Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

witam komputer mnie nie lubi, do tego mam tradycyjnie angine i musze chyba jakie badania zrobic bo juz mam dosc tego!!! co tu u was tak pusto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wężu \"dupencjio\" nie współczuj tylko rób coś, bo z gadania to wiesz co jest:P podpowiem: nic:P Ala fajnie, że Ty sie przynajmniej pojawiasz;) jak zdrówko??krówko?:) ja jestem ostatnio obarczana mnostwem zadań ku mojej wielkiej rozpaczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo, jakie pustki...co to? jakas rzez niewiniatek byla?!?! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pozdrawiam serdecznie,czy ktoś mnie jeszcze pamięta?:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I proszę nie zwracać uwagi na pierwszą część mojej stopki:P bo wiem że macie na TO uczulenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!wrociłaś!!:D jak było??:) w sensie na wyjezdzie? film wiedzialam, ze beznadziejny - nawet sie nie wybieralam. poza tym czytalam fajna recenzje w newsweeku - oczywiście niepochlebną:P strasznie nie lubie filmów i przedstawien, ktore juz z samego zalozenia maja byc głebokie i ambitne:O ble bo to zazwyczaj najwieszke szmirska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no to fajnie:D prawie jak wakacje:P:) a w co sie tam ubieralas?:P:D a tu widziałaś co sie działo ale nie moge mowic w sumie bo ja sama teraz czasu nie mam, niedługo tylko wąż po kilku głebszych i nabraniu odwagi bedzie wpadał (z malowybrednymi tekstami:P ). Konspiracjo a co u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo wsiem! Novenna - podpisuję się pod Twoiją opinią odnośnie filmu. Ja niestety na niekorzyśc dla siebie i samego filmu ksiązkę czytałam i dla mnie film to był koszmar - \"film dla głuchoniemych\" buahahaahahahah najlepsze co mogłam o nim usłyszeć .. no to znowu PaPaPa na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagam
dziewczyny - proszę zacznijcie życ tym zyciem na kafeee to jest jedyne miejsce które wywołuje uśmiech na moich ustach... kospira novenna wołga - do boju - natychmiast - teraz - now - now - no juz juz już gdzie jestescie?? ?? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błagam
odświeżyłam stronke około 100 razy i nic :(:( dziewczyny - śledząc Was od samego początku i raczej - mówię raczej bo czasami pisałam - nie udzielam się u Was bo ja jestem tak bardzo rozwiązła że cenzura nie puszacza mnie na wasze stronki - ale na miłość boską no gdzie jestescie ?? o tej porze zazwyczaj tutaj juz coś sieęęęę dziejeeeee:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się melduję odbębniłam gości z Italii i zaopatrzona w łapówki w postaci butelek wina siadam do kompa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha - czytałam samotość w sieci na urlopie -na przekór wszystkim kawał czasu po tym jak książka była hitem (a tak szczerze to czekałam aż ją przecenią :P) książka taka se - fajna na wakacje i zakończenie takie jak lubię :D tylko trochę zbyt egzaltowana jakaś dla mnie Chyra w roli Jakuba jest nie do przyjęcia a tak a props Chyry - oglądał ktoś tą prowokację z udziałem jego i tej ślicznej tancerki? ale siara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cielecka taka ładna, a ten jej paszczur się ugania za babami :o pewnie jak to Wąż kiedyś napisał, znudziły mu się krewetki i se chce przegryźć suchy chleb ze smalcem:P współczuję tej Cieleckiej, zwłaszcza, że wszędzie pełno jego fotek jak się całuje z jakąś czarnulą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudka kobiety
My też mamy hymn : ANTYPISÓWKĘ ANTYPISÓWKA Wyklęty powstań ludu Ziemi Powstańcie których dręczy PIS Myśl wolna blaski promiennymi Pod Sejm nas prowadzi dziś Wyborczą kartka PIS zmieciemy Przed nami niechaj Moher drży Ruszymy z posad bryłę świata Dziś niczym jutro wszystkim My Bój to jest nasz ostatni Jutro skończy się PIS Gdy związek nasz bratni Powie Dość PRL-u BIS Nie nam wyglądać zmiłowania Bierz ludu w ręce pracy trud Już mamy dość tego gadania Trza zmyć ten socjalny brud Niech z naszej kuźni ogień bucha Płomieniem swym ogarnie wnet W Każdym Polaku siłę jego ducha I liberalny wznieci zew Bój to jest nasz ostatni Jutro skończy się PIS Gdy związek nasz bratni Powie Dość PRL-u BIS Rządzący Polską jak popadnie Królowie tych sejmowych sal Tym mocni są, że większość kradnie A dzięki ludziom ma ten bal Precz darmozjadów rodzie sępi! Gnębiący pracujący lud Gdy podatkowy miecz się ztępi Polskę odrodzi liberalny cud. Bój to jest nasz ostatni Jutro skończy się PIS Gdy związek nasz bratni Powie Dość PRL-u BIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×