Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Mam nadzieje ze wyjdzie z tego najlepiej. Nie zasluzyla na takiego idiote. Napewno jest ci ciezko tego wszystkiego sluchac, ale ona potrzebuje kogos z kim na ten temat moze porozmawiac, poazalic sie. A wie ze na ciebie moze liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Antymuslim... Noszenie \"hustek\"(jak to nazywasz)jest oznaka szacunku dla slow Bozych!!!Ja sie jeszcze nie spotkalam z kobieta,ktora miala by to narzucone,to jest jej wybor,a poza tym okrycie wlosow to jest tylko czesc,bo ludzie ci modla sie.Nie jest wiara odbebnienie mszy w niedziele i robienie swojego zaraz po tym... Jak juz wspominalam,ludzie,ktorzy morduja \"w imie\" religii to fanatycy,ktorzy sa wykluczani z zycia Islamu i kontynuuja swoje fobie na wlasnym gruncie,niestety przypisujac to niewinnym ludziom. No i najwazniejsze \"sredniowiecze\"?! Sadzisz,ze reformowanie slow Bozych to rzecz normalna?! To jest zalosne i robia to ludzie,ktorym zalezy na utrzymaniu sie na stolku,ja Cie prosze,to Ty mi bajek nie pociskaj,bo moge Ci przykladow na temat Katolicyzmu wypisac liste nieskonczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMI22
po co ci ten Turek mało to u nas fajnych chlopaków w Polsce?? napewno nie bedzie latwo w takim zwiazku zreszta oni sa strasznie zazdrosni i zaborczy i czesto po slubie nie szanuja kobiet kobieta jest w Turcji czesto do rodzenia dzieci i do pracy w domu i nie ma własnego zdania o wszystkim decyduje maż bylam krótko przewodnikiem turystycznym na balkanach i wiem ze wielu turków wykorzystalo seksualnie naiwne polki a nawet naciągali je na pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIMI22
zreszta nie można wrzucac wszystkich Turków do jednego worka;-) jednak maja niezbyt dobra opinie podobnie jak Arabowie a takie zapatrywanie wzieło sie z nikąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beziluzji
pewno poznałaś tego turka w angli lub niemczech co? to już paranoja 50% polek leci na turków i innych z ciemna karnacją arabów w Uk czy w innych krajach a ci je przeleca i ciskają biorąc sie za nowe blondynki tak bo najbardziej ich kreca jasnowłose niewiasty, też to przerabialam ale kilka lat temu zreszta szybko sie skończylo on był Z Macedonii miał tureckie korzenie nosił kwiaty był miły ale tylko miesiąc pózniej chcial seksu i seksu i to najlepiej bez zabezpieczenia ja nie pójde z kimś do łozka po miesiacu znajomosci-zreszta mialam wtedy 18 lat wiec znalazł sobie inna łatwiejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMI22 Nie mozna wszystkich sadzic jedna miara,owszem pelno jest Turkow,ktorzy lby sobie pourywali tak sie za laskami ogladaja,ale cz tylko oni? Zarzuca sie im cos co mozna zauwazyc na calym swiecie,w kazdej narodowosci! Przeciez to,ze mowia o nas Polakach na calym siwecie,ze kradniemy,to znaczy,ze kazdy z nas to robi???NIE, to znaczy,ze wyrobili nam taka renome niektorzy,takie czarne owce narodowe,tak samo jest z Turkami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turek moze i ladny ale
tak przystojni to oni sa ale ale bylam na wycieczce i zaczepiali mnie i inne kobiety na kazdym kroku nawet niektorzy od razu proponowali sex nie przespalam sie z zadnym bo nie lubie przygodnych kontaktow ale po kilku obserwacjach stwierdzilam ze Turcy mysla fiutami naprawde zreszta wielu mezczyzn nie tylko z tamtad mysli czesciej dupa niz glowa ale moze twoj jest inny radze sie szyko przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie blondynki ich starsznie kreca. ... ja natomiast mam ciemne wlosy, moj mowi ze lubi bo przypominam turke. Wiem jedak ze mu sie berdziej podobaja blondynki. Ale nie przefarboje ich za diabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
do TATLIM >>> o katolicyźmie możesz pisać co chcesz - ich doktryn średniowiecznych też nie popieram..... chustki noszą bo to oznaka szacunku dla słów bożych tak ??? - rzekomo sam Bóg objawił Koran Mahometowi czyli szanując słowa Boże można stwierdzić, że zabijania NIEWIERNYCH nie jest grzechem, bo robisz to w imię Boga - i nie gadaj, że tylko fanatycy bo według badań angielskich około 60 % muzułmanów nie potępiło zamachów terrorystycznych w UK !!!! i co ?? a odnośnie PROROKA !!! zaprzeczysz, że poślubił jedną z żon w wieku lat 9 ??? zaprzeczysz, że mordował ludzi innego wyznania ?? zaprzeczysz, że cała kultura islamska ma nakaz szerzenia islamu, tą czy inną drogą ? a jihad to walka ze samym sobą tak ?? mógłbym więcej tak, ale po co.... Ty widzę już wybrałaś jedyną słuszną drogę.... i jeszcze chci : POKAŻ MI DRUGĄ RELIGIĘ, KTÓREJ GŁÓWNYM PROROKIEM JEST TAKA SZUJA JAK MAHOMET (niech go piekłó pochłonie) !!!!-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epicentrum
zgadzam sie z antymuslim poza jednym - nie wyzywajmy bogow innych religii, to nie jest ok, ci ludzie wierza ze Mahomet jest taki nie inny i uszanujmy to, co nei znaczy ze musimy to pochwalac, bo pochwalac fanatyzm religijny w tym przypadku byloby idiotyczne, nie musimy pochwalac tego co religia im nakazuje, ale wypadaloby sie o niej wypowiadac z jakims respektem. dac wam cos? nie dotyczy to bezposrednio watku, ale... http://www.rzeszow.mm.pl/~gd/usa911/usa911.html trzeba czasu by to przeczytac, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
czy ja Go wyzwałem??? to czysta prawda.. Mahomet nie głosił nauk miłości jak Jezus... mordował własnoręcznie.... NIKT NIE ZAPRZECZY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niechec do muzulmanow tlumaczy sie od razu nietolerancja, a to nie zawsze prawda. Wiekszosc znajomych mi osob nie byla w zaden sposob uprzedzona do Turkow czy Arabow, jakos to uprzedzenie narodzilo sie dopiero po ich poznaniu. Nie mam nic do Murzynow, bardzo lubie wszelakich Chinczykow i japonczykow, ale ludzi z krajow muzulmanskich... nie trawie. A to po tym, jak mialam z nimi do czynienia. I z moich obserwacji wynika, ze zadna narodowosc za nimi nie przepada. Obracam sie glownie wsrod Brazylijczykow i portugalczykow - Ci sympatyczni ludzie tez mnie przed nimi ostrzegali! Po prostu oni sa inni, nie przystosowani do zycia z nami. A my z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
masz sporo racji... ja też nigdy nie byłem rasistą - wręcz przeciwnie, piętnowałem takowych... ale zmieniłem podejście po lepszym poznaniu "ich kultury"!! i ktoś mi powie że to nie jest wina religii i obyczajów w niej panujących ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Antymuslim. Widze,ze Twoje poglady sa mocno utwierdzone,szkoda,ze patrzysz tylko w jedna strone. Badania angielskie?A Ty masz wogole pojecie jak one sie odbywaly?Na wioskach,w ktorych nikt nawet o czyms takim jak UK pojecia nie ma,lub wsrod ludzi,ktorzy bezposrednio to chwala. Mowisz,ze prorok poslubil dziewiecioletnie dziecko,a W Europie to sie dzieci nie wydawalo za maz (jeszcze mlodszych)??? A moze Kosciol Katolicki w imie wiary nie wymordowal ludzi w zimnej wojnie??? J´ihad,nie jest walka,tylko rozeznaniem wlasnego ja,trzeba poczytac i starac sie zrozumiec.Jakbys poczytal Pismo Swiete,wiedzialbys,ze Bog nakazal gloszenie prawdy i nawracania ludzi na dobra droge (tak samo jest to zapisane w Koranie). Wiesz,swoim zachowaniem i brakiem kultury i respektu do religii innych niz Twoja,wygasiles we mnie plomyk,bo uwazalam Cie za inteligentnego czlowieka. Ja Ci podam jeden przyklad.Nie obrazajac nikogo. Kto dal kosciolowi prawo zmieniania slowa Bozego? Kto dal mu prawo rzadzenia sie na wlasnych warunkach,dlaczego Katolicy nie przestrzegaja sakramentow? Dlaczego Papiez jest traktowany jak ikona? Kim jest Papiez? Ijeszcze jedno,Bog stanowczo zakazal modlenia sie do kogokolwiek innego niz On,kto zatem wyssal sobie z palca tych wszystkich \"siwetych\"???Kto produkuje figurki i cuda niewidy (cielce prosze ja Ciebie) Dlaczego za wiare trzeba placic,bo ksiadz za darmo nic nie zrobi? Taki sluga Bozy??? Co Kosciol robi dla ludzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
dlatego mówiłem że z Kościoła doktrynami też się nie zgadzam !!! nigdy nie pochwalałem działań kościoła - więc dlaczego takie argumenty wysuwasz ? ja pytałem O PROROKA !!! - założyciela religii !!! skoro on mordował "w imię boże" - to w oczach większości muzułmanów NIC W TYM ZŁEGO NIE MA !!! nieprawdaż ? apropo : to nie w Koranie piszę : nadejdzie czas, że każde drzewo i każdy kamień będzie krzyczał "za mną jest żyd - przyjdź i zabij go w imię Allaha" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie - więc
a czy marokani są tacy sami?? z ciekawości sie pytam, bo mam kolegę marokana - jako kolega jest ok, ale czy w związku sie sprawdza to nie wiem... wiem jedno - całymi nocami siedzi w pubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marokanie? Znalam kilku. Niektozy byli okej a reszta nie dobra. Jak siedzi w pubie przez caly czas to pewnie zalicza sie do tej ostatnij czesci. Musisz go wyprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie - więc
jest miły wesoły czasami wkurzający - czasami dokucza mi - ale Polak też to potrafi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie - więc
Czasami zaborczy - jesteśmy TYLKO znajmymi, a kiedy patrzę sie na innego - to odwraca mi twarz :) czubek:) noo ale jak idziemy na herbatke to nie pozwala mi płacić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zux
Hmmm.... turek, marokan - fajni faceci jeźeli chodzi o ich wygląd, urodę... mmm jak sobie przypomnę te ciemne oczyska, ciemne włosy .... :) No niesty za każdą blondynką latają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze placi to dobrze ... moj turek tez tak robi jak gdzies wychodzimy. Jak cgce placic to sie obraza ... ciezko mi powiedziec o tym marokanie. Moja najlepsza kolezanka (polka) jest zareczona z marokaninem. On jest super. Pracuje, placi za ich podroze, jest dla niej dobry. Ale niestety nie umie pokazywac swoich uczuc (tylko jak jest pijany to sie dla niej otwiera), wiec ona sobie szuka innych co mowia co do niej czuja, lecz tylko mysla swoimi czlonkami. Ten jej facet jest naprawde duzo wart ... ale ona jest glupia. Takze widzisz mi sie przytrafil turek ktory jest dla mnie dobry co jakis czas, a oa ma faceta co ja respektuje a tez jest mulzumanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie - więc
Płaci płaci, ale... też non stop coś gada, że to mam ładne tu piękne, a to ufff.... przy każdej okazji całuje po rekach ... no wariat:P kilka razy mówił, że sie zakochał we mnie (taak co 10 min. napewno w innej)- ale ma świadomość, że jesteśmy tylko znajomymi - i czasami on nie akceptuje tego...denerwuje się Ale i tak go uwielbiam - szczególnie jak uczę go pojedyncych słow poskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie - więc
kilka miesięcy 4-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jednego kolege z Iraku. On sie zakochuje codziennie, ale mnie kocha najbardziej. Oni to juz umia oczarowac. Mysle ze jesli chcialabys miec z nim zwiazek kiedys, to najpierw zacznijcie sie umawiac na randki. Umowcie sie moze ze caly weekend ( nie tylko jeden) spedzicie ze soba ... wtedy powinnien ci pokazac jaki jest na prawde. A jak nie masz zamiaru z nim sie wiazac, to niech Cie podrywa. Kobiety to lubia, wiec podrywanie nic ci nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie - więc
On chce - i widze to, że już dzieci...ślub... za każdym razem mi to mówi...a poślubie zakaz picia i palenia heh - ale mu sie marzy:P a i oczywiście nie będę chodziła jak marokanki - tylko mam sie ubierac tak jak ubieram sie na codzien... :D jasneee !! już zapraszał mnie abym poznała Jego rodziców - chłopak nie traci czasu:P ale i tak fajnie posłuchac jak wierszami wyznaje mi miłość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chce cie zaprezentowac swoim rodzicom to moze jest tego wart ... tzn. proby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam pytanie - więc
ja już mam stałego chłopaka :D a On tego nie może przeżyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×