Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

konspiracja

Mam 30 lat jak większość ludzi w moim wieku

Polecane posty

mówie wam, że zwariuje w tym hotelu z piekła rodem! juz mnie nawet niegłupie wnioski Węża nie przerazają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w porozumienie między gatunkowe, wiecie chcieć to móc:P nie jesteśmy mimo wszystko niedorozwinieci umysłowo, chociaz niektorzy to sa niezle popaprani:P dobra tu nikogo nie ma wiec ide do baru, oczywiście w moim ukochanym hotelu:O pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może wrócicie
na łono fatalnego topioku ? Pusto tam teraz ,nikt no prawie nikt już tam nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może wrócicie
* topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może wrócicie
i Ula też zdradziła swój topik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po cholere tam wracać
Tu jest o niebo lepiej ;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
towarzystwo mi sie tez tu trafiło \"szampanskie\" :O :P wiecie co własnie zauwazylam, ze nie uiem podejmowac decyzji tak ogólnie - to tak w wramach przemyslen na koncu swiata. co do topiku - wole ten, nie jest tendencyjny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tu
to mozesz pierdoły pisac i nikt cie nie opieprzy w koncu tutaj kazdy nawet taki ja ty egzemplarz jest na wage zlota! pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!dzieki Novenna:D gdzie mnie wywiało(przymusowo podkreslam) to szkoda gadać, wazne że wkrotce wracam:) właśnie przecież kobiety sa super więc w ogole ni ma tematu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem morfocipki ! 😘 słuchajcie mnie drogie panie. teraz mozna pojeździć sobie po przeciwnej stronie dziejowego konfliktu. te wredne babska są: - upierdliwe, stękające i gderające - kapryśne i niezdecydowane - w każdym facecie widzą kandydata na męża/ojca itp. ale uparcie twierdzą że chodzi im TYLKO o sex i nic więcej ! ps. znikaqm na jakis tydzień nie bedę miał netu. ale jak wrócę ... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak najgorszy pod słoncem niezdecydowany facet!!wszystko zniese ale tego jiet:P tak ostrygi, tak, chyba faszerowane wołowiną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahaha, wiedziałam, że wiedźmy nie wyrobią i zaczną facetom po rajtuzach jechać :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam!i o zdrowie pytam!:) Acha przypomniało mi sie czemu nie umiem podejmowac decyzji - bo chce zeby je za mnie facet podejmował!:P WRESZCIE WROCIŁAM, cieszy mnie to niezmiernie, bo jestem takim właśnie egzemplarzem co to go wszystko cieszy:D:P Witam w imieniu wszystkich(ktorych jak zwykle nie ma) nowego, rannego ptaszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale bedziesz mi udzielać darmowych porad???:P Czyli co nasze chłopaki na wies wyjechały. oby nie razem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novenka to nie tylko ekspertka od mężczyzn ale i od kobiet:D zdiagnzowała mi jedną taką na podstawie imienia i dwóch zdań i się okazało po czasie, że strzał w dziesiatkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz wole nic nie pisac bo jeszcze mnie jakas zakachona w ksieciu nazwie takim egzemplarzem:P a tak na serio to znowu w książkach tone:O łazisz w tej czerwonej kiecce juz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że chce!tylko ze se poszlam do książek bo myslalam, że Cie nie ma:) te dranie zawsze przeceniaja po fakcie mnie tez to wkurza. jedne kupilam a okazalo sie tez ze jedne mam z zeszlego roku, juz wtedy wiedzialam co dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym sposobem mam juz dwie pary:)Ty lepiej zacznij szukać jakis nowych chłopów nam do towarzystwa bo nie dosc że i tak tylko dwoch było to obaj gdzies na wieś pojechali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak mnie wkurzają osoby bez krzty poczucia humoru (oczywiście nie mam na myśli osób z stąd;) ) albo, co gorsze, z fatalnym poczuciem humoru! (i nie mam na mysli dziewczyn z fatalnego) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha, Mery :D P.S. trzymajcie za mnie kciuki - nie pytajcie po co, po prostu trzymajcie ;) :P Z góry i z dołu Danke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!:) właśnie zauważyłam jak fajnie pisze słowo \"stąd\":D dobra dziewczyny to opowiedzcie o swoich wakacyjnych planach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×