Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość aśkim
i kto tu jest pusty? malaka malaka malaka malaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Askim......popierdzielily Ci sie jezyki, \"malaka\"to slowo greckie... Musze z przykroscia stwierdzic,ze Twoj rozmowca mial racje...Tobie sie nalezy,az mi sie wierzyc nie chce,ze sa takie glupie dziewuchy w naszym kraju(poza jego granicami,to sie jeszcze bardziej rozwija),ktore leca na takie tepe teksty!!!!Ja jestem zwiazana z Turkiem,ale nasze ambicje rozbiegaja sie przy starcie...Zal mi Ciebie i nas Polek,ktore niestety musza sie pozniej wstydzic takiej ,a nie innej opinii,bo takim jak Ty,pustym panienkom podoba sie rozkladanie nozek przed pierwszym lepszym... Ten Twoj Turek,to nawet kolo prawdziwego Turka nie stal,trafilas na macho,ktory Turcje zna tylko z wakacji,a takie durne panienki,wyrywa na karnacje odziedziczona po rodzicach...siktir git!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
Tatlim przyznała mi rację - toż to szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jasne,ze przyznalam,co do tego tematu jestesmy bardzo zgodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melek
Tatlim czytalam wiekszosc twoich postow i to co piszesz jest bardzo ciekawe. Czy mieszkasz w Turcji? Moj narzeczony jest Turkiem. To bardzo inteligentny czlowiek i wiele mi tlumaczy, kiedy rozmawiamy o religiach, kulturze historii i polityce naszych rodzinnych krajow. Nie znam zadnej inej Polki, ktora ma meza Turka. Czy moge znalezc Cie na jakims czacie lub jakos pisac do Ciebie? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melek:-))) Jestem zwiazana z Turkiem juz dwa lata.Jest kochany,dobry ,madry i niczym nie przypomina potwora jakie sie na tym forum opisuje.Nikt nie jest w stanie mi wmowic,ze on sie kiedys zmieni \"tylko musze poczekac\",moze ktos mi wytlumaczy na co??? Poznalismy sie w Niemczech i tu narazie mieszkamy,ale ja bardzo bym chciala przeniesc sie juz do Turcji... Oczywiscie bardzo sie bede cieszyc jesli do mnie napiszesz, oto moj adres: babylaura@interia.pl To jest adres chwilowy,poprostu napisz,a ja Ci podam wtedy wlasciwy, ten zostanie skasowany tak szybko,jak zostal zalozony:-))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antymuslim....Askim Cie wykiwala...chyba nie umiala powiedziec \"prosze\" po turecku:-))))Gdzie Ty sie podziewasz,poprostu pusto tu sie zrobilo. Mimo roznic i zupelnie odwrotnych pogladow,przyznaje,ze lepeij miec madrego \"wroga\",niz glupiego sprzymierzenca:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antymuslim
witam Tatlim ! :) ja cały czas na straży stoję hehehe - codzień gotów do polemiki :P Tatlim nie zrozum mnie źle - ja nie twierdzę, że każdy Turek czy inny muslim jest złym człowiekiem - wierzę, że jak wszędzie jedni są dobrzy, inni źli !! staram się poprostu demaskować zakłamania, patrzeć obiektywnie na całą kulturę (zawsze byłem osobą tolerancyjną, ale ... niektórych spraw nie jestem w stanie tolerować - co tak naprawdę związane jest z postawą, religią i kulturą muslimów - nieważne jakiego koloru skóry są)!! pozdrawiam i życzę wszystkiego naj.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melek
Tatlim, wyslalam Ci maila na podany adres. Do uslyszenia. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj narzeczony nie jest wprawdzie turkiem, ale arabem....jestesmy juz rok razem...ale znamy sie juz dlugo...w przyszlym tygodniu bierzemy slub w moschee, a w przyszlym roku w polsce...bo on tego chce!!! ja oczywisci tez, bo jestem katoliczka i nia pozostane. on nie zmusza mnie do przyjecia islamu,powiedzial, ze jesli jestem szczesliwa i spelniam sie jako chrzesijanka...to widocznie tak ma byc.....zauwazylam, ze wiekszocs kobie wiazacych sie z muzulmanami, nie zna i nie probuje poznac ich kultury...a to jest bardzo wazne...nie wierdze, ze kazdy z nich trzyma sie twardo zasad i regul jakie obowiazuja w ich kraju, ale na pewno maja one wplyw na jego postepowanie. moja kolezanka byla z turkiem 2 lata....on byl nie legalnie....zlapali go, ona od jego brata dowiedziala sie, ze ona ma zone i blizniaki w turkolandii....rozmawiala z nim , na ojca i matke jej przysiegal , ze nie ma....jego koledzy tez zgodnie twierdzili, ze nie ma....dopiero podstepem dowiedziala sie, ze jest inaczej......glupia do dzis odwiedza go w wiezieniu i placi adwokatowi....takiego czegos nie rozumie i nigdy nie zrozumie....tym bardziej , ze chlopak zajmowal sie handlem narkotykami.........jak widac 2 rozne historie i dwa przyklady, ze z muzulmaninem moze byc roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annusdziurawy
glupie baby. wyjedzcie od razu do afganistanu, tam jak popatrzycie na listonosza to wam oczy wydlubia za piec minut. i na tym sie skonczy. turcy sa cool, tutaj czy w niemczech. zobaczycie w turcji, kiedy sa miedzy swoimi.bedziecie w wieku 28 lat starymi babami w czarnych hustach i z powybijanymi zebami i 5 bachorow belkocacych po turecku. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginaa
Nie rozumiem dziewczyny co was pociąga w Turkach :O Nie dość że jest to zupełnie inna kultura to jeszcze dla mnie są oni po prostu brzydcy :O Zazwyczaj niscy, owłosieni jak małpy )włochy na plecach masakra!), wydają się brudnawi i smierdzą :O Dobrze ktoś zauważył, dlaczego ne lecxicie na cyganów co? Przecież też mają śniadą cerę :D Żal mi takich naiwnych panienek, które za bukiet róż z tesco czy przejażdżkę autem oddają się Turkowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melek,nie dostalam Twojego adresu,prosze przeslij jeszcze raz!:-) Antymuslim,no tak, Toba rozmowa moze nie nalezy do cudownych sielankowych ploteczek przy herbatce,ale przynajmniej mozemy sie powymieniac pogladami na poziomie. Nie moge zrozumiec dlaczego niektorzy rzucaja tu blotem w kogos za kolor skory???Robi sie niemilo,gdy widzi sie takie plytkie uwagi,typu \"oni smierdza\",czy \"sa brudni\",bo osoby je gloszace maja mala wiedze na temat kultury tego narodu,a po drugie powinny sie przypatrzec wlasnej higienie,ktorej duuuuuzo brakuje do dorownania muzulmanom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glanmoemgj
mama faceta turka. gotuje dla mnie, uczy sie polskiego, nosi bagaze, pyta co mam ochote robic, organizuje mi czas wolny, zebym sie nie nudzila..nie jest wlochaty i ma 182cm wzrostu:) jest wyksztalcony-(skonczyl uczelnie z 3-cim rezulatatem na roku).mam wszystkie zeby, nie dostaje roz z tesco, wakacje spedzam w domu jego rodzicow-oni wynosza sie dla mojego komfortu do rodziny, nie nosze husty, moj chlopak myje sie bardzo dlugo i dokladnie, nie ma oprow,zeby isc ze mna do kosciola. poznalismy sie w Polsce. razem spedzamy czas tak jak ja chce. nie gotuje bo nie lubie. robi mi s niadania do lozka. rozmawiamy o wszystkim. znamy sie 2,5 roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glanmoemgj....zaraz ktos Ci tu powie,ze jeszcze sie przekonasz bo tak jest zawsze na poczatku:-)Potem Twoj Turek zrobi sie maly wlochaty bedzie smiedzial i powybija Ci zeby:-) Smieszy mnie to,ze ocenia sie ludzi dobrze ich nie znajac,buduje sie mit kobiecirzy na opowiesciach panienek,ktore poprstu bedac latwa zdobycza daly tego krzywy obraz... Tka jak w kazdym narodzie mozna wsrod nich trafic na swinie,ale ie oceniajmy wszystkich jedny miara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glanmoemgj vel yavrum
oczywiscie tatlim, nie zamierzam nikomu niczego udowadniac:) na pewno zmaleje ;) nie ma sie co oszukiwac:) :) :) pozdrawiam swiatecznie wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
Wszyscy Turcy rosna rosna, a potem maleja i zarastaja im plecy.Wyrastaja tez im rogi na czole, i blony miedzy palcami. ;] po pierwsze- zauwazylam ze duzo osob tutaj myli turkow z arabami i kurdami. Nie rozumiem tego, wynika to zapewne z niewiedzy;] Otoz Uswiadomcie sobie ze to zupelnie rozni ludzie, o roznych charakterach. W turcji na przyklad jest 82% turkow , kurdowie to 10% a arabow jest tylko 1%. Denerwujecie sie jak na zachodzie myla was z rosjanami lub czechami? Wygladaja podobnie, maja jednak nieco inne zwyczaje i zachowanie, prawda? po drugie-czytajac komentarze typu "moja kolezanka..", " a moja znajoma" przychodza mi na mysl " a moj tata mnie bil", mojej kolezanki wujek pije a sasiad bije sasiadke i dzieci. Patologie sa wszedzie, i nie wydaje mi sie fair krytyka innego narodu przez narod, w ktorym dzieci zamyka sie w beczkach po kapuscie, wrzuca w workach do rzeki, sasiad gwalci i morduje 7letnia dziewczynke, wicepremierem jest czlowiek,ktory gwaci kobiety, a zwolennicy religijnej stacji radiowej bija dziennikarzy. Moge wymieniac dlugo.Tak.A to Polska własnie.Kraj katolcki, jeden z bardziej religijnych w Europie. jestem Polka, katoliczka, ale to nie zmienia faktu ze boje sie wracac po ciemku do domu.Ale nie, to na pewno Turcy sie czaja w krzakach i gwaca kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tylko gdzie niegdzie patologie stanowią większość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebegim
wiekszosc czego? patologie nie moga nic stanowic.patologie moga wystepowac. Patologia zachowania ma miejsce wówczas, gdy można stwierdzić jednocześnie: cierpienie z powodu występowania danego zachowania (nie jest warunkiem koniecznym patologii), trudności w przystosowaniu, brak zdolności do pracy i utrzymywania satysfakcjonujących kontaktów z ludźmi, nieracjonalnosć i dziwaczność zachowań: zaburzenia myślenia nieprzewidywalność zachowań i utrata kontroli nad nimi, wyrazistość i niekonwencjonalnosć zachowań, dyskomfort obserwatora, naruszanie ideałów i norm moralnych. jezeli jakies zachowania wystepuja w wiekszosci przypadkow, to mozemy mowic o normie a nie patologii. A bedacx w turcji takich norm nie zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczka
tak tak miedzy turkiem arabem i kurdem sa wielkie roznice. ja natomiast od 5 lat jestem z cypryjczykiem (strona turecka). no i to niby turek ale tez nie tak do konca. mieszkamy razem w londynie, oczywiscie rodzina w polsce byla przeciwna bo to TUREK przeciez ale ja na przekor wszystkkiemu jestem z nim. jest super nie zawsze bo bym sklamala, sa klotnie jak to w zwiazkach. on nie jest wierzacy do meczetu nie chodzi i nigdy tam nie chodzil wiec dlatego tez sie zdecydowalam ze bedziemy razem. jego rodzina tez nie wierzaca nawet starzy rodzice... jego rodzina jest super. mowia ze polacy sa gosninni to powinni sie wybrac na cypr. bylam juz z nie jednym polaczkiem i w zyciu bym nie wymienila mojego kochanego nawet na dwoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauciek
hej.od 2 lat jestem w niemczech a od 1.5 roku mam chlopaka turka (zonaty, wiem kurewskie to z mojej strony...tak wyszlo) oni sie pobrali bo ich rodzice tego chcieli. byli juz zareczeni kiedy ona mial 15 a on 22. ona sie urodzila w niemczech a on w turcji od 3 lat tu jest. od roku wiem ze go kocham i od roku wiem ze przegralam swoje zycie bo on jak sie cud nie stanie to sie nie rozwiedzie nie to ze nie chce tylko nie moze(wstyd dla rodziny....tak wogole to oni sa czystej kwi kuzynami----CHORE) ja z nim nie potrafie skonczyc on ze mna tez ale ja nichce cale zycie czekac jak pies pod drzwiami nie chce juz plakac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcy są najlepsi na świecie
znam to z autopsji- byłam z jednym, jego koledzy i rodzina są związani z polkami i traktują je od wielu lat jak księżniczki. Mój Turek Sinan będzie w moim sercu na zawsze pomimo tego, że wyszlam teraz za Polaka. Uratował mnie- tonęłam w długach, gdy raz płakalam dał mi 5 tys.euro, kupował mi wszystko co chciałam ( a raczej on proponowal, bo mi było głupio, że miałam stare ciuchy). Teraz jestem z Polakiem, który mnie codziennie nie szanuje a obiecywał mi szczęście, teraz mogę się tylko powiesić. Odejść nie mogę od Polaka bo powiedział, że mnie wszędzie znajdzie a jeszcze w dodatku zabije, mało tego- jestem w 6 miesiącu ciąży z bliźniakami :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcy są najlepsi na świecie
Sinan przedstawił mnie calej rodzinie już po dwóch dniach, wszystkim znajomym i co z tego jak moja rodzina i wszyscy siedli na mnie i przez to straciłam życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turcy są najlepsi na świecie
gdybym mogła cofnąć czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta81
do autorki watki -> i jak potoczyla sie Wasza znajomosc? jestem ciekawa! Ja osobiscie nie potrafie zrozumiec dziewczyn, ktore zastanawiaja sie wogole nad przyszloscia z Turkiem? wiadomo, milosc jest slepa, ale zeby nie generalizowac, tylko wyjatki potwierdzaja regule, ze masz 99 % szans zle trafic. Ja mieszkam w Niemczech i nie moge patrzec na Turkow, nie parza mnie, nie ziebia, ale mogloby ich nie byc, a na pewno nie w tej ilosci! Turkowie caly dzien siedza pod sklepem, piernicza o niewiadomo czym, oczy lataja im wokol glowy, a kobiety? od stop do glow zawoalowane, z gromadka dzieci i siatami, to codzienny widok, jakos Turka z siatami nie widze. Na poczatku ladnie, pieknie, czule slowka, usmiechy /na mnie ich ``uroda`` wogole nie dziala/, a jak ma przyjsc do konkretow to bedzie nalegal, abys przeszla na islam /tak bylo z moja kolezanka, w ostatniej chwili zostawila go, dzis sama mowi, ze nie byloby dobrze i zauwaza w nim wiecej wad, ktorych aktualny chlopak nie posiada/, na wszystko potrzeba czasu. Ale w islamie kobieta jest niczym! Swiadcza o tym porachunki w sprawie ``obrony honoru rodziny``, gdzie rodzina morduje czy to corke czy zone, jesli ``sie zle prowadzi`` w ich mniemaniu. Dobrze, ze ja nie mam takich dylematow, ale gdybym miala sie zwiazac z Turkiem chocby byl ostatnim facetem na ziemi, wolalabym zostac sama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna muzlumanina
wiecie tak czytam czytam te wszystkie posty, i jednoznacznrj odpowiedzi nie da sie napisac.'on turek ja polka", czy to ma szanse bytu? pewnie ma, bo i paru porzadnych turkow po tym swiecie chodzi.moj chlopak tez jest muslimem .ale nie turkiem, wiec to inna historia, mieszkam od kilku lat za granica i na te zwiazki polsko-tutrecki sie napatrzylam.roznie sie te historie konczyky, ale przypomnialam sobie co mi powiedziedziala moja kolezanka z pracy-stara turczynka. powiedziala ze polki nie wiedza co robia wiarzac sie z turkami bo roznica kultorowa i obyczajowa jest nie do przeskoczenia. wiec skoro tak mowi turczynka to moze warto sie nad tym zastanowic??????a i jeszcze jedno , dziewczyny nie zapomnijcie ze dla waszych tureckich chlopakow nie jest za bardzo wazne co mowicie wy ,wasi znajomi itp, ttylko co powie jego rodzina-dla nich to jest swiete.wiec zycze wszystki szczescia-ale troche ostroznosci nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andromacha
na calym swiecie sa rozni ludzie, i dobrzy i zli, ci co bija zony i ci ktorzy je kochaja, nie mozna generalizowac ten muzlumanin to zly a ten jest katolikiem to napewno jest dobry, to jest strasznie krzywdzace, nie mozna stwierdzic ze wszsycy turcy to zli ludzie na podts paru histori, to tak jak by ktos powiedzial ze wszyscy polacy to pijacy, ktorzy bija swoje zony (ps -moj tata jest turkiem i nigdy nie podniosl na mnie reki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na widok
MOzna generalizowac, przepraszam, i nie bede zamykac oczy na to co sie dzieje i to co widze wsrod siebie, jestem w UK i widze jak uzywaja polki i zatrzepiaja ich bo wiedza Turki ze dziewczyny niektore to moga byc w trudnej situacji, i ich wykorzystuja. Przepraszam ale tak jest. Jak nie, to przyjedz i sprawdz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez z UK
Sa wyjatki ale ogolnie to musze sie zgodzic z poprzednim. Turki proboja sie dowartosciowac i dla nich biala kobieta to jest rewelacja. Dlaczego jakos nie widac ze inne kobiety tylko na nich lataja. Bedzie to samo jak zaczna przyjechac Romuni i Bulgarki teraz, moze wtedy przestana nasze zaczepiac gdzie kolwiek chodza. Przeciez przesada ze jestem z kolezanka, caly autobus zapchany i jakis Turek zaczepia kolezanke, jestes z polski ... itd ....i juz jest pewien ze znalaz znowu naiwna ofiare. Przykro to widziec, ale taka opine tu zrobily nasze dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena22
Dobrze ze powiedzialesz ze nie wszystkie. Tez nie moglabym z Turkiem ale cos naszych dziewczyn pociaga do nich ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×