Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta33

Ryczące trzydziestki !!! I nie tylko...

Polecane posty

witam śpiochy :) na wschodzie ładnie, jestemw samej bluzce, mam nadzieję, że nie zmarznę jak wyjdę z pracy, bo na razie to rześko jest, oj, rześko :)Pozdrawiam wszystkie trzydziestki+ i - też, i jednego pana, co się tutaj zawieruszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja spadam w plener. Wy tu sobie ryczcie.Jak będę mieć dostęp, to sie odezwę, jak nie to poczytam jutro.Może jeszcze ktoś z nami poryczy. Pilnujcie dobytku, pa pa. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam kiedyś byćksiężniczką
U mnie również sloneczko.Oj przyda się, przyda po tej wstrętnej zimie. Wymęczyła w tym roku wszystkich okrótnie. Byłam dziś po nowe okulary. To skandal, żeby przy tak wysokich składkach zdrowotnych trzeba bylo płacić za portządne okulary 330 zlotych. Do sumy wydatków zdrowotnych trzeba doliczyć koszmarne koszty dentysty. NFZ nie refunduje leczenia kanalowego. Zgroza. I prawie po pensjii.Wrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z zalanego slońcem pomorza :)) uff jak gorąco rzecz by się chciało . Hm nie wiem jak wy , lae ja nie lubie glupich komentarzy typy ,,tu mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z zalanego slońcem pomorza :)) uff jak gorąco rzecz by się chciało . Hm nie wiem jak wy , lae ja nie lubie glupich komentarzy typy ,,tu mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy się
żre grilla:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkijankaa
witam wszystkie 30 tu 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpakowaty7
Wpadam na krotko.... a potem... oczywiscie na grilla. K33 nadla ton wieczoru... no to z fala !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ..a oczom moim ukazał się fragment moich wypocin :) a gdzie reszta ?? kto skubnął ?? zapewne sama skasowałam :(( gapcia ze mnie oj gapcia . wszyscy poszli na grila zostałam zatem sama :)) taka zosia samosia ... nic tu po mnie , spadam grzać kanapę ..a moze filmidlo jakies obejrzę ? gril tuczy i niezdrowy ...wcale mnie nie kusi :)) by by do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam kiedyś byćksiężniczką
Podobno własnie mięsko z grila nie za bardzo tuczy :) Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxmara, żarcie z grilla nie tuczy, jeśli jakiś Jeż nie pilnuje, i sie przypali.Kaszankę uratowałam.Tyle mojego.Była pycha, jak wiatr.Witam kijanka. Kolejno odlicz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam kiedyś byćksiężniczką
Oj ale mi smaku narobiłyście. Oczyma wyobrażni widzę przepyszna grilowana karkóweczkę. Mniam. Niestety musze czekać do niedzieli , bo na balkonie nie da rady rozpalić grilka.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam kiedyś byćksiężniczką
A jutro do pracy, buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Księżniczka, moją karkóweczkę Jeż przypalił buuuuuu.A do pracy idę dopiero w poniedziałek, w dodatku na drugą zmianę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooo
witam ryczace;) nie piszę pod czrnym nikiem ,ale to chyba nie ma znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór,ja wprawdzie z innego topiku,ale nie zaszkodzi sie przywitać.Widzę,że u Was też jest fajnie.Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam kiedyś byćksiężniczką
OOOOOOOO... Witaj. Kobieto 33 współczuje przypalonej karkówki . Awanturka mała była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam kiedyś byćksiężniczką
witaj Makumba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyło się bez awanturki.Niestety karkóweczki nawet nie powąchałam.Cześć oooooo i makumba.Reszta chyba posnęła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, dziewczyny.....Lepper premierem !!!!!!!!!!!Romuś ministrem. Swiat sie kończy !!!!!!!!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam kiedyś byćksiężniczką
Ja niestety muszę zaraz iśc grzecznie do łóżeczka. Jutro pobudka o 5 rano. Zgroza!!! Ale nic to... W niedziele karkóweczka z grila..Może nie przypalona. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpią.... Tylko mają kiepski nastrój :(((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko, dziś ze słonecznego Kędzierzyna.Wczoraj wszystkich jakoś wymiotło. Ech, może dziś będzie lepiej.Zajżę chyba dopiero wieczorkiem, to sobie poryczymy :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt .. bo ja ryczę , ale chyba znowu sama :)) kobieta 33 niby nie tuczy ..ale za zdrowe uważane nie jest a ja jadam zdrowo , przynajmiej się staram .. no i o ilinię dbać należy. Latka juz nie te a piekną być kazdy chce :)) jestem samiutka do kogo tutaj nadawać ?? hop hop kobietki ?? Nie wiem jak u was ..ale u mnie był cudo dzionek , cudo niczym latem . Poszwędałam sie po sklepach ..kupiłam parę fajnych szmatek , zaliczyłam długi spacer a tearz marzy mi się ką piel i butelka piwa :)) i wiecie co ? ide wprowadzić to w czyn. A z tym Lepperem na premiera to po prostu zenada :(( świat się śmieje .. facet z wyrokiem na urzedzie ha ha ... do czego doprowadziły nas te kaczki !!! dwa dupki , w rakietę ich i na księżyc . to jest po prostu wstyd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej maxmara, dobrze, że chociaż Ty stoisz tu na straży. Miałam nadzieję, że jak wrócę do domu, to będę miała co poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×