Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża...

czy jestem w ciązy? co myslicie?

Polecane posty

Gość ciąża...

Ten temat powtarza sie juz wiele razy, ale jednak ja chciałabym sie upewnic... Mam 20 lat, pare miesiecy temu straciłam dziewictwo,od niedawna wspołzyje z moim chłopakiem ktory ma 24 lta i jest doswiadczony.. Nasze pierwsze dwa razy były bolesne i krwawiłam po nich, W poprzednia niedziele kochalismy sie 4 razy, w małych odstepach czasu i krwawienie nie wystapiło, jako metode antykoncepecji stosujemy stosunek przerywany, boje sie , ze jestem w ciazy... Okres zazwyczaj spoznia mi sie ok 3 dni, nie mam regularnych cyklow.. w lutym miałam okresod 4 do 7 lutego nastepnie zaczeło sie 27 lutego a skończyło czwartego marca , nastepnie 27 marca dostałam okresu ktory skończył sie 30 i do tej pory nic z chłopakiem kochałam sie 5 marca nastepnie 2 kwietna a ostanio 23 kwietnia. Nie mam typowych objawow ciazy, chociaz ostanio mam ogromny apetyt, piersi sie nie powiekszyły.. odczuwam tylko lekkie bole brzucha takie gdy nadchodzi okres, sluz mam mały nie mam nudnosci.. Jestem w ciazy czy nie???? Moj chłopak wyjezdza niedługo na poł roku do Anglii i jezeli nie dostane okresu to niewiem co zrobie... Doradzcie... Niewiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru.
a co k**** najpierw szkoda ci bylo 3 zlote na gumki, a teraz ci szkoda 7 zloty na test ciazowy.................... wiec sobie zyj w niepwenosci.......... trzeba bylo myslec glowa nie cipskiem. mam nadzieje ze twoj chlopak tez jest taki oszczedny , bo unikniecie klotni o spr. finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża...
tu nie chodzi o oszczednosc, porostu tak jakos wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża...
testy na daja 100 % pewnosci! i nie jestem kretynka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama SUTRA
myslimy m.in. - ręce opadają - przez net raczej sie nie da potwierdzić Twojego błogoslawionego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru.
taaa to nie oszczednosc to skapstwo. A moze u was na wiosce to ludzie nie widza co to gumka jest? slyszalas o czyms takim? Inaczej zwany kondom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciąża
myslałam ze wypowiedza sie normalne myslace osoby, ale widze ze sie pomyliłam. I nie mieszkam na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciąża
potrafie czytac doskonale. Srodki antykoncepsji tez znam, poprostu dopiero zaczynam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru.
to pewnie jakas starsznie brzydka jestes , skoro tak pozno zaczelas ,a chlopak ma w d********* czy bedziesz w ciazy,bo mu na gumki bylo szkoda ,a wiadomo dla niego bez gumki to jednak wygodnie. Naiwna jestes, chodzi tylko o sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ciąża
Do naiwnych nie naleze... z chłopakiem jestem juz poł roku i to nie jest znajomosc tylko na sex, do brzydkich tez nie naleze, moje zdjecie było w galerii tyle ze pod czarnym nickiem... Nie chciałam stosowac pigułek czy plastrow na te kilka tygodni , jak juz pisałam moj chłopak wyjezdza, nie kochamy sie regularnie wiec myslałam , ze sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, to Ty powinnas myslec, nie my. Wlasciwie, na myslenie juz za pozno. Kup test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juda
Gru ale z Ciebie małpa!!!! Wyobraź sobie, że ja mam 22 lata, nie jestem paszczakiem, a mimo to nadal jestem dziewicą. Znam wiele brzydkich 16-latek, które straciły dziewictwo i wiele ładnych 24-latek, które nadal są dziewicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-a ....
zawsze jest możliwosć idż do apteki i zrób test, bo inczej zwariujesz.. POZDRAWIAM K-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru.
widocznie maja cos nie tak z glowa i tyle. albo ty masz problemy z oczami i nie rozrozniasz brzydkiej od ladnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru.
Rolnik. po cholere mam przychodzic ,jak ty te swoje tluste ,osrane lapska pewnie juz dawno jej w dupsko wepchnales.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Uważam,że nie jesteś w ciąży, czasem przed miesiączką tak bywa, że ma się powiększone piersi i apetyt np. na słodycze, ale radzę ci iść do ginekologa może to jakieś zaburzenia hormonalne i należy uregulować cykle, a może w ostatnim czasie miałaś jakąś infekcję, dwa czy trzy dni to jeszcze nie opóżnienie, nie przejmuj się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru.
nie wierze ludziom ze wsi. a tobie to juz szczegolnie ,bo rolnicy to sa tacy,ze wyruchaja wszystko co sie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO GRU
Gru 20-letnia dziewica to dla Ciebie brzydula?? A co ma wygląd wspólnego z dziewictwem?? Znam piękną dziewczynę, ona nie jest lesbijką, ale jest aseksualistką, po prostu nie lubi mężczyzn i tego co się z nimi wiąże czyli sexu, więc w czym problem?? Ja byłam z moim chłopakiem 2 lata i dopiero mając 21 lat zdecydowałam się na współżycie, wcześniej byłam niegotowa. Poza tym znam taką jedną 20-letnią panikare, która tak boi się bólu, że wszelkich kontaktów mających podtekst erotyczny unika jak ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm...
Wy kurwa jebnieci jestescie, jesli chcecie wiedziec to wcale nie taka prosta sprawa zajsc w ciaze, szybciej mozna sie czyms zarazic, ja stosuje stosunek przerywany ze stalym partnerem od kilku lat i do tej pory nie mialam podobnych problemow, nie mowie ze to regula, ale kurde nie wmawiajcie ludziom ze od kazdego stosunku bez gumki zachodzi sie w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita Zizula
Moja droga, poczytaj trochę o tej metodzie, bo to właściwie żadna metoda. Chodzi mi oczywiście o "stosunek przerywany". Plemniki mogą sie znajdować już w samym sluzie, także nawet bez wytryku mogłaś zostać zapłodniona. Niezależnie od wyniku, trzymaj się i zorientuj się nieco więcej w 'tych sprawach". Jesteś już dużą dziewczynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża...
dziekuje wam, musze przyznac , ze poprawiliscie mi humor :) Pod koniec tygodnia lece do apteki po test, ale mysle , ze nie jestem w ciazy... okaze sie :) a gdybym nawet była to nie musze sie na szczescie o nic bac, bo wiem , ze jestem z cudownym facetme ktory to zaakceptuje. Do gru- znam wiele dziewczyn ktore majac 20 sa dziewicami... i wcale nie sa brzydkie , ani głupie... Pozdrawiam reszte i dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ku
rozłóz pasjansa , karty ci prawdę powiedzą, masz 101,0006404507 % gwarancji , będziesz wiedziała , czy jesteś lub nie jesteś w ciązy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×