Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koronea

Podniecaja mnie kobiety........................

Polecane posty

opalona brunetka i dwie blondynki-fajna sprawa....duet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jestem najstarsza, hihihi Ale wszyscy mówią,że wyglądam na góra 27 ! Chyba nieźle się konserwuje ;)) To zdrówko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie rasowe ....ach .... mniam ... PierwszaMiłości - nie mów ,że wyglądasz na 16 , heheh Ja ie sciemniam na serio mam 31 a wyglądam na 27-28... Podobno tez jestem rasowa blondyna...Ach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja też tylko w miłości moge byc uległa....A jak mnie jeszcze od tyłu za włosy facet złapie (albo kobieta ...kiedyś...) to odlatuje...I tak mocno do siebie przyciągnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie żartuję = rasowa blondynka o wrodzonej mlecznej karnacji (dziś za sprawą dobrych kosmetykow można to zmienić) i wygląd gora osiemnastolatki !! A jak wyglądacie? Po kilka słow chociaż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam podajcie gg..bedzie lepiej..mozna przeslac w razie potrzeby fotki .hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 1,70 wzrostu, blond włosy do ramion które same sie niestety troche kręcą - do ramion, 55kg , podobno mam fajna figure...blada nie jestem ale też nie opalona bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-1,70.szczupla, brunetka,dlugie wlosy,opalona , lubie bardziej ekstrawaganckie ciuchy....nie zaden rock czy punk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sooophia
ja mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie masz acje... Wiem,że kiedys była taka opcja,że moznabyło \"zaraszać do dyskusji\" i moznabyło pisac nawet w kilka osób ale cholera nie wiem jak to sie ustawia.....buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociażby.....podamy sobie gg i jakos da rade..nie wiem,mi tam obojetne w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J atez lubie ekstrawagankie i eleganckie ciuchy... Ale lubie też w dresiku i sandałkach popierdzielać...heheh Lubie takie bluzeczki nosić z dekoltami....ach...dopasowane....i te spojrzenia ....aż cieplutko się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandalki,klapeczki musza byc od czasu do czasu..trudno zapierdzielac non stpo w obcasach choc bardzo lubie.widze ze gusta te same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczyny pijecie coś? Bo jeszcze troche i polewam ,,heheh mi w sumie tez obojetnie czy na gg czy tutaj... Wy obydwie we Wrocku mieszkacie? hmmmm Jak tam wasze fantazje? Dzisiejsze? im więcej alkoholu we mnie tym wyobraźnia bardziej pracuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze....ja od razu napisze..LASKI..raz sie zyje ...trzba korzystac jak cos..........umowimy sie na imprezke np.w Poznaniu -jezeli chodzicie oczywiscie czasami,podrinkujemy i luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotynka
no,no ładnie kobietki;ja jestem brunetką o ciemnej karnacji i przeszlo 170 cm,drobną, ale po 30-tce i raczej mnie nie zechcecie:-) i też mieszkam koło Wrocka jakieś 80 km., :P a poza tym to już byłby czworokąt:-( pozostają mi wciąż miłe fantazje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wypilam cale czerwone wino=-tak sie sklada ze dzis jestem sama i wyobraznia pulsuje.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic mi nie mów o szpilkach ..Uwielbiam buty po prostu..A mam takie zajebiście eleganckie szpilki czarne...wszystkim sie podobają...mają chyba z 15cm ale sa tak super,że uwielbiam w nich chodzić... do tego dopasowane jeansy i bluzeczka .....i niby jestem normalnie ubrana a faceci u mnie w pracy szału dostają...ale cholera fajne to jest....Kobietom tez się podoba....hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×