Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość ALUTKA-PSOTKA
Hej no i już wiem turek nie chce być już moim znajomym tylko kimś więcej hyy a ja dalej nie wiem nic więcej o ich mentalności jacy oni są ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz.88
alutka nie przejmuj się - takich kretynek jak ty turasy stukają w polsce i za granicą setki bo wiedzą że puszczą kilka sygnałów smolistymi oczami a wy jak krowy idziecie w jasyr ich mentalność jest taka by zdobywać ale w przypadku polek nie muszą... po prostu biorą to co same się pcha w ich łapska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutasik, laurka 23 - dziękuję bardzo:) Laurka 23 Tak, to ja mam taką \"wspaniałą\" teściową . Cieszę sie, bo teraz wyjechała do Turcji na 3 miesiące, dzień przed naszym slubem. Nie złozyła życzeń, tak jakby tego slubu wcale miało nie być. O ciąży też nie wie. To juz była moja decyzja, powiemy kiedy już będę bardziej ciążowo zaawansowana. Jeszcze jakis urok na mnie rzuci ta baba jaga. A ogólnie to nie wtrąca sie w nasze życie, nie przychodzi, nie zaprasza. I to wcale nie chodzi chyba o to, że nie jestem Turczynką. Ta baba po prostu jest wredna. Do swojej synowej Turczynki nie odzywa sie od 6 lat, bo ta smiała jej powiedzieć, że we własnym domu będzie decydowała sama. Mamusia ma problem sama ze sobą. Co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
najwazniejsze to sie nie przejmowac takimi ludzmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALUTKA PSOTKA
KIZ 88 nie obrażaj mnie bo nie jestem kretynką na pewno nie mam zamiaru mu wleść do łóżka a moje zainteresowanie czy tam pytania to były tylko po to aby się dowiedzieć czy mogę wogule patrzeć na niego poważnie bo jakoś wole być syngiel ką ale to mało ważne to poprostu ciekawość osobowości i mentalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiz.88
waląc takie byki jak: wleść wogule syngiel ką faktycznie udowodniłaś że nie jesteś :))))))) to cud że znasz słowo mentalność - choć prawdę mówiąc chodzi o zwykłą "chcicę", którą nasze mądrale w tym również Ty rzucacie w kierunku różnej maści smoluchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renni
dziewczyny... ja właśnie zakończyłam mój 8miesięczny związek z Turkiem i postanowiłam dodać tutaj swój post, bo pamiętam, kiedy sama szukałam informacji na temat ich mentalności, kultury i tego czy wogóle to może się udać... W moim przypadku niestety ziściły się pesymistyczne sądy większości osób wypowiadających sie na tym forum... na początku było cudownie... od 10 lat po raz pierwszy się zakochałam i czułam się wyjątkowo... niestety kiedy postawiłam swoje warunki wszystko się zmieniło... dziś już nie jesteśmy razem, ale te dobre chwile (choć w ostatnich miesiącach już własciwie ich nie było) bedę pamiętała do końca życia.... Dziewczyny, jeśli whcodzimy w takie związki (mimo obaw, pytań bez odpowiedzi) to znaczy, że czegoś nam brakuje a Oni właśnie to nam dają... potrafią doskonale uwodzić i są w tym mistrzami świata... dziś wiem, że związek z Turkiem nie ma prawa się udać (oczywiście szanuję wyjątki i trzymam kciuki aby były trwałe) Jednak mojego związku nie żałuję... rozstaliśmy się, bo on się zmienił... jednak nigdy nie zapomnę, że przez kilka miesięcy byłam najszczęśliwszą osobą na świecie... Powodzenia dla wszystkich, którzy postanowią spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj Turek
współczuje renni, ale tak to się właśnie zwykle kończy. A to dlatego, że oni uważają, że wszystko co tureckie jest the best. Biorą sobie europejkę, a potem jak widza szansę, to zaczynają nam kłaść do głowy głupoty...Oni by chcieli europejkę, ale żeby się zachowywała i żyła jak Turczynka-hipokryci. Za to sami żyją jak Turasy typowe- zdradzają na prawo i lewo, wiedzą co dla nas najlepsze i mają swoją własną wizję życia "a la Turka" :) Tak, tak będzie jak chcesz a potem i tak robią po swojemu. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusum
Dziweczyny proponuję zdemaskować tych niewiernych turków. Są specjalne strony na których laski z całego świata wpisują imiona gigolaków np : http://www.liarscheatsandbastards.com (wybrac zakładkę Turkey) oraz Alanya forum a także polska str faceci z Turcji. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exfemme
hmmm wiele sie tutaj naczytalam o tych naszych tureckıch narzyczonych sama jestem jeszcze w takim zwiazku jeszcze bo zastanawiam sie czy ten zwiazek ma przyszlosc wydaje mi sie ze on oczekuje wiecej ode mnie niz moge mu dac ale o tym czy z nim zostac zdecyduje sama a nie kierujac sie opinia innych z "zewnatrz" albo tym co ktos wypisuje na takıch portalach jak ten ........a jednak o tym czy odejde zdecyduje wynık testu ciazowego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdas
"ale o tym czy z nim zostac zdecyduje sama a nie kierujac sie opinia innych z "zewnatrz" albo tym co ktos wypisuje na takıch portalach jak ten ........a jednak o tym czy odejde zdecyduje wynık testu ciazowego ;(" zdaje sie ze juz zadecydowała... twoja głupota :D a ty tylko sie dostosujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde wiele tutaj ciekawych wypowiedzi.Turek to najwiekszy oszust i kombinator na świecie.Zawsze bedzie mówił tak ,zeby bylo na jego korzyść.Przewaznie są to kłamstwa,ponieważ prawda mu trudno przez usta przechodzi.Polka nie jest dla nich dobrym materiałem na żonę,jak tylko do dobrej zabawy w czasie pobytu w polsce.Wydaje mi sie ,że wiekszośc przpadkow tutaj opisanych to o mlodych chlopakach,pracujacych w kebabach.a jak wiadomo to Turcy z małych wiosek.Takiego z pozycją to trudno spotkać,a jeżeli juz tak to mówi bez ogródek,ze chodzi mu o rozrywke.Natomiast burak ze wsi,bedzie wyznawał i obiecywał wielką miłość.Dlaczego są tak doskonali w wyznaniach milosnych?dlatego że nic innego nie potrafią.Jak jestescie naiwne to zaufajcie,bo jeszcze ani jeden nie był wierny swojej kobiecie.Znałam ich bardzo długo,pisałam im smsy ktore wysyłali swoim dziewczyną.Nigdy to nie była jedna,minimum 3 w jednym czasie,co ciekawsze kazdej pisali to samo.Naprawde to żenada. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegg
czy ktoś wie, co oznacza "dzianum" po turecku (na pewno nie napisałam poprawnie, ale tak to jest wymawiane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre7
Pisze sie canım a czyta sie DŻANYM. A znaczy to cos jak: moje zycie,kochanie,moja duszyczko,badz tez moja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki widze ze coraz wiecej zawiera sie znajomosci polsko-tureckich sama jestem juz teraz zona turka ale wcale nie jest to takie proste zycie jak sie wydaje oczywiscie emocji nie brakuje ale akurat ja sie ciesze ze zrobilam tak a nie inaczej choc nie bylo ani jednej osoby ktora by powiedziala ze dobrze robie teraz z perspektywy czasu moge powiedziec ze warto bylo choc nie wiem czy dozyjemy wspolnej starosci bo nie widzialam jeszcze pary gdzies mniej wiecej kolo czterdziestki typu polka turek ktora moze sie pochwalic takim stazem malzenskim moze my bedziemy pierwsi czas pokaze pozdrawiam wszystkie szczesliwe zwiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik Etke
Hey są tu osoby które potrafią wymowę turecką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosjanina w potrzasku
jak to jest ssać obrzezanego penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essmena
Ja właśnie zakończyłam mój związek z Turkiem. Byliśmy razem 5 miesięcy. Poznaliśmy się w UK, on mieszka tu od 10 lat. Bałam się na początku tym bardziej że negatywne opinie znajomych nie pomagały. Ale ciągnęło nas do siebie strasznie. Tak sobie czytam Wasze historie i wychodzi na to ze ten mój był chyba już dość zeuropenizowany. NIe było wyznań miłości, planów ślubnych po 2 tygodniach. Może ktoś powie że mu nie zależało w takim razie - słownie nie był wylewny ale za to umiał pokazać ze mu zależy, że dba o nie - dziwny przypadek;) No ale z czasem pewne róznice w wychowaniu, kulturze zaczęly jednak brać górę. Oczywiście nigdy nie podniósł na mnie ręki ale może za jakiś czas kto wie... No coż jedno jest pewne - jeżeli ktoś decyduje sie na stały zwiazek z kims takim trzeba sie liczyc ze nie bedzie łatwo... Powodzenia innym zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannnnnnnna
moj zwiazek z turkiem trwal ponad rok czasu mieszkalam z nim nie pr5acowalam wiec moglam go obserwowac codziennie nie jestem osoba naiwna ale bardzo podejrzliwa w stosunku do mezczyzn a szczegolnie takich ktorych opinia miedzy ludzmi pozostawia wiele do zyczenia, tak wiec mieszkalismy razem widzielismy sie codziennie, i co sie dowiedzialam 2 dni temu? ze przez ten caly czas zdradzal mnie z inna laska z ktora jest juz ponoc 4 pierdolone LATA!! zreszta w ciagu tych 4 lat kiedy byl z tamta mial nie tylko mnie a 6(to wiem na pewno) lub nawet wiecej dziewczyn , ktore myslaly(tak jak i ja ) ze zlapaly Pana Boga za nogi !! on natomiast okazal sie klamca doskonalym tak zacieral dowody tak ukladal wszelkie klamstwa ze przez mysl mi nie przeszlo ze mial kogos innego, a tymczasem on znajdowal czas na bzykanko i z nia i ze mna, no coz myslalam ze jestem madra i przebiegla nie docenialam CIAPOLI ;] teraz pozostaje tylko niesmak i obrzydzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-kwiatuszek
nie przejmuj sie marianna kazdy mogl trafic na kogos takiego, przeciez oni sa tak brudni tak zapuszczeni, w ich glowie tylko SEXX jak sie dobrze zabawic i aby jak najwiecej fajnych panienek przeleciec i poprobowac roznych odmian sexu ;] zal mi ich w sumie bo nigdy sie nie dowiedza co znaczy prawdziwa milosc, a ty marianno wylizesz sie z tego czas ci pomoze, a wtedy zobaczysz jak szczesliwsza jestes bez niego ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy jest chyba taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shaunabake
musze cie rozczarowac bo kazdy jeden ciapol taki sam, jego mysli nie kraza tak jak normalnych ludzi wsrod jedzenia pracy obowiazkow tylko SEX SEX SEX jedyne co maja w glowie brrr az mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak potwierdzają się moje opinie o tych sniadych przystojniakach:))dziś rozmawiałam z jedną kobietą ,ktora pracuje w kebabie.Opowiadała mi jak kolega z pracy na siłę ją obmacywał.Oni poprostu jeszcze chyba nigdy nie dostali po gębach od polskiego faceta za złe traktowanie polek.niech jadą do turcji i tam sobie robią dziwki z turczynek.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okija
napewno nie wszyscy sa tacy sami .... a polacy to myslicie,ze przychodza na dyskoteki w polsce po to by potanczyc? tak samo zdarzaja sie tacy ktorzy chca wyrwac panienke na jedna noc ... wiec nie uogolniajcie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda 21
hej mam 21 lat, rok temu poznałam pewnego turka. Jest on 18 lat starszy ode mnie, ma żone i dziecko :-( Na początku spotykaliśmy się na kawke. Teraz nie wiem co robić. Jestem w nim bardzo zakochana. Chciałabym być z nim już zawsze. Pracujemy razem a poza tym spotykamy się w weekend. Byłam 3lata z polakiem, który był tylko 4 lata starszy ode mnie a traktował mnie strasznie. Dzięki T. z nim zerwałam. T. jest bardzo dobry dla mnie. Nigdy nie podniósł na mnie głosu. Powiedział że w każdej chwili moge przerwać tą znajomość- on uszanuje moje zdanie. Pewnie pomyślicie że jestem młoda i głupia, ale ja go Kocham, na to nic nie poradze. Teraz jechał do Turcji na wakacje z rodzina, a ja jade do polski. Już za nim tesknie. Po przeczytaniu waszych listów nie wiem co robić. On jest cudowny dla mnie, chociaż... zawsze jak go prosze żeby został na noc u mnie to szuka wymówek. Siedzieć w knajpie ze mną i z jego znajomymi może do rana, ale u mnie... zawsze znajdzie jakąś wymówke. Prosze doradzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaaaaaaaaaa
ja tez potrzebuje rady.chce jechac do faceta do turcji,ktorego poznalam we wrzesniu ubieglego roku.zaprosil mnie do siebie do mieszkania.mieszka z kumplem i dzIeczyna ze słowacji,ktorych poznalam jak bylm tam ostatnio.jak czytam te wypowiedzi to mi sie wierzyc nie chce,ze on moze byc poprostu zlym czlowiekiem tak jak tu opisujecie.zawsze odnosil sie do mnie z szacunkiem .ale szit,no wszystko najgorsze mi chodzi poglowie.pojechalabym z biurem podrozy ale to bedzie mnie kosztowalo kupe chajsu.co robic,jak go sprawdzic....to na maxa szalone jechac sama do obcego kraju do kogos kogog sie zna tydzien..pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem z jakimi ludzmi wy sie zadajecie, w jakis srodowiskach wy przesiadujecie, ze rafiacie na takich ludzi. Jak mozna nie zauwazyc, ze niby Twoj facet ma kogos od 4 lat, a w miedzy czasie 6 innych. To albo jestes totalnie slepa albo zupelnie otumaniona albo trafilas na jakis wyjatkowy przypadek - albo wszystko razem. Czego wy sie spodziewacie od gosci, ktorzy ledwo wyrwali sie z tureckiej wsi i pracuja gdzies w kebebach na zachodzie??? Zacznijcie szukac moze lepiej w srodowisku bardziej wyjsztalconych i cywilizowanych Turkow- jeskli oczywiscie w takim srodowisku niektore z was potrafia sie odnalezc. Moi i mojego meza znajomi Turcy, to w 99 procentach przypadki normalnych mezow, ojcow, kumpli, normalnych ludzi jednym slowem. Maja zony zarowno Turczynki, jak i (chyba czesciej) Dunki. Dbaja bardzo o nas, dzieciaki i o domy. A o jakis zniewoleniu nie ma mowy, czesciej sami sa chyba pantoflarzami. Ale dlatego, ze on to normalni faceci wychowani w tolerancji, w otwartosci na swiat i przede wszystkim majacy partnerki, ktore w kasze sobie nie daja dmuchac. Widzialam przedwczoraj Polki stojace pod Turecka speluna w szpilach, z cekinowymi paseczkami przy biodrach, ktore zachowywaly sie jak zwykle idiotki. Podjechal jakis gosc samochodem, zatrabil, rzucil pare tekstow, a te uradowane wskoczyly na tylne siedzenie. Widzialam Polki na dyskotece, ktore calowaly sie tego samego wieczora z 3 czy 4 innymi gosciami. A potem placza biedactwa, bo je oszukano. a przeciez tak pieknie mowil, taki byl kochany. Pozwalajcie sobie na takie traktowanie dalej. Jak juz koniecznie chcecie Turka, to takiego, ktory soba cos reprezentuje. unikajcie tych prostakow z budek z kebabami (nie wszyscy tacy sa ale wiekszosc). I same sie szanujcie!!! Bo akurat z tym szacunkiem dla samych siebie to wsrod Polek bardzo czesto jest slabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×