Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spajduś

Podajcie tytuły starych piosenek typu

Polecane posty

Gość Miśka 8888
hej! poszukuje piosenki z tak 1990-2000.. niestety znam tylko pare słow. Spiewaly to dziewczyny. Refren: "tak bardzo mi brakuję Ciebie w każdym niewyraźnym dniu.." VESNA59 jakiś czas temu pytałaś o tą piosenkę ale sama sobie poradziłaś, ja w dalszym ciągu nie mogę - jaki to zespół i tytuł? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka 8888
VESNA59 śliczne dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mike70
odpowiedź dla Przemko78 Tytuł piosenki prawdopodobnie "rodzinny dom" wyknawca mezzoforte połowa lat 80 tych. Piosenka nadawana przede wszystkim w telewizyjnej liście przebojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcad
witam! nie mogę sobie przypomnieć tytułu ani autora, ale jest to stara piosenka dość wolna i raczej spiewa ja kobieta. ( mozliwe, ze piosenka byla wykorzystana w jakims filmie....) słowa idą jakoś tak: if the world would stop tonight .......... we will never fall aparat coś takiego, ale nie jestem pewna;/ z gory dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) - Niestety nie znam odpowiedzi na ostatnie pytania ..:( - amber.uk - widze, ze ktos juz znalazl Ci ta piosenke .. - Andzia15 - a czy to jest jedno zdanie, czy pomiedzy tymi slowami cos moze jeszcze byc ??... - Ok - teraz moje pytanie - to sa raczej stare piosenki i chyba spiewaja je dzieci z tego co wiem: 1. "..dzidzia nie chce isc spac, ty paskudny, dzidzia chce by na raczki ja brac.." 2. "..wszystkie kobiety na calym swiecie chca miec ...... i zdrowe dzieci, chca miec ....... i byc spokojnym, chca aby nigdy nie bylo wojny..." - Tylko tyle danych mam o tych piosenkach.. - nie wiadomo czy slowa sa dokladnie takie - oczywiscie tam gdzie kropeczki - to brakujacy tekst jest.. - Tak poza tym ... - hmm - slyszalem, ze to mezczyzni sa "wzrokowcami" (czyli wieksza wage przykladaja do tego co widza..) - a tu jak widze wiekszosc dziewczyn daje opisy piosenek graficzne - obrazowe .... - czyli bardziej zapamietuje to co widzi niz to co slyszy - ciekawe zjawisko :).. - Pozdrawiam - i dziekuje jesli ktos podejmie probe pomocy mi z tymi piosenkami.. ..i przepraszam, ze tym razem ja nie moge pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paks
szukam piosenki ktora leci w rmf fm na przyklad dzis leciala o 11.30;] spiewa ja kobieta nie pamietam jak leci jakos ''movin stars czy night czy cos nie wiem xD kurcze ale nigdzie nie moge jej znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matys
Siemia poszukuje piosenki nie znam wykonawcy ani tytulu wiem tylko ze w refrenie sa takie slowa "Sialalala ooo" prawdopodobnie ta piseka jest z lat 70 albo 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matys
Siemia poszukuje piosenki nie znam wykonawcy ani tytulu wiem tylko ze w refrenie sa takie slowa "Sialalala ooo" prawdopodobnie ta piseka jest z lat 70 albo 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioslara
moze mi ktos powiedziec jak nazywa sie piosenkarka,która ma bardzo ale to bardzo waska, duze piersci, blond wlosy(kiedys bylo takie a'la afro modne) i duze usta.no kobieta ma juz swoj wiek na karku. mam ja przed oczami ale nie moge sobie przypomniec jak ona wyglada. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibero
WITAM JUZ RAZ MI POMOGLISCIE TU ZA CO WIELKIE DZIĘKI.. POWRACAM BO SZUKAM PEWNEGO REMIXU Danny Romero - Campanera WSZELKIE REMIXY BEDĄ MILE WIDZIANE. DZIEKI Z GÓRY ZIOMY :D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Szukam starej piosenki z lat chyba 90' a może nawet 80'. Teledysk przedstawia czarnego mężczyznę z dłuższymi włosami, który na początku teledysku leży na łóżku a nad nim kręci się wiatrak. Jest ubrany w białą koszulkę na ramiączkach i chyba jakieś jeansy. Potem przenosi się na pustynie gdzieś. Śpiewa o dziewczynie, która odeszła. Piosenka jest wolna i o miłości i zagraniczna oczywiście. ...Ale za chiny nie mogę przypomnieć sobie tytułu ani wykonawcy... Kojarzy ktoś taką piosenkę? Jeśli tak to proszę o szybką odpowiedź. Plisssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY! Szukam starej piosenki, dość powolnej, w której mężczyzna śpiewa '' she/he/said (coś tam coś tam)na na na na na na'' w refrenie... pomóżcie, proszę. chodzi to za mną baaardzo długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY! Szukam starej piosenki, dość powolnej, w której mężczyzna śpiewa '' she/he/said (coś tam coś tam)na na na na na na'' w refrenie... pomóżcie, proszę. chodzi to za mną baaardzo długo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alienkaaa
Pomozcie ! jaki ma tytul piosenka ktora w refrenie ma slowa : Marsi, marsi, marsi .. spiewa ja kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alienkaaa
Pomozcie ! jaki ma tytul piosenka ktora w refrenie ma slowa : Marsi, marsi, marsi .. spiewa ja kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibero
mam prośbę, mógłby ktos pomóc mi poszukac linku do sciągnięcia tej nuty Dj Rich Art. Ray Charles - Hit the road jack (House remix 2010 < no wszędzie szukałem i nic bardzo proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibero
mam prośbę, mógłby ktos pomóc mi poszukac linku do sciągnięcia tej nuty Dj Rich Art. Ray Charles - Hit the road jack (House remix 2010 < no wszędzie szukałem i nic bardzo proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zibero
mam prośbę, mógłby ktos pomóc mi poszukac linku do sciągnięcia tej nuty Dj Rich Art. Ray Charles - Hit the road jack (House remix 2010 < no wszędzie szukałem i nic bardzo proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr_Broz
GunGirl sprawdź The Beatles - She Said She Said, piosenka pochodzi z płyty Revolver;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr_Broz
GunGirl sprawdź The Beatles - She Said She Said, piosenka pochodzi z płyty Revolver;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr_Broz
GunGirl sprawdź The Beatles - She Said She Said, piosenka pochodzi z płyty Revolver;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr_Broz
GunGirl sprawdź The Beatles - She Said She Said, piosenka pochodzi z płyty Revolver;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×