Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość zona dla zuchwalych
nie ma co sie oszukiwac ...pewne cechy narodowosciowe niestety mozna im przypisac ,tak samo jka wam Polakom jak nam Litwinom ...a gg ciagle sie knoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAY
Sorry, ale my turki mamy zupelnie inna mentalnosc. Polak a turek---its really different. Macie ladne girls, ok. Ale 90% turkey (tak jak ja) to wie ze woli turecka zone !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie piekne zjawisko lingwistyczne: turek wplatajacy angielskie wyrazy (co zapewne podyktowane jest brakami w slownictwie) i jednoczesnie perfekcyjnie poslugujacy sie koncowkami fleksyjnymi w jezyku polskim. kompetencja jezykowa ZAYa bardzo wybiorcza jest i najwyrazniej pozwala na opanowanie trudnej gramatyki jezyka polskiego na poziomie rodowitego polaka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanko czy ktoś z was wie czy w Turcji jest jakaś specjalna tradycja co do obchodzenia urodzin ??Jeśli tak to jaka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z żadną specjalną tradycją sie nie spotkałam. a ten pan Turek, sądząc po gramatyce, to jakaś podpucha :) jasne wolą turecką żone, ale żeby sobie pobzykać przed ślubem, to wielu mieszkańców miejscowości turystycznych nie ma nic przeciwko seks turystkom z europy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
a turczynki to niby takie cnotliwe???? chyba nie do konca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne bliżej europy czy w okolicach ankary, dziewicwto sie zdewaluowało, natomiast w pozostałej części kraju wciąż jest istotną częścią obyczajowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz88
dobrze to ujelas:-))))zreszta wszedzie sa jakies wyjatki a co dzisaiaj tak tu cichutko??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoma dla zuchwalych
ja gadam z moim A ... mialam racje ,ze chodzi o kobiete...mial dola bo rodzice hca go zesfatac z jakas turczynka ...rodziny sie dorbze znaja itp itd ;/ masara ,ale A mowil mi ,ze widial ja raz i mu wystarczy ,nawte nic nie zaiskrzylo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff to mu wspolczuje .. myslalam,ze to juz zaniklo,ze rodzice wybieraja partnerki dla swoich synow ..jednak nie .. noi co on teraz chce zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie częsciowo zanikło, częściowo nie, dlatego pytam jak to wygląda w jego rodzinie? bo może wcale nie musi, może oni tylko sugerują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoma dla zuchwalych
nooo mi powiedzial,ze bylz ta dziewczyna na spotkaniu bo ona mieszka 20 min samochodem od niego ..spotkali sie,ale to kompletna klapa...nie podoba mu sie ani pod wzgledem urody ani pod zwgledem zachownaia !!!!!powiedial,ze nic nie poczul wrecz sie zle czul ....oczywiscie ,ze nie musi sie sluchac rodzicow bo oni sa w turcji,tylko ta dziewczyna to dla nich jak corka bo to corka ich przyajciol itp itd a A ma juz 27 lat ...nie chce mieszkac w turcji ,ale cale jego rodzenstwo a troszku ich jest mieszka na wsyach i wywieraja na nim presje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie sie czyta Twoje posty przez te literówki skoro nie musi ich słuchać to nie posłucha. jeśli czuje coś do Ciebie to żadna presja go nie zmusi do ślubu z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
hehehe ponoc i tak robie postepy w jezyku polskim ;] przepraszam i tak...ciagle nad tym pracuje..... heh juz sama nie wiem...ale jestem pewna ,ze on czeka na mnie...pytal sie o mnie o moje plany,kiedy wracam itp ...nie jest zle...wiem,ze ta turczynka to jakas porazka,ale nie ta to nastepna..on precji sie nie daje,twardy jest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czym on sie przejmuje skoro i tak zrobi co będzie chciał. i nie rozumiem czemu ta historia tłumaczy fakt że sie nie odzywa i nie odpowiada, skoro i tak z nią nie będzie i spotkali sie tylko raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8m5
olej go! oja kuzynka byla z urkiem 3 lata...zrobil jej 2 dzieci a otem poszedl do innej... ma szczescie ze niepozwolila mu wierdolic!!! gdy wyparl sie wszystkiego...oni maja inne podejscie i religie juz lepiej poszukaj sobie normalnego goscia niewazne jakiej narodowosci byle by nie turczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
heheh no pewnie masz racje....sibellle on sie wtedy nie odzywal bo nie mial nic na koncie ..wtedy toz ja zadzownilam i mi powiedzial,ze w niedziele zadzowni,no i dzis zadzownil i tego sie dowiedzialam,wiec sie dziele z wami....tyle a po turkach mozna sie wszystkiego spodziewac doslownie :] jedno jest pewne!!!!!!NUDNO PRZY NICH NIE JEST :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninah
Witam, obserwuję sobie od czasu do czasu wasze rozważania :). Jestem w podobnej sytuacji, on Turek. Do tej pory rozmawialiśmy przez msn, ale niedługo wyjeżdżam na 2 tygodniowe szkolenie i nie wytrzymam bez kontaktu. Widziałam, że Wy rozmawiacie przez telefon. Czy możecie mi powiedzieć jak rozliczane są takie rozmowy? Czy odbierając też trzeba płacić jak w roamingu? pozdrawiam ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona dla zuchwalych
no z domu to drogi z koma tez :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz sobie w google nazwe swojej sieci komórkowej, wejdź na ich strone i znajdź regulamin połączeń międzynarodowych :] skąd my mamy wiedzieć takie rzeczy skoro nawet nie podałaś nazwy swojej sieci ani kraju w jakim przebywasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8m5
sibeeeel niemasz racji..turcy maja calkiem innne przysposobienie... moze sie zawiodlas na kolesiach roznej narodowosci ale turcy sa mega wredni i niemaja uczuc... czasem sa tacy ktorzy maja ale to zadkosc ale wszystkich facetow w jeden worek wrzucac to przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninah
Witam, obserwuję sobie od czasu do czasu wasze rozważania :). Jestem w podobnej sytuacji, on Turek. Do tej pory rozmawialiśmy przez msn, ale niedługo wyjeżdżam na 2 tygodniowe szkolenie i nie wytrzymam bez kontaktu. Widziałam, że Wy rozmawiacie przez telefon. Czy możecie mi powiedzieć jak rozliczane są takie rozmowy? Czy odbierając też trzeba płacić jak w roamingu? pozdrawiam ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jasne nie mają uczuć. otwórz oczy! znasz jednego turka a wypowiadasz sie o wszystkich. Twojej kuzynce ZROBIŁ dzieci? a ona gdzie była? nie wie co to antykoncepcja? może jej jedynym celem życiowym było urodzenie bachorów i ten turek tylko wyświadczył jej przysługe? a Ty od tego roamingu, nie umiesz czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×