Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

Cześć!!!Nie sama se szyłam:P Kurde Novenna szkoda gadać- czasu naprawde nie miałam bo mam k.. tyle obowiazkow i jeszcze sobie sama biore nowe. Juz nie wiem czy to jakis autodestruktyzm (jest takie słowo) czy jakas kompensjacja nie wiadomo czego..;) no nie wiem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wężu to bardzo proste!!Bo ten kawałek metalu w pewnym momencie swojej wedrówki co robi??Zawraca!:D:D:D To tak jakbyś Ty, Wąż Boa łaził w ta i z powrotem;) Ale takie metafizyczne refleksje oczywiście sa bardzo porządane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna Ty widzisz kto nam tu rośnie??Wąż filozof:) I czy Ty sie juz zmylas??Akurat jak ja przyszlam!:P Kto widział film Baker boys? Zaraz bedzie cala strona tylko moich postow!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem, a Ty co sie śmiejesz??:P Co to jest w ogóle - ja przyszłam a tu PUSTO czy mam łaczyc fakty??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ten cholerny deszcz przestanie kiedyś padać? - pomyślał Kreciczek i zakopał się głębiej w swojej norce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rozbierz się pilnuj ubrań :P (babcia mi tak zawsze mówiła ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ło matko co tu tak pusto?? a ja się szczerzę bo mi wesoło:D choć ulewa za oknem,mi wesoło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wystawiaj języka bo Ci krowa nasika :D Tak w szkole gadali hueheueheu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuuuudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestes wreszcie!:) Makary był, napisał że nudno i sie zmył;) No dobra nawet jakby cala Warszawa je nosiła to i tak musze je mieć!Tylko narazie czasu nawet nie mam po nie sie wybrać, a wiesz taki zakup to nie jest pikuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem bo je wypatrzyłam w niedziele i nie mogłam sprawdzić. Duzo mówisz??Ile??????:P Jak za duzo to kupie w KDT tam jest ich około miliona. Dobra k.. musze juz iść. obowiązki. Co za żywot.Pozdro Novenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam dać wpis, żeby mieć tą fajną datę obok nicka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebym tyle dała to musiałyby być faktycznie ze złota:P Cześć Wołga-jako uczestnik tego topiku poczułam sie potraktowana przedmiotowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty a gdzie ta Twoja cizia blond? Założyła topik i gdzie jest teraz pytam??? :) Novenna a to wczorajsze zatrucie to było alkoholowe??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja i satanistka...skąd! gdzie jest moja płyta zespołu \"Czerwone Róże Rosną Na Grobie\"?....i kto znowu ruszał mój czarny lakier do paznokci?! ... Behemot, to ty?!?! :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenna, gadasz jak rasowa panienka z agencji :-P A Makary to połowicznie się żeni, tak wynika z badań uczonych ;):D ciekawe, którą połowę ciała poświęci - górę czy dół? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×