Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość gość
Powiedz to kretynkom z tego forum, ha, ha, ha. Ty zły człowiek, rasista, beeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One i tak nie zrozumieją o co mi chodzi. Ja nimi gardzę i nie będę tracił czasu na te idiotki. Jednak może uda mi się podebatować z kimś poważnym i inteligentnym, może jest tutaj jakaś jeszcze zdroworozsondkowo myśląca kobieta lub jakiś facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też patrzę na to z niepokojem bo wiem jacy są Turcy. mam koleżankę która jest w związku z Ahmedem i pierdzieli non stop o tym jak jego brat ją szanuje i jakoś dziwnym trafem wszędzie jeździ z tym bratem a nie z mężem :D Samej nie wolno jej jechać na zakupy, musi w towarzystwie siostry. Nie wolno jej jeść wieprzowiny (je po kryjomu przed nim xD) On niby sporo na tych kebabach swoich zarabia a i tak toną w długach a ona pracuje 7dni w tyg praktycznie Ona się cała czerwona robi jak z nim rozmawia Słysze tą drącą się mordę przez telefon Kasę wysyła do Turcji, nawet kredyty bierze by móc więcej wysłać:D Dzieci on nie chce (z nią:D) Mieszkania nie chce on na kredyt wziąć, już 3 lata wynajmują (oczywiście ślub miesiąc po poznaniu się) Ona marzy o kredycie, stać by ich było (mają zdolność) Jeszcze rok czy dwa do obywatelstwa a ona zostanie z długami Nie znosze tego narodu, strasznie natrętni i kłamliwi, brudni. Ble Do tego ta ich religia, niby pokoju, niby szacunku do kobiet...a tego NIE WIDAĆ. Chyba, że trzeba robić dosłownie odwrotnie niż zapisane. I tak, jestem załamana islamizacją, nawet w moim mieście jest ich OSADA O tureckich bułgarach nie wspominając Załamana jestem :( A za granicą są wszędzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za Twoją wypowiedz w temacie popartą opowieścią z życia. Odnosząc się do tego co napisałaś to mamy kolejny przykład tego, że: 1. turcy, a także inne narody krwi ormianidzkiej ( w dużym stopniu ) mają bardzo duży pociąg seksualny właśnie do kobiet europejskich. 2. Nie szanują kobiet z natury i wychowania gdyż oni należą do innej cywilizacji, której obce jest takie właśnie poczucie piękna, wartości moralnych , honoru, duchowości, serdeczności jakie my znamy od dziecka gdyż niemalże tacy się urodziliśmy. 3. W polityce państw zachodnioeuropejskich opływających w dostatku, już od z grubsza 70 - 40 lat nastąpiła powolna lecz bardzo trwała zmiana na bardzo niebezpieczny ustrój czyli socjaldemokrację, a w skrócie socjalizm, który wyprał mózgi zarówno kobietom jaki i mężczyznom zachodu i stali się oni bardzo ślepo tolerancyjni i nie myślą o przyszłości ich narodów z których sami się wywodzą. To wszystko w skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy spojrzeć na przyjezdnych z innych miast do Warszawy , tzw "słoików"....Oni są gorsi niż Turcy, Arabowie i inni wszyscy razem wzięci....Nie mają taktu, ogłady, wyczucia sytuacji i kultury za grosz.... 95% rodowitych Warszawiaków wyjechało do Wrocławia a stolicę okupują nowobogaccy przyjezdni i się panoszą, idąc po trupach do celu, bez grosza empatii w sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą Warszawą i z 95% ! to według mnie pani, panie gościu ogromna przesada, ale możesz mieć tam swoje zdanie. Jednak co do porównywania ich tzw. "słoików" , że są oni gorsi od turków i arabów - różnego rodzaju to absolutnie nie mogę się zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..bla, bla.bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo z muzułmaninem może związać się tylko idiotka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh, jak ja uwielbiam to generalizowanie :) Jestem z Turkiem od 2 lat, na odległość acz widujemy się często. Widziałam poprzednie pytania dotyczące Koranu. Przestrzegają ściśle, choć trafiają się wyjątki. I pragnę podkreślić, że księga nie mówi o nawalaniu kobiet łomem, o braku praw i niższości. Należy interpretować tekst, co większość niewykształconych muzułmanów nie robi i z tego wynikają później dziwne historie, że aż włos się jeży. Mój wychował się w typowej muzułmańskiej rodzinie, ale cała rodzina to ludzie tolerancyjni, wyrozumiali i NORMALNI. Zacznijmy odróżniać ARABA od MUZUŁMANINA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie!!! I zacznijcie też wreszcie odróżniać Murzyna od Afroamericanina czy Nigroman , no i oczywiście od Czarnoskórego!!! Przecie tylko ślepy tej różnicy nie widzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islam wyznają zarówno Arabowie jak i Turcy, więc to jedno ś****wo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślepy jest usprawiedliwiony - no bo przecież nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko idiotka zwiążę się z muzułmaninem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak sądzisz, że tylko idiotka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie..., brak argumentów...hihihihihihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy biedne i durne zdrajczynie rasy nordów i arjów , rzygam wami i gardzę. Coś o was powiem: Dla takich jak wy piramidy w Egipcie to może być składanka pudełek a posągi na wyspie Wielkanocnej mogą byc nawet z plastyku. Nigdy nie spojrzycie na wiele rzeczy z perspektywy wieku, kultury,ludzkiego geniuszu. Waszym głównym zyciowym celem było dopaść sie jakiegoś śniadego turka i życie w dostatku. Jak już wspomnialem obserwuje te "parki" i myśle ,że w wielu przypadkach jest tak,że te kobiety ,dziewczyny to głównie uciekajace przed biedą i nie pewną przyszłością panienki do wziecia z rzadko średnim wykształceniem. Inna grupka to przygodne babki. Jeszcze inna -rozwódki i żyjące na kocią łapke nieatrakcyjne po 25 roku życia. Tu pewnie któres pominołem Drwicie z innych jak proste chłopki którym sie wydaje ,że złapały Pana Boga za palec. Polska to dla was chłop z furmankom ,deszcz ze śniegiem i "spiepszaj dziadu" Żal ale nigdy nie zachwycicie sie w pełni brzmieniem V symfoni Bethovena, nie poznacie o czym tak naprawde pisał Rosseau ani też nie wyobrazicie sobie jak niezwykle bardzo mała jest Ziemia we Wszechświecie. Oj mógłbym tak pisać długo tyle tego jest. Warto by było jeszcze napisać co nieco o patriotyzmie ale szkoda tłumaczyć. Jest takie motto: Są kobiety bezcenne ,za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard ( i tak robią turcy) wasza obecność na tym temacie to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że oni wszyscy są mili i kochani tylko do momentu ślubu, albo do momentu, aż nie zdobędą...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam katoliczką, bo rodzice pozostają w tej relidze z dziada pradziada, mój mąż jest protestantem. Jesteśmy razem już ponad 6 lat, jesteśmy szczęśliwi. Nikt nikomu nie narzucał religii, sama odeszłam z kościoła po tych wszystkich akcjach z pedofilami oraz z domem dziecka prowadzonym przez siostry znęcające się nad dziećmi. Myślę, że jeśli ludzie się kochają to wszystkie przeciwności losu pokonają. Tym samym, że w naszym związku nikt nikomu religii nie narzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni są bardziej nowocześni i europejscy, czuli i mili niż Wy gbury,,,, Poza tym, w przeciwieństwie do Was, ich kobiety nie muszą tyrać jak bure osły, żeby na chleb zarobić, bo oni im wszystko zapewniają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni są bardziej nowocześni i europejscy, czuli i mili niż Wy gbury,,,, Poza tym, w przeciwieństwie do Was, ich kobiety nie muszą tyrać jak bure osły, żeby na chleb zarobić, bo oni im wszystko zapewniają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewniaja ? biorac socjal i plodzac dzieci dla socjalu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLSKA DLA TURKÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimno, nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merhaba. Trafiłam na tureckie forum matrymonialne!!! Dziewczyny "Turczynki" jeżeli możecie, to napiszcie mi , co oznacza wysłanie mężczyźnie-Turkowi: buta, delfinka, albo jakiegoś takiego stworka o nazwie "potworek" (tak to ungle gogle mi przetłumaczył)- można wybrać trzy rodzaje stworka. Takiego stworka wysyła się z wiadomością. Ta symbolika tureckiego forum ma pewnie jakieś swoje znaczenie , więc nie chce popełnić gafy. Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Turcy znają "Quo vadis" ?- co przesłał Petroniusz Chryzotemis na pożegnanie ( z jego strony oczywiście) - BUTY!!! Proponuje wyślij BUT i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak żaden nie chce to i Turek dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oni są tacy śliczni. A na tym forum- moich Rodaczek, Rosjanek bez liku, chyba nawet więcej niż Turczynek, i wszystkie kochającego męża szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wybralam Talliba ma wlasna uzbrojona dzialke w Afganistanie i juz wkrotce bedzie mial wlasna ziemianke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzbrojona działka w Afganistanie?, czyli prąd, gaz, telefon i inne media,tylko do ziemianki podłączyć, no nieźle. To będzie ekstra nowoczesna ziemianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wierzysz Turkowi to ci nikt juz nie pomoze,pomysl co robisz !zmarnujesz sobie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×