Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Gość
Novenna----co to znaczy \"raptem jeden post po Twoim\" ? 😭 Tak sobie przeleciałam obojętna i niezauważona............:( :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! czy przekroczymy wkońcu magiczna 58 strone??:P oz Ty Novenna nie zabieraj mi złudzeń!Flaga wywieszona, koszulka wyprasowana, odliczam tylko godziny do 21! Polska gola!!!przynajmniej jednego!:) przynajmniej w swiatło bramki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zobacz Novenka jakie my jestesmy fajne, wlazimy na ten topik, interesujemy sie zycien innych \"forumowiczow\" :P pytamy co u nich itp. i co?/czy ktos nam kiedys podziekowal?kwiatka kupił?piwko postawił?No? :D ech ludzie to niczego nie docenią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie!!!!!:) wiesz najpierw obowiązki potem przyjemności - gołe klaty sa na końcu:) na odłode:P no przynajmniej dla kobit, dla facetów to nie wiem co by było na osłode;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak najlepszy był Szymkowiak, który na pytanie czemu tak kiepsko grali odpowiedział, że to przez to, ze stracili te pierwsza bramke no i jakos sie tak w sobie zamkneli po tym. hahahaha!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak najlepszy był Szymkowiak, który na pytanie czemu tak kiepsko grali odpowiedział, że to przez to, ze stracili te pierwsza bramke no i jakos sie tak w sobie zamkneli po tym. hahahaha!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paaaaaaaa!:) (my to sie tu same witamy i żegnamy:P ) Novenka baw sie dobrze tylko sie nie zjaraj bardziej bo bedziesz wygladała jak obywatelka ghany:P:D życze miłego równiez innym forumowiczom, którzy tu jednak nie zagladają:P ja-mery-bede chyba nad morzem:D jupiii!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, rodzona matka Cie nie pozna!a dzieciaki będą wołać murzynek albo murzyn!:P nie ma to jak brunetki!;) no z tym morzem to nie jest tak bosko bo pewnie bede tam krótko ale zawsze, ciagnie mnie do morza jak węgorza!:D pozdro Novenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też pozdrawiam:D Ale upał....wczoraj leżałam 2 godz. na słońcu i nic !! ani grama opalenizny 😠 a przyspieszaczem się posmarowałam....co to za skóra?:P buziaki,lecę w świat :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P :P :P uciekłam z pracy :D :P Karrrrrrramba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Co tu tak pusto:))?? Jeszcze dwa tygodnie i nie będę tu zaglądał.....:)przynajmniej przez jakiś czas:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytaj!:P A jak sie domyślisz,zachowaj dla siebie:):P Albo zapytaj inną formą komunikacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novennka szef nie wie, że uciekłam :P :P ale ciiiiiiiiii ...... Makaron 🌼 :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było nam nudno - zadam prowokacyjne pytanie: czym różnią się kobiety i mężczyźni i czy porozumienie pomiędzy tymi \"gatunkami\" jest możliwe ? czy kiedyś zawrzemy pokoj - czy zadowolimy sie tylko kruchym zawieszeniem broni ? dla utrudnienia - szkalować można tylko WŁASNY GATUNEK ! zacznę od siebie - rozglądajc się dookoła mam wrażenie że wszyscy faceci to: 1. duże dzieci 2. nieodpowiedzialne typki nie myślące o przyszłości 3. życiowi nieudacznicy 4. więcej grzechów (chwilowo nie pamiętam) ... następny(a) proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyt nr 1: kobiety i mężczyźni różnią się wiadomo czym - każdy miał na biologii pyt. nr 2: tak pyt. nr 3: nie gatunek poszkaluję później, wpadłam tylko się zameldować ;) Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo, jakbym napisała skąd pisze to byśta nie uwierzyli:D to nie napisze:D tak zjarałam sie Novenna, chyba w knajpach!:P Makaron to co jednak na wsi lądujesz?hehe, pamietaj żeby odrazu zakładać tam neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreskówka
no to jestem podgatunkiem, a już na pewno nie kobietą - bo nic się nie zgadza... :-( chodzi o obserwacje Novenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Najnowszy dowcip o prezydencie--moze znacie:D Prezydent Kaczyński odwiedza wzorowe gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, fotoreporterzy natychmiast zaczęli strzelać fotki. Na to Kaczyński: - Żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem! Typu \"Kaczka i świnie\" czy coś takiego... - Ależ skąd panie Prezydencie! - odpowiadają reporterzy. Wszystko bedzie cacy. Nazajutrz ukazuje sie gazeta ze zdjęciem Kaczyńskiego wśród świń z podpisem: \"Lech Kaczyński (trzeci od lewej)\". Novenka---w sukience czerwonej w kwiaty już chodzisz?Napewno :) Ja sobie białą kupiłam:)świetna jest :)nie ma to jak kobiece sukienki :) lecę do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie nr 1 - różnimy się wszystkim pytanie nr 2 - nie ma szans pytanie nr 3 - nie ma szans A teraz szkaluję: KOBIETY: 1.99% tkwi w przekonaniu, że posiada jakiś katastrofalny feler, który wszyscy widzą 2. twierdzą , że faceci to kłamliwe świnie, jednocześnie z wirtuozerią przyprawiając im rogi i z uśmiechem pozwalając wychowywać cudze potomstwo 3. wszystkim “czegoś wciąż brak” tylko nie wiedzą czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie tu pesymizm i fatalizm wkradł:D mnie ciągle brak ale ja wiem czego:P faceci to duze dzieci o tak! ale widzicie jak nas wąż z nudy wyrwał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety Wąż popełnił jeden błąd - gdyby pozwolił szkalować DRUGI gatunek (:P), to przybyłoby z 10 stron a tak, kto by tam za dużo pisał - w końcu Kopernik też była kobietą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem morfocipki ! 😘 no, ładnie ... Panie doktorze odnoszę wrażenie że: 1. faceci tak naprawdę nie umieją cieszyć sie tym co mają ( potrafią tylko płakać po utracie swojego niedocenianego skarbu) 2. nie lubią dzieci i wszystkiego co z tym związane - jeżeli mówią że jest inaczej to: - są kompletnie pijani albo daleko poza domem ( przez dłuższy czas) - chcą pochwalić się przed kolegami ( a mój jasio to .... srutu tututu ) - nie mają dzieci i nie planują ich mieć w najbliższej przyszłości 3. są koszmarnie egoistyczni - wydaję kupę kasy na wędki, narty, akwalungi i tym podobne bzdety - nie rozumiejąc że kobiety wydają pieniądze TAK SAMO BEZSENSOWNIE i z taką samoą przyjemnością jak oni i mają do tego takie samo prawo. 4. myją się albo za żadko albo za często ( piją zresztą tak samo ) ...i przewrócił sie na drugi bok, gdyż pierwszy rozbolał go od kilku godzinnego leżenia na twardej kozetce twardego psychoterapeuty dla prawdziwych twardzieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem, Novenna a Ty co obraziłaś sie na kafeterie? Wąż ja mam nadzieje, że Ty te mądrości w życie wcielasz bo wiesz jak to sie mówi non scholae sed vitae discimus:P no chyba, że Ty o sobie tylko mówisz:P a ja i tak znam takich ktorzy wczas sie orientują kiedy im sie tak zwany skarb trafił(bo czy to faktycznie skarb to już inna sprawa). Nie wiem znam albo bym chciała znać...:P Musze wam powiedzieć, że w hotelu gdzie mnie przymusowo moje zaskakujace koleje losu rzuciły naszczęście jest internet.I też uczciwie robią drinki(piwo też zresztą uczciwie podają) i to jedyne rzeczy, z których tu sie człowiek cieszy. Zaznaczam, że nie jestem nad morzem. A jedynym rozwiązaniem kulinarnym jest dla nich mięso POD KAZDĄ POSTACIĄ, serwowane niezaleznie od pory dnia.Ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×