyl slownik polski:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooo
cisza o tej porze? łeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1234
ok odezwe sie... jestem tu nowa i wlascie wsciekam sie na mojego Turka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123
A mój M. zatrudia pracowników z Polski, więc zaskakuje mnie często nowymi słowami . Przed chwilą rozmawialismy przez tel. i podniosłam glos, a ten do mnie ; NIE KSIĆ KoCHANIE, DOBRA? No zgasił mnie zupełnie:) A słownik polsko duński i polsko- turecki nabył juz w pierwszym tyg naszej znajomości. Zresztą pól Polski już ze mną zjeździł. Teraz, zanim ja pojade do niego na święta, jedziemy do Gdanska. Sliczne miasto, na pewno mu się spodoba. Więc się zrobił trochę fanatyk polskości wszelakiej. Mam nadzieje, ze nie zacznie tylko doceniać urody moich rodaczek bardziej niz to konieczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123
teresa1234- czemu się wściekasz???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1234
heheh... mnie to czasem tez potrafi powalic z nog, dzwoni do mnie i powie cos, a ja czy moze powtorzyc bo nie rozumiem... On mi na to 'kochanieeee i talk in polnish', a ja 'aaaa in polnish sorry i cant underestend' ;) ... slodka zmijka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1234
Czemu sie wsciekam?? ohh zawsze gdy wychodzi gdzies ze swoimi kolegami Turkami, to sie do mnie nie odzywa i tyle... a potem dzwoni kochanie 'only you.... ' Jestem racjonalistka, nie wierze w slodkie komplementy i zapewnienia. Wiem,ze jego znajomi to slinia sie do kazdej zgrabniejszej kobiety, a wiadomo jak mezczyzni zachowuja sie w grupie. I to nie tylko Turcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika123
no więc właśnie, taka jest wiekszość facetów. Ale takie ślinienie sie nie jest szkodliwe i zazwyczaj nic nie daje. Po prostu, faceci pokazują swoje pierwotne instynkty. Gorzej, jakby się slinił przy Tobie na widok innych... A tak pogadają miedzy sobą, pokażą jacy są męscy i grzecznie wrócą do domków:) tak to jest... Ja też jak jestem gdzies z moimi dziewczynami, rzadko się odywam i zdarzy mi się obejrzeć za kimś innym, ale nigdy nie posunęłabym się dalej. U facetów w większości to tez tak działa. Zresztą, więcej wiary w kobiety, nieliczne lecą na gwizdy i podrywy samców w gruie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witamy nowa kobietke ;) Hey Teresa;) No ja mam przeczucia, ze moj zwiazek dobiega konca.. Moj ukochany zlewa mnie totalnie .. niedawno myslalam,ze jest wszystko ok lecz sie mylilam.. nie wiem czy jest pewny siebie,ze mnie nie straci i dlatego juz sie nie stara .. badz nie wiem ... dzisiaj caly dzien milczy , a ja postanowilam,ze sie pierwsza juz nie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1234
przepraszam ze sie tak dlugo nie odezwalam witam jeszcze raz wszystkich :*, ale wlasnie przeprowadzilam powazna rozmowe z moja matka, gdzie wyznalam wszystkie szczegoly, iz kocham takiego jednego Turka, ktory pewnie teraz oglada sie za jakas blondyna ;) coz "co z oczu to z serca". A wrcajac do rozmowy z matka, rany mam to za soba. Troszke sie zdenerwowala, bo jest konserwatywna, ale ufff kolejny krok do przodu. Chcialabym mojemu kochanemu o tym powiedziec ale jak wychodzi ze znajomymi to dla mnie phon jest wylaczony. ojjj czasami to zastanawiam sie, ze lepiej to nie kochac. Nie wazne Turek, Polak... w sensie mentalnym bywaja podobni, tylko Turek potrafi traktowac mnie jak ksiezniczke, a innym razem jak bym nie istniala.... Zycie jest brutalne :) ale ja umiem byc szczesliwa :) Pozdrawiam cieplutko turk kizi - szczegolnie Ciebie pozdrawiam goraco, nie martw sie.... "tego kwiatu to pol swiatu..." czy jakos tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
A tez sie nie odzywa..a te sms yz neta dochodza,bo do innych doszly i mam odp ...nie wem co sie tam dzieje,ostatnio mial klopoty ale dalej nie wiem na czym one polegaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa1234
rany ale my mamy przekichane heheheh zona nie martw sie ja wlasnie napisalam wiadomosc mojemu ale chyba nie wysle co tam... moze sie pomartwi... hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×