Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

dodam tylko jedno,mieszkam w Niemczech i to co widzialam przed paroma tygodniami zszokowalo mnie,a wiec byla sprawa w sadzie 3 turkow,bo zabili TRZEMA STRZALAMI WLASNA SIOSTRE,bo chciala zyc jak Niemcy,normalnie sie ubierac,czesac itd.zamkneli tego najmlodszego,podejrzewam,ze kazdy z braci oddal po strzale w glowe,stalo sie to w Berlinie na przystanku autobusowym,osierocila bieaczka male dziecko,reszta braci ma dobrowolnie opuscis Niemcy,wrocic spowrotem do Turcji,wszyscy byli i sa do dzisiaj wstrzasnieci ta tragedia,a co na to turki,smiali sie do kamery,tak im bylo przykro,nie robia sobie nic z ludzi,nic z policji,smieja im sie prosto w oczy,zaden Niemiec nie chce z nimi zadzierac sa nieobliczalni,wyciagna spluwe i strzela w leb na ulicy..... Nie chce Cie straszyc,tak jak inni juz wyzej pisali sa ludzie i ludzie ,Polacy tez sadysci(niektorzy),ale zastanow sie,bo po slubie bedziesz jego wlasnoscia,nikt Ci juz nie pomoze,a sama nic nie zrobisz,turki maja pamiec dlugo i zemste pamietliwa i dluga,potrafia kogos szukac cale lata,a jak dopadna to zrobia co chca,zabija. Ja zycze Cie powodzenia i oby sie Tobie dobrze wiodlo z nim,ale uwazaj i badz ostrozna,mniej oczy szeroko otwarte. Papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra bardzo dobra
wystarczy poczytac to forum a bedziecie wiedziec co potrafia robic Polacy...za plaszczykiem niby to tak rozwinietej kultury kryje sie duzo obludy, wiec nie krakac mile Panie, moze sie dziewczynie powiedzie w tym zwiazku, kazdy zwiazek to ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze cosik!!!!Zacznie sie od tego,zebys przeszla na jego wiare malo ktory turek zgadza sie,zeby zona byla katoliczka,potem masz przegrane,malo sie widuje na ulicy turka z \"biala\"albo z jakakolwiek dziwczyna,uwazaj tylko tyle Ci powiem,to sa najpierw poczatki zawsze sa piekne,ale potem przyjdzie ta szara rzeczywistosc.Bedzie klepal godzinami przez telefon z kumplami,jezdzil BM-ka albo merolem,o tak!!oni tu maja dobre auta,ale nie z uczciwej pracy,nie daj sie w cos wciagnac,bo juz z tego nie wyjdziesz,i te ich slowa,mysla,ze sa cool,ej alter!!!i ciagle te same teksty wie geht dir??jak ci idzie,oooo....nie nie ,nie dla mnie,ja mam Niemca:-D wez Niemca,sa oki,moj jest kochany:-Dzycze Ci abys byla szczesliwa i ostrozna. No juz teraz zmykam,papatki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy......../.
kiedy zabraknie milosci, tej na poczatku licza sie takie same wartosci, podobna przeszlosc, historia, smiech z tych samych kawalow, te same w mlodosci sluchane piosenki....my z muzumanami mamy tak nie wiele wspolnego, ze na prawde nie da sie zyc i pogodzic z tym kims do kogo jestesmy tylko przyzwyczajone; mieszkam za granica, widze jak to jest.... szkoda mi tych "zakochanych" polek w arabach czy murzynach , nie bede nic im radzic bo to i tak nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra bardzo dobra
Berlinka, nie rozsmieszaj mnie bo Polacy za granica tez nie zyja tylko z uczciwej pracy, zatyraliby sie na smierc i nawet na bilet do domu nie mieli, co za glupie ogolniania nacji...a nie denerwujesz sie jak Ci kolezanki mowia ze chodzisz ze "szwabem"? Pewnie tak, mieszkam w Stanach i do mnie tez "serdeczne Poleczki" mowia ze Amerykanie sa grubi i niczego nie wiedza o swiecie...i kto tutaj jest glupszy?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas pisze,to co wie,z czym sie spotkala,ona pytala o rade wiec jej dajemy,albo raczej przyklady wymieniamy,zgadza sie,ze kazdy zwiazek jest ryzykiem,ostatnio sie dowiedzialam,ze Krzysztof Ibisz sie rozszedl ze swoja zona,w szoku bylam,taka fajna parka byli,dlatego w zyciu nie ma gwarancji,ale ogolnie o turkach slyszy sie duzo wiecej zlych rzeczy,jak o Polakach Pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra bardzo dobra
zgadzam sie z Kiedy...tak roznice kultur nie da sie przeskoczyc, chyba ze czlowiek jest elastyczny i sie szybko adaptuje...tego nauczy nas z czasem wspolna Europa... Ale na milosc boska nie kolor czlowieka mowi o tym czy jest zly czy dobry...aha Berlinka, jezeli juz o "ploteczkach" to o Polakach za granicami Polski mowi sie zle, bardzo zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie denerwuje mnie to,ze ludzie cos tam mowia,:-D sama mowie ,ze mam szwabka:-D:-D,wazne jest to,ze jestem z nim szczesliwa od kilku lat,mamy dzieci i ze przy nim czuje sie naprawde bardzo bezpiecznie,kocham mojego ufoludka:-D:-D:-D Pozdrawiam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kazdym sie tak mowi,jak na to sobie zasluzyl:-D a o mnie nikt zle nie mowi:-D o kazdym obcokrajowcu mozemy cos zlego powiedziec,to ze turek morduje,sprawuje nad zona wladze,rusek pije,a arab ma harem,a Polacy kradna na zachodzie:-D ale jak juz zaznaczylam nie wszyscy sa tacy!!!I nie trzeba wszystkim przypisywac win,jakich popelniaja winni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla mee
Turek moze sobie byc dobrym czlowiekiem, a Polak zlym, oczywiscie, ale jak Polak da Ci w pysk to jest wielkie halo, a jak Turek to jest normalka. W ich kulturze kobieta nie jest partnerem i oni to maja wpojone od malego. Jesli lubisz jazde bez trzymanki to prosze bardzo, moze sie uda wyjsc calo. Lepiej rozejrzyj sie za kims blizszym Ci kulturowo, bo z muzulmanami za duzo nas dzieli, zwlaszcza kobiecie Europejce trudno zrozumiec niektore rzeczy i byc szczesliwa w takim ukladzie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Araba bym sie bala
ale Turcja oi nie jest typowy kraj muzulmanski,znam pare Turczynek studentek, normalne europejskie dziewczyny,mądre, fajne, nowoczesne, zadna tam zaslony, pelna emancypacja, ich rodziny ( w Turcji) takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też uważam ze Turek
nie oznacza od razu: zły i bijący kobiety znam kilku, są w porzo, jeden ożenił się w Polsce ma 2 dzieci i to dwie córki, jego żona razem ze mną pracuje i wcale nie chodzi pobita czy posiniaczona. Nie można wszystkich kłaśc do jednego worka. To nie uczciwe i nie fair. O Polakach mówią, że pijacy i złodzieje, a przecież nie wszyscy tacy są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chocholik
Taaa,idz z Turkiem,pewnie ci sie wydaje,ze taki sliczny,egzotyczny,a jestes tylko kolejna panna w dluuugim rzedzie wybzykanych naiwnych Polek.Tak jest i juz.Zeby poznac Turkow nalezy zamieszkac w kraju,gdzie oni mieszkaja,miec ich za sasiadow,widziec na ulicach,w knajpach i wtedy mozna wyrobic sobie zdanie o tych ludziach.Ktos,kto spotka jednego Turka w Polsce nie moze wypowiadac sie na temat tej nacji. A co do tego jacy sa Polacy...Ludzie,nie porownujcie Polakow z Turkami,ci drudzy powinni zostac w Turcji,bo kompletnie nie potrafia i nie chca dopasowac sie do Europy.A tak naprawde Turkow to bronia dziewczyny,ktore sie z nimi zadaja. Posluchajcie Berlinki,bo wie,co mowi:Turkow ma na codzien,tak jak i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmneij dobrze bzyka
taki Turek ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaluca
Zgadzam sie z tym, ze Turcja to demokratyczny kraj, ale tez z tym, ze na kazdego muzulmanina nalezy uwazac. Oni sa inni niz my. Kiedys w USA poznalam kilku Turkow, normalnych studentow na "Work&Travel", z dobrych, zamoznych rodzin, niby tacy sami, a jednak nie tak liberalni jak my. A liberalizm w tworzeniu zwiazku/rodziny jest bardzo wazny!!!! Zastanawiam sie po co w ogole pakowac sie w takie cos? Tylu Polakow i nie-muzulmanskich narodowosci pod nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie zasmucona Pani
zrezygnowalam z miłości do Turka tylko dlatego, że moja rodzina i znajomi mnie przed nim ostrzegali, potem poznałam Polaka, też mieszkającego w Niemczech od urodzenia, wyszłam za niego za mąż, urodziłam syna, wszystko bylo dobrze przez 3 lata, potem gehenna, pił, hazard, bił, wyganiał z domu, dewastował mieszkanie, od roku jestem po rozwodzie przenioslam się do Polski do mamy i wiesz, żałuję, że jej wtedy posluchałam i nie wyszłam za Turka. On ma teraz żonę - też Polkę i okazał się dobrym mężem. Skąd to wiem zapytasz? od wspólnych znajomych, którzy mieszkają prawie obok niego. Jak wiedzisz nie ma reguł. Poznaj go dobrze,jego rodzinę, jego stosunek do kobiet, wcale nie musi być zły, ale może. Weś to pod uwagę. Pozdrawiam Elka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam z Turkiem 8 lat
i tu głupoty gadacie, on jest szczery i dobry, a ja wcale nie muszę robić tego co on chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U...................
boję się Turków i Arabów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach te ciemne oczy....
A nasi Polacy tacy brzydcy :( A Turcy sa przystojni wiec co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miza
ktos napisal ze o polakach mowi sie zagranica zle!No tak ale to slazacy nam taka opinie wyrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miza
slazacy gardza(ci co sa zagranica Polakami)uznaja sie za niemcow...a niemcy ich za niemcow nie uwazaja...wiec tym samym my polacy ich nie uwazamy za prawdziwych polakow.....po prostu...wiekszosc z nich to zwykle kundle bez poczucia narodowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsdaf
nic tu nie czytalem oprocz tematu.. mieszanym malzenstwom, parom mowie NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miza
do mieszkam z turkiem...ok...trfilo ci sie.....ale wiekszosc turkow jest zaborcza iniebede pisac co i jak bo juz tu padlo tyle okreslen ze nie ma sensu sie powtarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A-Hamburg
Tez nigdy nie myslalam dobrze o Turkach i Arabach... nigdy nie chcialam miec z nimi doczynienia. I wiecie na kogo trafilam? Na Kosovo-Albanczyka... tez muzulmanin, tyle ze nie ma czarnych wlosow :) (oczywiscie najpierw mowil mi ze jest z Jugoslawii a ja nie wglebialam sie w temat)... Jestesmy ze soba juz 2,5 roku, jest super, on juz powaznie mysli o malzenstwie a ja sie wacham ... - bo... slysze wlasnie wkolo te historie (jak wyzej)... i wlasnie przez nie chyba go zostawie (pomimo tego ze go kocham) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poznałam też Turka
starszego, świata poza mną nie widzi, zastanawiam się czy bylabym z nim szczęśliwa, a mam dylemat bo jestem jeszcze z chlopakiem, z którym non topa się kłócimy, z Turkiem jestem na początkowej fazie poznania się, ale czuję, że jest bardzo dobry z charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetttt
Naiwne jestescie, co niektore. Lecicie na sniada skore jak pszczoly do miodu, a potez wielkie oczy ze z sialenki zrobilo sie pieklo. Zarzucacie facetom ze mysla penisami, a tymczasem same czesto myslicie CIPKAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zrezygnowalam z miłości do Turka tylko dlatego, że moja rodzina i znajomi mnie przed nim ostrzegali, potem poznałam Polaka, też mieszkającego w Niemczech od urodzenia, wyszłam za niego za mąż, urodziłam syna, wszystko bylo dobrze przez 3 lata, potem gehenna, pił, hazard, bił, wyganiał z domu, dewastował mieszkanie, od roku jestem po rozwodzie przenioslam się do Polski do mamy i wiesz, żałuję, że jej wtedy posluchałam i nie wyszłam za Turka.\" Ciekawe czy był mucułmańsdki:P.Do kretynów-pisałem o Turkach muzułmanach a nie ateistach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pring
Niestety mam zla opinie o turkach, ale daleki jestem od uogolniania. Swoja zdanie opieram na bezposrednich doswiadczeniach. Maz mojej dobrej kolezanki byl turkiem, na pocztaku ksiaze z bajki wszystko naj, naj, naj dziewczyna swiata poza nim nie widziala, w malzenstwie rowniez ccudowny, do pewnego czasu, pozniej zaczal sie jej koszmar, same zakazy i nakazy, walka o dzieci itd. Miala to szczescie, ze w ostatniej chwili odebrala od niego dzieci, bo byly juz spakowane i gotowe do wyjazdu do turcji, jak wiadomo pozniej by ich nie zobaczyla. Ja pracowalem przez pewien czas z turkami przy pewnym projekcie i mowiac szczerze z 10ciu osob ktore byly tej narodowosci jedna byla ok, rezszta cala reszta szkoda mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no słuchajcie
to rzeczywiście opinie są bardzo podzielone,... ja jestem za nacją turecką,...poznałam wielu i większość była ok., dodam, że w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askimm
Witam!Podzielam zdania niektórych,że wszystko zależy od człowieka a nie narodowości.Mam narzeczonego Turka,sprowadzam go do siebie,do Polski.Wiem,że będą trudności,ale on się tym nie martwi.Dla niego najważniejsza jest miłość.Nie ma rzeczy niemożliwych!Znajomi cały czas gadają,że on mnie zamknię w domu.To są brednie.Raz obejrzeli Rutkowskiego w akcji i dla nich to jest prawda.Ja miałam chłopaka Polaka,tak mi dał popalić,że dzięki.Mam nadzieję,że nasze życie będzie spokojne,może nie usłane rózami ale godne.Pozdrawiam!Dziewczyny wierzcie w siebie a nie w głupie gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×