Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Joł. Ja nie wiem co sie dzieje ale traktuja mnie tu(w pracy)jak jakiegos murzyna od wszystkiego:O :P nawet nie przeczytalam co pisaliscie - zobaczylam tylko wpis Novenny:D odezwe sie jak dojde do siebie {kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yo yo madafaka! Zyje i mam sie dobrze ;) witam przyjaciolke konspiracji :D a ja bylam ostatnio w tubylczym kinie na \'Sztuka Zrywania\' :) wrazenia pozytywne...no i te polskie motywy buahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeee za godzinę rozpocznę dzień, który niczym nie będzie się różnił od poprzedniego i następnego.. czy to nie jest ochydne?? jest jasna dupa jest!! juz nie mierzi robienie non stop tego samego - po kolei - że tak powiem.. pobudka - kawa - papieros:)) to mi sie nie nudzi - praca - obiad - praca (w pracy jedno i to samo w kółko) - dom - pranie - gotowanie - wieszanie prania - film - ksiązka - spanko :) to mi sie nie nudzi - cholerka ludzie czy wy tez tak macie??? przecież życie jest jednostajnie nudne - żeby chociaz nudzić się różnie jesooooo - (chyba pójde w niedizle do kościółka pooglądam buciki pewnego księdza - urozmaice sobie dzień :( konspirka - środa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł Novenna!!:D Cześc przyjaciolko Konspiry 🖐️ To co opisujesz napada mnie co jakis czas - wtedy ide sie napic:P i jakos leci, haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak amo jak przyjaciólka tylko zamiast papierosa słodycze:( a takie myśli o nędzy żywota to mam najczęściej o szóstej rano pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się teraz bardzo poprawił humor:D kolega mi sprezentowal wlasnie nową płytę Blue Cafe z tą fajną piosenką (niezbyt wyskoch lotów artystycznych ale mnie się podoba i jest OPTYMISTYCZNA) śmiali sie ze mnie jak u nich w biurze kazałam siedzieć wszystkim cicho jak leciała w radiu moi koledzy czasem mają ludzkie odruchy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi czasem mają lepsze dni robią mi kawę, kupują lizaki, cokolwiek to może oznaczać u nas pracuje sporo ludzi i tak z pięciu facetów tylko jest normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam stopki nie mam wcale - tylko fryzury zmienia:D ale odkąd ścięłam długie blond włosy na Justynę Pochanke to już nie mam dużego pola do popisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zapuszczam, bo uslyszałam od koleżanki, że kobieta z krótkimi włosami jest nieatrakcyjna wzięłam sobie do serca i zpauszczam chociaż trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde dokładnie!nic tak nie poprawia humoru i nic nie daje takiego poczucia istotnych zmain jak zmiana fryzurki:D lub nowe ciuszki:D odkrywszy te zyciową mądrość ma teraz krecone włoski:d i długie:P no donra takie pół długie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale mi sie wszystko brzydko napisało, no wiec mam krecone wlosy - tak chcialam napisac, hmmm zmiana stopki mówisz Novenna, pomysle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, pracuje u nas nowa dziewczyna, jeszcze studentka i ma na ramieniu ogromny tatuaż zawsze uważałam, że to ohyda, ale fajnie wygląda chyba sobie strzelę ale taki z henny:D zamiast ścinania włosów może przyjaciółkę namówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zeżarło mi posta całego wrrrrr no to w skrócie : krwawa ja nie pije wiec nastrój mi sie nie poprawi novenna - nawet wypłata nie jest w stanie tego zrobić co miesiąc bo ja wybredna i wredna jestem , kolegów nie mam w pracy - tylko jednego szefa - a reszta to same baby, które jak sie dowiedziały że mam z nimi pracować to sie modliły żeby tylko nie TA no to zostałam tam gdzie jestem .. włosy moje są długie chyba pierwszy raz w życiu - czego tez żałuje ale mi sie nie chce iść do fryzjera bo leń smierdzący jestem - TATUAŻ mi sie własnie zmył a na prawdziwy sie chyba nie odważe bo wtedy nastapią prawdziwe zmiany w moim żyiu - facet nie wywali i pod mostem będę spać - czy to wystarczająca zmiana żeby mi poprawiła nastrój ??:)) a teraz spadam pracowac dalej - NARA - KUPCIE SE BROWARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to ma być przyjaiólka - zrobiła se tatuaż beze mnie:P a jaka spostrzegawcza - ksiedza bez stuły wypatrzyła, ja bym w życiu nie zwróciła na to uwagi - co najwyżej bym pomyślała, że się spieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fujjjj
ale się śmiejesz ciągle jak idiotka 'buahahahahaha" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka...
buahahahahahahahahaaaaa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka...
:D:D:D buahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaa.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahah
przeleciałam kilka stronek wstecz i jakoś nie widze tego buhahah - chyba sie komuśpomyliły topiki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×