Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spajduś

Podajcie tytuły starych piosenek typu

Polecane posty

Gość Anja..:)
A coś więcej? jakieś słowa cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzasiU
Ludzie znacie taka piosenke spiewa ja kobieta a w refrenie jest cos takiego "chameleon chameleon lonly tralala la lala ou chameleon lonly" cos mniej wiecej takiego.To jest chyba amerykanska jakas piosenka stara,nie mylic z lady gaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marooo
Szukam pisenki takiej z lat 70' 80' tam są takie słowa: "Take to mizy(nie wiem ja te mizy sie pisze) to my "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80shitsfan
Marika74 Jesli jeszcze Cie gnebi piosenka z chlopcem grajacym na perkusji, para biegajaca po plazy i oceanie (morzu) to prosze: Don Henley - The Boys Of Summer. Nie ma bata, że jak czegos szukam to tego nie znajde (no chyba że konkretnego kawałka w życiu nie slyszałem). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmonia
Witam, strasznie chodzi mi po głowie piosenka która jest bardzo podobna do utworu Bon Jovi - "You give love a bad name". wiem że w refrenie pod koniec śpiewają "and I feel so h... to understand" i tak bardziej chóralnie. Jeśli ktoś wie co to za piosenka to bardzo proszę o tytuł i wykonawce bo nie potrafię sobie przypomnieć kto to śpiewał ;O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meshh
Ja również poszukuję pewnej piosenki. Leciała kiedyś chyba na VH1, jakieś 15 lat temu :) W scenerii teledysku było dużo lasu i odgłosów ciętego drewna, dźwięków pił, wszystko wybijało rytm, taki pseudo industrial, ale bardzo melodyjny. Do tego wrzucony był śpiew kobiety z jakiegoś plemienia afrykańskiego albo amerykańskiego, w swoim języku oczywiście. Czy ktoś kojarzy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalder
Szukam piosenki, którą nieraz już słyszałem w radiu, ale nie wiem jaki ma tytuł. Spiewa ją kobieta o murzyńskim głosie, podobnym do Elli Fitzgerald lub Shirley Bassey. To chyba stara piosenka. Pojawiają się w niej słowa "we were two lonely people in the world", tak przynajmniej slyszę. Utwór jest wolny, sentymentalny, melodyjny i przyjemnie się go słucha. Będę wdzięczny za każdą informację. GG 5439027 lub mail kalmanb@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zB
Szukam takiej spokojnej piosenki z lat '80 '90 damski wokal. idzie jakos ham many times lub jakos tak.napewno powtarza sie slowo HOW i najprawdopodobnie MANY rownierz.refren to takie przeciaGANE WHY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zB
to bedzie Annie Lennox - Why

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do famy6666
Ta piosenka to chyba Savage Garden - To the moon and back

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adaeena
Czy to może Sting - Desert Rose?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do weebesa
Moze Savage - Only You?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba7104
Cześć, Szukam takiej piosenki jest stara kiedyś jak z rodziną gdzieś jechałem to ją usłyszałem mam nadzieje że pomożecie na planecie FM słyszałem Coś tam śpiewają Let me feel the ? ? o, oh, i can see this. Link do youtube: http://www.youtube.com/watch?v=R3q_enlz9FA Pomozcie plis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 Hits -wielbiciel
z szerokiej gamy hitów lat 80tych , polecam kawałek zespołu DURAN DURAN - "HUNGRY LIKE THE WOLF" Nagranie wielokrotnie wykorzystane było w paru filmach usa .. Zespół Duran Duran troche niedoceniany był u nas , ale jak widać po upływie dwóch Dekad - ich hity są Ciągle MOCNE ! . Jesli ktoś lubuje sie w Italo Disco 80 , to polecam bardziej znany Album zespołu SCOTCH , to jest już LUX Music tamtej dekady ! dj s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 Hits -wielbiciel
Do Pytania od MAROOO - Chyba chodzi Ci o utwór z lat 80tych Wykonawca - F.R. DAVID - "WORDS" ... Italo disco 80 . Jęsli ktoś z Was ma problem żeby znależć starą melodie , to jest sprawdzony sposób wejść na Youtube i wpisać hasła hit 80 , i szukać ,,,, Pytajcie jakby co ... to pomoge . coś tam jeszcze troche pamietam ze starych melodii . OMD znacie z lat 80tych ? dj s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiction
Witam, od jakiegoś czasu poszukuję tytułu pewnej piosenki. Ma ona w refrenie coś takiego: sialalala lalalala, a dalej: oooo america. Nie pamiętam niczego więcej, ale piosenka szybko wpada w ucho. Może pomoże informacja, że słyszałam ją na imprezie na wzór lat 60-70, chociaż nie jestem pewna, czy oby na pewno to te lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość somagicaly
Pomocy ! Szukam piosenki i leci jakoś tak " i ken łamu dżłimen aken łamu dzłizmen slims lajk dys " Proszę o pomoc.. Podacie jakieś piosenki dla mnie nakonkurs piosenki angielskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataalala
w piosence śpiewa klientka coś takiego my razy, you crazy dalej nie wiem i w refrenie wow wow wow! pomóżcieeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szukam piosenki prawdopodobnie zespołu savage , którą wykonują kobiety. Rodzaj tej piosenki to Italo disco lat 80 Z góry dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jucha171
Polecam Aerosmith- Dream On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkołomna
szukam starej piosenki chyba po hiszpańsku, leci w radiu i nie mogę się od niej opędzić, a nie mogę znaleźć. Spiewa facet hiszpańskiego nie znam: ale coś jakoś: me gusto(..) por favor, wolniej, a szybciej; nakamiesza nela idea? no normalnie nic nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba7104
Moze to El Mariachi Gipsy Kings?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karkołomna
niee ;) coś innego ;/ tylko nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara i dobra piosenka. Mimo że słyszałam od dziecka w radiu setki razy - wciąż na topie mojej listy. Chris Isaak -''wicked game'' http://www.youtube.com/watch?v=UAOxCqSxRD0 Piosenki w podobnym nastroju : Grzegorz Ciechowski - mój nr. 1, ulubiony z ulubionych, piosenka nosi tytuł ''Wyznania miłosne, czyli przyznaję się do winy'' http://www.youtube.com/watch?v=x6aUxSXEJ3Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POszukuje pewnej piosenki słyszałem ją u znajomej bardzo dawno jej ojciec mówił że ona jest dla samotnych. Spiewała ją kobieta takim fajnym wesołym głosem słowa które w niej zapamiętałem to w refrenie było człowiek człowiekowi a w zwrotce miłość to... taka fajna piosenka podejrzewam że jest ona troszkę starsza jakby komuś coś pasowało to proszę podawać tytuły a ja będę uwarznie słuchał :) czekam ma odpowiedzi :) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POszukuje pewnej piosenki słyszałem ją u znajomej bardzo dawno jej ojciec mówił że ona jest dla samotnych. Spiewała ją kobieta takim fajnym wesołym głosem słowa które w niej zapamiętałem to w refrenie było człowiek człowiekowi a w zwrotce miłość to... taka fajna piosenka podejrzewam że jest ona troszkę starsza jakby komuś coś pasowało to proszę podawać tytuły a ja będę uwarznie słuchał :) czekam ma odpowiedzi :) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×