Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JaJAjaJA24

Spytalam kto jest najpiekniejsza kobieta dla niego

Polecane posty

Gość JaJAjaJA24

i sie dowiedzialam, ze nie wie:O ale zebym sie nie przejmiowala, ze modelki sa ladniejsze i zgrabniejsze niz ja, bo to nie ma znaczenia:O Wiem, ze jestem prozna, ale czy on mnie kocha tak odpowiadajac?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
jak można takie głupie pytania zadawać??? Przecież takie pytanie odrazu nasuwa odpowiedź.. (niechby spróbował powiedzieć, że nie ty..) on spróbował... i po łbie dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
heh, lepiej nie zadawać takich pytań ukochanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj głupie pytanie! Faceci to wzrokowcy. On chciał być szczery za co dostał burę. Na pewno Cię kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJAjaJA24
nie dostal po glowie:( a pytanie mialo byc niewinne, spontaniczne....zakochani chyba zwykle sobie mowia, ze sa dla siebie najlepsi i najpiekniejsi itp:( i ja tez bylam pewna, ze tak powie:( powiedzial inaczej no i wtedy zaczelam drazyc (niepotrzebnie:( ) ze dlaczego itp itd i sie dowiedzialam, ze to, ze inne sa ladniejsze nie powinno byc moim klopotem....to normalne, ze modelki sa ladniejsze (to nie jego slowa, ale wniosek, ktory mozna wyciagnac z jego slow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale facet ma absolutną rację:) Jest zakochanym realistą;) chyba mu się podobasz skoro jest właśnie z Tobą. A piekniejsi od nas zawsze bedą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJAjaJA24
myslalam, ze zakochanie i rozsadek (realizm) nie ida w parze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja cie rozumiem
tez bym sie głupio poczuła ale facet jest realistą i nic na to nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJAjaJA24
no tak, ale myslalam, ze to jest taki mily element tego uczucia zwianego miloscia, ze ludzie sobie wmawiaja, ze sa dla siebie naj...to bardzo mile i nawet jesli nie do konca prawdziwe to potrafi wywolac wiele radosci io satysfakcji ze zwiazku...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxx
powiedziałam w pzrenośni, że dostał po głowie... on się pewnie też niezręcznie poczuł... gdyby ci powiedział, ze ty jesteś najpiękniejsza, napewno byśmu nie uwierzyła.. wg mnie facet zachował si e ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJAjaJA24
no i na pewno pomaga zwalczyc jakies tam komplexy, ktore chyba prawie kazdy ma...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarama
moj zawsze odpowiadal na takie pytanie: oczywiscie moja... i tu padalo moje imie i calusek. sorry, ale ja traktuje taki tekst z przymrozeniem oka. on po prostu jest dobrze wychowany. poczatkowo mu nie wychodzilo, mowil to za pozno itp. teraz osiagnal plynnosci :-) i reaguje natychmiast (jak powyzej). nie uzalezniam swojego dobrego samopoczucia od takich tekstow. bo wtedy latwo mnie zrani, kiedy cos mu sie 'odwidzi'. wiem jak wygladam. znam swoje mocne i slabe strony. skupiam sie na slabych i nie doceniam mocnych, ale nigdy z nikim o tym nie rozmawiam. i to juz inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarama
oczywiscie nie to, ze ciagle mu zadaje to pytanie - to sa spontaniczne sytuacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jester
Gosc, chociaż był szczery, wykazał się nieroznaniem tematu. Na takie pytanie zawsze się odpowiada z uśmiechem "Oczywiście że ty skarbie". Tak po prostu, dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia______26
a ja Cię rozumiem - ja czasami słyszę zdanie od swojego faceta które wg niego jest normalne, szczere i bez znaczenia, a mi się robi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miza
ja sie nie pytam mojego.....wychodze z zalozenia ze to ja dla niego jestem ta naj...ale gdyby raczyl przez swa meska nieprzemyslana glupotke rzec co innego...to by mi bylo przykro...wiec wole nie pytac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie do konca jest tak jak mowicie. Owszem ja weim ze jest wielu przystojnych facetow, ale moj jest dla mnie najprzystojnieszy, nie wyobrazam sobie zeby inny facet podobal mi sie bardziej!! Kocham jego twarz i cialo (o duszy nie wspominajac) i gdyby mnie spytal kto jest dla mnie najprzystojniejszy ez wahanioa odpowiedzialabym ze ON! i ani troche bym nie sklamala...takze rozumiem ze mogli ci sie zrobic przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołeeeńńńńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołeeeńńńńka
moim zdaniem jak facet kocha obieta to ona jest dla niego najpiekniejsza to chyba oczywsite, a potem skad sie biora zdrady??/ stad ze facet zobaczyl jakoms fajna dupe-ale to nie wszytsko stad ze odrazu przyszo mu do lba ze ona jest taka piekna piekniejsza od jego laski to niech odrazu sobie suzka ladniejszej i jego typie zeby byl w 100%zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, z facetami jest różnie, jeśli jesteście ze sobą krótko to powiniem powiedzieć bez zawahania,że Ty jestes na...., później takie pierwsze zauroczenie pomału mija, chyba, że to ogromna miłóść na mur beton. Mój facet mówi mi że jestem naj... a po chwili pisze do swojej\" koleżanki\" to samo :). Może Twój facet nie spodziewał się takiego pytania, dlatego strzelił gafę, też poczułabym się nieswojo. Ale skoro z Toba jest to chyba Ty jesteś naj.............. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×