Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

nikt nie może podnosić, iż zachował się niezgodnie z normą dlatego, że nie wiedział o jej istnieniu. U Turkow zarzynaja siostry i jest poklask spoleczny. Jest strona niemiecka, gdzie sami sie zagrzewaja do tego, potem uciekaja do Turcji i sa bezkarni. Turcja w Unii Europejskiej , - tiaaaa .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Ignorantia - nieznajomość iuris - prawo nocet - nie mogę znaleźć ale w wyrażeniu ale "littera docet, littera nocet" - czyli "słowo uczy słowo szkodzi" też wysłodziłoby że "nocet" oznacza "szkodę" ale jeszcze po obiedzie zajrzę do swojego papierowego słownika łacińskiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
Fan Anitki Niestety muszę się z Tobą zgodzić. Dla pewnego gatunku Turków , Europejka, która zachowuje się wobec mężczyzny normalnie w naszym rozumieniu tego słowa, to idiotka, prostytutka, trudno powiedzieć jak to nazwać. Natomiast, to moje doświadczenia, nie wszyscy Turcy, zwłaszcza Ci wykształceni, mieszkający za granicą, mają takie poglądy. Ad. mojego zeszłorocznego zauroczenia: Na dzień dzisiejszy ciekawi mnie, co dalej zrobi "Mój Turek" , bo takiego kretyna i oszusta nie spotkałam jeszcze nigdy w życiu. Jego obecne zabiegi i poczynania, obserwuję i opiszę na tym forum , jako ewentualny wzór "postępowania tureckiego zakochanego / żonatego/ amanta"- może któraś nieszczęsliwie zakochana w zachowaniu swojego Turka odnajdzie te elementy, więc będzie wiedziała, co stanie się dalej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Ale fan anitki mi nie o to chodziło że oni się odnoszą do prawa. Tylko że analogicznie jak właśnie ta "nieznajomość prawa szkodzi" może być zgubne "nie poznanie" prawdziwej twarzy muzułmanów. Tylko w tym sensie. Przecież dla nich prawo europejskie nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powoluja sie na prawa europejskiei szczegolnie socjalne, jesli chodzi od nieczystych europejczykow, na to to wiedza gdzie brudna lape wyciagnac. Paragrafy, kodeksy, szczegolnie na dzieci znaja bo to ich jedyna praca. Magnolia znikla, bo miala tyle wiadomosci co jej znajomy turecki opowiedzial. Smiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicecooper opowiedz dalej, te tlumoki po takich zachowaniach jak Magnolii osadzaja wszystkie Polki jako glupie puszczalskie. Ja osobiscie Turkow traktuje z gory, potrzebuje tego ta holota z azjatyckim wychowaniem. Tak, z azjatyckim, nic to nie ma wspolnego z europejskim, kompletnie nic ! I tu te nasze Poleczki slizgaja sie pozniej, bo tlumacza po europejsku habisia, a tu trzeba po azjatycku, czyli baba do ruchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
..nowa strategia.... pełzająca agresja metodą ,,będziemy liczebniejsi,, w waszych miastach....nie bedzie dla was miejsca....a potem gdy poczujemy swą siłę.....za dwadzieścia lat..? ...tak myslę że wiele wydaży się predzej niż myslimy....to nie są żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
..nowa strategia.... pełzająca agresja metodą ,,będziemy liczebniejsi,, w waszych miastach....nie bedzie dla was miejsca....a potem gdy poczujemy swą siłę.....za dwadzieścia lat..? ...tak myslę że wiele wydaży się predzej niż myslimy....to nie są żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
...islamista albo jest ,,rabem,, i ulega przed batem albo ma ,,raba,, i bat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
... a nieChse........ też mi się tak wydaje ale ja jestem tylko "nienormalną fanatyczką" A powiedz mi może Ty wiesz kto to się wypowiedział że "brzuchami naszych kobiet podbijemy Europę"? Wiesz może. Nie wiem czy to czasem nie był jakiś turecki polityk. Komuś tak się chlapnęło. No to o co chodzi. Wiadomo. Zyskać przewagę liczebną a potem zaczną "eksterminację" innych narodów i wyznawców inncych religii. Doświadczenia mają z czego czerpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Fan anitki to że się powołują na prawa o socjalu to jest zwykłe wykorzystywanie. Tak jak wykorzystują naszą tolerancję i wolność słowa a nawet wolność wyznania co w ich kraju wiemy jak się kończy. Ale faktem jest też to że jak taki idzie siedzieć za zamordowanie córki do pierdla to za winnego się nie uważa a tylko za męczennika (albo ucieka) jak napisałeś. A skąd próba wprowadzenia praw szariatu? 1 Nadal nie wiem czemu 'Ignorantia iuris nocet" przetłumaczyłes jako że "znajomość prawa nie szkodzi". Nie wiem. Teraz jakoś się wykręcasz. 1 A dwa "po takich zachowaniach jak Magnolii osadzaja wszystkie Polki jako glupie puszczalskie" chyba ktoś Ci się z kimś pomylił. Magnolia nigdy ani nie była w związku z żadnym muzułmaninem ani nie wychwalała ich. Wręcz przeciwnie. Chcę wierzyć że zaszła tu jakaś pomyłka bo ciężko mi pojąć że to wszystko może być tylko zemstą za zachowany uraz o "inkwizycji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Do mapeta. Zamilcz już ty kłamczucho jedna. Nie raz ci udowodniłam żeś Pinokio z nochalem aż do samej ziemi. Leć na temat o alimentach gdzie kobieta chce wyskubać swojego faceta. Tam będziesz miała używanie. Tutaj dość mają ciebie już nie tylko ci co z Turkami nie sypiają ale także Ci co mieli z nimi "głębszy" kontakt. Alicecooper w ogóle nie powinna poczuć się urażona twoimi wywodami. Posiedź sobie na fb może kolejna twoja znajoma zaszła w ciążę a nie ma takiego "wysokiego" wykształcenia jak ty to się dowartościujesz. Miotaj się dalej bo ktoś cię pod murem postawił. Kręć, kręć. Zaprzeczaj to co kiedyś pisałaś jak z tą ironią o tym że "masz w dupie Koran". Na twoich postach to można by doktorat o głupocie i zakłamaniu napisać. Tyle materiału dostarczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrozumialas Linki, nieznajomosc prawa nie szkodzi PRZED ICH SKUTKAMI, caly czas o tym pisze, czytaj. Tak to trzeba rozumiec, a nie "nieznajomosc prawa szkodzi". Bo nie szkodzi, mozesz zyc bez znajomosci prawa 100 lat, ale szkodzi ze nie znasz wiezienia za to, jak zlamiesz to NIEZNAJOME prawo. Bardziej nie potrafie wytlumaczyc, wybacz Linki, ide, czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Oj fan anitki też kręcisz jak mapet. Ja nie wiem czemu moją "nieznajomość prawa szkodzi" przetłumaczyłeś jako że można nie znać prawa i to uchroni przed nim. Wmawiasz mi że powiedziałam inaczej co jest nieprawdą (wróć do postu). Najpierw tłumaczyłeś mi że Turki prawa Europejskie maja w dupie a teraz znów mi tłumaczysz co znaczy "nieznajomość prawa szkodzi". Ja wiem co to znaczy. Natomiast nie wiem czemu nie przyznasz się że sam palnąłeś głupstwo lub że coś źle odczytałeś. To nie zbrodnia źle coś odczytać. Na dowód Twój post: ""Ignorantia iuris nocet" (nieznajomość prawa szkodzi) Boszszs Nieznajomosc prawa nie szkodzi /w jej wykonaniu/inaczej wszyscy byliby uniewinnieni z powodu braku znajomosci kodeksu karnego /nie wiedzialem, nie znalem/ ze nie wolno" 1 O Magnolii oczywiście zamilkłeś. Najpierw ją oczerniasz a teraz milczysz. Czym się zatem różnisz od "forumowego" mapeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicecooper
Linki: pozwól , że decydować o tym, czym czuję się urażona / czy też powinnam albo nie powinnam czuć się urażona/ będę podejmować sama. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
Przepraszam jeżeli poczułaś się dotknięta nie to było moim celem. Obiecuję że więcej nie napiszę czym powinnaś poczuć się urażona a czym nie. Nie wiedziałam że to taka zbrodnia ale rozumiem bo być może sama tez bym tak zareagowała. Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antprotologia smierci
za pozucenie islamu jest smierc i dlatego ukrywaja ze przeszli na katolicyzm pamietajcie ze bedzie dzichad i beda zabijac wszystkich katolików to samo działo sie na wołyniu https://www.youtube.com/watch?v=4vLh0PaqfIE to samo działo sie w bylej jugosławi http://www.wykop.pl/link/1198487/wojna-w-bylej-jugoslawii/ a muzułmanie do tej pory morduja wyznawców jezusa a dlaczego turcy zabijali ormian bo byli wyznawcami jezusa https://www.youtube.com/watch?v=Dda9nqwckHg podobno jezus terz jest ich prorokiem dzichad wybuchnie kiedy muzułmanie urosna w siłe bedzie ich wiecej niz europejczyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
A może wyjaśnisz mi Alicecooper bo piszesz coś o wykształconych Turkach za granicą że nie wszyscy uważają Europejki za prostytutki. Powiedz mi może wiesz z czego wynika takie oto zjawisko: Ta co żyje w Turcji zachwala tych w Turcji natomiast oczernia tych za granicą. Ta co żyje za granicą chwali sobie tych za granicą a tych w Turcji oczernia i nazywa "zdesperowanymi" co tylko chcą się wyrwać. Ta co ma wierzącego mówi że wierzący jest super i "niewierzącym" należy ufać. Inna znowu co ma "niewierzącego" oczernia wierzących i nazywa ich fanatykami. O tym że wykształcony jest "bezpieczny" też czytałam jak również spotkałam "świadectwa" kobiet które wykształconego miały. Z czego to wynika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
antprotologia smierci Ale na Wołyniu to mordowali Polaków Ukraińcy. Czy oni byli muzułmanami? Przecież Ukraińce to prawosławni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
...ARAFAT -brzuchami naszych kobiet zawojujemy świat....ten sam który broń brał na polecenie sowietów od Polski.Czech,cccp.... ....dziśiejszy świat narodów i plemion mÓÓzóółÓÓw jest zjednoczony w islamie i na drodze nowoczesnego szariatu wbrew pozorom....to jest przeciwnik i należy to docenić zwłaszcza brać pod uwagę wynikającą z tradycji tÓÓrecką azjatycko-bizantyjską przebiegłość i krwawe nawyki ich przodków z Ałtaju.....zwłaszcza ulubione włóczenie ofiar ...ulubionym aktem okrócieństwa Talibów w Awganistanie było robienie pojmanym żywcem żołnierzom tz ,,Abażuru,,....moge opisać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
...ARAFAT -brzuchami naszych kobiet zawojujemy świat....ten sam który broń brał na polecenie sowietów od Polski.Czech,cccp.... ....dziśiejszy świat narodów i plemion mÓÓzóółÓÓw jest zjednoczony w islamie i na drodze nowoczesnego szariatu wbrew pozorom....to jest przeciwnik i należy to docenić zwłaszcza brać pod uwagę wynikającą z tradycji tÓÓrecką azjatycko-bizantyjską przebiegłość i krwawe nawyki ich przodków z Ałtaju.....zwłaszcza ulubione włóczenie ofiar ...ulubionym aktem okrócieństwa Talibów w Awganistanie było robienie pojmanym żywcem żołnierzom tz ,,Abażuru,,....moge opisać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.
Vanniliaaa widziałam w Turcji kobiety bez chust- przeważnie były młode...i w 50 stopniwym upale były w długich dźinsach i T-shirtach. Jednak Turcja ma swojego Ataturka-inny autorytet niż religijny- i poniekąd rozdziela religię od państwa. Ale konflikt z Syrią wisi w powietrzu. Bo jak w jakimś kraju muzułmańskim stwierdzają, że inny kraj muzułmański jest za mało muzułmański, to go atakują. Ten scenariusz był już w Iranie- potem wszystko przechodzi pod terror szariatu. Powiem Ci jeszcze, że Turcja bardzo mi się podoba- oczami turysty. x Jeszcze 2 tygodnie temu pewnie bym sama na tym forum pisała, że kultura arabska jest boska. Weszłam przez przypadek. I znalazłam link od Linki, z którego dowiedziałam się, że życzy mi sie śmierci. Teraz mam natłok myśli w głowie, że skoro udało im się mnie oszukać, to może zawsze jest taki scenariusz. Faktem jest,że mam do czynienia z nacją, którą Turcy nazywają "hard muslim". x Vanniliaa b. rzadko zdarza się aby taki związek się udał. Jeśli właśnie Twój będzie takim wyjątkiem to na prawdę super. Jeśli możesz odpowiedzieć, czy macie dzieci i jeśli tak, to czy są jakieś problemy kulturowe w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linki mam nadzieje ze zrozumiesz ze bez znajomosci prawa ci to nic nie zaszkodzi. Dopoki nie zlamiesz. Ide na salon 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... a nieChse........
Ukraina ...te tereny wraz z przyległymi były pod władaniem Hanatu Krymskiego.........te same nawyki pozostały ..w genach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki
ależ jestem głupia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.
Fan Anitki Ale ja nie przyjaźnie się z Turkami, tylko inną narodowościa- dużo bardziej religijną. Jełsi w dalszym ciągu mozna nazwać to przyjaźnią :(((. No i oczywiście nie podaje im ręki, a przynajmniej nie mężczyznom, taki kontakt fizyczny jest niedozwolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia.a.a.
Linki widzę, że masz podobną sytuację do mojej jeśli chodzi o kontakt z muzułmanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×