Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

do magdalena jesli mialabys ochote pogadac bo tu na forum nie da sie nic napisac pelno tu roznych dziwnych ludzi ktorzy nas obrazaja , moge podac ci moje gg moglybysmy wymieniac sie wrazeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"poza tym mialam taka jedna sytuacje jak bylam na dyskotece dostalam roze od jednego turka , drugi zapytal czy to jest moj chlopak a ja zaprzeczylam tamten sie wsciekl wyrwal mi ta roze kopnal i powiedzial cos po turecku niezbyt milego" ­ hahaha o ja pierdole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
A moi rodzice nie mają nic przeciwko, wręcz powiedzieli że będą nas wspierac, choć przyznałam im się właśnie dopiero teraz jak już chyba wszystko skończone to już nawet nie rusza mojego chłopaka... ­ och och och :( ­ "Mój związek trwał (liczmy do teraz) prawie 2 lata." ­ fuu dwa lata być nałożnica ciapuna :O który biały cię teraz zechce??? no chyba, że poszukasz sobie kolejnego brudasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
A moi rodzice nie mają nic przeciwko, wręcz powiedzieli że będą nas wspierac, choć przyznałam im się właśnie dopiero teraz jak już chyba wszystko skończone to już nawet nie rusza mojego chłopaka... ­ och och och :( ­ "Mój związek trwał (liczmy do teraz) prawie 2 lata." ­ fuu dwa lata być nałożnica ciapuna :O który biały cię teraz zechce??? no chyba, że poszukasz sobie kolejnego brudasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
renia, masz okres? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
renia, widzę, ze zaniemowilas :D no ale wiadomo, ja tak dzialam na ludzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"Tylko, że nie wyobrażam sobie tego, że moje dzieci miały by być muzułmanami!! zapytałam go kiedyś, takie luźne pytanie, na temat dzieci ze związków mieszanych i potwierdził, że dziecko będzie musiało przejąć religię po nim. Masakra... " ­ jeśli chodzi o dziatwę to ty też masz obowiazek ja chować w wierze katolickiej, ale wiadomo, ze nie wspomnisz o tym swojemu habibi, bo cie kopnie w dupe 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
http://youtu.be/CP78zkFub9I http://youtu.be/eeMywjcF6Is http://youtu.be/H4f8InNIMzU youtu.be/1PQ670sfFXU leje z was normalnie szkaradne polczyny z ciapatymi brudasami :D youtu.be/HBZ_I6Uzm6g pokazywarka.pl/8rx2as/ youtu.be/cwV5xYDe74k youtu.be/RxH7-E_xFfc youtu.be/j17l2Xmd-QY youtu.be/t8Jh6UZnhDs liveleak.com/view?i=ca5_1339261680 youtu.be/OP3rKRh0h5k youtu.be/iREwBHIpapU Habibi z Tunezji Dla Tunezyjczyków turystki (innej wiary niz Islam) sa przede wszystkim latwa zdobycza. Poderwanie i spotykanie nie jest tak skomplikowane jak w przypadku "ich kobiet". Nie musza wykazac sie przed wybranka i jej rodzina okreslona pozycja spoleczna, wysokimi dochodami. Czesto tez nie musza pokrywac wszelkich kosztów zwiazku typu restauracje, wyjscia, prezenty etc. W dodatku jest szansa na "bliskosc" bez slubu. Przyjemna perspektywa. Szczególnie dla Panów o nizszych dochodach (boy hotelowy, recznikowy, kelner ..), którzy sa wlasciwie bez szans na znalezienie zony wsród "swoich". Licza, ze po powrocie do kraju wybranki beda równiez przysylac im prezenty a takze gotówke. Czesto slyszy sie prosby o pomoc na rózne cele poczawszy od uzupelnienia konta w telefonie przez oplacenie wojska az po leczenie chorej matki. Habibi licza równiez na zaproszenie, które w ich mniemaniu znaczy : zaproszenie, zakup biletu, udostepnienie mieszkania, pokrycie kosztów w Polsce zwiazanych z utrzymaniem i zwiedzaniem tzn full service na koszt ukochanej. Zamozniejszym sa proponowane róznego rodzaju interesy w które musi wlozyc kilka tysiecy $ lub wiecej .. Od czasu wejscia Polski do Unii Europejskiej Polki moga spodziewac sie nie tylko zainteresowania seksualno-finansowego, ale równiez moga spotkac sie z propozycja malzenstwa. Czesto Polska narzeczona jest zapraszana do domu rodzinnego Tunezyjczyka. Oczywiscie rodzina wita ja serdecznie co dodatkowo utwierdza w przekonaniu co do szczerosci ukochanego. Zdarzaja sie przypadki kiedy Tunezyjczyk ma juz Tunezyjska narzeczona, która udaje siostre lub kuzynke i sama wrecz namawia do poslubienia bogatej europejki, aby ich sytuacja materialna sie poprawila. W normalnych relacjach Arab-Arabka to mezczyzna stara sie zaskarbic sobie rodzine przyszlej zony a nie ona jego rodzine wizytami. W wielu regionach Tunezji mezczyzna wrecza narzeczonej prezenty np zlote lub srebrne bransolety. Decydujac sie na slub warto pamietac o kilku rzeczach. Chociaz Tunezja sprawia wrazenie nowoczesnej jest to jednak kraj arabski. Przywiezione z Polski przedmioty staja sie wlasnoscia narzeczonego / meza. Nalezy byc swiadomym, ze wszystkie sprzety i nieruchomosci zostana zapisane na tunezyjskiego narzeczonego. W przypadku zerwania narzeczenstwa staja sie one nieodwracalnie jego wlasnoscia. Prawo do posiadania nieruchomosci i ziemi maja jedynie obywatele tunezyjscy. Dzieci nie moga wyznawac innej religii niz Islam. Nie jest mozliwe umieszczenie klauzuli w kontrakcie malzenskim przyzwalajacej na wyznawanie dzieciom innej religii. Jest to regulowane przez prawo zwiazane z porzadkiem publicznym. Niepelnoletnie dzieci nie moga wyjechac z kraju bez zgody ojca, nawet jesli posiadaja podwójne obywatelstwo. Wedlug prawa tunezyjskiego zgodnie z artykulem 23 kodeksu stanu cywilnego matka moze razem z niepelnoletnim dzieckiem wyjechac z Tunezji. Wydaje sie jednak, ze straz graniczna nie uznala tej zmiany (z 1993 roku) i nadal wymaga pisemnej zgody ojca na wyjazd nieletnich dzieci. Malzenstwo przewaznie konczy sie po kilku latach czyli po zdobyciu stalego pobytu w Europie a mezczyzna znajduje sobie duzo mlodsza od siebie kobiete ze swojego kraju. Przykladowy wpis znaleziony na jednym z forum zatytulowany "rozwód z Tunezyjczykiem" : "..maz bez skrupulów wyjezdza do Tunezji. Opuszcza mnie. Zostawia mnie z kredytami, które byly potrzebne na wyjazdy do Tunezji na wakacje i prezenty dla jego 10-rga rodzenstwa i ich dzieci. Z tego co wiem maz wyjechal z Tunezji po 3 tygodniach pobytu u rodziny i wyjechal do Francji, gdzie najprawdopodobniej przebywa do dzisiaj" I kolejny fragment : "ozenil sie z checi wydostania sie z Tunezji. bylam jego wiza i karta pobytu a Polska krajem przejsciowym na zachód Europy..." Czy w takim razie nie ma zadnej szansy na szczesliwy zwiazek z Tunezyjczykiem ? Na pewno szansa istnieje. Minimalna. Pod warunkiem, ze ludzie sa na podobnym poziomie intelektualnym i finansowym a znajomosc nie rozpoczela sie "wakacyjnym romansem". Na temat "habibi" z wakacji powstal bardzo fajny film "DARLING I LOWE JU". Co prawda akcja dzieje sie w Egipcie, ale zachowania naiwnych kobiet i ich cwanych adoratorów sa dokladnie te same. Warto zwrócic uwage szczególnie na wypowiedzi Panów z Egiptu gdzie sami przyznaja, ze takie zwiazki nic dla nich nie znacza. http://www.wykop.pl/ramka/1137581/upili-mnie- dali-mi-prochy-uprawiali-ze-mna-seks/ pokazywarka.pl/8rx2as/ youtu.be/ponjv4u9bhs youtu.be/6jnhAR3DMHA youtu.be/9O1F8EHSTQM youtu.be/RpyLtHeKxrE youtu.be/Surdizmf_dw hehe youtu.be/XjjxNxep9QQ Gdy widze [gdy widze] jak ida po ulicy, http://youtu.be/qzkOJ-EtQoM Najchetniej wydlubywalbym ich patykiem z chlodnicy, Apetyt wilczy, mój instynkt nie milczy, Niose prawde, wie o tym kazdy sukinsyn religiapokoju.blox.pl/html euroislam.pl youtu.be/pZp2A2Gy0aI Ofiary islamskich zbrodni honorowych na Zachodzie 18+ atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shru gs/2009/03/honor-killing-islams-gruesome-gallery.html polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifest yle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. Sokol exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym Pih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio34
Nie zauważyliście że dla Polek jesteście obojętni.Ja też bym był w taki w stosunku do was jak byście pod moim adresem tylko mnie obrażali,może i Turcy słodzą za bardzo nawet gdyby mieli symulować ale zdobywają kobiety.Nas natura nie wyposażyła w urodę(są wyjątki he he) jak Turków dlatego musicie się bardziej starać,ale nie wyzwiskami bo to nie najlepszy sposób tylko ich do siebie zniechęcacie.Do roboty Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
rafcio34-ciebie wlasna matka imieniem pokrzywdzila.rafcio kojarzy mi sie z grubym pryszczatym wieprzem,rafal kurwa co za imie i jeszcze do tego gej dupolizus tureckich malp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
rafcio34-ciebie wlasna matka imieniem pokrzywdzila.rafcio kojarzy mi sie z grubym pryszczatym wieprzem,rafal kurwa co za imie i jeszcze do tego gej dupolizus tureckich malp hehe.nie wszyscy buhaha.okazales sie krzyzowka chuja z taboretem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z turkiem i on zaczyna mnie już sobie podporządkowywac, ciągle kontrole, telefon, komputer, już mam dość tylko nie wiem jak odejsc... polka i turek to dwa inne światy! on tak zakręcił mi w glowie że już sama nie wiem jakie będzie najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio34
cicegim uspokój się bo ci żyłka pęknie za nikim nie stoję.Mówię jak jest potrafisz tylko się ciskać w internecie poszukaj sobie jakieś kobiety bo nie wydaje mi się żeby była jakaś w twoim marnym życiu.Nie stresuj się tak i wez się w garść jak tak dalej będziesz ludziom pocisk robić a zwłaszcza kobietom to lepiej zainwestuj w dobre radio bo tylko ono ci będzie towarzyszyć na dluuuuuugie samotne lata.O ile cię stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
po prostu ktoś się pode mnie podszywa ehhh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvhv
"polka i turek to dwa inne światy!" ­ mądra polka po szkodzie :D ale nela, zostan z nim! moze zmieni sie po slubie buhahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
gruby,musisz byc bardzo inteligetny skoro myslales,ze komentarz napisalem alfabetem morsa.nie chce tu robic reklamy ciagnacym druta stacjom radiowym ktore rowniez mozna slucha przez internet.ale co tam juz ci mowilem powtorze jeszcze raz powiem,moj chuj dluzszy niz twoje zwoje mozgowe :D rafalek buuuuuuhaha,ale imie typowo polskiego buraka co dal sie sprowokowac tanim tekstem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
stary pryku i jeszcze masz 34 lata o w morde jebie ci z mordy ze ja pierdole.bez odbioru mugl bys byc moim ojcem stara prukwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martessaa
wysłałam mu to zaproszenie dziś. przyjał i nic. zero wiadomości. teraz jest na wczasach z dziewczyną. ale nie żałuję, że wysłałam, inaczej załowaałbym gdybym nic nie zrobiła, a tak przynajmniej wiem co ijak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicegim (dawna bebegim)
chodze w worku. worek to wielka chusta, ktora sie owijam przekraczajac prog domku w ktorym zamieszkalismy. nie znosze jej, ale zakladam, bo jeszcze bardziej nie znosze pozbawionych szacunku lepkich, bezmyslnych spojrzen. bo mimo, ze ja sie staram respektowac ich swiat, oni mnie nie szanuja. biala kobieta to k**wa. jestem workiem miesa, cyckow, posladkow, dziur. i nie jest to kwestia miejsca (dlugo sie wahalam nim napisalam to zdanie, pilnie rozwazalam wszystkie za i przeciw, jednak takie, nie inne sa moje doswiadczenia), ale, niestety, religii. podobnie bylo w malezji, na polnocnym wschodzie, najbardziej konserwatywnej czesci tego kraju i na poludniu tajlandii. zaden buddysta, katolik, nawet zaden hindus, choc ci na pol swiata slyna z pokatnych obmacywanek, nie gapi sie na kobiete tak jak muzulmanin. przykro mi to pisac, ale jest w tych spojrzeniach niezasluzona pogarda, jest jakas parszywa pewnosc, swiete przeswiadczenie, ze maja pelne prawo traktowac mnie jak przedmiot. Seksualne przygody Polek na Bliskim Wschodzie Znalezione na forum Tunezja: faceci z wakacji: "Zgodnie z IV sura Koranu, mezczyzna obdarzony jest wiekszym rozumem niz kobieta. I jak czytam te Wasze watki, to dochodze do wniosku, ze cos w tym jest...Pomijam wpisy pan, ktore zachowuja sie jak zwykle puszczalskie jezdzac do krajow arabskich, zeby rozstawiac nogi przed swoimi sniadymi, koscistymi amantami w zlotych lancuchach i ktore te sprawy tu bez zenady opisuja. Nie moj to problem, w koncu kazdy pilnuje swojego tylka. Ale ta reszta nieszczesliwie zakochanych, glowiacych sie czy wierzyc napisany lamana angielszczyzna czy francuzczyzna SMS jak z matrycy, czy wysylac pieniadze przygodnie poznanemu Arabusowi, ktory nagle, jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki, poznawszy Was "wszystko stracil" (tak jakby cos przedtem mial...). Szok, jak bardzo jestescie naiwne. Brak szacunku dla kobiety to elementarna czastka ich kultury, religii, prawa (a jedyne dla nich prawo to prawo szariatu). Wy sie powinniscie cieszyc, ze jedyne na co ci faceci czyhaja to wasza (watpliwa zreszta) cnota i pare dolcow. Bo jakby sie nie daj Bog ktory z Wami chcial naprawde ozenic...Corka mojej znajomej byla 6 lat zona Tunezyjczyka, urodzonego i wychowanego we Francji, faceta ktory do ojczyzny jezdzil na wakacje. Czyli, teoretycznie, spoko. Mieszkali razem w Marsylii i gdyby bicie i gwalty malzenskie byly jedynymi doswiadczeniami tej dziewczyny, to byloby swietnie. Jej ukochany wiezil ja w domu, nie dawal pieniedzy na nic, ona juz pod koniec nawet podpaski musiala robic sobie ze szmatek...Wyrwala sie, na szczescie, ale od lat leczy sie na nerwice i leki. Zbyt odlegli jestesmy kulturowo, mentalnie, zbyt wiele nas dzieli. Calkiem niedawno byl artykul w Gazecie o honorowych morderstwach popelnianych na kobietach przez ich arabskich ziomkow, nawet w Europie, nawet wsrod ludzi mieszkajacych i zyjacych wsrod nas od pokolen. Zaden Arab sie nigdy w pelni nie zasymiluje z inna kultura, nawet teraz, w XXI w. w niektorych rodzinach kobiety sie leczy "zaocznie", tj. gdy kobieta zachoruje, to do lekarza idzie maz i on opisuje objawy, bo inny mezczyzna nie ma prawa dotknac jego zony, nawt za cene jej zycia. Czy oprocz siedzenia w trzygwiazdkowych hotelach w Hammamecie czy Monastirze wyszlyscie kiedys popatrzec jak wyglada przecietna wioska tunezyjska? Ano pelna jest stojacaych na ulicy i zbijajacych baki facetow, ktorych kobiety siedza zamkniete w domu. A tylko takie kobiety sie tam szanuje i bierze za zony, zas takie jak Wy mozna co najwyzej przeleciec i oszukac na pare dolcow, skoro daja. A Wy tu siedzicie i lejecie lzy za Waszymi, jak czytam, niejednokrotnie wspolnymi kochankami, ktorzy przelecieli kazda z Was po kolei. Wasza glupota totalnie mnie zszokowala..." Znalezione na forum Faceci z Egiptu: "Co sdzicie o moim przypadku... zakochalimy si w sobie. W planach jest lub i wspólne ycie w Polsce. Gdy si poznalimy On by dobrze sytuowany (dobra praca, extra ciuchy, samochód, mieszkanie itp). Ale mia wypadek samochodowy i wszystko straci...Teraz jest w kiepskiej sytuacji... i prosi mnie o pienidze. Zaley mi na nim bardzo ale zaczynam mie wtpliwoci... moe mn manipuluje, moe chce wykorzysta a Polska jest dla niego szans na lepsze ycie?? wiem, e mog posypa si na mnie gromy,e jestem materialistk. Zapewniam, e tak nie jest, o nie pienidze s najwaniejsze, ale czy normaln mona nazwa sytuacj kiedy On prosi mnie o pienidze na mieszkanie, ycie???" Buahaha... I jeszcze gorzej: http://youtu.be/ljYDoqPl-Nw Bob "Sorry, ale Bob to chory czowiek. Zaley mu tylko na kasie, sama si o tym przekonaam. Byam w Romie trzy razy, waciwie tylko dla niego. Ubraam go i daam kas na ycie. Gdy wróciam do kraju i musiaam ic do pracy, eby zarabiac kas, to zacz szalec. Przysya mi 20-30 sms-ow dziennie. Pisa, e si zabije, e potrzebuje pienidzy na chor matk, e mam mu dac 10,000 dolarów na przyjazd do Polski. I tak przez 4 m-ce. Przestaam si przejmowac, bo doszam do wniosku, e i tak z tego nic nie bedzie, a zauroczenie gdzie pryso. A kas wol wydac na siebie" i dalej "Nie mówi, e nie byo mio. Byo i to bardzo, romantyczne wieczory, kolacje nad brzegiem morza, mae prezenty, wszystko ok, tylko jak zmdrzaam to zrozumiaam, e to wszystko byo za moj kas" I smutniejsza strona rzeczywistoci... "Do Hurghady (lub Sharm-el-Sheikh) przyjeda wycieczka z Rosji, w której 100% uczestniczek to nosicielki wirusa. Wieczorem w barze przystojny "habibi" poznaje przygodn Rosjank, z któr uprawia seks bez zabezpieczenia (bo jego religia nie pozwala mu na stosowanie prezerwatywy). Turnus rosyjski nastpnie wyjeda, a na jego miejsce przyjeda turnus spragnionych przygody Polek. Dla "habibiego" to oczywicie akomy ksek. Niestety zauroczone Polki równie zapominaj, eby si zabezpieczy. Po tygodniu nowe nosicielki s ju w Polsce, gotowe by zaraa facetów z Polski" z drugiej strony... "Niekoniecznie tak musi byc. Lwia czesc z tych dam zadajacych sie blizej z Egiptami po powrocie do kraju HIV nie roznosi. Poprostu jada tam wlasnie dla tego ze w kraju nawet pies by sie za nie nie chwycil, a co dopiero normalny facet" IMO to nieprawda - Polki s pikne na tle innych narodowoci... tak czy siak gumki s Arabom obce... "Podczas swojego urlopu miaam "przygod" z egipskim habibi. Generalnie spotkalimy si par razy. I nic midzy nami nie byo, a pewnego razu on podczas poegnania przycign mnie do siebie i zacz caowa. Nie powiem, e mi si to nie podobao... Poza tym kole pociga mnie fizycznie. Odwzajemniam pocaunek i zrobio si bardziej gorco... Przeszlimy w ustronne miejsce i sama nie pamitam jak to si stao ale i ja i on po chwili bylimy do poowy nadzy... Zapytaam czy ma prezerwatywy na co on si bardzo zdziwi. Jak to? Po co? I w tym momencie jakby kto chlusn mnie zimn wod. Czym prdzej oddaliam si od mojego habibi i ju go wicej nie widziaam! Dzwoni, wysya sms ale na mnie to ju nie dziaao. I dzikuj Allahowi, e do niczego nie doszo... Uwaajcie dziewczyny bo euforia, podnieta to tylko chwila a pózniej tragedia gotowa na cae ycie..." o nie prawda ze polacy sa nudni,to polskie dziewczyny sa puste.Jada na urlop i nie znajac dobrze jezyka angielskiego,mysla ze ich towarzysz-podrywacz jest romantyczny.Z idiotycznym usmiechem na gebie to poprostu meska dzi**a(delikatnie mowiac)Czytam czesto wypowiedzi polek,nawet tych zameznych z Arabami i stwierdzam ze,one nie maja nic ciekawego do powiedzenia.Tez jestem kobieta i tak trudno znalezc kolezanke z ktora bym mogla pogadac,o wszystkim,a nie o gotowniu i co maz mi jej wczoraj powiedzial.Polka sie we lbach powywracalo,mysla ze islamczyk na nie patrzy to takie atrakcyjne.A one sa po prostu tanim i latwym obiektem sexsualnym.Przestaly sie szanowac,przestaly zwracac uwage na to co jest w zyciu wazne.Nie uroda z okladki zurnala,a to co do zaoferowania ma ten facet,co ma do powiedzenia,jak mysli.No coz,szkoda ze nam sie kraj sypie,ale lepiej z madrym zgubic,jak z glupim znalezc.Panowie glowa do gory i szukac madrych kobiet,a nie modelek.Kazda kobieta jest piekna,tylko jej pieniedzy brak na podkreslenie tego.Ja uwazam polakow za bardzo interesujacych i inteligentnych facetow.I bron Boze nie upodabniajcie sie do Arabow!!!! KOCHANI O CZYM TA DYSKUSJA. PANOWIE MUSIMY SOBIE UWIADOMI W KOCU, E KOBIETY KTÓRE TAM WYJEDZJ I ZACHOWUJ SI JAK SZMATY, TO NIE S POLKI!!! NIE TRAKTUJMY ICH JAK BY BYY POLKAMI, BO ONE NIGDY NIMI NIE BYY I NIE BD, S PO PROSTU TPYMI, MIDZYNARODOWYMI DZI**AMI. CO WICEJ MUSIMY NA TAKIE WYWOKI BACZNIE UWAA, BO MOG PRZYSPORZY NAM I NASZEJ KOCHANEJ POLSCE SAMYCH KOPOTÓW. JU NIECH LEPIEJ TA CZ PUSTYCH KOBIET TAM WYJEDZIE I JU NIGDY TU NIE WRACA. NAWET NIECH SI NIE POKAZUJ TUTAJ NA KILKA DNI, BO YGA SI CHCE! DLATEGO PANOWIE NIE MA CO TRACI CZASU I NIE MA NA KOGO!!! PRAWDZIWE POLKI MAMY W KRAJU:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
kur...koles wypier.. stad, nie podszywaj sie pod cicegim (dawna bebegim), swoim zachowaniem pokazujesz jacy sa naprawde polacy ! jestes do dupy ! wiedz o tym, żadna nie bedzie chciala z toba byc , jestes strasznie zakompleksiony, chyba masz ciezko w zyciu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
co ty kur..myslisz ze ktos to czyta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
jestem z turkiem !!!!!!!!!!!!!!!!! kocham go!!!! i co mam sie teraz tego wstydzic?? jest mi z nim lepiej niz z polakiem, on mnie k** docenia, dba i szanuje nie to co dumny polak który zapomina jak sie traktuje kobiete, kwiatek na 1 randce i tyle.....mowie to tutaj otwarcie nie po to abys mnie zgnoił i obrazil, mam cie w d***e wiedz o tym k***a, to nie forum dla ciebie , wypad ! dziewczyny nie poddawajcie sie, walczcie nawet jesli nie jest latwo,pozniej bedziecie mialy co docenic ! o swoja milosc trzeba walczyc !!!!!!!!!!!! Nie wazne czy jest to Turek, Arab, Egipcjanin czy Wloch, kazda narodowosc ma swoje tradycje, swoja kulture i my nie powinnnismy jej obrazac, to tylko zle o nas swiadczy i o naszym narodzie, nie wierzcie w stereotypy ! jesli jest wam dobrze z kims ! nie zastanawiajcie sie jak bedzie w przyszlosci to moze zniszczyc wasz zwiazek! jestes szczesliwa i ciesz sie tym, szczyc, i dbaj o ta milosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
jest muzułmaninem i co z tego ? jest tylko jeden Bóg tylko jedni nazywaja go Jahwe inni Allah, jest mi przykro jak widze niektore komentarze, moze troche tolerancji ? nic nie stoi na przeszkodzie jesli ludzie sie kochaja, zycie to jeden wielki kompromis,czasami tylko trzeba sie go nauczyc! nie mozna tylko wymagac ! trzeba sie wzajemnie szanowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaion@
Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki http://youtu.be/CP78zkFub9I http://youtu.be/eeMywjcF6Is http://youtu.be/H4f8InNIMzU youtu.be/1PQ670sfFXU leje z was normalnie szkaradne polczyny z ciapatymi brudasami :D youtu.be/HBZ_I6Uzm6g pokazywarka.pl/8rx2as/ youtu.be/cwV5xYDe74k youtu.be/RxH7-E_xFfc youtu.be/j17l2Xmd-QY youtu.be/t8Jh6UZnhDs liveleak.com/view?i=ca5_1339261680 youtu.be/OP3rKRh0h5k youtu.be/iREwBHIpapU Habibi z Tunezji Dla Tunezyjczyków turystki (innej wiary niz Islam) sa przede wszystkim latwa zdobycza. Poderwanie i spotykanie nie jest tak skomplikowane jak w przypadku "ich kobiet". Nie musza wykazac sie przed wybranka i jej rodzina okreslona pozycja spoleczna, wysokimi dochodami. Czesto tez nie musza pokrywac wszelkich kosztów zwiazku typu restauracje, wyjscia, prezenty etc. W dodatku jest szansa na "bliskosc" bez slubu. Przyjemna perspektywa. Szczególnie dla Panów o nizszych dochodach (boy hotelowy, recznikowy, kelner ..), którzy sa wlasciwie bez szans na znalezienie zony wsród "swoich". Licza, ze po powrocie do kraju wybranki beda równiez przysylac im prezenty a takze gotówke. Czesto slyszy sie prosby o pomoc na rózne cele poczawszy od uzupelnienia konta w telefonie przez oplacenie wojska az po leczenie chorej matki. Habibi licza równiez na zaproszenie, które w ich mniemaniu znaczy : zaproszenie, zakup biletu, udostepnienie mieszkania, pokrycie kosztów w Polsce zwiazanych z utrzymaniem i zwiedzaniem tzn full service na koszt ukochanej. Zamozniejszym sa proponowane róznego rodzaju interesy w które musi wlozyc kilka tysiecy $ lub wiecej .. Od czasu wejscia Polski do Unii Europejskiej Polki moga spodziewac sie nie tylko zainteresowania seksualno-finansowego, ale równiez moga spotkac sie z propozycja malzenstwa. Czesto Polska narzeczona jest zapraszana do domu rodzinnego Tunezyjczyka. Oczywiscie rodzina wita ja serdecznie co dodatkowo utwierdza w przekonaniu co do szczerosci ukochanego. Zdarzaja sie przypadki kiedy Tunezyjczyk ma juz Tunezyjska narzeczona, która udaje siostre lub kuzynke i sama wrecz namawia do poslubienia bogatej europejki, aby ich sytuacja materialna sie poprawila. W normalnych relacjach Arab-Arabka to mezczyzna stara sie zaskarbic sobie rodzine przyszlej zony a nie ona jego rodzine wizytami. W wielu regionach Tunezji mezczyzna wrecza narzeczonej prezenty np zlote lub srebrne bransolety. Decydujac sie na slub warto pamietac o kilku rzeczach. Chociaz Tunezja sprawia wrazenie nowoczesnej jest to jednak kraj arabski. Przywiezione z Polski przedmioty staja sie wlasnoscia narzeczonego / meza. Nalezy byc swiadomym, ze wszystkie sprzety i nieruchomosci zostana zapisane na tunezyjskiego narzeczonego. W przypadku zerwania narzeczenstwa staja sie one nieodwracalnie jego wlasnoscia. Prawo do posiadania nieruchomosci i ziemi maja jedynie obywatele tunezyjscy. Dzieci nie moga wyznawac innej religii niz Islam. Nie jest mozliwe umieszczenie klauzuli w kontrakcie malzenskim przyzwalajacej na wyznawanie dzieciom innej religii. Jest to regulowane przez prawo zwiazane z porzadkiem publicznym. Niepelnoletnie dzieci nie moga wyjechac z kraju bez zgody ojca, nawet jesli posiadaja podwójne obywatelstwo. Wedlug prawa tunezyjskiego zgodnie z artykulem 23 kodeksu stanu cywilnego matka moze razem z niepelnoletnim dzieckiem wyjechac z Tunezji. Wydaje sie jednak, ze straz graniczna nie uznala tej zmiany (z 1993 roku) i nadal wymaga pisemnej zgody ojca na wyjazd nieletnich dzieci. Malzenstwo przewaznie konczy sie po kilku latach czyli po zdobyciu stalego pobytu w Europie a mezczyzna znajduje sobie duzo mlodsza od siebie kobiete ze swojego kraju. Przykladowy wpis znaleziony na jednym z forum zatytulowany "rozwód z Tunezyjczykiem" : "..maz bez skrupulów wyjezdza do Tunezji. Opuszcza mnie. Zostawia mnie z kredytami, które byly potrzebne na wyjazdy do Tunezji na wakacje i prezenty dla jego 10-rga rodzenstwa i ich dzieci. Z tego co wiem maz wyjechal z Tunezji po 3 tygodniach pobytu u rodziny i wyjechal do Francji, gdzie najprawdopodobniej przebywa do dzisiaj" I kolejny fragment : "ozenil sie z checi wydostania sie z Tunezji. bylam jego wiza i karta pobytu a Polska krajem przejsciowym na zachód Europy..." Czy w takim razie nie ma zadnej szansy na szczesliwy zwiazek z Tunezyjczykiem ? Na pewno szansa istnieje. Minimalna. Pod warunkiem, ze ludzie sa na podobnym poziomie intelektualnym i finansowym a znajomosc nie rozpoczela sie "wakacyjnym romansem". Na temat "habibi" z wakacji powstal bardzo fajny film "DARLING I LOWE JU". Co prawda akcja dzieje sie w Egipcie, ale zachowania naiwnych kobiet i ich cwanych adoratorów sa dokladnie te same. Warto zwrócic uwage szczególnie na wypowiedzi Panów z Egiptu gdzie sami przyznaja, ze takie zwiazki nic dla nich nie znacza. http://www.wykop.pl/ramka/1137581/upili-mnie- dali-mi-prochy-uprawiali-ze-mna-seks/ pokazywarka.pl/8rx2as/ youtu.be/ponjv4u9bhs youtu.be/6jnhAR3DMHA youtu.be/9O1F8EHSTQM youtu.be/RpyLtHeKxrE youtu.be/Surdizmf_dw hehe youtu.be/XjjxNxep9QQ Gdy widze [gdy widze] jak ida po ulicy, http://youtu.be/qzkOJ-EtQoM Najchetniej wydlubywalbym ich patykiem z chlodnicy, Apetyt wilczy, mój instynkt nie milczy, Niose prawde, wie o tym kazdy sukinsyn religiapokoju.blox.pl/html euroislam.pl youtu.be/pZp2A2Gy0aI Ofiary islamskich zbrodni honorowych na Zachodzie 18+ atlasshrugs2000.typepad.com/atlas_shru gs/2009/03/honor-killing-islams-gruesome-gallery.html polecam film pt. Obca / Die Fremde (2010) teraz cos romantycznego o naszych gwiazdeczkach dailymotion.com/video/xh17oj_darling-i-lowe-ju-1-3_lifest yle Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. Sokol exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym Pih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie wynos sie z tego forum nikt tego nie czyta !!!! podszywasz sie pod nicki innych hahah zalosne Ja tez mam faceta z Turcji i nie wstydze sie go wole Turka 100 razy od polaka , mialam faceta z polski nie jehdnego i mam porownanie polak niestety nie potrafi starc sie o kobiete ! Wiec czlowieku daj sobie spokoj bo to juz jest nudne wkolko to samo wypisujesz nie robi to na nas wrazenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zigzag..
Ja czytam . Po prostu te kobiety to kretynki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak kompromis kompromisem tylko czemu tylko jednostronny?powaznie oni sie nie zmieniaja a juz napewno nie ida na kompromis ich koran jest najwazniejszy i wedle niego zyja baaaa caly ich ustroj polityczny tez kreci sie wokol niego gdzie kobieta jest niewolnica i ma gowno do gadania taka prawda i choc na poczatku jest zawsze wielka milosc to potem tylko lzy i rozpacz ale co tam nie?raz sie zyje ha haha ha pozdrawiam te bedace juz na etapie placzacych po "wszystkiemu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×