Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Laurka23
seni özledim, to bardzo duzo zalezy od tego skad on pochodzi i czy zona sie zgodzi na rozwod, bez orzeczenia o winie. Turcja jest zbyt duza i roznorodna pod wzgledem kultury, zeb to stwierdzic. mam nadzieje, ze to nie Ty rozbijasz malzenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chio chan
spoko dziewczyny, wysmialam goscia ;p naprawde nie kreci mnie perspektywa widywania sie z kims 5 razy w roku najwyzej.wogole wolalam gdy byl takim niedostepnym bad boy'em niz takim slodkim.te teksty- my one.miss u like crazy powtarzane do znudzenia... do karria 44 powiedz mi czy po tych 6mies pracy oni wszyscy wracaja do domow i naprawde nie maja pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
mam pytanie. przeczytałam ,że wizę do turcji mogę kupić przy przekraczaniu granicy. na lotnisku kupię wizę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karia44
Do Dinunia; tak,wize kupuje sie juz w Turcji przy kontroli paszportowej,dostaje sie ja bez najmniejszych problemow "od reki".Trzeba tylko zaplacic 10 euro albo 15 dolarow. Do Chio chan:tak,jesli pracuje sie w turystyce czyli mam na mysli te wszystkie bary,restauracje,miejscowe biura podrozy czy np.sklepy ze skorami,itp. to rzeczywiscie pracuje sie tylko w sezonie.W praktyce wyglada to tak,ze od kwietnia do konca pazdziernika zasuwa sie 7 dni w tygodniu czesto po 12-14 godzin a potem kolejne 6 m-cy zero pracy i zero dochodow.Biorac pod uwage,ze w Turcji nie istnieje zadna pomoc socjalna typu nasze bezrobotne czy zasilki,to oczywiscie nie jest rozowo.Wlasnie dlatego tez tam rodziny trzymaja sie razem i bardzo sobie pomagaja.No i dlatego tez tureccy faceci tak bardzo biora pod uwage zdanie rodziny w kazdej sprawie,bo jesli sprzeciwi sie woli rodziny to moze zostac "na lodzie".No i niestety dlatego tez tak czesto wykorzystuja turystki.dla nich to okazja poprawy bytu wlasnego i czesto wlasnej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karia44
Do Seni ozledim: nie ma za co:)jak cos chcesz wiedziec to pytaj,postaram sie zawsze odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina81
Cześć dziewczyna. Zaczełam od wczoraj czytac to co piszecie ale jest tego sporo. Poradzcie co robić. Trzy tygodnie temu wróciłam z turcji i niestety sie zakochałam pisze niestety poniewaz tu w Polsce tez jestem w zwiazku. ale wracajac do rzeczy. on jest w moim wieku przyznał mi sie ze ma dwoje dzieci i ze niby jest po rozwodzie niby pisze poniewaz nie wiem czy w to wierzyc. Codziennie piszemy smsy rozmawiamy na skypie chce zebym przyjechała w sierpniu jeszcze raz na wakacje. obiecał że po sezonie on przyjedzie do Polski ale nie wiem czy w to wierzyc.Z tym rozwodem to tez wiem ze to nie jest takie proste tam w turcji wiec czy napewno go ma to nie wiem.oczywiscie mowi ze mnie bardzo kocha i ze Allach sprawił ze mnie poznał ze to przeznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosalim
No,trudna sytuacja ja bym osobiscie odradzila;)c€hociaz ja jestem 2,5 roku z turkiem i mamy dziecko;)Jestem bardzo szczesliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina81
A dlaczego w takim razie odradzasz mi ten wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chio chan
smutne jest to ze poznajesz fajna osobe, wydaje sie very reliable person,mowi ci ze cie szanuje bo przeciez z seksu nici,a potem okazuje sie ze chodzi jeszcze o cos innego...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinunia
do karia44 acha to fajnie czyli jedno zmartwienie mniej. dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
turki w turcji to samo zlo!!! pewnie ze przeznaczenie, predzej vize dostanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina 81
Myslicie ze tylko chodzi tu o wize? a wszystko inne to brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
nie no mzoe przesadzialm, ale im ogolnie o to chdozi, o dobra zabawe, zaliczycc kogos nowego, swiezego,przed nami byly inne ponas tez beda inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karina 81
jeszcze na tej samej stronie przeczytaj uwaznie moj komentarz "do Chio chan" i potraktuj go jakby byl do ciebie. Przeczytaj tez z tej samej strony opinie innych dziewczyn i bedziesz wszystko wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
Karina81 nie jest Ci dobrze w tym zwiazku , w ktorym jestes? nie ladnie tak na 2 fronty, "jak z tym sie nie uda, to tamten jest".. ja, mimo tego, ze jestem z Turkiem, zrezygnowalabym, po prostu ze strachu,bo jakos nie wierze w takie slowka. Szkoda, ze od razu nie sprawdzilas w paszporcie, czy faktycznie nie jest zonaty. Zreszta zastanow sie nawet nad tym, czy macie szanse, zeby ten zwiazek przetrwal, czy bedziecie miec mozliwosc widywania sie. Co planujecie po tych wakacjach? zostaniesz tam, on przyjedzie? czasami bywa tak, ze po jego przyjezdzie i uzyskaniu wizy, przyjezdza tez zona i dzieci.... a zreszta, skoro nie zaprasza Cie do siebie, to moim zdaniem juz cos jest nie tak, znajac ich naturalna goscinnosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karina 81
I jeszcze cos. Pewnie cie rozczulilo to ze chce przyjechac do Polski. Ale wierz ze on o tym pewnie marzyl cale zycie a nie od momentu kiedy poznal ciebie. A przyjedzie sie pewnie rozejrzec jak sie sprzedaja u nas Tureckie kebaby i czy daloby sie tu co zarobic. Zapomnij o nim. Pocierpisz tylko troche i zapomnisz, tak jak to zwykle bywa a przynajmniej nie zmarnujesz sobie calego zycia. wiec lepiej uciac to od razu niz tracic czas na cos co i tak nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdz
moim zdaniem, nie mozna sie kierowac tylko pierwszym wakacyjnym zafascynowaniem i od razu planowac zycie z kims praktycznie obcym? trzeba sie poznac lepiej, zorientowac w pogladach i to nie tylko przy obcokrajowcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
doklani, bo pozniej bedzie tylko placz, lament i stereotyp, ze Turek jest taki i siaki...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina 81
No właśnie mam przyjechac do niego w sierpniu on chce zebym mieszkała u niego ale ja wole wycieczkę bo jakby cos bylo nie tak to zawsze mam gdzie isc. a sprawa wyglada tak ze moja przyjaciolka jest z jego bratem wiec jedziemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
ile ona jest z tym bratem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina 81
tyle samo co ja wrociłysmy 8 czerwca i spedziłysmy z nimi prawie 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do karina 81
Trudno powiedziec, co on sobie mysli i jakie ma plany, ale wez poprawke na to, ze oni tacy sa, slodza, slodza, a pozniej drugiej slodza, a nastepnie maja kilka na raz i mysla, ze a noz widelec ze ktoras sie uda wkrecic .Moze byc tak, ze ma jakis cel, np wiza i jest to bardzo prawdopodobne, takich dziewczyn jak Ty wraca z Turcji co tydzien setki, rozumiesz? Oni bajeruja wszystko co sie napatoczy niestety tak jest :( Musisz sama zdac sie na swoja intuicje i sprawdzic go jakos.Predzej, czy pozniej wyda sie jakie ma zamiary, lepiej byc ostroznym. Z rozwodem ciezko w to uwierzyc, bo oni sie raczej nie rozwodza. Musisz go sama wybadac, ale pamietaj o tym, ze oni tacy juz sa podrywacze, czy zauwazylas, ze patrzyl na inne dziewczyny, albo takie inne rzeczy ktore sie wydaja podejrzane.Moze slodzi do potegi, to tez jest raczej nie szczere i nienaturalne, zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karina81
w jakiej miejscowosci bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka23
sorry Karina, ale ja nie wierze w taich dobra wole... Moze dlatego, ze nie powiedzialabym, ze z kims jestem po 2 tyg widzenia i takiej rozlace. ale sama sprawdzisz, moze sie myle, jednak na twoim miejscu, jezeli tam jedziesz, do ostatniej minuty mowilabym mu, ze zgadzam sie na to i jade do niego w odwiedziny. Wowczas w duzej mierze mozesz wybadac jego podejscie do Ciebie i zwiazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Karina 81 ja uważam, że jednak powinnaś podchodzić z wielkim dystansem do tego faceta, a szczególnie do tego co mówi. Pomyśl on ma dwoje dzieci, jest młody, mieszka w Turcji, w kraju gdzie mimo wszystko przywiązanie do rodziny jest cholernie ważne. Nawet jeśli małżeństwo im sie nie układało wydaje mi sie bardzo mało prawdopodobne żeby on był po rozwodzie. I żeby zostawił żonę z 2 dieci. Jego i jej rodzina to by go chyba na stosie za takie coś spalili. Nie chce Cię urazić, ale facet prosi Cię, żebys to Ty przyjechała do niego i myslisz, że on o to prosi z wielkiego uczucia? No raczej z wygody. Niewątpliwie mu się podobasz i fajnie by mu było spędzić z toba jeszcze torchę czasu, ale to tyle. A w te czułe słówka to za bardzo nie wierz. Czyny sie liczą przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrrrrrrrrrrrrr
no i juz sie wyjasnilo (pisalam tu 2 lub 3 strony wstecz), 4 dni temu przez przypadek zobaczylam wiadomosc w jego kom, tak sie smiesznie sklada ze zaraz po sexie przyszla wiec ja odczytalam on spal byla od jakiejs laski ale kontakt byl podpisany imieniem jego kolegi, od razu cos zczailam, teraz juz wiem wsyztsko o nim, 10 miesiecy z nim i tak naprawde nie znalam go nawet w 10% pokazal mi sie jako zupelnie inny czlowiek , a okazal sie innym, dwulicowym i zyjacym klamstwami. Jak sie dowiedzialam? porozmawialam z jego bylymi dziewczynami, podobno kazda z nich leczyla sie u psychiatry po zwiazku z nim, zdradzal je z wieloma innymi, to smao zreszta i ze mna, bylam w Polsce to potrafil dzwonic mowic ze teskni i nie wyobraza sobie zycia beze mnie, a za godzine czy dwie jezdzil bzykac swoja ex, nigdy jeszcze nie spotkalam kogos takiego, klamal na kazdy temat, o wieku o pochodzeniu o swojej przeszlosci, o WSZYTSKIM, proponowal mi malzenstwo a na boku mial pewnie takich 10 !!!! brzydze sie ze kiedykolwiek dalam sie mu dotknac teraz tylko chce sie przebadac i sprawdzic czy czegos w sobie nie nosze od tego skurwysyna, ps mimo ze wsyztsko sie wydalo on dalej patrzy mi w oczy i przysiega sie na wszystko, nawet zycien wlasnej matki ze to tlyko pomowienia ze strony jego bylych, nigdy w zyciu nikt nie widzial placzacego, wczoraj kleczal przede mna i szlochal jak dziecko, nie moge wciaz pomiescic w umysle jak mozna tak wspaniale i umiejetnie grac, klamac i bez mrugniecia okiem niszczyc zycie drugiej osobie ;(((((((( blagam was dziewczyny 3majcie sie od nich z daleka, ja bylam baaardzo podejrzliwa zaborcza i kontrolowalam go na kazdy kroku te 10 miesiecy(mieszkalismy razem) a jednak nic nie zauwazylam, dotad nie mam pojecia jak to sie stalo bo nie jestem latwowierna dziewczynka i bardzo dlugo mu zajelo zdobycie mojego zaufania i milosci ;( nie mam juz nawet sily plakac.. nie wiem co robic. ;( jeszcze jakby on przestal sie oddzywac i poszedfl sobie do teuj ex chetnej na bzykanko to bym zaczela sobie to jakos ukladac ale on ciagle mi przysiega blaga o przebaczenie itd mowi ze nie moge go zostawic bo sie kochamy i on nic nie zrobil... klamca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do starrrrr
Wspolczuje Ci, przyznam, ze jestem w szoku, ze tak mozna klamac. Po co mu to bylo? Po co z Toba mieszkal i spotykal sie z innymi. A teraz tak placze na zawolanie? Jak tak mozna? I jeszcze sie nie potrafi przyznac, dobrze, ze z nim zerwalas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PsychologistGirl
I co prosze....kolejny przypadek na przeciw.......oj dziewczyny dziewczyny komu Wy wierzycie zastanówcie sie.Owszem od kazdej reguły są wyjątki, ale wyjątki zdarzają sie bardzo rzadko. Mówie nie polsko_tureckiej pożal sie Boże miłości!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie a nie
wielu polakow jest tez talimi smieciami. wiem ze nie wszyscy ale wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×