Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

tego zapału do walki o swobody i wygody (tudzież ich brak:P) znaczy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś byłem na oględzinach pewnej nieruchomości. Umarł dziadek - trzeba sprzedać. Ok takie jest życie nie znosi próżni. Zszokowało mnie jedynie to że na ścianach było mnóstwo ( 10+) starych ( 50 lat i więcej) oprawionych w ramiki fotografii. Różne okazje - śluby, komunie itp. Spadkobierców totalnie nie obchodziły, były do wzięcia razem z nieruchomością. Nie miałem prawa ich ruszać ani ocalić przed zniszczeniem ... pewnie poszły/pójdą do pieca. Ok może przynajmniej dzięki tym fotkom ktoś przez 5 minut będzie miał ciepło ? taka mała dygresia na temat przedmiotów (nie)wartościowych ... ps. tekst umieściłem na dwóch forach. więc gdyby ktoś się natknął ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszechpolacy rezygnują z Marszu Tradycji ! mówią tytuly w sieci ... ktoś zapytał romka g. : dlaczego romciu rezygnujecie ? romcio jako krzeczny chlopczyk odparł zgodnie z prawdą : bo cenię sobie spokój, miluję bliźnich a pozatym jutro będzie wielkie narodowe święto ... srutututu ... niestety to wszystko GÓWNO PRAWDA ! romcio dobrze wie że jutro jest WIELKI MECZ ! BIG GAME ! i w związku z tym jego neonazistowscy współbracia w głupocie 1. nie wyjdą z domów 2. nie przyjadą do warszawy ( bo nie zdążą wrócić na transmisję ) i w związku z tym kol. romek gdyby wybrał się na kontrmanifestację wyglądał by żałośnie. sam z megafonem i torbą zgniłych jaj ... romku ! jesteś geniuszem ! cóż za genialne posunięcie \" wycofanie się na z góry upatrzone pozycje \" ... gdyby fuhrer miał takich generałów jak ty wszyscy chodzilibyśmy dzisiaj do pracy w eleganckich wdziankach w niebiesko-białe pasy i drewnianych lakierkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopacy
Novenna- widac, ze nie uczeszczalas na zajecia z wychowania patriotycznego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Novenno
chyba dostała Pani meila;) Ależ ma Pani cudne japonki??To allegro??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastała
weekendowa cisza....nawet Wąż się nie odezwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kto się odezwie
no kto?? no kto pytam?!!!!!!TAK!!KRWAWA MERY!!!!!!!!:D:P Bo Mery to jest potęga Bo mery no fajna jest Bo Mery chce by Polska wygrała choćjednego mecza Bo Polska to nie Ban-gla-desz!:P -to była piosenka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie są wszyscy
Czyżby się upili po tak świetnym występie naszej reprezentacji :p Ze szczęścia, że więcej bramek nam nie wpakowali :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpicie już
wszyscy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie można powiedzieć oglądałam - prasowałam wtedy... ja nie wiem jak to jest z tym krajem i ludźmi - gdzie się człowiek nie obejrzy, to beznadzieja:o czy to się uda kiedyś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kto jest?Kto??:P Cześc i czołem! A Ty nie wiesz, że Makary ma przecież strasznie duzo obowiązków?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo bardzo duzo:P Dostałaś meila?(Nie to, że chce zebys odpisała tylko nie wiem czy doszedł:P ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kazde z zadanych pytań nie moge odpowiedzieć,bo nie wiem jeszcze:) Ja też czasem myślę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne,jasne:)Poinformuję:D hehe:) Aczkolwiek jakie to ma znaczenie?! Ja nie myślę cały czas:):P Co zapewne widać,bo moich rzucających na kolana wypowiedziach:D :P Pisemnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się obawiam!Bo co będzie jak nie będzie dostępu do neta tam gdzie mnie (hipotetycznie)przeniosą?!?! Uciekam:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:P:P:P cześć 🖐️ całusy wszystkim ropuchom 😘 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Novenka!! przyszłam osuszyc twe łzy:):P pozno ale wiesz jak mówią-lepszy rydz niz nic, a moja przyjaciółka ma swoją wersje tej madrosci ludowej:chłopaki jakie są takie są, ale są:D he Makary sie obawia, że go gdzies na wieś przeniosa:P spoko Makaron najwyżej będziesz tam propagatorem neta, bedziesz miał jedyny komputer we wsi i uczył wiejskie dzieci obsłgiwać gooogle:P:) pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złote rady zmotoryzowanych: włączenie kierunkowskazu ujawnia wszystkim twój zamiar wykonania manewru. Prawdziwy kierowca nigdy tego nie zdradza. Nie faworyzuj mniejszości wpuszczając przed siebie auto wyjeżdzające. Pamietaj że wsród pieszych, ktorych wpuszczasz na pasach lub wysepce tramwajowej może byc terrorysta to cos dla mnie bo sie zapisuje na kurs na prawko;) wkońcu;) Novenna to wszystko dla ciebie, zapisze cała strone!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) no dobra nie chce leżec i kwiczeć;) powiem sobie i look handsom i look smart i\'m a walking work of art:P i pójde swoją drogą;) jakbym zbaczała lub jakos zaczeła iść skrótami czy coś to sprowadz mnie z powrotem na dobra droge, ciociu;) Zarobiony to może byc Makaron a starsza siostra w wierze (:P) ma swoj topik i niech wraca! A Makary jak Cie na te wieś przeniosa to juz nie bedziesz mógł sie wymigiwać nawałem pracy, bo co tam mozna robić:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×