Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość gość
Można??Można!!! "mam kochanego turka" gratuluję i życzę Ci szczęścia z calego serca. Gdzie mieszkacie, jeśli można zapytać?? Ja mam Polaka i zero czułości, zero rozmów, traktuje mnie jak robota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 7.02 19.35 - a co opowiadali ciekawego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze to latwe d***** lecace do lozka po kilku zdaniach: ze maja oczy jak slonca, albo ze sa pieeeeeeeeeeeekne. Nogi od razu otwarte na szpagat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można??Można!!! --- To probuj z turasem. kto ci broni. tylko potem napisz jak c****szlo :D nie wstydz sie, bo tu czesto pojawialy sie gwiazdy zakochane na zaboj, a po paru miesiacach uciekaja z forum z podwinietym ogonem ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...oczywiście, ze próbowałam.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden wygląd pieniądze ani uroda w niczym by nie zmieniły podejścia polek do Polaków statystyki również by się nie zmieniły jeśli chodzi o ich związki z cudzoziemcami są takie z natury mają to już we krwi.Po otwarciu granic dowiedzieliście się z jakimi kobietami żyjecie pod jednym dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On turek ja polka no oczywiście że polka a kto inny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
mam kochanego turka "zycze wam wszystkim kobiety takiego meza jak ja mam i julcia tatusie" Dzięki, ale nie potrzebuję takiego muzułmańskiego śmiecia 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie masz zły gust, i nie wiesz, co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Tak, każda idiotka twierdzi, że najlepszy dla niej będzie śniady Ahmed, bo 'przystojny' i potrafi prawić komplementy jak mało kto :D Ja za tych brudasów serdecznie dziękuję, wolę Skandynawa czy Niemca od śmierdziela z Turcji 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zasługujecie na polaków na żadnych mężczyzn musicie się rodzić akurat u nas w kraju ? jak można chwalić obcokrajowca gardząc równocześnie swoim rodakiem oj kobiety wy kiedyś zle skonczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie uwazam cie za rozsadna,to sa ludzie ktorzy za tradycje rodzinne zabijaja siostry,ojcowie zabijaja albo zlecaja zabujstwo synom bo np.corka zwiaze sie z innym np Niemcem pomysl o tym ci ludzie nie Maja serca bo jak mozna zabic corke czy siostre ,u nich tylko mezczyzna ma glos kobieta to narzedzie do sexu i innych Robot-to sa fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta pani co pisze ze jest taka szczesliwa z Turkiem i ma corke ,niech poczeka jak corka dorosnie a kochany tatus poszuka jej meza,a moze juz przyobiecal i czeka jak dorosni ,wtedy pani zobaczy to szczescie radze chronic dobrze corke bo moze pani o czyms nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni tak ładnie wszystko ubiorą w słowa...., że to niby wszystko dla kobiety robią...., owszem są czuli i mili, ale wtedy kiedy chcą....i są niewiarygodnie szczerzy..., aż do bólu i oczywiście wszystko jest "dont worry"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Tylko kocmołuchy wiążą się z muzułmanami, same zakompleksione popychadła, które nigdy nie usłyszały miłego słowa na swój temat. Ja już się w swoim życiu nasłuchałam tylu komplementów, że ciapacki bełkot nie robi na mnie wrażenia, wręcz przepędzam tych brudasów od siebie. Ale ja się szanuję i na byle co nawet nie spojrzę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuuu tylko ściery wiążą się z ciapatymi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i koniec wątku..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie....mój znajomy T poprosił mnie, żebym zapoznała go z dojrzałą koleżanką..., bo rodzina pyta, czy ma dziewczyne .On jest tutaj na studiach(troche późno zaczął, bo jest po 30) i oczywiście ma dużo koleżanek, ale małolaty....a on chce dojrzałą kobietę....i ja taka jestem, ale z różnych przyczyn nie mogę być z nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.Mam pyatnie, czy jakaś Polka mieszka w okolicach Gaziantep i może powiedzieć, jak wygląda tam życie??Czy to bardzo konserwatywna część Turcji??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aschkymm
Moj jest z tamtych stron .Bylam w Gaziantep.Piekne miasto.Pisalam o nim 1,5 roku temu.Ludzie zyja z pistacji.Na Forum "Turczynki "wiecej sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...z pistacji i kozich bobków,baranich i wielbłądzich glutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korale z kozich i wielbłądzich bobków, to jest to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mehraba Aschkymm. A możesz coś więcej napisać o ludziach z tych okolic??Gdzie mieszkacie w PL czy T??Jestem bardzo ciekawa, bo znam kogoś stamtąd a przebywa aktualnie w PL i mamy się ku sobie:-).Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A....ok, ok....Przeczytałam to forum "od deski do deski", łącznie z komentarzami:-).Jest boskie.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zupełnie inna sytuacja..., znasz turecki, więc jesteś na wygranej pozycji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce być Turczynką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aschkymm
Zalezy na jaka rodzine trafisz.np.Kuzynka mojego ,na studiach poznala czecha i mieszka teraz u niego.Nie mieszkamy w PL ani w TR .Jezdzimy tylko na urlop.Ludzie byli dla mnie tam mili .Czytalas moje stare posty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchac serca czy rozumu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...piiiiiizzzzda...to serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×