Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ja jestem dziwna

wogle mnie nie kreci to jak......

Polecane posty

Gość czy ja jestem dziwna

wogle mnie nie kreci to jak piesci moje piersi a czasem to mnie nawet boli czy ja jestem jakas dziwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem dziwna
a co ty pisalas? i co pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem dziwna
mnie bardziej podnica jak mnie caluje niz jak dotyka mi piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppiiiiiiiiii
NAPALONA, ZACHOWUJESZ SIE JAK GOWNIARA!!!!! PO TO JEST FORUM, BY BYLO SMIESZNO KIEDY SMIESZNO POWINNO BYC, ALE I PO TO, BY CZASEM DORADZIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli niektórzy nie rozumieją, że każdy człowiek jest inny, że każdy lubi co innego to ja nie muszę odpowiadac na głupie pytania:) jadna kobieta rozkoszuje się spermą, dla innej jest ona obleśna, ale żadna z nich nie jest nienormalna czy dziwna, tlyko po prostu ma inne upodobania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba uszanowac to że ktoś moze miec problem który Tobie może wydawać się smieszny napalona:o więc na serio spadaj z takimi tekstami. jak nie masz nic sensownego do powiedzenia to zamilcz do autorki - nie estes dizwna ale radzę naprawde się zastanowić czy on robi to dobrze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem dziwna
no nie wiem czy robi to dobrze bo nie mam porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
analfabetko, forum jest po to żeby każdy móglł wyrazić swoje zdanie:) a z tego co widzę to takie głupie texty jak moje tlyko podnoszą poziom emocji więc to chyba dobrze nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem dziwna
ej mozecie sie klocic gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem dziwna
faktycznie, napisze do Bravo Girl bo nikt tu nie potrafi odpowiedziec na pytanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem dziwna
ojejku no nie macie co robic tylko ise podszywac to juz jest malo zabawne naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle to robi najprawdopodobniej. Są różne kobiety, niektóre wolą intensywne \"ugniatanie\" :classic_cool:, niektóre łagodniejsze. Brodaweczki i sutki są bardzo wrażliwe, to jest przyjemne więc on to robi po prostu źle :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem dziwna
i co pewnie mam mu o tym powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie nie musi być tak
że facet robi to źle, ja też tego nie lubię, a możliwości porównania już mam, niczym się nie przejmuj, każdy lubi coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mack 10
moja poprzednia dziewczyna wiła sie i sapała w trakcie pieszczenia i lizania piersi. Aż mnie to dziwiło, bo potrafiła siedzieć na kolanch jak ja lizałem jej piersi chyba z 30 min, po tym czasie jej majtki można było wyżymać :) Obecna 180 stopni. Najlepiej abym wogóle ich nie dotykał. Wyraźnie ją to drażni, szkoda bo lubie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×