Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość gość
chyba twoja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śłuchajcie....ma plan..., na całe wakacje jedziemy do Turcji..., a potem do Holandii i tam będziemy mieszkać...., mamy tam pracować...Co Wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, Turcja jest bardzo piękna, a to ich jedzenie........., jak o nim myśle, to nawet o nadwadze zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kraj (mam na myśli P) to patologia....jak jest okazja, to trzeba zwiewać stąd gdzie pieprz rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla muzulmana
Ostrzegam i proszę o dokładne rozważenie za i przeciw..zanim zwiążecie się z Turkiem!!Albo Muzułmaninem z innego kraju.... Nie chce mi się wierzyć wpisom kobiet, które zapewniają o szczęsciu i sielance w związkach mieszanych!! Ja byłam z mężem 4 lata, 3 w związku i rok po ślubie gdy zdecydowałam się na rozwód. Bylo cudownie przed ślubem a pózniej sprowadził mnie do poziom przedmiotu! Jeśli czytasz ten wpis i wlasnie związałaś się z Turkiem to radzę Ci to przerwać i uciekać jak najdalej! Mój mąż przestał się liczyć ze mną po ślubie, oszukiwał, otworzył interes za moimi plecami, często mnie poniżal i wyzywal w swoim języku. Zostawiłam go i i zdecydowałam sie na rozwód. Ciągnie się on już ponad rok....Nie będę pisać ile kasy straciłam na prawników, on teraz śmieje mi się w twarz! Dostał swoja upragnioną wizę a panienkę znajdzie sobie niejedna! Wlasnie,,leci na Europejki a zwlaszca Polki..bo jesteśmy naiwne za dobrze wychowane i szukamy szczescia ktorego Polak nam nie potrafi dac! Mimo wszystko juz niedlugo otrzymam swoj upragniony rozwod...jednak uwazam, i nikt mojej opinii nie jest w stanie zmienic, ze wiazanie sie z osoba ktora wyznaje w szczegolnosci Islam jest bardzo ryzykownym posunieciem! Co z tego ze nie wierzyl przed slubem???Po slubie zaczal chodzic do meczetu regularnie!!!!! Bardzo dobrze sie kryl ze swoimi planami a wielokrotne odwiedziny u jego rodziny w Turcji niczego niedobrego nie zwiastowaly (taka kochana rodzinka, bardzo sie kochaja itp.....jedna sciema!!!!)! Byc moze (wybaczcie ze tak pisze) znajda sie osoby ktore skrytykuja moja wypowiedz i napisza ze bylam glupia i nawina. Moja rodzina rowniez poznala bylego meza..bylismy pare razy w Polsce i nic nie wskazywalo na zmiany. Tak tak, tez mi mowili ze po slubie wszystko sie zmienia ale ja ich nie sluchalam Chcialabym oszczedzic wam zmartwien i zalamania po slubie. Naprawde przeszlam przez pieklo..nie radze wiec ryzykowac zycia!Pamietajcie ze macie je jedno...chetnie odpowiem na pytania na adres:dialis_flamen@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. A myślisz, ze wszyscy muzułmanie są tacy sami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znakomitej wiekszosci z nich wpajano do glowy ze sa wiecej warci od kobiet..tzw glowy rodziny! Tylko dlatego ze sa mezczyznami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madzia 05 Jestes naiwna i glupia! Twoj Turek nigdy nie zostawi zony dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałas całe foróm przeciez tu jest chyba z milion tematów od 2005 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, czy oni przestrzegją mocno koranu?? Pytanie kieruję do Polek mieszkających w Turcji??Czy czujecie się w jakiś sposób gorzej i na drugim miejscu, w sensie czy jesteście traktowane jako coś gorszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annee5
Mój chłopak skończył studia - Ekonomię w Polsce. Studiował w języku angielskim. Teraz przebywa w Turcji ale chce wrócić do Polski na stałe. Biegle zna angielski. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, jakiś kontakt, aby mógł znaleźć pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annee5
szukam dla niego pracy w kebabie,prosze o pomoc to nasze fotki boska z nas para :D on taki brazowy ze ja pier..jak sraczka http://pokazywarka.pl/q93iho/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja moge ci moja historie opowiedziec bylam z turkiem 5 lat mieszkalam z nim w niemczech ma 2 dzieci syna i corke powiem tak na poczatku bylo super odkad sie syn urodzil zaczelo sie psuc stalismy obok siebie nie ze mnie bil czy cos takiego byl dobrym czlowiekiem i jest odeszlismy od siebie poniewaz oprocz naszych dzieci nic nas nie laczylo czlowiek jest czlowiekem mysle ze powinnas dac sobie a przedewszystkim wam czasu czas pokaze co bedzie dalej ale badz ostrozna roznie bywa turcy maja czasami ciezki charakter pozdrawiam i powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
nie dla muzulmana "Dostał swoja upragnioną wizę a panienkę znajdzie sobie niejedna! Wlasnie,,leci na Europejki a zwlaszca Polki..bo jesteśmy naiwne za dobrze wychowane i szukamy szczescia ktorego Polak nam nie potrafi dac!" Chyba ty śmieciu jesteś naiwna, bo na pewno nie ja 😴 Jak się ma choć trochę oleju w głowie, to się wie, że muzułmanie to największy syf jaki może być i trzeba się od nich trzymać z daleka, no ale jak tobie wystarczyło kilka słodkich słówek i już mu nogi rozłożyłaś to nie moja wina. Na niezłą szmatę cię rodzice wychowali 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można o żadnej nacji mówić w ten sposób, że "to syf".Oni mogą powiedzieć to samo o Tobie....Napewno mają inną mentalność, więcej energii i pewności siebie..., ale każdy jest inny i każdego trzeba szanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już próbowałam o Nim zapomnieć...aż tu nagle jade dzisiaj tramwajem ( a z reguły jeżdzę autobusem)a dzisiaj coś mnie pokierowało w kierunku tramwaju, jade, jade a tu miłe zaskoczenie...wsiada on i znowu mnie coś tąpło.....Czy to przeznaczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest, jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeśli jest ktoś chętny do dyskusji to ja dzisiaj jestem na tym temacie. Zapraszam do dyskusji o dzisiejszej i dawnej Europie, mentalności ludzi, cywilizacji, polityce itp. i od razu oświadczam, że będę atakował islam, muzułmanów i lewaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty tematy pomyliłeś. To forum dla "zakochanych w Turkach, wzdychających do Turków, zaliczonych przez Turków, oskubanych przez Turków i porzuconych przez Turków" - Pań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie turków, to zauważcie, że ich liczba bardzo szybko rosnie, zarówno w krajach unii jak i w samej Turcji, gdy tymczasem np. w Polsce jest mało dzieci a młodzież ucieka za granice w poszukiwaniu lepszej przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jest też to jak te narody tj. turcy, arabowie, są chytrzy i zakłamani. Jak bezlitośnie wykorzystują słabość Europy i jej narodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja ich jednak chyba w głębi nienawidzę tak jak tych unijnych politykierów, którzy zniszczyli Europę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Około sześć lat temu dużo pisałem na ten temat właśnie na tym forum również i byłem przekonany do tego, że nadchodzi upadek cywilizacji zachodniej i bałkanizacja Europy i USA . Teraz chyba będzie mi łatwiej porozmawiać o tym, bo już chyba wszyscy cos tam wiedzą i widzą co się dzieje na zachodzie Europy. Pytam was do czego zmierzamy!? My ludzie cywilizacji łacińskiej, Polacy Europejczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Europa musi się obudzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×