Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość gość
Dzwne ze te Turasy tak sie pchaja do tej zimnej nieprzyjemnej Europy zeby mieszkac na stale a Europejczycy tylko na urlop i spieprzaja z tego "RAJU" :D Kadarka - juz ci mowili na forum, zostan tam na stale !! Cieplo, kolorowo i Turas cie bedzie spinal dzien w dzien a nie raz w roku w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez praca wzywa, gosciu, milo bylo Cie poznac, do uslyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...my nie piszemy że tórki są Źli....my piszemy że są bardzo dobrzy do kebaba...gnojó...i róchania swych kolegów i kózynóf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo maja socjal w Niemczech i lepiej im sie żyje tak samo polacy sa w Niemczech i angli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililillu
UWAGA UWAGA UWAGA!!! Porównanie turka do Brytyjczyka nie mam sensu bytu- zupełnie inna kultura!!!Nie jestem ksenofobką, ale niestety wychowanie w konkretnej kulturze ma wpływ na człowieka. Znam same złe przypadki Polka- Arab. Nigdy w życiu nie zdecydowałabym się na związek z Arabem. Najbardziej śmieszą mnie te ich podrywy- Kocham Cię, Jesteś najpiękniejsza po 10 min znajomości albo i na wstępie. POLECAM poczytać - jest masa książek na ten temat ( np " Arabska żona").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..tórek-arab..dwa bratanki.....do kóz i osłów róchania..i Hanki polaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LILULILULILU a zdecydowałabyś się na związek z Turkiem (to nie Arab)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cóz to za ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nastała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asik jestes zalosna ,ze tak bronisz ciapatych tzn.turkow,chyba oni ci tylko pozostali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczki:D Ale wam zal dupsko sciska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleczki :D Ale wam zal cipsko sciska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki to najwieksze szmaty...bylem ostanio na imprezie "polonijnej" w niemczech a tam qrwa tylko polki i ciapaci (szczegolnie turasy i araby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to alkoholicy i zlodzieje i k****arze do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poleczki mają ostro n******e w głowach i mają zalepione oczy muzułmanską spermą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
turek nigdy nie kochal i nie pokocha zadnej pollki jestem z turkie 7 lat i tyle co ja dla niego zrobilam pomoglam to sa zwierzet na dwuch nogach prosze was tylko o jedno uciekajcie od turkow z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
turek nigdy nie kochal i nie pokocha zadnej pollki jestem z turkie 7 lat i tyle co ja dla niego zrobilam pomoglam to sa zwierzet na dwuch nogach prosze was tylko o jedno uciekajcie od turkow z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,rozumiem dlaczego tak mówi się o turkach,miałam męża polaka latami ratowałam tak zwany toksyczny związek byłam bita wyzywana ale nie potrafiłam zrobić z tym nic dlaczego właśnie dobre pytanie-mysle ze strachu miałam połamane ręce żebra itd.,i waśnie turek stanął na mojej drodze,pomógł mi gdy spadłabym na dno wraz z mężem dziećmi udało się rozstać życie w piekle się skończyło,teraz od paru lat mój wybawca mój turek jest przy moim boku kochamy się wspiera mnie jak może by traumatyczne przeżycia nie wracały,poprostu jes cudowny znamy się prawie 5lat i wiem że nie zrobi nikomu krzywdy a wszczególnosci mnie i mojej rodzinie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tez jest cudowny, ma tyle optymizmu i radości życia w przeciwieństwie do Polaka, jest uczynny, dobry i troskliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...kobieta którą trzeba wspierać i opiekować się w związku jest dysfunkcyjna czyli kula u nogi....w dodatku z czasem przemieni się w kata.....turek....sratatatattttta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AH CI ŹLI POLACY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Nie chcecie Polaków - ok, ale żeby wybierać brudasów? :O Jesteście obleśnymi zlewami na spermę, biały was nie chciał to pozostało ciapactwo i murzyństwo? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisia 2345
turek to najgorsza zaraza w niemczech i na swiecie.polki uwaga na te zwierzeta oni chce tylko polskiej blond cipki i to wszystko.generalnie slodza ostro...mile slowa itp.potem na jednym garnku kobieta musi wszystko gotowac czekac slodzic a te ch**e w pantoflach ogladaja mecz. obudzcie sie ze snu nie rubcie z siebie szmat pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashkymm
polaczki ogladaja mecz w pantoflach i popijaja piwko ,a na calym swiecie ugotowac obiad bardziej pasuje do kobiety,niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poleczki to najlepszy prostyt*tki na swiecie, mozemy byc dumni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
turek nigdy nie kochal i nie pokocha zadnej pollki jestem z turkie 7 lat i tyle co ja dla niego zrobilam pomoglam to sa zwierzet na dwuch nogach prosze was tylko o jedno uciekajcie od turkow z daleka ********* jak mial taka analfabetke to sie nie dziwie:-) A tak calkiem serio to p********z jak potluczona Ja mam meza Turka 7 lat i jakos nigdy krzywdy mi nie zrobil Na pobycie w Unii tez mu nie zalezy bo ma polskie obywatelstwo W domu wszystko robi Dzieci karmii przewija usypia Takze nie piernicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie panny ktore poznaly swoich boskich Turkow w kurortach sa same sobie winne zaden porzadny Turek nie bajeruje kobiety jak to ma miejsce we wszystkich tureckich kurortach ba nawet nie bywa w takich miejscach jestescie glupie i naiwne najpierw proponuje zapoznac sie z lektura nt tureckiej kultury religii i obyczajowosci potem szukac amanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turek jest lepszy od polaka, niestety ale polacy to zwierzeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...polki to zborsóczone sóki......takie ósówa się ze stada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×