Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teriza

Zaczynam od zaraz, kto ze mną?

Polecane posty

wiesz co dzis zrobiłam załozyłam sobie nowy nr gg i imie i zagadałam do niego był nieatywny a sie odezwał a mnie wczesniej powiedział ze musi isc juz szok no tak flirtowałam , posłałam foto jakies laski , powiedział ze ma 2 dzieczyny i to było całkiem na serio powazna rozmowa raczej nie zartował , nie ma nic na koncie w tel a na mnie nic nie wydał wiec gdzie dzwoni do cholery potem przysłał mi swoje foto byłam juz wkurw... i powiedziałam ze strasznie wygląda tak mnie zjechał ze normalnier nie mogłam go poznac szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie miła sytuacja;/ ja kiedyś tez byłam ta drugą-ale przez to miałam same problemy...:)jak nie ten to nastepny-widać,ze ten jest nie dojrzały i najwyrazniej nie dojrzał do stałego zwiazku!! Ah tylko zabic takiego drania. jestes jeszcze młoda-jak nie ten to nastepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zazdroszcze Ci tej sytuacji... qrcze mam nadzieje ze bedziesz silna i ze nie wplynie to na twoja motywacje do odchudznia..jestem z Tobą :D 3maj sie i nie przejmuj tym dupkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie nie fajna sytuacja, kiedys byłam w bardzo podobnej, tylko że chłopak samimi powiedział że jest jeszcze ktoś no i zerwał ze mna przez tel, dupek. Nie przejmuj się nim, tym bardziej jak go nie kochałas to nie rozpaczaj, pomysl sobie że nie jest Ciebie wart, a jak Cie zjechał to Twoja motywacja powinna się jeszcze zwiekszyc:) Kiedys jeszcze bedzie patrzył na Ciebie z zazdroscią, jak zrobi się z Ciebie super laska to bedzie tego żałował:P:P Grunt to się nie załamywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny znalazłam dzisiaj bardzo fajne cytaty, jak je czytałam to podnosiły moja motywacje może wam tez pomogą:) \"Wytrwałośc i zdecydowanie są wszechmocne. Hasło: Nie ustawaj w wysiłkach- rozwiązywało i zawsze będzie rozwiązywac problemy rodzaju ludzkiego\". \"Oto sposób by zdobyć wszystko- dac z siebie wszystko\". \"Minuta w ustach, godzina w zołądku, całe zycie w biodrach\":P \"Kto wytrwa do końca jest zwycięzcą.\" \"Wiara + nadzieja to furtka dla możliwosci\" To chyba wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się najbardziej ten spodobał: \"Minuta w ustach, godzina w zołądku, całe zycie w biodrach\" chyba najbardziej do mnie przemawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to do mnie również, jak będe chciała sięgnąc po cos słodkiego to mam nadzieje że wówczas do mnie przemówi i odwiedzie mnie od zgrzeszenia:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez niego troche za duzo zjadłam ale macie racje warto stac sie super laską , az mu gały wyjdą szkoda tylko ze nie chodzi do tej samej szkoły co ja ale pewnie sie jeszcze spotkamy, i najwazniejsze jeszcze sie nie odezwał od rana , normalnie czekam na niego ale go opieprze , juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie to zdanie daje do myslenia za kazdym kesem bede o tym myslala 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez stosuje czasami, musze powiedziec ze jakis rewelacyjny nie jest ale w sumie dobrze sie po nim czyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pytam bo ja nigdy nie stosowałam i chciałam się dowiedziec czy warto spróbowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje jutro i zobacze na własnej skórze czy mi podpasuje czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skora jest bardzo miekka , gładka , ja dodaje oliwki i balsamu do fusów , mozesz zrobic na same biodra albo na cale ciało ale bardzo delikatnie bo mozna sie zadrapac , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jeszcze spicie ??? ja JEM SNIADANIE jogurt naturalny i kanapke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka86
Czesc dziewczynki, moja kopenhaga oseszła w zapomnienie..niestety:(No,ale coz..wazne,zeby sie podniesc i isc dalej:)Ja niestety juz o kopenhadze chce zqapomniec..bo bezustanne proby obrzydziły mi tak okropnie wszystkie jej składniki..ze od wczoraj jestem na zdrowym odrzywianku..przede wszystkim warzywka..owocki i jogurciki:)Mam nadzieje,ze Wam dziewczynki lepiej idzi?Jakies widoczne postepy?Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wszystkie diety jakos do mnie nie przemawiają wole jesc normalnie tez próbowalam ale nie dałam rady np kapusciana ugotowałam zupe i zjadłam jedną miseczke , jak pomyslalam ze bede musiała jesc to cały tydzien to mi sie juz odechciałao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D Ja tez nigdy nie stosowałam zadnych specjalnych diet i jadłospisów bo poprostu czasem są kapke za drogie jak na studencką kieszeń. Ale zupe kapuscianą jadłam i schudłam 4kg w tydzień :) i tak sie zastanawiam czy by sobie znowu nie zrobnic tej kuracji ... hmmm moze w koncu moja waga by drgnela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 332t5ra
Siemacie. Po wielu miesiacach nieudanych kuracji odchudzajacych postanowilem wziac sie w garsc i kupic spalacz tluszczu po kilku dniach czytania roznych opini jak i konsultacji z trenerem na silowni zdecydowalem sie na Thermal Pro, neistety istnialo duze ryzyko trafienia na podrobke wiec szukalem pewnego zrodla i zdecydowalem sie na: http://www.mmo.pl/affiliate/show/banner.php?ref=4&affiliat e/banner/id=4] Moj kumpel zamawial z tego sklepu i bylo ok - moj tez jest ok wiec rzetelny sprzedajacy. Co zauwaylem po spalaczu: - pobudzenie ( az wzrastaja checi do cwiczen ) - full energii ! - zmneijszony apetyt - przyspieszony metabolizm - mniejsza utrata miesni Thermal Pro dawkowalem: 1 kaps rano na czczo 1 kaps przed treningiem Oto efekty po 6 tygodnaich: waga: - 9kg pas: - 12cm klatka: - 7cm udo: - 7cm lydka: - 4cm wzrost: bez zmian Dieta ktorą stosowalem wygladala tak: 7.00 100g platkow owsianych z jogurtem naturalnym 10.00 50g chelba razowego i 50g szynki chudej 13.00 paczka ryzu z miesem 14.00-15.30 cwiczonka na silowni + rower 16.00chuda ryba z warzywami 19.00 salatka wazywno - miesna do tego jak juz wspomnailem 2 kapsy / dzien Thermal Pro bardzo sie ciesze z moich efektow, bylem bardzo sceptycznie nastawiony do Thermal Pro ale jego dzialanie jest szokujące Na prawde polecam taki zestaw Od 2 tygodni lykam Scorch i tez jest bardzo dobry - waga spada. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co za akwizytor :D ja tam nie wierze w takie cuda a Wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zadaniem to jak na faceta to wystarczył ten skąpy jadłospis i te ćwiczenia to juz mu kilogramy poleciały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! Widzę, że tu wzloty i upadki:) Zreszta u mnie też, zreszta wczoraj miałam ogromnego stresa, czy aby nie będę mieć dzidzi:) No ale naszczęscie okres przyszedł a teraz zwijam sie z bólu... Zjadłam dziś pomarańczę i jabłko:) Zaraz na rowerek a potem solarium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj dobrz mi idzie , nie czuje głodu juz dzisiaj nic nie zjem , trzeba wykorzystac brak apetytu . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkich:) U mnie dzisiaj nawet nawet, byłam na bardzo długim spacerku, bo pogoda taka ładna że az się nie chce w domu siedziec, a jesli chodzi o te wspomagacze to uwazam że to jest pic na wode. Spróbowałam dzisiaj tego pillingu z kawy i hmm mam mieszane uczucia, w sumie to skóra troche gładsza jest w dotyku ale zabawy z tym co nie miara, a ile sprzątania pózniiej:P:P Chyba juz wole tradycyjny krem antycellulitowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegrałam :( kolejny przegrany dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×