Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość antymuslim
do Mam pytanie - więc >>>> żal mi Twego chłopaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antymuslim. ja ani razu nie zaprzeczylam,ze w Koranie sa slowa,ktore moga w jakis sposob nawolywac do niszczenia np.Zdow (musisz wiedziec,ze te slowa mozna roznie interpretowac,bo w tamtych czasach wiekszosc pojedynkow odbywala sie na drodze medytacji),ale jak zapewne wiesz,Pismo siwete glosi to samo.W czasie,gdy Bog odwrocil sie od Zydow,takze nakazal by ich niszczyc,gdy pokaza sie na drodze.Chrzescijanom jednak bylo ciezko,bo nie mieli zbytniego poarcia... Ale tu nie chodzi teraz o to,bo zauwz,ze klocimy sie o religie,ktora powinna jednoczyc a dzieli(mowie ogolnie,bo kazdy wierzy w Boga,a jak wiemy Bog jest jeden). Nie chce sie klocic,bo widze,ze tu nie tylko o religie chodzi,a i o rasizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie - więc
A mi nie... On też ma koleżanki które się w nim kochają... i co mam z tego powodu płakać? Zaufanie w związku i miłość to podstawa - a to, że ktoś się do kogoś przytuli to zdrada? a jak tak to przepraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
do Tatlim >>> słuchaj, piszesz że te słowa można różnie interpretować... ale religia, która nawołuje do mordowania kogokolwiek JEST ZŁA !!! nie sądzisz ? nie ważne kogo. w innych religiach nakazem jest szanowanie KAŻDEGO bliźniego - nie tylko wiernych jedynemu Bogowi.... poza tym chrześcijanie i muzułmanie wierzą w jednego Boga (żydzi zresztą też w tego samego) - i jak to się ma do głoszonych przez nich nauk ??? ktoś musi być fałszywym prorokiem...... i powtarzam - nie jestem rasistą, nie przeszkadzają mi ludzie o innej barwie skóry, ale nie chcę być poprawny politycznie, patrząc na to całe zło jakie czynią muzułmanie w imię religii !!! ja rozumiem walkę z najeźdźcami (Afganistan, Irak) - ale nie powiesz mi że ruch oporu powinien być skierowany w stronę ludności cywilnej ??? - i co byś powiedziała gdyby księża (tak jak imamowie) jawnie nawoływali do zabójstw ?? - mi się to nie podoba - wszystkim, którym Europa nie odpowiada - od razu bym podziękował, niech wracają do swoich rajów.... co daje im wysadzanie się dajmy na to w autobusach ??? - chcą wywołać strach swoją bezwzględnością.... zobacz jak zdobywają Afrykę (o Europie już nie wspomnę) - toż to istne wyprawy krzyżowe średniowiecznej Europy !!!! ja krytykuję muzułmanów - oni mordują u siebie przedstawicieli innych wyznań !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatlim - wszystko argumentujesz rasizmem i rzucasz sie na Kosciol. A tymczasem do kosciola nie chodze i w ogole nie wiem po co wysuwasz te ataki nie na temat. Ja nikomu nie nakazuje byc katolikiem. I co rozumiesz przez rasizm? Fajnie brzmi, ale niby dlaczego jestesmy rasistami? Bo nie lubimy muzulmanow? Tylko ze to sa uprzedzenia z zycia wziete. Mialam z nimi troche do czynienia i trzymam sie od tej pory od nich z daleka. Nie obchodzi mnie ich religia ani kolor skory. Trzymam sie od nich z daleka, bo to oni sa nietolerancyjni, zakompleksieni i robia ludziom swinstwa. I moze ich religia im nie nakazuje nienawisci do swiata, ale w takim razie wiekszosc zle ja interpretuje. Na pewno sa wyjatki, ale niestety sie z nimi nie spotkalam. Jestem otwarta na ludzi, ale nigdy, przenigdy nie zwiazalabym sie z kims tego wyznania. Mieszkalam z taka parka i wiem jak to wyglada od wewnatrz. Nie zastanowilas sie, dlaczego to wlasnie do nich jest uprzedzony caly swiat? Nawet Murzyni, Chinczycy, wszyscy, ktorzy mieli \"przyjemnosc\" z nimi obcowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna kwestia - kiedy przyjechalam do UK zaczelam sie kolegowac z Brazylijczykami i Portugalczykami. Oni czesto ostrzegali mnie przed muzulmanami, a ja ich zawziecie bronilam swiecie przekonana o tym, ze nie mozna wrzucac wszystkich do jednego worka. Moj obecny chlopak (z Brazylii) powiedzial mi wtedy: \"Poczekaj troche i sama sie przekonasz\". I niestety mial racje. On tez nie byl uprzedzony, w Brazylii panuje przemieszanie wszelakich ras, ale nie ma tam ludzi z krajow arabskich. Ameryka Pd nie miesza sie w zadne konflikty swiatowe, nie ma nic wspolnego z arabskimi terrorystami, wiec maja oni stosunek obojetny do wszelakich Arabow i muzulmanow. No, chyba ze przyjada do UK. Mozna to nazwac rasizmem czy jak sie chce, ale jedno wiem na pewno, wole nie mieszkac, pracowac ani nie zadawac sie z zadnym Kurdem, Turkiem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkim
Ja poznałam Turka w Holandii.on mieszka tam od kilkunastu lat. poprosil o moj nr, pozniej umowilismy sie na spotkanie i tak spotykalismy sie kilka razy dziennie przez 2 miesiace az wyjechalam. Bylo mi z nim cudownie, mowil mi ze mnie kocha, chce miec ze mna dzieci i spedzic cale zycie, byl wzorem dzentelmena,czuly, mily az.....za ktoryms razem dodal ze ma zone i dziecko, ale papiery sa juz w sadzie...hmm...nieźle prawda? ale jakos nie potrafilam sie z nim nie spotykac dalej. wiem ze zle robilam bo krzywdzilam jego rodzine ,dziecko.Chcial do mnie przyjechac ale ale zabronilam mu bo rodzice nie chca nawet slyszec o Turku!pozniej chcial przyjechac po mnie i wyjechac na tydzien do Turcji(troche sie tego przestraszylam)choc wiem ze on tam nie wroci na stale.Dalej do mnie pisze, nie jest mi obojetny ale wiem ze jesli bede chciala byc z nim to caly swiat sie ode mnie odroci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkim
czy ktos tu jeszcze zaglada ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotwicka anna
juz nie jesteśmy razem - zdradzał mnie. Spotykał się jednocześnie ze mną i inną. Kwiatki codziennie nosił, zaglądał w oczy a za plecami biegał do innej mam dość Turka, dziewczyny dobrze sie zastanówcie zanim coś was połączy z Turkiem. Jestem teraz u mamy i leczę rany. Pozdrawiam was i fajnie, że dyskutujecie, a mój topik tak się rozwinął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkim
takze Aniu chyba nie warto go oplakiwac...! moge wiedzie gdzie go poznalaS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masriwife
Myśle, że każdy przypadek należy rozpatrywać osobno, każdy jest inny.Ja jestem zamężna z Egipcjaninem od 6 lat. 4 laata mieszkałam w jego kraju, teraz jestem w odwiedzinach u moich rodziców z naszą córką. 4lata mieszkalam w jego kraju i: - nikt mnie nie bił -wszyscy , a szczegolnie rodzina meża bardzo mnie szanują -mogłam pracować -nie musiałam nosić hijabu, ale mąż prosił mnie, abym zakrywała kolana -mąż jest niezwykle opiekuńczy i bardzo dba o rodzine - jeast praktykującym muzułmaninem Mysle, ze dużo zalezy od tego z jakiej rodziny pochodzi wybranek.Moj pochodzi z bardzo wyksztalconej kairskiej rodziny, siostry chodzą po europejsku, bawią sie w disco, sa wolne. Maż ma kancelarie prawniczą. Wiem, że jesli wyszłabym za kelnera nie byloby tak różowo, wiec radze przyjzec sie rodzinie wybranka.Ja wracam tam za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkim
Ty ...... skonczony jesli chcesz kogos obrażac to znajdz sobie osobe w rodzinie bo my nie zyczymy sobie obelg w nasza strone(wypowiadam sie w imieniu wszystkich wścieklych na ciebie)! Ciebie powinno sie wywiezc zdala od ludzi abys nikomu nie zatruwal powietrza!! ! jestes zarazkiem w naszym środowisku wiec trzeba cie zniszczyc!!! nie chcialam sie znizac do twego poziomu i wyzywac cie ale stwierdzilam ze z takimi jak ty nie da sie inaczej ,ale i tak delikatnych slow uzylam!!!! uzyj mozgu w koncu i mzastanow sie nad swoja osoba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
ja nie wiem jak to jest z Wami dziewczyny !!! w kraju większość z Was nawet nie spojrzałaby na takiego Turka - burka... (jeśli tak podobają się Wam faceci o ciemniejszej karnacji to czemu za cyganów się nie bierzecie w kraju?) a wyjedziecie i zamiast starać się coś w życiu osiągnąć, to wiążecie się - nie boję się tego sformułowania użyć - z najniższą klasą społeczną - to jest arabami, ciapatymi (nazwijcie ich jak chcecie). autorko topiku !!>> czy jeśli Polak po kilku spotkaniach mówił Ci, że Cię kocha, chce mieć z Tobą dzieci, jesteś dla niego wszystkim, to uwierzyłabyś mu ????? - JASNE ŻE NIE !!!! AŚKIM >>> ta sama kwestia !!!! czy Wy nie widzicie, że oni taki bajer przyjęli do Słowianek !!! - wystarczy połechtać ego polskich dziewcząt a one już nogi rozkładają !!!! smutne, ale prawdziwe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i nawet nie piszcie, że jestem rasistą czy cuś - poprostu staram się patrzeć obiektywnie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkim
,a czy to nie zazdrosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
że niby z mojej strony ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkim
ze niby tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
proszę sprecyzuj swoje pytanie bo naprawdę nie rozumiem !!! o co mam być zazdrosny ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkim
jestes zazdrosny o fakt ze Polki rozgladaja sie za obcokrajowcami a nie swoimi, Polakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
nie - źle mnie rozumiesz dziewczyno!!!! ja nie mam nic przeciwko obcokrajowcom.... - no może poza muzułmanami... hehehe szkoda mi tylko Was (bo część jest głupia, tylko leci na piękne słówka, inne chyba same nie wiedzą czego chcą)..... szkoda że taka opinia panuje wśród obcokrajowców na temat Polek, bo nie wszystkie są takie.... a jeszcze dodam - dziewczyna, która szlajała się z Turasem nie ma czego u mnie szukać - więc ni bój się - nie o Ciebie jestem zazdrosny hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkim
nie martwie sie bo nieinteresuja mnie tacy ignoranci jak ty, wiec daruj sobie glupie teksty!zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymrzemy wszyscy...
ja ignorant a Ty pustak !!! "Ja poznałam Turka w Holandii.on mieszka tam od kilkunastu lat. poprosil o moj nr, pozniej umowilismy sie na spotkanie i tak spotykalismy sie kilka razy dziennie przez 2 miesiace az wyjechalam. Bylo mi z nim cudownie, mowil mi ze mnie kocha, chce miec ze mna dzieci i spedzic cale zycie, byl wzorem dzentelmena,czuly, mily az.....za ktoryms razem dodal ze ma zone i dziecko, ale papiery sa juz w sadzie...hmm...nieźle prawda" no nieźle !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
sorry - zły nick pietro wyżej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem tylko
ze z arabem czy turkirm nie bedziesz miala dobrego zycia :( no chyba ze takie ci odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkim
przestan mnie obrazac ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
poproś po turecku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkim
hayir !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
sorry, że jestem taki bezpośredni ale cóż taka prawda, że jesteś głupia i pusta..... dwa miesiące ci nawijał, że kocha, chce mieć dzieci i wogóle.... a ty wierzysz nawet go nie znając - bo za którymś razem wspomniał o żonie i dzieciach !!! buahahahahaha nie mam w zwyczaju obrażać kogokolwiek, ale jesteś szablonowym przykładem głupoty polskich dziewcząt - A NIECH MAJĄ PRZESTROGĘ ! jedyne co dobre w twej historii to rozważni rodzice.... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkim
znam go od trzech lat wiec nie pisz glupot! mojej sytuacji tez nie znasz wiec rowniez nie pisz glupot! guru suruz MALAKA !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
ja GURU - dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×