Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość gość
To wasze matki są d****i , a ojcowie brudasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, nasze polskie matki, ciotki, siostry, kuzynki i zony to dz*wki i za to je kochamy! ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLKI DLA OBCOKRAJOWCOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashkymm
Do gosc z 04.10.13 godz.08.59. Nie odchodz.Zony turkow wypowiedza sie raz i odchodza .Nie ma z kim podyskutowac o zwyczajach tureckich.Ciagle tylko temat islam.Chcialam Cie zapytac jak u ciebie z gotowaniem tureckich potraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabki dla Arabów! -"Szacunek!" Pakistanki dla Pakistanczyków! -"Szacunek!" Turczynki dla Turków! -"Szacunek!" Polki dla Wszystkich! -"Bo Polacy to Rasisci i muszą nauczyć się tolerancji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie wszyscy piszecie jacy to Turcy sa zli.Wymyslacie poradniki dla Turkow pod tytulem "jak uwiezc Polke w kurorcie".Ja nie musze wymyslac.Jesli chcecie moge Wam zaprezentowac turecki(a moze tylko jednego turka) przewodnik "Jak wyrwac dziewczyne z burdelu i dac jej normalne,szczesliwe zycie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pretty women pewnie oglądałaś? Jak często takie historie się zdarzają?. Rzadko, co nie znaczy wcale. Od lat pracuję w przemyśle turystycznym na terenie całej Turcji, ale pracowałam też we Włoszech i Hiszpanii, więc mam porównanie. W oparciu o moje doświadczenie, to co widziałem, mogę powiedzieć jedno-Turcy traktują turystki z innych krajów źle. Zawsze w*******y mnie ich zakłady, ile któremu uda się wyrwać panienek w danym sezonie, która odpowie na telefon, a która sama zadzwoni, opowieści , jak z którą któremu było i jak podejść idiotkę, czytanie przy kolegach e-maili czy sms-ów od tych dziewczyn. Szlag mnie zawsze trafiał , gdy tego słuchałem. I nie żal mi sex-turystek, one wiedzą po co przyjechały, wiedzą za co płaca i co za to dostaną. Ale część z tych dziewczyn, chyba autentycznie się angażowała, to po prostu widać. Włosi i Hiszpanie też podrywają turystki, a jakże, ale z zakładami, czy opluwaniem tych dziewczyn przy kolegach się nie zetknąłem. Oczywiście nie wszyscy Turcy są źli, nie wszyscy tak się zachowują, ale wielu -tak. I taka jest niestety rzeczywistość. Ty trafiłaś na kogoś innego, OK, ale wile innych nie. Czy uważasz , że te dziewczyny w forum swoje historie wymyśliły? Ja nie- bo nie raz to widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe facet co ty za pierdoły wypisujesz??? Jesteś specem od turystyki, a zupełnie nie znasz zwyczajów panujących w różnych krajach i kulturach??? Porównujesz Hiszpanię do Turcji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowna Pani, nie porównuję Turcji do Hiszpanii w znaczeniu kultury obu krajów, bo to nie miejsce. Pani komentarz dotyczy mojej wiedzy na temat kultury różnych krajów pozostawię bez komentarza. Stosunek i zachowanie części, podkreślam części , pracowników tureckiej branży turystycznej w stosunku do obcokrajowców- kobiet uważam za skandaliczne, nie mające nic wspólnego z kulturą turecką czy tureckimi zwyczajami, nie mówiąc już o profesjonalizmie w wykonywanej pracy. Mam nadzieję, że Pani tego typu zachowań nie uważa za wyraz "kultury tureckiej", bo musiałbym przeciwko temu zaprotestować. Do Włoch i Hiszpanii nawiązałem z tego względu , że mam kilkuletnie doświadczenie w pracy również w tych krajach i z takimi zachowaniami w stosunku do turystów nigdy się nie zetknąłem. Ja stoję na stanowisku, że turysta udając, się do hotelu danej sieci w jakimkolwiek kraju na świecie, ma prawo oczekiwać obsługi na tym samym poziomie. I pragnę Panią poinformować, że turecki przemysł turystyczny w tym kierunku również zmierza. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie. Proponuję by zamiast siedzieć i silić się na wzniosłe elaboraty na babskim forumie, udał się Pan ze swoim protest songiem do stosownych organów w Turcji. Mniemam, iż ma Pan w sobie tyle odwagi. Pozdrawiam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem Pani , wręcz chyba "agresji" w stosunku do mnie i nie bardzo wiem, którym fragmentem mojego wpisu poczuła się Pani dotknięta i urażona. Ja nie jestem wrogiem Turków i Turcji, inaczej bym tam nie zakładał firmy i nie pracował. Sposób podejścia części pracowników branży turystycznej do turystów, zabawy z turystkami, komentowanie swoich "podbojów" uważam za całkowity brak kultury w przypadku każdego, kto tak postępuje- nie tylko Turków, i zapewniam Panią, że nigdy nie brakowało mi odwagi, aby wobec samych Turków przeciwko tego typu zachowaniom protestować. To nie jest "kultura turecka", to patologia.Chwalenie się przed kolegami zdobyczą w postaci "głupiej turystyki" nie jest spenalizowane, na brak kultury i wrażliwości wobec uczuć innych ludzi nie ma na razie , i to chyba nigdzie na świecie, nie tylko w Turcji, stosownych paragrafów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzniosłego elaboratu ciąg dalszy. Czyli klasyka gatunku. Gosciu koniecznie musi mieć ostatnie słowo. Może ty i masz tam jakieś interesa (w co wątpię) ale kompletnie nie jarzysz w czym rzecz. A najbardziej znana para od zakładów z cyklu kto ją poderwie i na ile nocy to duet Linda - Pasikowski. To zdaje się Polacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakłady tego typu sypały się jak z rękawa w czasie ubiegłorocznego euro, po pubach i innych lokalach miast, organizatorów imprezy. Przodowali w tym Hiszpanie i Irlandczycy. O całym euro sex biznesie nie wspomnę bo rozumiem, iż dla ciebie nie jest to patologia, a część kultury europejskiej :P Dziecko moja propozycja jest następująca: zapytaj wujka google o kilka spraw, rozejrzyj się na mieście, a potem wróć to podyskutujemy na temat kultury, obycia oraz patologii wszelakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka, jestes za glupia by rozmawiac z gosciem powyzej, podciagnij sie w edukacji, zredukuj agresje to moze bedziesz partnerem do dyskusji. Bo jak na razie to tylko sie osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwał się kulturalny Polak, przeciwieństwo niekulturalnego Turka. Wielki Brat jest pod wrażeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, co działo się w zeszłym roku w Irlandii i w Hiszpanii, jeżeli chodzi o "zakłady",bo tam wtedy nie byłem, nie znam również osobiście Panów Lindy i Pasikowskiego i nie posiadam wiedzy o ich "zakładach". Nie ma zwyczaju pisać o rzeczach, z którymi się nie zetknąłem. Ja tego typu zachowań nie uważam za element "kultury europejskiej" -wbrew Pani sugestiom, Pani domniemania są nie słuszne, coś takiego to zaprzeczenie słowa "kultura". I bardzo proszę , aby Pani nie zwracała się do mnie per "dziecko", nie dlatego, ze nie chciałbym być znowu dzieckiem , ale dlatego że Pani "protekcjonalny" ton jest po prostu obraźliwy. Pani wiara w to, czy prowadzę interesy w Turcji, czy nie, to Pani prywatna sprawa. Nie zamierzam się z Panią i z nikim innym kłócić, przedstawiłem pewien fragment realnej tureckiej rzeczywistości na linii turysta - możliwy do spotkania pracownik branży turystycznej, który sam zaobserwowałem .I to tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat jak Brat ( w Turcji sami bracia siostry i kuzyni bo mnoza sie w jednej rodzinie) wazne zebys zrozumiala ze nie jestes godna calowac podeszw goscia, ktory pokonal cie nie tylko kultura ale i wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze slowo BEZNESS czyli jak zrobic w bambuko Europejke w zamian za wize jest szeroko znane w Turcji i nie tylko, w kazdym kraju 3 swiata - czytaj muzulmanskim Szkoda ze takich for ostrzegajacych przed Beznessem nie ma w Polsce, natomiast pelno ich w krajach zachodnich, tu jeden przyklad niemieckojezyczny. http://tuerkeiliebe.iphpbb3.com/forum/index.php?nxu=24937985nx13277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko twoje założenia są oparte na bardzo pobieżnej wiedzy o kulturze Turcji, co własnie wynika z twoich postów. Dziwi mnie to, ponieważ pracownicy branży turystycznej są w tej kwestii zorientowani. A ich wiedza jest w miarę rozległa i dotyczy więcej niż jednego państwa. Przeciętny pracownik posiada znajomość zagadnienia zarówno wschodu jak i zachodu świata. A już tym bardziej z takim nastawieniem nie mógłbyś w Turcji interesów robić. x z chamską polską patologią w postaci pomarańczowego gościa nie dyskutuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W almie odkryłam wczoraj prawdziwą turecką chałwę. Dokładnie taką, jaką ja przywożę. Polecam dla złagodzenia nastrojów ;) Tylko swojej ulubionej kawy nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z chamską polską patologią w postaci pomarańczowego gościa nie dyskutuje --- No coz, szacun za samokrytyke chamstwem mozesz obdzielic caly Istambul:) Gosciu pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętny pracownik posiada znajomość zagadnienia zarówno wschodu jak i zachodu świata. --- hahahahaha jakich zagadnien ? Anatolijczyk jak zlapac koze by nie uciekla przed penetracja ? Belkot, panna, belkot, koncz wstydu oszczedz ! To ze cie zapina jakis Turek nie znaczy ze jestes znawca Turcji i ich mentalnosci, panna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w GW bodajże, a przed wakacjami w Newsweeku, pojawiły się artykuły o rosnącej frustracji Polaków, o lawinowo zwiększającej się liczbie depresji, wizyt u psychiatrów i prób samobójczych. Jesteśmy ludźmi wiecznie narzekającymi, wiecznie niezadowolonymi, wiecznie krytykującymi innych, wiecznie szukającymi wroga. Ponoć byt kształtuje świadomość. Zapewne. Ale jak siedzę sobie w takiej słonecznej Turcji, gdzie jest ciepło, gdzie ludzie się do siebie uśmiechają i nie czerpią niezdrowych podniet z wbicia szpili drugiemu człowiekowi, to sobie tak myślę, że to nie tylko od bytu zależy. Długość i szerokość geograficzna nam Polakom nie przyfarciła :( 12 groszy Kazika się kłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również wszystkich pozdrawiam.Co do Pani kadarki to już nie proszę, ale oświadczam ,że nie życzę sobie , aby zwracała się do mnie Pani per "dziecko". Nie będę komentował Pani znajomości kultury tureckiej, zwyczajów tureckich , tureckiego bissinessu oraz tureckiego prawa karnego- skoro "doradziła" mi Pani zgłoszenie stosownym organom tych zachowań Turków, o którym pisałam.Z tej porady wnioskuję, że turecki kodeks karny to Pani pasja. I jestem przekonany, że na pewno włada Pani doskonale językiem tureckim, pewnie na tym polu też nie mógłbym z Panią konkurować. Praca wzywa. Ta dyskusja zmierza na złe tory, a niczego nie wnosi. Jeszcze raz wszystkim pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo 4 pokoje: x Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące tylko zimno i pada zimno i pada na to miejsce w środku Europy gdzie ciągle samochody są kradzione, a waluta to polski złoty samochody to nie Ruscy kradną tylko robią to właśnie Polacy policja znajduje jeden na sto, natomiast dużą część owoców pracy pożera aparat administracyjno-urzędniczy socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×