Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koronea

Podniecaja mnie kobiety........................

Polecane posty

Gość fjjflalalala
Tolerancja i tak dalej, nie no oczywiście, jak najbardziej. Tylko niech panie przestają pieprzyć, że są heteroseksualne i nienawidzą "lesb". Panie mają lesbijskie fantazje, a skoro dobrze wam z facetem, to znaczy, że jesteście BIseksulane. To jest po prost idiotyczne, gadanie, że "lesby są paskudne" i równocześnie podniecanie się kobiecymi biustami. Po prostu nazywajmy rzeczy po imieniu, a panie niech się nie okłamują. W porządku, ja nie mam nic przeciw, irytuje mnie tylko zakłamanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oba stwierdzenia : \"podniecają mnie kobiece biusty\" czy podobne oraz \"niemawidzę lesb\" wyszły od innych osob. Nie ma tu sprzeczności tezy z argumentacją . Kobiety te są świadome jak najbardziej swej bi-seksualności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY WSZYSTKIM !!!!!!! Wstałam wkońcu, nawet śniadanko zjadłam, kawke wypiłam a teraz cała niedziela przede mną.... PierwszaMiłość buźka dka Ciebie i powiedz mi moja droga gdzie Ty wczoaj zniknęłaś,coooooooo??????? Pisałam na gg a tu echo było.... A co co do wypowiedzi osoby kilka liń powyżej to tak jak PierwszMiłość już zaznaczyła, zdajemy sobie doskonale sprawe ze swojej biseksualności.Co prawda to na razie fantazje i plany jakby nie było ale cała sprawa jest nad wyraz podniecająca... Nie jesteśmy lesbijkami czy \"lesbami\" jak niektórzy nazywają i nie mamy nic przeciwko osobom,które \"kochają inaczej\"... Nikt się nie wyśmiewa tu z innych i tak jak wszyscy mamy prawo do własnej wypowiedzi i własnego zdania nawet na publicznym formu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fjjflalalala .......ŻADNA Z NAS NIE POWIEDZIAŁA,ŻE \"LESBY SĄ PASKUDNE \"!!!! CHYBA TY TAK SĄDZISZ... JAK JUZ WYŻEJ NAPISAŁAM PRZYZNAJEMY SIE DO SWOJEJ BISEKSUALNOSCI A JESLI KOMUS SIE TO NIE PODOBA TO JEGO SPRAWA . KONIEC I KROPKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wy baby... mnie zawsze podniecały ale jakos dotad nie miałam okazji spróbować.... Mysle,że każda z nas ma gdzies ukryte pragienia i marzenia więc własciwie to nic nowego nie jest... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spalam z kobieta, było zajebiscie:)Jak tylko o tym wspomne przy jakims facecie to tak im sie oczy blyszcza heh:) Faceci to proste mechanizmy , seks tylko z nimi byłby nudny, bo wszyscy sa podobni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo, faktycznie facetom błyszczą się oczy jak sie o tym wspomni...hmmmm... Ja nie próbowałam ale mam zamiar bo coraz bardziej mnie to kręci.Myśle,że wiele kobiet ma takie własnie fantazje i wcale nie jest to złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podnieca facet
Facet 78 oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemem są zahamowania i obawy przed tym co sie stanie jak sie ludzie dowiedza.Ja w sumie mam to gdzies dlatego nie boje sie eksperymentować, jednak ciężko znaleźć fajna , chetna i godna zaufania kobiete do łózka.Moim zdaniem zdecydowanie warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no może i masz rację
bo co się w takim łóżku dzieje to niczyj interes tak ogólnie, więc w sumie nie gadasz głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie powinno obchodzić co się dzieje w łożku a moje zdanie jest takie,że zawsze najwięcej głupot gadają Ci.którzy sami chętnie by spróbowali... PierwszaMiłość - moja doga przysłałaś błędny nr.gg - niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokładnie martini
tak ja wczoraj o sztuce wdałam się w dyskusję i na jedno wychodzi, to znaczy Twe zdanie prawdziwe jest, bo ludziów najbardziej szokuje to co jest najpowszechniejsze tylko pokazane od innej strony, takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba już pójdę bo tu nic
ciekawego się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki to ma
Ludzi szokuje al samo chcieliby spróbowac to tak jak ktoś mówi,że sex jest beee a sam w domu po pierzyną wariuje az iskry idą ...hehhe Ale jak juz ktos głosno wypowie swoje zdanie na ten temat to od razu zboczony jest... Tacy sa ludzie niestety.... A co ma się tu dziać? Jakies propozycje? hihi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałam sie podzielić
przemysleniami i chyba doszłam do wniosku,że 9 na 10 kobiet chciałoby spróbować z inna kobietą..... To musi byc niesamowite przeżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj .....
mnie też bardzo podniecaja kobiety... Takie zmysłowe i takie które maja to cos.... a sama jestem kobietą....w ozku niejedna babka jest lepsza niz 10 facetów...co za przezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj .....
czy są tu jeszcze jakies kobiety które czuja to samo?.... czy chceciespróbowac z inna kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę do Was dołączyć?:) Mam 27 lat... i byłam z kobietą!!! Jednak wyjechała za granicę... bardzo bym chciała poznać jakąś fajną dziewczynę, może tutaj? jestem z Kujaw. ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak to zrobiłam... podam Wam jeszcze raz numer gg na prowizoryczne maile :P Odezwę się niebawem, teraz mam trochę zajęć Nie pozwolcie by topik umarł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza M
Puk puk! Jest tu kto..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam...;) PierwszMiłosci...na maila nic nie przyszło a przed chwilą sprawdzałam, hmmmmm Oby tu nic nie umarło,hhehe bo wczoaj jakos smutnawo i deszczowo tu było, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam mniam*
ej, dziewczyny, gdzie jesteście?! Nie pozwólcie by ten topik upadł bo więcej jest nas, które maja takie fantazje jak Wy!!!!!! Bardzo lubię Was podczytywać więc wracajcie!!!!.................wydaje mi się, że dziewczyny przeszły juz na dobre na gg i nie będą tu juz pisały, a szkoda:( Z drugiej strony nie dziwię się, juz zostały obrzucone różnymi, dziwnymi przezwiskami...Ech...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poddaję się i ręce rozkładam ginger-lola@o2.pl W uścisku komputeryzacji jestem zgnieciona... :D U mnie zaraz małe house-piżama-party pożegnalne, bo wszystkim znajomym z Wysp kończą się urlopy. Ale myślami jestem przy Was, dziewczęta :P A Wy myślami czyżby daleko..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×