Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

witam:) dyskusja wre a ja biedny zuczek nie wiem o czym mowa:) w tej kwestii to ja nie jestem kobieta bo ja nawet do fryzjera nie lubie chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie narzekam - mój to nawet wczoraj posprzatał łazienke i zmył naczynia - taki był dumny z siebie jaki zdobył mont everest - hehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie sprząta, nie gotuje, nie prasuje, nie pozwala mi prowadzić swojego samochodu i bez przerwy ogląda TVN Turbo ale jakoś przeżyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego na szczęście też ale jak Kubica jechał i na Węgrzech i we Włoszech to cholera bite dwie godziny oglądał fascynujące nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wczoraj skończyłam 29l :( od dzisiaj moge mówić mam 30 lat ...Przełomowy wiek...u człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
a ja z synem ogladam wszystkie mecze i mundiale - a moj gra w gierke na kompie - tzn, obcina glowy potworom - czasem boje sie ze w nocy bezwarunkowo i mi obetnie heheheheheheh a ch ci nasi meżczyxni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam raz u kosmetyczki...siedzialam na krzeselku i przygladalam sie, jak robi mojej mamie henne ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasialux
moj syn - ma 11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc!!sorx ale bylam w iinym swiecie, nie nie biore narkotykow:P To co tam Panie w polityce???? :D:D:D:P:P:) Novenka what\'s up???Kope lat!!jak jestes ubrana>ja dzis totalnie na oliwkowo;) widze nowe twarze na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE....TU.....
Nudy:( A tak źle Wam było na Fatalnym a tam dalej tak .......ciekawie. Ups sorry....jeśli uraziłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nudy chlopcy w dniu swojego swieta nas nie rozbawiaja tylko tak jak moj facet siedzi i oglada mecz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nudy chlopcy w dniu swojego swieta nas nie rozbawiaja tylko tak jak moj facet siedzi i oglada mecz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pomarańczo...nudno? To dobry znak - tzn. że NIE nudzimy się w realu...gorzej jak jest odwrotnie ;) pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam słychać ? ja wbrew krążącym plotkom żyję ... ale to nie musi trwać wiecznie, w każdej chwili plotki mogą okazać się prawdziwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×