Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

you\'re simply the best tralalllaaa :P :D :D muszę spadać :( na razie, morfocipki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Mery, Sandra mi wróciła, bo masz skrzynkę przepełnioną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nic nie dostalam, przepełnioną?obawiam się że ona może byc po prostu za mala, ta skrzynka ale spróbuje pokasowac meile albo sama emula uruchomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem:) poszlam na poczte, wyprawa nie lada wrocilam zalana krwia doslownie:) nie wiem jak ale chyba pazurem rozcielam sobie sasiedni palec i krew sikala strumieniami:) no wyszlo sloneczko az przyjemnie bylo polazic na dworze, odwiedzialm dzis jeden ciucholand-rany ale szmaty tam sprzedaja:) to taki szmateks -zgodnie z nazwa:) tez mulem sciagam muze ale jakos nie mam pomyslów, wczoraj sciagnełam 2 odcinki magdy m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy moge sie przyznać ale nie znosze Mgdy M, po prostu nie moge jej zdzierżyć!Tzn mam na mysli cały serial, jest jakis taki sztuczny, wymyslony na kolanie - tzn ja mam takie odczucia,nie wiem co sie teraz bedzie dzialo....:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary jasne ze mozesz:) ja nie znosze tych polsatowskich seriali a ten mnie odstresowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest miazsz arbuza z czysta:) mozna alkohol wstrzynkac do srodka ale mozna to rozdrobnic w szklance i ciagnac przez słomke:)daje w dekiel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko w pracy siedze i ostatnio właśnie chyba zdali sobie sprawe, że niewiele robie i ciagle mi coś dają!zli ludzie:P ja uwielbiam arbuza z wódką!:)to jest pycha:) i smakuje baardzo dobrze także Novenna wiesz, do dzieła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 lat
:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku\" ... A ile lat ma ta mniejszość w twoim wieku ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeee......
Novenna jest bleeeeeeee............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, że jest blee!a co myślałas pomarańczo!!ja jestem głupia, Konspiracja nienormalna a Wołga to szwabofil więc lepiej nie mówić:P:D Ala tez chyba jest nienormalna a chłopaki to wiadomo...:P :D:D:D ale za to mamy 100 stron!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wołga
To ja wiedźmy, kocham Was!!!!!!!!!!!!!!!!! Siostro M, Siostro K, Siostro N, Ala, Wężu, Niku, Księże Makary - kocham Was 👄👄👄 No, a teraz idę się sponiewierać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×