Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

a ty sobie odpusc jatrzenie na kosciol katolicki. Stary biedny czlowiek po studiach lesniczych nie jest dla mnie autorytetem, autorytetem sa historycy, wylacznie. i pytam jak Linki, czemu sluza twoje wklejki tutaj -nie pomylilas tematow ? Ode mnie EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Ale Magnolia niczego nie udowodniłaś. Po prostu przedstawiłaś inne zdanie i nie wiem czy ktokolwiek to będzie analizować. To nie jest miejsce na rozmowę o inkwizycji bo w dwóch postach do prawdy się nie dotrze. Więc skończcie oboje te inkwizycje i inne wojny krzyżowe. 1 Jak powtarzałam już tu nie raz kościół i papież przepraszał za zbrodnie kościoła w przeszłości. 2 nikt kto morduje na ustach mając imię Boże nie jest chrześcijaninem. Brevik też się nazywał chrześcijaninem fundamentalnym. Boga miał w dupie ale uważał że kulturowo jest chrześcijaninem do ubierał choinkę na Boże Narodzenie. No proszę Cię. Serio? Mam Ci przypomnieć kim jest chrześcijanin? Zaś muzułmanie mordują w imię swojej religii i to jest z nią zgodne. I myślę że to jest najważniejsze. I powiem że widząc jacy oni są teraz cieszę się że były wojny krzyżowe bo nie chciałabym teraz walić głową w beton oddając pokłon szatanowi a w sercu hodować nienawiść. 3 I też nigdzie nie napisałam że Chrześcijan nie obowiązuje Stary Testament. Tylko że Chrześcijanie zaczęli się od Jezusa i za nim podążają i przez niego tylko mogą dostąpić zbawienia ale przecież nie odrzucają ST. Przecież w samym ST są proroctwa dotyczące przyjścia Jezusa więc jak mogliby go odrzucać? To nie hipokryci jak muzułmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
fan anitki, sama zaczełaś ten temat. Nie chciałam o tym rozmawiać. Ale nie przecież Ty mnie osiwiecisz. Parę razy prosiłam o zmianę tematu. Gratuluję udało ci się mnie sprowokować. Więc ci tylko odpowiedziałm, przykro mi , że nie podoba ci się moja wypowiedz. Jeszcze dziwniejsze jest to co teraz piszesz. No to teraz jak odpowiadam Ci na niewygodny fakt, to to jest jątrzenie na kościół katolicki. Wiecie co, ja się poddaję. x Życzę wszystkim dużo szczęścia. A ci co są w związkach z muzułmanami szczególnie tego potrzebują. x Linki raz jeszcze dziękuję. Zapewne jeszcze kiedyś tu zajrzę , ale raczej nie prędko. Myślę, że jeśli ktoś chce poznać prawdę , to ją pozna, a jeśli nie to można stanąć na rzęsach i tak to nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Ok Linki, jeszcze tytułem wyjaśnienia: oni czekają na mesjasza. Wierzą w Jezusa, ale jako proroka, nie wierzą, że został ukrzyżowany. Gdy przyjdzie mesjasz, to wtedy, według muzułmanów, na świecie będzie dobrze, wszyscy będą mieć wszystkiego po równo. Przedstawiają go bez twarzy-bo nikt nie wie jak będzie wyglądał. x Fakt źle przeczytałam twoją wypowiedz na temat ST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Ale Magnolia nie obrażaj się. Nikt Cię tu nie chciał urazić. My bardzo chcemy (a przynajmniej ja) żebyś tu była, pisała i zaglądała jak najczęściej. Po prostu tylko uważam że to nie jest miejsce na rozmowę o inkwizycji. Zresztą sama to pisałaś "Jeśli coś działo się kilka stuleci temu , a chrześcijanie wyciagnęli wnioski i są pokojowi i tolerancyjni, to nie trzeba rozpatrywać co było, bo dyskusja zboczy na inne wątki." Uważam tak samo. Co Cię tak zdenerwowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia ostatnie slowko gdybys sie nie powolywala na Deschnera, notabene ekskomunikowanego przez paieza wroga KK, lecz na zrodla historyczne jak ja, nie pisnalbym slowka. Ale tego chorego z nienawisci do calego chrzescijanstwa czlowieka cytowac jako prawde objawiona ? On jest takim samym historykiem jak Jan Tomasz Gross, wiecej wyssanych z palca bzdur niz prawdy. Sorki Linki, wyjasnilem sprawe Magnolii, bo robi ze mnie ignoranta a nie lubie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Linki Z tych samych powodów co podałaś nie chciałam wdawać się w dyskusje o krzyżowcach (napisałam przecież, że wyprawy krzyżowe były konieczne, ze względu na inwazje muzułmanów) i inkwizycje. x Ale mam alergię na wybielanie faktów. Powiem Ci, że byłam pytana w pewnym regionie Polski, czy lepszy był Hitler, czy Napoleon. Jak im mówiłam o Oświęcimiu, to się śmiali, że to nie prawda. Jak się pytaliśmy, to gdzie są ci Żydzi z kamienic, które po nich zostały, to odpowiadali, że wyjachali (w czasie wojny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
No tak muzułmanie wierzą w Jezusa ale jako człowieka a nie Boga. Mało tego wmawiają nam że Jezus przepowiedział nadejście Mahometa. Przecież to jest jeden z ich forteli "Ale my tez wierzymy w Jezusa." :/ A jak widzą żeś zacięty chrześcijanin to ci walą "Szkoda mi ciebie bo ty wierzysz w człowieka."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Żeby wiedzieć, czy chory z nienawiści, to trzeba coś jego przeczytać. Ja tam nie znajduję niczego nienawistnego. Eksomunika...dotyka każdego, kto oficjalnie występuje z kościoła. Nie ważne kto przytoczył fakty, ważne czy prawdziwe. Czy któryś z tych faktów był nie prawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
W pewnym regionie Polski? To gdzie oni żyli pod ziemią? Ja rozumiem że na świecie mówi się o polskich obozach koncentracyjnych i innych "ciekawych faktach" ale żeby Polacy? No i jak ma być dobrze w tym kraju? Jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki, Jezus to dla nich Prorok, jeden z wielu. A na krzyzu nie On zostal ukrzyzowany bo zostal podmieniony. Ten ich Mahommet gdzies cos uslyszal w trakcie wedrowek ale niedokladnie i stworzyl nowa historie, tam jest w tym koranie taki misz masz, tu uslyszal to, tam uslyszal co innego i ulozyl jak to niepismienny czlowiek nowa bajeczke na uzytek swoich zwolennikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Nie chcę mówić w jakim, bo chcę zostać anonimowa. Takie wypowiedzi padały z ust ludzi starszych, natomiast dzieci i młodzi byli bardziej świadomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Linki ja się po prostu zastanawiam, po co ja tutaj. Ani męża muzułmanina nie miałam (a mogłam) ;), ani nie planuję. Mam wrażenie, że rozmawiam z ludźmi b. młodymi, których te tematy nie zbyt interesują. A ja sie sile na nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
fan anitki no wiem że prorok ale w sumie to jakiś taki mało istotny przy Mahomecie. A cuda robił bo mu na to pozwalał allah. POZWALAŁ :D ale jaja. Ciekawe czemu nie POZWOLIŁ dokonywać cudów wielkiemu Mahometowi skoro on taki ważny. A skoro ten był nie piśmienny to czemu wysyłał do niego anioła który go dusił karząc mu czytać jak ten nie umiał. Przecież islam to zlepek różnych religii. To jak to może nie być bełkotem? Jemu się już myliło co nazmyślał :D A teraz idioci immani próbują ludziom tłumaczyć te sprzeczności. A że w większości sami muzułamnie nie potrafią ni czytać ni pisać to nie ma jak tego sprawdzić. Mało tego im nie wolno dyskutować bo przecież Mahomet powiedział: 5:101 "O wy, którzy wierzycie! Nie pytajcie o rzeczy, które by was zmartwiły, jeśliby wam zostały ujawnione. Ale jeśli zapytacie o nie, kiedy jest już zsyłany Koran, to one wam zostaną wyjaśnione. Bóg wam przebaczy, bo Bóg jest przebaczający, wspaniałomyślny!" 5:102 "Ludzie przed wami pytali o te rzeczy, ale potem przez nie stali się niewiernymi." O tak się zabezpieczył cwaniaczek. BO jakby ludzie zaczęli dociekać to by dostrzegli te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Magnolia tak się wydaje że to ludzie młodzi bo w większości to idioci niestety. Tych to nie przekonasz. Ale jest wiele osób neutralnych które się tu nie wypowiadają a czytają. I to jest dla nich. Ich trzeba ostrzegać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy byl w tym, jak mu sie zonka pasierba spodobala, od razu jak na zawolanie pojawil mu sie Gabriel i zezwolil wziac ja za zone, choc wczesniej bylo surowo zakazane, ...co sie nie robi dla kumpla, nawet Allach zmienil zdanie dla chuci starego buhaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
he he he. No co się czepiasz. :] Każdy może zmienić zdanie. Tyle razy Allah zmieniał zdanie że raz więcej nie robi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
W temacie który wczoraj podesłał fan anitki znalazłam oto taki ciekawy przykład Turka biznesmena. Musze przyznać że oni to wiedzą jak robić interesy. Pozwoliłam sobie wkleić ów przykład. 1 dopuki sama nie przezylam tego: "na wlasnej skorze nie wierzylam w opowiesci kobiet jak postepuja ciapaci z polkami moj ciapak zdobyl moje serce niestety szybko. bylam po ciazkim zwiazku pelnym nienawisci i zlych emocji. bardzo podobalo mi sie jak moj o mnie zabiegal, jak sie staral, ile czasu mi poswiecal. potrzebowalam tego. zaczelismy sie spotykac, on dawal mi prezenty, kwiaty.. ogolnie bylo jak w bajce poszlismy do lozka, zrobil mi kilka zdjec, jak twierdzil, zeby mogl mnie ogladac gdy poczuje sie samotny po tym wszystkim sielanka nie trwala juz dlugo najpierw zaczal przebakiwac o tym ze potrzebuje pare groszy na to czy tamto, ze wyplata mu sie opoznia. pozyczalam. nie oddawal nigdy, ale w sumie ja nie myslalam o tym, zeby go prosic o zwrot jednego dnia przyjechal i powiedzial, ze potrzebuje na szybko 700 euro, niby ze musi zaplacic jakis czynsz czy inne oplaty. pozyczylam. ocywiscie nie oddal mi za to przyjechal z kolejna prosba o pozyczke. tym razem potrzebowal 1500 euro. powiedzialam, ze nie mam takiej sumy. a on - ze mam jakos skombinowac inaczej wszyscy zobacza jaka jestem niegrzeczna w lozku. bardzo sie przerazilam. on to mowil serio. chcial porozsylac moje zdjecia po znajomych. te zdjecia ktore mi zrobil podczas naszych wspolnych nocy pozyczylam te cholerne pieniadze, dalam mu. ale to nie byl koniec. przyjechal z kolejnym zadaniem. tym razem zamarzyl sobie 3000 euro. blagalam prosilam mowilam, ze nie mam od kogo pozyczyc. ze musze jeszcze oddac za tamta pozyczke. on powiedzial, ze jak mi zalezy, to cos wykombinuje. zalamalam sie okropnie. przestalo mi juz zalezec na wszystkim. postanowilam isc na policje. najadlam sie strasznego wstydu, ale zlapali go. czeka teraz na proces o zastraszanie i wymuszanie. pieniedzy nie odzyskalam, rzecz jasna. boje sie tez o siebie bo jego rodzina mnie straszy, jego koledzy. nie chce wyjezdzac z miasta, mam tu dobra prace, piekne mieszkanie. ale chyba bede musiala" "to jest turek urodzony w niemczech nie potrzebowal zadnej wizy, tylko pieniedzy zeby nie musial za ciezko pracowac" Na pytanie o groźby odpowiada tak: "to sa gluche telefony z zastrzezonego numeru, czesto kilka pod rzad, lisciki zostawiane w mojej skrzynce pocztowej typu - uwazaj na siebie, dorwiemy cie, juz teraz cale zycie bedziesz sie bala pokazywalam to policji, no ale oni niewiele moga zrobic skoro nie wiadomo kto to robi, ale ja wiem ze to jego rodzina i znajomi, chociaz dowodow niestety nie mam jestem juz strzepkiem nerwow, prosilam o pomoc policje, zgodzili sie na jakies tam dodatkowe patrole mojej dzielnicy ale co z tego jesli akurat mi sie cos stanie a ich nie bedzie w poblizu? to jakis horror po prostu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.a
Fan anitki, uważaj, bo za obrazę (nawet krytykę) Mahometa jest tylko jedna kara. Jeszcze ktoś się poczuje w obowiązku bronić wiary. Lepiej pisz oględnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
Już widzę jak tÓrki ogÓrki do mnie na wieś jadą zemsty dokonywać. Najpierw kundle ich obszczekają więc się zbudzimy, potem zobaczą widły od gnoju.Nikt jeszcze nie zdzierżył wideł i kosy .Pod dachem jeszcze jaka gwintówka po dziadku też się znajdzie i wiadro granatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
Ciekawe też dlaczego bulgot Nergal nie podarł koranu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
"bo w dupie ma koran i sra na to, co tam jest napisane" jak głosi KULTOWY TEKST tego forum, który lubią nałożnice, żony , kandydatki na żony ,zwolennicy i przeciwnicy muzułmanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reat
Vaniilaaa - ty sobie powinnaś do tego tekstu prawa autorskie zastrzec i zacząć tantiemy pobierać, tekst naprawdę podoba się wszystkim i rozkłada--------nogi, kolana i ...........głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnolia, ja pisalem takie rzeczy i i gorsze pod wlasnym nazwiskiem i imieniem wlacznie z miastem na NK i sie nie balem :) Jedyne co, to proby arabesek bylo zrobienie mi drugiego konta, hehe, za glupie sa na to, a do czytania swoich analfabetow z piaskow pustyni nie zmusza.:D Im wazniejsza viza niz obraza allacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znane jest mi to zdjecie, panny mlode prawdopodobnie, jedna ma tam nawet welon, poza tym instytucja druzb tam nie istnieje i na pewno nie bylyby tak ubrane jak lolitki do rzucania kwiatkow tylko, jak w naszej kulturze. Nawet w naszej wywolaloby skandal, wymalowane dzieci z nagimi ramionami, wiec na bank panny mlode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
No nie kituj . I tak hurtem by szły? Może to jest jakiś ich obrządek religijny a ci panowie to ich opiekunowie (ojcowie)? Nawet miałam skojarzenia z pierwszą komunią (może to przechrzty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzlumanka smierdziuszka pakii
http://pokazywarka.pl/g5blci/ "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a
To jeśli pamiętam bojownicy Kamazu z narzeczonymi. Zbiorowe śluby to taka propaganda, jak u Mao. Mogę spytać znajomych, ale dopiero za tydzień. Bo to informacja z netu o tym ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×