Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość SARMATA
Na dyskotece w Niemczech bawi się Rosjanin z napisem na koszulce: ,,Turcy mają trzy problemy''. Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko: - Ty, a w dziób chcesz? - To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu. Dyskoteka się skończyła, Rosjanin wychodzi, a na niego tłum Turków czeka. - No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie. - A to jest drugi z waszych problemów - mówi Rosjanin. - Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam, tylko zawsze wołacie wszystkich swoich. - Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy, wyciągając noże. - I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Rosjanin, wyjmując pistolet maszynowy. - Zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polki
Sarmata fajne to i 100% prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do polka anka patriota wstyd mi za was nie wiedzialam ze polacy to rasisci , bez kometarza swoja wypowiedzial pozakzalyscie swoj ograniczony poziom i mega klase gratuluje za to chetnie jezdzicie do takich krakow jak np Turcja wtedy wam nic nie smierdzi opalacie tam swoje dupska i zadowolone wracacie spowrotem ;)zero tolerancji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka patriotka
renata800 - weź się chociaż naucz języka Polskiego, bo aż byki rażą "spowrotem" bez komentarza... nic dziwnego, że takie tłuki jak ty biorą sobie brudasów, bo porządna, wykształcona kobieta nawet by na takie nic nie spojrzała. no i jeszcze jedna (niejaka nela) tu teraz pisała, że jej turek ją szarpie, sponiewiera, no pięknie :D a ta idiotka jeszcze mówi, że to jest jej wina, dla mnie to ona nawet może zginąć z jego ręki, ona w moich oczach jest nic nie warta, bo nawet samej siebie nie szanuje... a ty renia, nie zmyślaj jak nic o nas nie wiesz, ja np. nie jeżdżę do krajów muzułmańskich żeby sobie "opalać dupę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Polacy nie tluka swoich kobiet ? uwazasz ze sa tacy idealni ? nie wiem co wy wszyscy chcecie od tych ludzi bo maja inne wyznanie i kulture? dopiero polska to zasofany i zasciankowy kraj i ci ludzie ktorzy do kosciola chodza taka obluda ze slow brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat jestm wyksztalcona nic mi nie brakuje pod wzgledem urody tez nie ! moglabym miec kazdego faceta ale w polsce wlasnie same tłuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka patriotka
Renata800 - no to widzę, że poznałaś wszystkich Polskich facetów skoro wiesz, jacy są? szczerze powiedziawszy to trochę jesteś żenująca, bo to z tobą musi być coś nie tak, że każdy dla ciebie jest tłukiem czy innym burakiem. Polacy są zdecydowani lepsi od muslinów, w życiu nie wzięłabym sobie jakiegoś ciapka, na zachodzie wręcz szydzą z takich kobiet, bo związek z kimś takim to naprawdę dno. i nie porównuj Polski do turcji czy innych islamskich krajów, bo w turcji jeszcze niedawno ukamienowali kobietę żywcem, a zdaje mi się, że to właśnie turcja uchodzi za najbardziej cywilizowany muzułmański kraj, więc strach pomyśleć jak jest w afganistanie czy somalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się sprowokować i najlepiej ignoruj idiotyczne komentarze. To są ludzie którzy nidgy w Turcji nie byli, nic nie widzieli i zabierają głos w dyskusji. Ich wiedza opiera się tylko na tym co usłyszą w rozmowach w toku i tyle. Mylą Turcje z Afganistanem a Turka z arabem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystkie durnowate komentarze powyżej pisze głupi trep który nie ma co robić i wymyśla co dzień nowe nicki. Tylko idiota by się nie zorientował ze to on. Styl pisania, używane słownictwo chociażby " musliny, muslimy, ciapaty" są mottem przewodnim kafeteryjnego imbecyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka patriotka
Simit - czy ja gdziekolwiek pomyliłam turcję z afganistanem, idiotko? najpierw naucz się czytać, później sobie dyskutuj, ja wyraźnie rozgraniczyłam afganistan z turcją, która chce uchodzić za cywilizowany kraj i stara się o członkostwo UE. chociaż ja tam raczej tego nie widzę, skoro dalej żyją tam takie zwierzęta nie ludzie. poza tym ja do turcji nie muszę wyjeżdżać żeby mieć kontakt z tymi ludźmi, na zachodzie aż się od nich roi, mają własne dzielnice, więc jak się wchodzi do tego ich cuchnącego getta to można się przekonać jakimi są zwyrodnialcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Simit Dokladnie tak !!! "ciapaty musliny brudasy " bohe co to za ludzie co to za wyrazenia brak slow Ja swojego zdania nie zmienie co do Turcji ludzi tam mieszkajacych znam wiele dziewczyn ktore zyja z Turkami i nie zaluja swych decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka patriotka
Simit - I tak myśl sobie dalej, że my wszyscy jesteśmy projektem jednej osoby, bo to przecież nie mieści ci się w głowie, że ktoś (a zwłaszcza kobieta) może mieć szacunek do samej siebie i może bez wyrzutów sumienia spławić jakiegoś ciapka, bo wam "imbecylki" aż się kolana uginają od ich urody. no ale nic dziwnego skoro nie przywykłyście do adorowania i nadskakiwania mężczyzn to dla was to nowość, dla mnie nie, bo ja miałam to zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imbecylka to Ty jestes pewnie z ciebie stara brzydka zakompleksiona stara panna a na widok Turka to nozki ci sie nie uginaja tylko rozkladaja hahah tylko nawet tak jak Ty to mowisz " brudas ' Cie nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje trepie ze kiedyś spotkasz na swojej drodze właśnie takiego ciapatego i ze zrobi ci z dupy jesień średniowiecza Iyi aksamlar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka patriotka
Simit - haha i cały czas będziesz się do mnie zwracać jak do faceta, co? ok, myśl sobie co chcesz, ale ja jako kobieta nigdy nie związałabym się z takim brudem, za dużo naoglądałam się mieszanych związków z muslimami, i to było aż niesmaczne. ja tam mogę śmiało powiedzieć że gardzę tymi ludźmi i ich dziećmi również, bo przecież one będą musiały wyznawać wiarę tatusia. a szkoda, że wam nikt "imbecylki" nie powiedział, że KK również rości sobie do tego prawo, ale tego już swoim fircykom nie powiecie, bo od razu by was kopnęli w dupska, wszakże to oni stawiają warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka patriotka
Renata800 - czy ty naprawdę jesteś taką idiotką czy tylko udajesz? nawet jeszcze na tej stronie pisałam, że taki śmieć z turcji ostatnio do mnie podbijał ale potraktowałam go jak zero. nie oszukujmy się, każda dosłownie KAŻDA może być z ciapkiem, więc już się tak nie podniecaj tym swoim związkiem, bo to nie jest żadne osiągnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka patriotka
Simit - a co, zmieniłaś już wiarę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka patriotka
Renata800 - to ty prezentujesz jakąś dziecinadę, że na pewno wam zazdroszczę tych śmieci, a prawda jest taka, że każda kobieta może się związać z muzułmaninem, oni nie są ani wymagający ani szczególnie wierni, więc nie pogardzą nawet jakąś niedopieszczoną lochą, a niektóre z was chyba muszą nią być skoro nawet przy złym traktowaniu przez swojego faceta kurczowo się go trzymają i nie chcą od niego odejść, trochę to smutne, ale ja nigdy bym nie pozwoliła, żeby facet na mnie podniósł rękę, i doprawdy nie wiem skąd ten brak szacunku u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas mowisz o tym ze turcy smieci brudasy itd a polacy nie bija nie podnosza reki na swoje kobiety ? bo np" zupa byla za slona" ja mam do siebie szacunek i nie pozwole zeby jaki kolwiek facet podniosl na mnie reke czy to polak czy turek nie wiem dlaczego tY jestes tak negatywnie nastawiona do tego narodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
Witam was bardzo serdecznie, mój Turek jest wspaniałym facetem, jesteśmy razem ponad rok, dba o mnie, szanuje mnie, naprawde jest mi z nim dobrze,jak go potrzebuje to zawsze jest,pomaga mi bardzo we wszytskim,.. nie lubie tylko tego ze czasami kłócimy sie o byle co, wpada on czasami w szał gdzie mówi do mnie podniesionym tonem on to tak nazywa,np.jest zazdrosny ale nie chorobliwie, bylam ostatnio z siostra i z jej partnerem na basenie, on sie zdenerwowal ze nie wiedzial ze ten facet tez tam byl, on wtedy wymysla cos typu (a moze on ci znajdzie kogos? a czemu mi nie powiedzialas? a moze to a moze tamto...i wymysla wymysla..pozniej wkoncu ja sie wkurzam i on przeprasza bo wymysla jakies brednie...cos czego nie ma..albo gdy go zle zrozumiem: mysle ze w gre wchodzi różniez bariera językowa, ale powiem szczerze ze jestem osoba która lubi troszke dokuczać, dziubać do niego, i z każde jego zdanie odbieram w dwojaki sposób, to go denerwuje bo (ty zawsze wszystko zle rozumiesz) tak naprawde wszystko dobrze rozumiem tylko w taki sposób go sprawdzam :D.. jego rodzina jest zaje*.. czasami nawet czułam się z nimi lepiej niz w moim rodzinnym domu, chodze ubrana jak chce,dzieci same wybiora religie,robie co chce,pracuuje gdzie chce :) zdecydowalismy ze musimy sie jeszcze bardziej poznac aby zdecydowac czy wziasc slub, musimy najpierw zamieszkac razem w jednym kraju,a bedzie to Polska czy oni maja taki podniesiony ton? czy to normalne? wkurza mnie to strasznie, o byle co nagle z sekundy na sekunde jego podniesiony ton, pozniej jest ok ale nie lubie naglej zmiany calej sytuacji bardz nastroju.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jaion@: gdzie poznałaś swojego Turka? :) powiem Ci tak... ja kiedyś sprowokowałam temat do kłótni, w sumie niepotrzebnie i bezpodstawnie, później bardzo tego żałowałam. Rozmawialiśmy akurat na skype... Mój Turek stwierdził, że musimy zakończyć tą rozmowę, bo to nie ma sensu i jeszcze bardziej zaczniemy się kłócić. Pożegnał się ze mną i poszedł, pomimo tego, że prosiłam, aby został. Napisał mi jeszcze kilka smsów przed snem, a potem rano za wszystko mnie przepraszał. Nie zaobserwowałam jakiejś większej zmiany nastrojów z jego strony, podniesionego tonu itp. Kilka dni temu napisał do niego mój były, że ma się ode mnie odczepić, bo on mnie kocha etc... O dziwo, uwierzył mi w moje słowa, że nic mnie z nim już nie łączy i zachował spokój. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tym, aby na mnie nakrzyczał, czy szukał zaczepki do kłótni. Ale każdy jest inny, nie można ogólnie stwierdzić, czy Turcy są kłótliwi, czy też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
do magdalenakarpinska poznalismy sie rok temu w kwietniu przyjechal do polski na studia, odrazu sie w sobie zakochalismy, tez prowokuje go czasami do kłótni, ale to jest chore zeby sie klocic na skype, albo on sie odlacza albo ja.. pozniej sms ze przeprasza za swoje zachowanie itd.. ale i w kazdym zwiazku sa kłótnie.. ogolnie ja jestem taka osoba troche obrazalska , zauwazylam ze chyba on sie tego odemnie nauczyl ..kiedys to ja sie odlaczalam a teraz on bierze przyklad ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
jaion@ - hahahahahahahha.... Bez komentarza, jak dzieci... Anka- gdzie Ty próbujesz sprzedać prawdę w temacie?.. Zaszczekają Cię tutaj. Dokładnie są wygodne, więc przylepiają się do najaranych, niewybrednych turków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł88
Anka- gdzie Ty prawdę piszesz... Zaszczekają Cię. Z głupimi się nie dyskutuje, bo sprowadzają do swojego poziomu. Nie zaprezentowały żadnych sensownych kontrargumentów dla tego co piszesz. Tylko dziecinne - bo ty to, tamto... Klasyczne ad hominem. Niech się cieszą ze swoich niewybrednych, najaranych na (za przeproszeniem)białe d u p y, tanie ruch-anie. Verba acerba, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
paweł, dla ciebie jak dzieci, a ty co masz kogos? z pewnoscia nie... kazdy wybiera kogo wybiera, nie mozna generalizowac, i kierowac sie stereotypami ktore zazwyczaj sa negatywnym przeswiadczeniem, szukalam porady, osoby ktora jest w podobnej sytuacji , jesli cie to nie interesuje bo moze jestes jednym z tych dumnych polaków , to nie odpisuj proste,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×