Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

Gość gość
Stop Islamizacji Naiwnych Polek! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...zgadzam się na islamizację nędznej częśc***opólacji dennych poleczek...ale wynocha do darfuru..albo turcji na ich zadópie capom lizać jaja.....i tam płodzić mieszańce........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...mieszańców nie trawi żadne stado.......tfuuuuuuu...zwłaszcza mózółmańskie ................samice w związku z tórasem albo innym ciapatym w hierarhi stoją tak naprawdę poniżej oslicy i kozy.........dwie poprzednie przynoszą jakąś kożyść w obejściu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupota wasza nie zna granic:D Mam meza Turka i zyje jak kazda normalna polska para. Jak widac da sie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poleczka + turas = g***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie dlaczego polki zawsze daja d*py muzulmanom...przeciez to porazka dawac d*py muzulmanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....g***o mnie obchodzi twój pogląd na swoje dzisiejsze życie z tórkiem...krótki mózgó z perspektywą horyzontu kóry grzebielószki.......nie zanieczyszczaj przyszłych pokoleń rasy a tej ziemi.......zborsóczyłas się więc nie pchaj mi się w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mongoł byłby lepszy od turka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... a może wielbłąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co...., najlepiej niech każdy żyje swoim życiem i robi tak, jak mu pasuje i jest mu wygodnie.Oczywiście każdy ma prawo do swojego głosu i opinii, jednakże inteligentnej, a tutaj widać wielu rasistów.Niech każdy zajmie się swoim życiem i nie włazi z buciorami w cudze.I tak wszyscy skończymy marnie, więc po co się jeszcze dodatkowo pogrążać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jetes rasistka tepa p*zdo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie, pojedźcie do turcji i spróbujcie poderwać turczynke to turcy pokażą wam prawdziwy rasizm! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie, turcji to rasisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oops "turcy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość Glupota wasza nie zna granicsmiech.gif Mam meza Turka i zyje jak kazda normalna polska para. ---------------------------------------------------------------------------- --------------------------------------------------------------------------- PANIE MIEJ NAS W OPIECE......PRZE TAKĄ WŁAŚNIE NORMALOŚCIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podskakuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hop hop...podskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co...., w tym całym swoim zakłamaniu i obłudzie, oni jednak maja coś w sobie, co przyciąga kobiety..., i nie mam na myśli czegoś, o czym każdy w tej chwili pomyśli...., ale jest to ten ich wszechobecny optymizm i uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dobrymi aktorami. Byłam kiedyś w szoku , kiedy pewien Turek, miły, sympatyczny, uprzejmy - w pracy , po jej zakończeniu, powiedział mi prywatnie, że tych wszystkich gości- nie będę cytować, co by im zrobił, ale ten uśmiech i optymizm, kwestia wprawy, z tego żyją. My mniej udajemy- ja tez mam po dniu pracy ochotę coś niekoniecznie miłego co poniektórym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstydze sie polek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha typowa polka pseudo muzulmanka, az wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polkom już całkiem w głowach się p*p********o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sraka jaka taka ciapata pipa kebap duuupa ch*****j pipaa osrana gupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
............................................................ ............................................................ ......................................---------------------- --------------------------------------llllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllllllloooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubbbbbbbbbbbbbb bbbbbbbbbbbtttttttttttttttttttttttttttffffffffffffffffffffff f444444444444444444444444444444444444444444444444444tttttttt ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$############################### #######@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@2222222222222222222222222 22222222222jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjbbbbbbbb bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbttttttttttttvvvvvvvvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv@2222222222222222 222222222!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111 111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111 111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111 111111111111111111111szzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzz1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????? ???????????????????????????????????????????????????????????> m>mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuoooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmm dopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawa wypowiedź. Pokazuje prostotę i myślenie zerojedynkowe, ale cóż, taki mamy naród:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki sa najlatwiejsze i najglupsze na swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×