Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytankooo

Nismiali faceci .....jak z wami postepowac ???

Polecane posty

Gość pytankooo

tak sie zastanawiam jak postepowac z takimi facetami czy trzeba do nich wykazywac pierwsza inicjatywe czy czekac az sie wkoncu zbiora i sami zrobia pierwsze kroki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Ci na nim zależy to wykaż inicjatywę. Nie musi być od razu podrywaniem. Pozwól mu Cię lepiej poznać choćby od strony przyjacielskiej. Delikatnie pokaż mu, że zależy Ci na nim trochę bardziej niż na innych facetach. Może wtedy się zbierze na odwagę. Chociaż i nieśmiali są różni i też nigdy nie wiadomo. Ale przynajmniej spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
hmm spotykam sie z nim juz kilka razy i tak naprawde to nie wiem czy on chce zebym była jego kolezanka czy dziewczyna?? sam powiedział ze jest niesmiały i teraz nie wiem co o tym myslec mam:O chwilami widze ze sie troche otwiera i robi sie taki hmmm pewniejszy siebie i to on decyduje ale w wiekszosci to ja mowie co chce robic gdzie pojsc itd....a on tylko przytakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...musisz go ośmielić!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
= na ciebie zawsze mozna liczyc;) tylko powiedz jak zeby nie wyszło ze sie narzucam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_m film
to prawda z czegos to wynika, np ma zle doswiadczenia i woli sie nie..wychylac, ma racje poniekad;) hmm mysle, ze byc soba, mowic i robic co czujesz, on poczuje, ze to prawda, ze nie jestes taka jakie do tj pory spotykal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
ale moim zdaniem to on nie miał za wiele dziewczyn i chyba zadnego ;) w tym doswiadczenia i wez tu badz madrym... jak na moje oko to moze miał gora jedna i to dawno dawno temu wiec co mam z nim zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
gdyby nie powiedział ze jest niesmiały to bym powiedziała ze jest gejem chyba:O spotyka sie ze mna kilka razy na przełomie kilku miesiecy co kilka dni pisze na gg wysyła strzałeczki ... sama nie wiem czego on ode mnie chce czy chce miec kumpele czy dziewczyne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dokładnie, bądź szczera, powiedz jak myślisz i czujesz... kiedyś byłem baaardzo nieśmiały, ale taka jedna istota mnie ośmieliła... i tak nie masz nic do stracenia, bo dalej będziesz czekać i męczyć, albo sprawa się wyjaśni i będzie na \"+\" lub na \"-\" ! Stosuj zasadę: co w sercu to i na języku! :) Nie ma się co czaić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
aha takie cos;) normalnie, badz soba, ale badz ..delikatna..;) nie szybko, jak calus to.. w policzek, bo jak od rzu w usta poczuje sie napadnieta;) delikatnosc, finezja, kluczyk;) np policzek policzke i.. lekko w ustka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
on chyba nigdy by pierwszy mnie nie pocałował nawet na powitanie :O to ja musiałam zrobic taki krok i widziałam ze mu sie podobało taki całusek w policzek na powitanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
= a jak cie osmielała ta twoaj istotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
moze zaczerpne kilka metod twoich sprawdzonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"gdyby nie powiedział ze jest niesmiały to bym powiedziała ze jest gejem chyba\" ...klasyczny przypadek chorobliwej nieśmiałości, posłuchaj koleżanki \"lea_i\", to jest do wyleczenia, moze nie od razu ale przyda się trochę cierpiwości! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
tak taki caluske na powitanie ;) tak tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
a ja lubie inaczje dawac caluski i panom sie ZAWSZE podobalo, oczka im sie swiecly:) brałam w dlonioe ich podbrudek, patrzylam w oczka, usmiechalam sie a potem skladalam calus na prawej dloni i dawlm np na policzke potem znow i na usta potem znow i na nosek itd.:) sposob calowania autoryzowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak osmielała? Jak lea_i! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham niesmiałych facetów...:) z nimi najlepeij sie czuje nie potreafie tego wyrazic ..od zawsze przyciagam własnie ten typ...i jako \"znawczyni\" powiem ze jak juz wyjda z zamkniecia to reka noga mózg na scianie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kasztanowa... coś w tym jest [właśnie tarzam się ze śmiechu] ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo
jak chciałam go pocałowac jak stał to musiałabym chyba podskoczyc:P wiec co mi radzicie ? =powiedz cos wiecej prosze:) kasztanowa powiedz cos wiecej jak ty sobie poradziłas z tym swoim ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten mój niesiały kawaler niebawem bedzie moim męzem..powiem ci jedno nie jest prosto buc/zyc z takim człowiekiem...ale wszystko rekompensuje ich bujna wyobraznia, i wrazliwosc której czesto brakuje \"gawedziarzom\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja Ci mogę więcej powiedzieć? :) To co koleżanka lea... przejmij delikatnie inicjatywę, zacznij się \"kleić\" do niego... przecież wiesz! A jak nie możesz doskoczyć to najlepiej usiądź! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×