Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość sprawiedliwa
ja rowniez gratuluje:):):) i przy okazji zycze szczescia:) wow 4 lata to bardzo dlugo juz sie znacie:) ja tez Ci zazdroszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
my dopiero na poczatku drogi: 3 m-ce... niewiele, bardzo malo... i chce wiecej:) mam nadzieje ze on tez:) a Ty Edunia dawno temu poznalas swojego:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i przyjelas siblle ? Sprawiedliwa ja go z neta narazie znam a znamy sie 8 miesiecy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
ja rowniez gratuluje i zycze powodzenia!!!! ja dostalam pierscionek po 4 miesiacach:-))) a teraz powoli planujemy slub:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
a ja nic nie planuje...moze moj A ze mna do Kirgistanu poleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny, gratuluje wszystkim i kazdej z osobna:D ilayda, a te 4 lata to mieliscie w rozjazdach czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
wow sibellllle to juz w jakims stopniu wiem czemu Wasza historia jest taka niesamowita:) u kiz tez szybko sytuacja sie rozwinela:) rowniez gratuluje wszystkim:D mnie to wlasnie to czekanie najbardziej przeraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie poznaliscie sprawiedliwa? : ) A u Ciebie jak daza w turkowych sprawach he he eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
my poznalismy sie w Polsce przez jego brata, ktorego H. przylecial odwiedzic:) teraz wlasnie czekam na niego na msn... hmmm nie lubie czekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś1990
Gratulacje:) No, a mnie Panie ostrzegaja, a same coponiektóre po miesiącu plany ślubne snuły i jak widać wszystko sie wspaniale udało;) wydaje mi sie że to juz tak jest że jak chodzi o kogoś to myslimy, analizujemui radzimy trzeżwo i logicznie, a jak w gre wchodza nasze wlasne uczucia to są to juz czasem "nieco" mniej analitycznie podejmowane decyzje, no bo co tu analizowac jak sercewie swoje;) ale...może własnie tak jest dobrze? może niepoprawny romantyzm jest lepszy niż w pełni przemyślane wybory? a tak "z innej beczki"....czy ja tu jestem najmlodsza....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
jezeli ta liczba to Twoj rocznik to masz 18 nie jestes najmlodsza z tego co wiem sa tutaj mlodsze dziewczyny:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś1990
18 i pół ;)heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie udało, ale cóż z reguły zaręczyny po miesiącu są warte tyle co zeszłoroczny śnieg... pozatym przestrzegałam Cie przed zapraszaniem obcego człowieka do domu a nie przed związkiem z nim. cóż ostatecznie każdy z Naszych mężczyzn kiedyś był nam obcy ;p i chyba nie jesteś najmłodsza, zdaje sie że któraś tu ma 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
Edunia- poznalismy sie na saksach ,mieszka i pracuje na przeciwko mnie ... no na pewno nie z neta ;| jesli o to chodzi,bo jakies czaty i inne takie gowno mnie obchodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyś1990
wiem wiem że przestrzegasz itd. ja za to dziękuje właściwie, nie oburzam sie ani nic z tej kategorii;) za wcześnie może nie najlepiej ale z moich ostatnich "obserwacji środowiska" wynika że jak ktos nie jest pewien "czego chce" od poczatku to potem juz tymbardziej nie jest...w moim najbliszym otoczeniu tj rówiesników rozlatują sie kilkuletnie zwiazki (wiem wiem "zwiazek" w tym znaczeniu brzmi komicznie) ale i Ci bardziej dorosli po 8 latach "chodzenia" sie w koncu "rozchodzą" i nagle biora slub z kims ledwo poznanym....trudna to "dziedzina nauki"...;) ja sie aktualnie nadaje tylko do lekarza, pomijając psychoterapeute to do normalnego tez....myslalam ze bede sie tak czuc najszybciej przed matura.....ale nieeeeee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne justyś ja absolutnie nie zniechęcam, tylko przestrzegam, a dobra przestroga zawsze w cenie :) a może trafisz tak jak ja i taki troche szalony krok okaże sie strzałem w 10? z całą pewnością tego Ci życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
nigdy na czaty nie wchodzilam ani rozne inne takie....jak widzialam co moi koledzy w collegu robili na inf to mnie przerazenie bralo ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaaarna ilayda3
fajne rzeczy tu przeczytałam jestem pierwszy raz na tej stronie też jestem z turkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no kazdy jest ,tylko nie ja ..... hehehe kurwa :D malo tego ,jeszcze mu turecka ksiezniczke szykuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×