Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość gość
Co to za jakaś nawiedzona prostaczka ta wyżej? Niestety ja też podejrzewam że te niby co są w długoletnich szczęśliwych związkach to zwykli Ahmedzi pod damskimi nickami. Współczuję pani 'od zera' ale sama sobie taki los wybrała. Tej co po trzech godzinach rozmowy stwierdziła że jej turek jest w niej zakochany też współczuję ale głupoty i naiwności. Zbliż się do niego a na pewno poznasz każdą jego twarz, tego 'chyba zeuropeizowanego turka'. Tylko spokojnie na to potrzeba czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie:// przeciez nie powiedzial mi ze kocha po trzech godzinach rozmowy:] od tamtej pory mamy ze sobą codzienny kontakt, normalnie rozmawiamy i wyskoczył ztym raz, kilka dni temu. Jak bylam z polakiem w zwiazku na odleglosc to tez sie niby zakochal po miesiacu. Dla mnie to na wyrost, wiadomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TureckiTuras
wszystkie polki to d****i i każdy o tym wie! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam,dajcie im zyc i sie przekonac jak to jest w tych ich zwiazkach.. Najlepiej jest sie poslizgnac na wlasnym gownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TureckiTuras
www.youtube.com/watch?v=tjjVzSSM2Gc Święta prawda! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrośnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każry muslim postempowy sam zapładnia swoje kozy krowy i pozostałe samice kóry kobiety wedle chierarchi i cholarchi w zagrodzie a potem przeleci jeszcze jerza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Agnieszka i mam męża Turka. Jesteśmy razem 5 lat. Żyjemy bardzo dobrze maż mnie kocha i szanuje. Nie wien dlaczego tyle tu podłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Taa na pewno szanuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa,na pewno szanuje.Sama jestem w zwiazku z Turkiem od 3 lat.I taa,naprawde mnie szanuje.Nie jestem juz mloda,ani ladna,wiele juz w zyciu przeszlam,ale teraz naprawde jestem szczesliwa.Wiem,ze wiekszosc z Was mi nie uwierzy,ale to fakt,ze w calym moim zyciu nigdy wczesniej nie spotkalam tak dobrego czlowieka jakim jest moj Turek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
"Nie jestem juz mloda,ani ladna" - I już nic więcej nie trzeba pisać, Turas pewnie młody Adonis z kurortu, który ściąga od ciebie kasę na młode kobitki, życie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy razem w Niemczech od 3 lat i rozstajemy sie tylko na czas pracy.Poza tym ja dlugi czas nie pracowalam,siedzialam w domu na jego utrzymaniu.Od kilku miesiecy pracuje,ale to,co zarobie to sa tylko moje i wylacznie moje pieniadze.Malo tego,moj Turek wysyla pieniadze do Polski,dla mojego syna,bo chlopak narazie nie chce sie przeniesc do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Bo obcy bachor zawsze będzie nie na rękę dla każdemu faceta, Muslima również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile twój syn ma lat? jesteś po rozwodzie z polakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma 16 lat,mieszka z babka w Szczecinie.Jego ojciec,a moj partner od 10 lat nie zyje.A poza tym wredna babo moj Turek nie jest muzulmaninem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Ha! No i zagadka się sama rozwiązała, a już myślałam, że ktoś tu robi prowokację. Jak nie jest Muzułmaninem to ok, w czym problem? No chyba, że jednak jest Muslimem a gada że jest ateistą :D Bo nie ma czegoś takiego jak ex Muslim ateista :O W ich głowach zawsze będzie siedział Koran :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest muzulmaninem na 100%.Mieszkamy razem 3 lata i wiem to doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Jak nie jest to ok, chociaż oni to lubią kręcić i mataczyć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wszyscy muzlumanie zle traktuja kobiety? Jak to jest? Niby są one dla nich takie wazne a słyszy sie to co slyszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Tak, wszyscy Muzułmanie traktują kobiety jak kogoś gorszej kategorii, bo tak mają czarno na białym napisane w Koranie. Kobieta ma siedzieć cicho, rodzić dzieci i usługiwać mężowi. Taka prawda 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie biedny jesteś Głupota nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie wszyscy i mój maż jest tego najlepszym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://pokazywarka.pl/iesu7r/ Jeżdżą do Turcji szkaradne Polki Przeżyć miłosną przygodę z książki. Proszą "kłam mi" jak Eurythmics I dostają niedrogo farmazon szybk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Muslima nie radzę brać, później płacz i Rutkowski 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj lubią lubią czuć władzę...Niby mówi, ze Ty wiesz lepiej w pewnych kwestiach, ale to takie zagrywki, zebyś poczuła się lepiej a wykorzystuje Cie na każdym kroku.Poza tym, Oni nie znają innej muzyki poza swoją i są jakby trochę cofnięci..., w kwestiach chociażby anatomii nie maja pojęcia, bo uczą ich tylko podstawowych rzeczy.Od małego maja wpajane że są najważniejsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można w ogóle brać pod uwagę turka????? :O normalne jesteście??? czy żaden europejczyk was nie chciał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Turcja to nie Europa??Zastanów się, co piszesz najpierw, a potem pisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×