Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość Magnolia.a.a.a
fan anitki jutro będzie nowy, lepszy dzień :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero w piatek po poludniu, mam ciezki panstwowy egzamin, ucze sie ucze cale zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
hehe Tak Magnolia męczące to jest ale kochana masz tutaj chyba największą wiedzę na temat Islamu i jeszcze nikomu nie udało się jej obalić. :) Wtedy Zuzanne poprosiłam o wytłumaczenie swojego zdania bo nie lubię kiedy na konkretne fakty innemu odpisuje się że jest ograniczony. I to na fakty które da się udowodnić. A nie żeby zarzucić Tobie kłamstwo :). 1 Film o panu byłym terroryście daje do myślenia. Zastawiam się tylko czy do tych co powinni ruszyć głowami cokolwiek jest w stanie dotrzeć. 2 Tak Islam nawołuje do wiecznej walki czego ludzie nie wiem czy nie chcą dostrzec czy zwyczajnie nie potrafią zrozumieć. Z Chrześcijanami można robić co się chce. Można krzyżować się na scenie, można drzeć Biblie, można im dawać mniejsze prawa niż wyznawcom innej religii i to w ich własnym państwie w imię tolerancji ale powiedz coś na Mahometa, nakręć film, zrób karykatury OoOo to już my wiemy jak to się zakończy. 3 Co do wypraw krzyżowych, inkwizycji itd. No niestety prawda jest taka że historia lubi być przeinaczana a to potem obrasta w mity i idzie dalej. Po paru set latach ciężko dotrzeć do prawdy historycznej. Warto każde kłamstwo obalać tym bardziej jak są one wykorzystywane przeciwko nam jak wojny krzyżowe przez muzułmanów i ich zwolenników. Tylko pytanie brzmi czy ludzie w to uwierzą. Nie można przekonać ludzi do tego co się dzieje teraz bo zawsze ktoś może rzucić hasłem "manipulacja" a co dopiero do czegoś co miało miejsce wieki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Widzę że Thorin się nie załapał na żadne przedstawienie. Może represje na Chrześcijanach zmieniły się teraz po tym jak tysiące z nich opuściło Irak. Po serii zamachów w 2004. Do 2005 Irak opuściło ok. 40 tyś. chrześcijan. A może dlatego że wzięli się za inny sposób? "W październiku 2006 roku w Bagdadzie, w dzielnicy zamieszkałej przez chrześcijan porwane zostaje dwumiesięczne niemowlę. Porywacze żądają okupu, a ponieważ matki nie stać na zapłacenie żądanej sumy, po jakimś czasie zbrodniarze doręczają jej zwłoki porwanego dziecka. Ma obciętą głowę, zaś jego małe ciałko zostało zgrillowane. Malec leży na ryżu, podany jak przysmak. Również w październiku 2006 roku uzbrojeni bojownicy Allacha obcinają głowę 14-letniemu chłopcu, który jako chrześcijanin jest dla nich "świńskim grzesznikiem". Wkrótce potem porwany zostaje Paulos Faraj Rahho, arcybiskup z Mossulu. Jemu także zbrodniarze obcinają głowę, bezczeszczą ciało, odcinają członki i wyrzucają na śmietnik. Kilka dni wcześniej inny chrześcijański chłopiec zostaje rano ukrzyżowany w dzielnicy Al-Basra w Bagdadzie, gdzie mieszka większość irackich chrześcijan. 1 Muzułmańscy bojownicy wysadzili w powietrze już blisko 50 kościołów. Na porządku dziennym są porwania młodych chrześcijanek, które zostają zbiorowo gwałcone. Większość z nich odbiera sobie z rozpaczy życie. 95 procent sklepów prowadzonych przez chrześcijan zostało już zniszczonych. We wrześniu 2005 roku muzułmanie spalili wszystkie chrześcijańskie stragany na bagdadzkim bazarze Dora. Chrześcijanie zmuszani są do rezygnacji z własności, pozbawiani prawa do posiadania domów i ziemi. Według doniesień, najgorsze prześladowania chrześcijan mają miejsce na północy Iraku, w Kurdystanie. W tym samym Kurdystanie, którego żyjący za granicą mieszkańcy, czy to w Niemczech, czy w Belgii, regularnie protestują przed rządowymi budynkami w obronie własnych praw mniejszości, naruszanych przez Turcję. To właśnie w tym regionie Iraku "modne" są porwania młodych chrześcijańskich dziewcząt, które "adoptują" muzułmańskie rodziny lub które natychmiast przymusowo wydaje się za mąż za muzułmanów. 1 W Bagdadzie i gdzie indziej muzułmanie żądają od chrześcijan płacenia regularnego okupu, w wysokości ok. 200 dolarów. Jeżeli jakiejś chrześcijańskiej rodziny na to nie stać, musi wysłać do meczetu jednego członka rodziny, który zmuszony zostaje do przejścia na islam. Jeżeli rodzina odmawia, dostaje 24 godziny na opuszczenie domu. Nie wolno jej przy tym niczego zabrać, ponieważ dom i jego wyposażenie "należy" do meczetu." Naprawdę nie trzeba wiele aby wyszukać jak wygląda sytuacja chrześcijan w innych państwach muzułmańskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Wielcy muzułmańscy "męczennicy", którzy odbiorą swoją nagrodę w postaci ślubu z 72 dziewicami w niebie. Pan nawet wie jak one wyglądają bo pewnie tam był, widział i wrócił. http://www.youtube.com/watch?v=TR3H0D6opMo 1 a najlepsze w tym wszystkim jest to że oni tym wcale nie zyskają dostępu do nieba. Nie ważne co zrobią "dobre" rzeczy czy "złe". Przysłużą się czy nie i tak nie od nich zależy gdzie trafią po śmieci. To ja już z tego nic nie rozumiem. http://www.youtube.com/watch?v=zCzA926hzoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Linki Za dlugie teksty na idiotki zakochane w muzulach. One nie czytaja wiecej jak dwie linijki, szkoda czasu. To proste rosliny, a nie myslace kobiety. Dlatego mija sie z celem pisac elaboratow, podawanie linkow, nie otworza. Zamiast tego beda smsowac i lowju, wiza for ju. Jedyne co fajne ze Polska nie ma socjalow dla emigrantow, to ich odstasza, ale Polska transferowa, schengowa, dlatego te idiotki maja wziecie, czy to przez net, czy to przez Anglie. W Niemczech sa do kupienia koce kapielowe na plaze, na nich pisze "No mony, no marriage, no visa". PZdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Cześć fan anitki :) Idiotki nie przeczytają ale nie tylko idiotki tu wchodzą :) Mówisz filmików też nie oglądają :( rozumiem że nie lubią czytać ale przy filmie nie trzeba za bardzo wysilać mózgów. :( Polska to w ogóle nie ma socjalów nawet dla swoich. Tzn. teoretycznie ma tylko to takie "sumy" że nie wiadomo co sobie za to kupić jak się dostanie. o reszcie szkoda gadać :( coraz większe bezrobocie, służba zdrowia leży, do dzieci karetki nie chcą przyjeżdżać i te umierają a największy problem od kilku miesięcy to związki partnerskie. Jeszcze nam tu tylko brakuje muzułmanów, ich agresji i okupacji naszych ulic. A i tak jest ich coraz więcej. :/ 1 a ręczniki bardzo fajne. Ostatnio właśnie przeglądałam wzory kocy plażowych :) Taki bym sobie z chęcią kupiła :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Polska jako socjalowy kraj odpada, ale ten schengen viza, to przyciaga, zauwaz ze takie wziecie maja Polki od pory jak Polska w UE, wczesniej pies z kulawa noga nie zainteresowal sie Polka. Dostanie taki degenerat vize do Polski to wpadnie tam na ruchansko do oglupialej Polki a potem szuka kraju troche dalej na Zachod, granic nie ma praktycznie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezylam
mialam meza turka....straszny skur....nie szanowal ani mnie ani mojej rodziny dla niego zawsze najwazniejsi byli koledzy malo kiedy siedzial w ogole w domu...gdy sie poznalismy to byl cudowny czlowiek a bynajmniej tak mi sie wydawalo..traktowal mnie jak ksiezniczke zawsze kulturalny spontaniczny zadbany mily nigdy bym sie nie spodziewala ze czlowiek az tak bardzo potrafi sie kamuflowac i sciemniac w zywe oczy..pozniej sie zaczelo...zawsze musial miec 100% kontroli nade mna jak tylko gdzies wyszlam z domu setki telefonow gdzie akurat w danym momencie jestem i co akurat teraz robie...nie daj boze zebym gdzies zagadala albo mnie zagadal jakis facet....koszmar...sceny na ulicy nie raz kogos pobil...potrafil zatrzymac sie na swiatlach wysiasc z samochodu i wyciagnac kolesia zauta spuscic mu lomot za to ze sie krzywo spojrzaal ale nie tylko nie wolno bylo mi isc na basen do pracy gdziekolwiek gdzie ktos by powiedzial zemnie widzial w miejscu gdzie jego zona "nie powinna" przebywac bo to nie przystoi kobiecie turka...mowa tu oczywiscie o jego "drugich oczach" jego kochanych kolezkach...sama go tlumaczylam zawsze w jakis sposob bo zawsze mialam nadzieje ze to wszystko chwilowe raz lepiej raz gozej jak wszedzie ale w chwili kiedy stanela w moich drzwiach kobieta z dzieckiem zmienila eszystko...on mnie zdradzil tydzien po naszym slubie..malo tego on zaplacil tej dziewczynie za to zeby ona usunela to dziecko...nawet nie wiedzial ze ona tego nie zrobila BEZCENNA byla jego mina ktora do tej pory pamietam gdy zastal nas razem siedzace w naszym domu pijace herbate....milion razy mnie przepraszal przyjezdzal zostawial kwiaty pod drzwiami lisciki...teraz wiem ze ma duzo kolejnych "kolezanek" tyle ze nie ma mu kto prac jego brudnych gaci...NIGDY WIECEJ ZADNEJ EGZOTYKI W MOIM ZYCIU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Przeżyłam- bardzo mi przykro, że to wszystko Ciebie spotkało. Mam nadzieję, że dzięki temu ktoś się zastanowi i może coś dobrego z tego wyniknie. x Ja jeszcze tydzien temu miałam muzułmańskich "przyjaciół", ale Linki otworzyła mi oczy... Teraz się zastanawiam, gdzie ja rozum miałam. Mnie też oszukali. Myślę, że lekcje aktorstwa można u nich pobierać. x Wiedziałam, że małżeństwa są podobne niestety do Twojego, ale nie miałam pojęcia, że im się nie wolno przyjaźnić z niewiernymi. Teraz z dystansem patrzę na pewne sytuacje. Powiem tylko, że bardzo możliwe, że Linki uratowała mnie w sensie dosłownym. x A teraz dowcip dnia- chciałam im w ramach rewanżu za odpowiadanie na moje pytania o Islamie- opowiadać im o chrześcijaństwie. Nawet trochę zaczełam. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adress e-mail
Dziewczyny, powiedzcie, dlaczego Turek nie chce mi podać swojego adresu e-mail. Znam numery jego telefonów komórkowych, adres firmy i miejsca, gdzie podobno mieszka, nadto jest dostępny na różnych portalach społecznościowych i stronie firmy, w której pracuje , łącznie zdjęciami ( te wszystkie dane sam mi podał). Pytanie o adres e-mail powoduje zawsze taką samą reakcję: odpowiada "I send you my e-mail adress tomorrow", a następnie potrafi się przez parę dni, a nawet tygodni, nie odzywać, nie odpowiadać na telefony. Kiedy pytam, dlaczego tak się zachowuje , odpowiada,że pracował? To jest bardzo dziwne i nie wiem, o co chodzi, np. on ma jakieś pokoje do wynajęcia, nawet pytał, czy nie mam chętnych w Polsce. No i owszem mam, ale ci ludzie poprosili o przesłanie zdjęć , jak to wygląda, nadto poprosili właśnie o ten adres e-mail, albo nr skype, mają 3 małych dzieci, a tego typu połączenia z Turcją są drogie. Powiedziałam mu o tym, prosząc o ten adres oraz podałam ich adres i numery, aby do nich sam napisał albo zadzwonił i znowu zaległa cisza. Jak myślicie, o co chodzi z tym adresem, co to za sekret. Nie chce tego adresu podać, bo o to proszę, co to za tajemnica, od czapy, nic nie rozumiem. Po prostu zaciekawiło mnie to, o co może chodzić, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezylam
naprawde aktorstwoto oni maja w jednym palcu mowie oni bo przeez okres mojego malzenstwa poznalam wielu jego kolegow i naprawde nie bylo wsrod nich jednego jedynego ktory by nie zdradzal swojej zony i nie mial na boku choc jednej kochanki bylo ciezko ale ta dziewczyna wtedy w tych drzwiach uratowala mnie w pewnym sensie bo gdyby nie ona to pewnie do tej pory mialabym klapki na oczach i dalej by mnie czarowal bo to tez potrafia jak nikt inny...najwazniejsze ze mam to juz za soba...i jest to pewna przestroga dla innych choc na to forum trafilam calkiem przypadkowo...widze niestety ze jest tu wiecej takich naiwnych jak ja moze moja opowiesc komus tutaj pewne rzeczy uswiadomi UCIEKAJCIE OD WSZELKIEGO CO ZWIAZANE Z MUZULMANINAMI JAK NAJDALEJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od Sobieskiego
🌼 gratuluję odwagi....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niejedna czytajac to, przewraca oczami i mysli "ale moj jest inny" syndrom zakochanej naiwniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Przeżyłam, wiesz najgorsze jest, kiedy tu wyzywa się nas od osób nietolerancyjnych itp. Albo, piszą co też my możemy wiedzieć. No jeszcze czasem tłumaczą, że to taki odosobniony przypadek. Albo jeszcze wyzywają od idiotek i gorzej, jeśli ktoś był w takim zwiazku. x A ja myślę, że ani ofiarom, ani teraz osobom, które piszą o nietolerancji, do głowy nie przyjdzie jak obłudnym można być. W naszej kulturze, bez względu czy ktoś jest wierzący, czy nie, jak facet zdradzi żone, to jest to uznawane za naganne, podobnie ocenia się kłamstwo itd. Nie rozumiemy takiej nienawiści i braku litości. Dla nas powodem do dumy jest to, że jak ktoś jest chmski to my zachowamy się z klasą. x Każdy sądzi podług siebie. Tak widzimy świat, że owszem ludzie nie są doskonali, ale niby po co ktoś mógłby codziennie być miły i cie okłamywać. My na ogół mówimy, to co naprawde myślimy. x Tam natomiast- mąż nie zdradza żony, on sobie bierze drugą żonę, a jak tylko chce się zabawić to małżeństwo czasowe- jemu wolno, pierwsza (czy któraś) żona nie wie on ma w domu spokój, a grzechu nie ma. Żyć nie umierać. Jak okłamuje żonę to dla jej dobra, jak kłamie niewiernemu, to Allah mu to wynagrodzi. x Nienawidzi się w pierwszej kolejności Żydów, potem innych niewiernych, następnie kraje muzułmańskie, w których Islam jest liberalny, dalej na lini szyici z sunnitami, a potem mniej "pobożnych". Nie znają pojęcia litości. A my takiej nienawiści. Allah im każe robić różne rzeczy. Uwiedzenie (lub porwanie) chrześcijanki jest powodem do dumy i chwały wobec ziomków. Bez względu na ilość kłamstw, które jej powie. A jeśli jeszcze ją wykorzysta finansowo, czy skrzywdzi to jest to dodatkowy powód do dumy. ( na marginesie werzą, że jak kobieta miała stosunek z muzułmaninem, to jakiś kontakt z Islamem miała, więc gość szerzy wiarę) :)))) ) x Inna moralność inna mentalność. Myśle, że Przeżyłam nie powinna mieć wyrzutów sumienia, że sie na nim od razu nie poznała. Oni potrafią być b. przekonujący. A nam w głowie się nie mieści, że mozna byc tak podłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Linki nie wiem czy kogokolwiek obchodzi tu wiedza. Linki, no nie wiem czy mam największą wiedzę, raczej wątpię. Ale jeśli ktoś ma jakieś pytanie, na które nie możecie znaleźć odpowiedzi w internecie, to mogę zapytać moich znajomych, ale uwaga pytanie musi być dyplomatyczne. Ja jeszcze chcę żyć :))). x Oczywiście Linki, ja sama byłam ciekawa wyjaśnienia Zuzanny, ale nie chciało mi się z nią dyskutować na zasadzie "nie bo nie". Dlatego spasowałam. x Nie bedzie mnie kilka dni. x Jeśłi chodzi o wyprawy krzyżowe, to oczywiście były b. krwawe. Jest opis jak chrześcijanie mordowali muzułmanów w świątyni (przekaz chrześcijański), że brodzili we krwi po kolana i po uda. Jednak właśnie na jednym z filmików z tej serii, które wkleiłam z byłym terrorystą, on sam wyjaśnia, fakt który jest przemilczany. Jak to się stało, że chrześcijanie w ogóle musieli się zająć wyprawami krzyżowymi. Po prostu muzułmanie zagarneli ziemie chrześcijan, w tym Jerozolimę. x No i jest pięknie opisana inwazja Islamu, jak stopniowo zajmuje cała Azję Mniejszą, Europę Południową i sukcesywnie zajmuje większe obszary. Żadne państwo nie stanowiło wystarczjacego oporu.Dopiero Sobieski 11 września (ciekawe, prawda, niektórzy twierdzą, że to nie przypadek) powstrzymuje zalew muzułmanów i od tej pory odzyskuje się zagarnięte wcześniej ziemie. x Jeśli chodzi o inkwizycję i inne grzechy kościoła : http://www.eioba.pl/a/42ku/jesli-szatan-nie-wymyslil-religii-to-znaczy-ze-nie-istnieje x I wyruszyli z krzyżami na odzieniu i na sztandarach. Już nad Renem i nad Dunajem wymordowali tysiące Żydów. Potem dopuszczali się gwałtów i mordów na chrześcijańskich Węgrach. Podczas zwycięskiego ataku na Jerozolimę, latem 1099 roku w piątek, w godzinie ukrzyżowania, o czym donoszą urzeczeni tym kronikarze zmasakrowali blisko siedemdziesiąt tysięcy Saracenów Zabijali, bo, jak pisze arcybiskup Wilhelm z Tyru, postanowili grabić zawsze i wszędzie, „każdego mieszkańca miasta. Ociekali krwią i u wejścia do każdego „oczyszczonego domu wieszali, na znak przejęcia na własność, swoje tarcze jest to jedno z najstarszych świadectw używania tarcz herbowych jako dowodów tożsamości. W świątyni urządzili taką jatkę, że jak pisze ksiądz Rajmund z Agiles „za sprawą cudownego, sprawiedliwego zrządzenia bożego aż po kolana, a nawet aż po końskie siodła, nurzali się we krwi. A następnie, co odnotował autor Gesta Francorum, świadek naoczny, „szczęśliwi, z radości roniąc łzy, poszli nasi oddać cześć grobowi Zbawiciela. Wiecej: http://www.eioba.pl/a/42ku/jesli-szatan-nie-wymyslil-religii-to-znaczy-ze-nie-istnieje#ixzz2Mn3MMJ5s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Z tego samego linka x Sam wielki inkwizytor, Torquemada, osobiście posłał w Hiszpanii dziesięć tysięcy dwieście dwadzieścia osób na stos oraz dziewięćdziesiąt siedem tysięcy trzysta siedemdziesiąt jeden osób na galery. I jeszcze w połowie XX wieku chrześcijanie torturują we frankistowskiej Hiszpanii, w Korei, Algierii, Grecji, Wietnamie i w więzieniach Republiki Federalnej Niemiec. W hitlerowskich Niemczech zostaje przywrócona straszliwa kara odpowiedzialności rodzinnej papież Grzegorz IX ekskomunikował aż do siódmego pokolenia, a papież Urban II nie uważał za morderstwo zabicia osoby ekskomunikowanej, „gwoli przysłużenia się Kościołowi naszej matce. x Polecam przeczytać chociaż napisy pod rycinami x Wiecej: http://www.eioba.pl/a/42ku/jesli-szatan-nie-wymyslil-religii-to-znaczy-ze-nie-istnieje#ixzz2Mn4JaRC5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Sześćset lat prześladuje się waldensów tylko dlatego, że poważniej traktują Biblię. W roku 1234 papież Grzegorz IX nakłania do krucjaty przeciw chłopom ze Steding, którzy odmawiają arcybiskupowi Bremy nadmiernej daniny. Pięć tysięcy mężczyzn, kobiet i dzieci ginie z rąk krzyżowców, a zagrody owych chłopów zajmują osadnicy obdarzeni nimi przez Kościół. Na początku XV wieku Marcin V i Eugeniusz IV propagują krucjaty przeciw husytom, podczas których dochodzi do strasznych wyczynów obu stron: katolikom rzeźbi się na czołach krzyże, a husytom kielichy; kapłanów piecze się w beczkach pełnych smoły albo zasztyletowuje się ich przy ołtarzach. Dokonywane rzezie wyludniają całe miasta, setki wiosek płoną, już wtedy zostaje wypróbowana taktyka spalonej ziemi Wiecej: http://www.eioba.pl/a/42ku/jesli-szatan-nie-wymyslil-religii-to-znaczy-ze-nie-istnieje#ixzz2Mn4wzW7R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Stary Testament również obowiązuje chrzescijan. Tora obowiązuje żydów. Nasz ST, różni się od ksiąg uznanych przez żydów. Wikipedia "starsza część Biblii, przyjęta przez chrześcijaństwo z judaizmu. Judaistyczna (a za nią protestancka) wersja obejmuje 39 ksiąg (tylko hebrajskich), katolicka zawiera 46, a prawosławna w sumie 50-53 (księgi hebrajskie i greckie z Septuaginty oraz niekiedy apokryfy)." x ST jest częścią jednej Biblii, teraz interpretuje się go pokojowo, tolerancyjnie, miłosiernie.Uznaje się, że przekaz odnośnie moralności jest wyznaczany przez Nowy Testament. 10 przykazań jest w ST. Adam i Ewa też. Abraham , Noe, Mojżesz itd. Jak chodziłam do kościoła to ksiądz o nich wspominał, na religii też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
O jeszcze fragment o czcigodnej inkwizycji x W roku 1568 hiszpański trybunał inkwizycji postanawia likwidację trzech milionów Niderlandczyków, którzy jak brzmi hasło wypisane na kapeluszach „gezów wolą być „raczej Turkami niż papistami. Gdy książę Alba ma już za sobą wymordowanie wielu tysięcy ludzi, papież przesyła mu dla podtrzymania ducha poświęconą szpadę i od tej chwili rozpoczyna się wyludnianie całych miast, nie oszczędzające nawet jednego dziecka, a towarzyszą temu wymyślne okrucieństwa, na przykład dławienie córek krwią ich ojców. Wiecej: http://www.eioba.pl/a/42ku/jesli-szatan-nie-w ymyslil-religii-to-znaczy-ze-nie-istnieje#ixzz2Mn75YpqX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreschner, zajadly wrog kosciola katolickiego, byl tez sadzony za klamstwa i bluznierstwa, stary ssman. Faktycznie jest sie na kogo powolywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Magnolia mogę wiedzieć jaki cel mają Twoje ostatnie wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Artykuł opracowano na podstawie książek Deschnera. Równie dobrze mogliby to zrobić np. na podstawie Biblii. Nie wiem, czy Niemcy go uważają za wariata, czy osobę zdrową psychicznie. Dla mnie ważne jest, że żaden teolog, ani historyk nie podważa jego książek. Pomimo oddania ich do recenzji. Proszono go jedynie, aby książka "I znowu zapiał kur" została przeznaczona dla wąskiego grona- uwaga BISKUPÓW, KSIĘŻY i TEOLOGÓW. x Jeśli ktoś podsyła mi art. z którego wynika, że inkwizycja tworzyła podwaliny pod prawa i wolności człowieka, to czuję jakby mi ktoś napisał, że Hitler był dobrym człowiekiem, bo znakomicie rozwiązywał problem przeludnienia. x fan anitki, albo podważysz fakt historyczny przywołany przeze mnie (podaj jakiś dowód), ablo sobie odpuść i nie deprecjonuj autora, bo to naprawdę niskie. Wiesz o Szymborskiej sama słyszałam jak się Krakowiacy wypowiadali i o Miłoszu też. Nazwanie kogoś głupkiem oups przepraszam wariatem- nie jest argumentem najwyższych lotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
ech Linki fan anitki nie dostrzegł sarkazmu w moim podziwie dla osiągnięć inkwizycji x Bardzo nie chciałam poruszac tego tematu-bo to przeszłość. Jednak, mam taką słabość, nie zawsze dobrze znoszę jak ktoś przeinacza fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Ściślej Linki chodziło mi tylko o sprostowanie, nic więcej. Już nic nie mówię na ten temat :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×